• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zebrafa: Díky no já ji taky odháním :o), ale uvidí se. No sice už tak 4dny mám bolesti podbřišku jakoby měla přijít, ale furt nic. Tak uvidíme. Ale moc šancí si nedávám. :slight_smile:
6. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
jarmulko no uvidíme, ono může dojít i zítra, že? No ale nemusela by. Minule jsem to měla 31DC ..třeba se mi to o den posune..já jdu totiž 30,31..co když bude 32 :angry:
6. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
Holky mě začaly strašně jakoby mravenčit prsa a už to trvá cca hodinu???!!!!!! Fuj fuj to je nepříjemný pocit :unamused:
6. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
jarmulka: tak že by ten správnej příznak???? :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Syll naděje umírá jako poslední ,néééé ????? :slight_smile: Moc ti přeju ty vytoužené // :astonished:
6. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Jarmulko tak kdovi co to znamenááá? :slight_smile: Třeba jsi těhu, ale třeba je to jen takový náhlý stav. Já nic necítím, žádný těhu příznak, jen mám bílý výtok hustší. Ale to je normální. Dnes mě tak pálila pár hodin žáha...no hnus. A to jsem toho ani moc nejedla.
6. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Zebrafko já tomu nevěřím - s mým zdravotním stavem a tím co mám za sebou by to byl vážně zázrak!!!!! Spíš mám strach,jestli se něco neděje :frowning2: . Chjo :unamused:
6. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
jarmulko no jasnééé, zatím když není červená, tak to je dobrý :grinning: , ale nerada bych nebyla těhu a ms nikde, nějaké ty vyvolávačky tak o to fakt nestojím :unamused: bud at je to těhu nebo at ta mrcha dojde do týdne. 20.10. mám jít ke gyn.
6. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
jarmulko: zázraky se v životě dějí a zvlášť, když se tomu nevěří.... a jak jsi psala syll - naděje umírá poslední - moc bych ti to přála, aby se něco dělo, ale to, že k vám přiletí čáp...

syll: no já bych to nevydržela a už bych testovala :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Syll já mám taky takový hustší bílý výtok,ale není ho moc - a to teda nemívám. Jenže já jsem případ sám pro sebe :grinning: . I když teda když si vzpomenu na těhu s Terkou,tak mě začaly bolet prsa,výtok byl také bílý hustší,náladová jsem byla jéje!!!! a blivno mi bylo až tak od 6 týdne.... Takže něco společného to má,ale já cítím,že těhu nejsem :slight_smile: - a nehroutím se z toho,protože prostě vím,co mi v nem. řekli :unamused: . Ale teda ty prsa - to já nikdy nemívám!!!!!!
6. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
zebraf no já nechci testovat, stejně bych zasej uviděla jen 1 /, a na to prdím :o) já testla tak 25DC a nic...takže beztak zasej nic. Ani nějak nedoufám, minulý cyklus jsem testovala a nic :o/ Já si nějak nevěřím, že by to přišlo dřív jak po půl roku vysazení. Nevím proč, asi mám nějaký blok :sweat_smile:
6. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Přesně tak zebrafko - jak jsi psala - souhlasím s tebou,také bych už testovala!!!! :slight_smile: Syll najdi testík,šup šup šup!!!!!! Nenech se přemlouvat holka :slight_smile:
jarmulko třeba to je to pravé, no uvidíš za pár dnů... :wink:
jarmulko, zasej když tak v nic nedoufáme, tak třeba se dočkáme, že? Já to ted beru úplně laxně..prostě to kašlu a uvidim. Minule jsem od toho snažení čekala mimi, celá natěšená...jsem testla a nic..a ted???? úplně prostě to ani neláká ten test dělat..je to zvláštní. :sweat_smile: Hlavně u mne jak jsem zvědavá za normálních okolnosti :grinning:
6. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
syll obdivuju tvoji trpělivost!!!
6. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
jarmulko neukecáš mně :o) prdím na test fááákt, nemá to cenu, já to vím, stejně mrcha zítra dojde :angry:
6. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
zeb, já se obdivuju sama sebe taky :grinning: :grinning: :grinning: ale ještě 25DC jsem byla natěšená na test, udělala ho a nic, tak ted me to přešlo :grinning:
6. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Holky my bychom mimi moc chtěli,ale víme na čem jsme. Já mám od přednosty kliniky v Hdarecké fakultce řečeno,že šance na mimi máme mizivou - v procentech prý tak 5% :unamused: ... Ale rozhodli jsme se řídit svým srdcem a kašlat na doktory. Ovšem přílišné naděje si kvůli orteli co nám byl sdělen neděláme.... Ale kdyby náhodou,bude to překvápko a šíííííííílenýýýýýýý štěstíčko :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Třeba by se něco ukázalo i ten 25DC kdyby to bylo vončo :slight_smile: a když nic tak já trucuju a taky nic nechci vidět :grinning:
6. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
jarmulko a ani umělé oplodnění nejde ve vašem případě? To by mohlo vyjít ne? Nebo nejde? :frowning2:
6. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
:grinning: Holky to je sranda - jenom nám to zapnuly a už to tady drtíme o 106 :grinning:
syll - 25DC bylo ale hodně brzy ne?
no žvaníme teda jako o život, aby se z toho zase server nezavřil a nepřestal stávkovat :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
Ale vidím, že Terezka se vám před 3 lety povedla...a ta byla normálně počata? Jen , že během tří let takový obrat, že by to nešlo? hmmm...je to divné :unamused: Ale třeba to nějak vyjde, a budete mooc překvapení. :wink:
6. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
zeb: no jo to jsou ty baby ukecané, někdo to tu musí to téma držet nahoře :grinning:
6. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
no je fajn, že něco takového je, tady si anonymně můžem napsat, jak nad tím pořád dumáme... :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
holky zatím ahoj, musím letět domů...
6. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Syll já mám endometriózu,mám jen jeden vaječník,jeden vejcovod a ještě k tomu na něm mám srůsty :frowning2: - to jsem u Terky neměla. Teda mimo endometriózy - tu mi stanovili právě před tím,než jsme se pro Terku rozhodli!!!! :unamused: Ale my BOJUJEME :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Já mám kamarádku, která s 1 vaječníkem počala mimiska taky, a ty srůsty...se dají nějak odstranit? třeba jsou spermošci tak rychlí, že i ty srůsty prorazí...co víš :slight_smile: naděje umírá poslední :wink:
6. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Jj Syll my tomu taky věříme!!!!! Jinak bych tady přeci nebyla,že :slight_smile: ???!!!! My ty mimísky prostě mít BUDEME HOLKY !!!!! :slight_smile: A to brzo !!!!! :slight_smile: :astonished:
6. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.