• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
:grinning: jasnýýý to víš, že joooo!!!

Jinak jsem se divala na tvé albíčko, malá je fakt úžasná, moc pěknáá holčičkaa...a ty jeji očka..no ta se vám povedlaaa :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Jééé , ty jsi tak hodná Syll !!!! :slight_smile: Moc moc moc děkujeme :slight_smile: - moc to potěší u srdíčka :slight_smile: . No Syll já to vidím tak,že ty budeš první,kdo tady bude hlásit dvě čárečky :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahojky holkýýýý :grinning: Já jsem tak strašně naštvaná :angry: Nemohla jsem se od rána dostat na koníka, až teď :confounded: Hlásilo mi to nějakou chybu.....ach jo.
Co nového? Postupně si dočtu, ale jsem zvědavec zvědavá, tak ať to vím dřív, než k tomu dojdu :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
:slight_smile: jarmulko, zlato, já nevím nějak to necítím, že bych měla být těhu tento cyklus, nevím proč, ale myslím, že ta blbá antiko ještě snad učinkuje :sweat_smile: , ale uvidíme, nevzdávám to , jen nechci testovat , protože ms nemám přesně na den.
6. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Ale do Vánoc....snad něco bude...já bych ráda vyřešila tím dárek pro manžu :grinning: :grinning: , ale kdyby tobylo dřív bych se vůůůůbec nebránila :grinning:
6. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
No Drndi naše ahóóóój!!!!!!! Já byla taky naštvaná!!!!!! Jsem si říkala,že tady drbete,radujete se a já to nevím :angry: . Ale pak jsem se sem dostala ( jako první :sweat_smile: ). Tak co ty???? Jak se cítíš ????? :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Holky zatim se loučím, jdu ven na sluníčko ještě :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Syll u vás svítí sluníčko?????? :sunglasses: Teda,tam bych chtěla být !!!! Tady je tak jako pod mrakem :unamused: . Ale co,doma je teplíčko,stáhla jsem novou pohádku,Kuba dorazil z práce,tak si uděláme rodinou chvilku u nové pohádky :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Jarmulka: Jj, cítím se fajn. Dneska je v práci celkem šábes, takže je tak relaxuji, koukám na lidi, jak chodí oblečení, na maminky s kočárkama a s bříškama....měla jsem malinkatou depku dopoledne, ale ta už přešla :wink:
6. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Drndi proč depku ???? :unamused: Vždyť nic není ztraceno!!!! :slight_smile: Neříkám,aby ses k miminku upínala,ale neházej flintu do žita!!!! Koukej mě mudr tvrdí,že nemám v podst. šanci a co dělám???? Prdím na něho!!!! Já tomu věřím a tak to prostě vyjde!!!! My si to mimi moc přejeme a budeme moc šťastná rodinka!!!!! :slight_smile: Prostě když něco člověk opravdu chce,tak to dokáže!!!!!! :slight_smile: MIMI BUDE !!!!!!! UVIDÍŠ !!!!! :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Jarmulko, to mravenčení mívám taky....nikdy předtím mi to nedělalo, jen při těhu, ale teď po té revizi se mi tělo nějak vzbouřilo, takže když začnou mravenčit, tak si s tím hlavu nelámu...četla jsem někde, že když bolí prsa celý cyklus, že to může znamenat vysoký prolaktin - další příznaky jsou nepravidelná až zastavená MS, unava....to by na mě celkem sedělo.....Doktor mi bral minulý rok hormonální profil, a byl celkem v pořádku, až na to, že mám mírně zvýšený testosteron, ale to prý nevadí. O prolaktinu vůbec nemluvil. myslíš, že by se ty hormony mohly nějak výrazně za ten rok změnit?! :astonished:
6. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Jarmulko: Bude, Bude a Bude ....jojojo :grinning: Prdíme na názory všech doktorů.... :wink: Znám tolik případů, kde řekly, že miminko nikdy nebude, a pak byly dvě....a oni to nazývají zázrakem :grinning: :grinning: :grinning: Vždyť je to od nich pěkně ubohý - nedokážou si přiznat, že prostě neměli pravdu :zipper_mouth:
6. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Drndi mohli :unamused: . Jak k pozitivnímu,tak k negativnímu . Ale na tohle nemyslet!!!! :angry: To se zakazuje !!! :slight_smile: Zkrátka si musíme všechny počkat až na to,že se nám MS spozdí ( a pak už nepřijde ) a pak teprve testnoutjsme totiž moc natěšené a téměř vše nám příjde jako těhu příznak :sweat_smile: . Ženský jedny ,,nadrbaný,, :slight_smile: ( myšleno na mimi :slight_smile: samozřejmně ) ...
6. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Já mám zítra volníčko.....Už se strašně těším, jak se pěkně vyspinkám do oběda :slight_smile: jsem od malička totiž hroznej spáč :grinning: Když nespím svých 10hodin denně, tak to pak doháním jindy....Můj manžel je taky takový medvídě, takže o víkendu spolu "rochňáme" v peřinkách do obídka - pak si dáme "snídaňooběd" a někdy kolem třetí odpoledne vylezem z pelíšku ven :grinning:
6. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Jj Drndi,jen se hýčkej :slight_smile: odpočívej,nabírej sílu - budeš jí potřebovat :slight_smile: - stejně jako my všichni ostatní :slight_smile: :astonished:
6. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Aha, a myslíš, že mám říct gyndr. ať mi ten profil udělá znovu? Včera večer jsem nad tím zase přemýšlela, proč mě ty prsa pořád bolí....myslíš, že to může být třeba z té zpožděné MS? Slyšela jsem případy, kdy se krev hromadila v děloze a nešla ven, ženským z toho bolelo břicho, prsa, byly unavené....a taky hodně přibraly - já jsem za poslední rok taky přibrala 7kilo a v podstatě nevím proč, protože jím pořád stejně, nehejbám se jako jsem se předtím taky nehejbala....jedině, že by to bylo tím, že jsem zase o nějakej ten měsíc starší, prý ta váha jde sama od sebe nahoru a člověk s tím nic neudělá :unamused:
6. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahoj baby, jak se vede? u mě nic moc, ale bojuju. Do toho mě bolí bříško :frowning2:
6. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
zalbab: Ahojek, tak hlavně odpočívej a nenamáhej se.....lež, lež a lež...a nech manžela , ať kolem Tebe skáče :wink:
6. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
zlabab: A nebo jsi snad už v práci? :astonished:
6. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
no bohužel už pracuju, ale za chvilku mažu domu
6. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Asi bych doma zůstat ještě mohla, ale tenhle týden je zrovna docela nápor, hodně příjezdů a kolega by to tu fakt jen těžko zvládal sám. navíc se doma stejně jen užírám a depkuju a takhle na to mám aspoň míň času :wink:
6. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Drndi říká se že co rok,to kilo nahoru :unamused: - zhruba. Ty můžeš mít tak dlouhé cykly normálně - na fartiliti je hodně holek,co to takhle má. Je to vlivem hormonů - tvoří se ti v menší míře a tak to vše déle trvá,ale nemusí to znamenat nic špatného. I když teda jiný mudr si myslím,že by se tím zabýval - pokud by sis ty sama stěžovala. Normální cyklus má být od 28 do 35 dnů. Zkus si na tohle téma popovídat se vsým mudr nebo si můžeš zkočit na konzultaci klidně do nemocnice - tam taky musí být gynek. ambulance a uslyšíš alespoň názor jiného gynekologa :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Myslíte, že je normálí, že mě včera večer po 3 dnec od revize začalo bolet bříško? Je to skoro jako při ms, přichází to v intervalech a je to úplně stejná bolest (tupá). Jinak žádné krvácení ani špinění, to je to, co mě nejvíc mate :confounded:
6. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Holky jdu koukat na tu pohádku - tak zatím.Ještě večer po osmé nakouknu :slight_smile: . Mějte se !!!!
6. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
ahojky holky, můžu mít taky jeden dotaz... jak velký vliv na otěhotnění má to, že můj manžel je kuřák? kouří již 12 let tak půl krabičky tvrdých denně...
6. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
zlabab: A le zdarví je přece přednější !!!!! Dostaneš na holou .....máš ležet....já jsem po revizi byla ještě týden na neschopence, doktor mě do práce nechtěl pustit.

Bolí to, mě to taky bolelo....bylo to jako by mě v podbříšku někdo řezal....je to asi tím, jak se regeneruje a roste nová děložní sliznice, jinak si to neumím vysvětlit. Neboj, to je opravdu normální, během pár dnů to přejde. Ale kdybys měla teploty, závratě atd. tak rychle do nemocnice !!!
6. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahoj elgereta, obecně se ví, že kouření neprospívá téměř ničemu :wink: ale myslím, že se nemusíš strachovat. Otěhotnělo spousty žen, jejich manželové nebo příteláci kouřili i 20 denně :wink:
6. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Drndi, mě v nemocnici o neschopence řekli, že není třeba, spíš jen kdyby se něco zkomplikovalo. A k dr jdu až ve čtvrtek. Posledně jsem taky byla doma jen 4 dny, tak snad to tolik nevadí :confounded: Stejně tu jen sedím na židli a ni moc kromě klapání do compu nedělám.
6. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
elgereta: Můj manžel taky kouří....krabičku denně cca 10let, a dvakrát jsme otěhotněli...záleží jak má kvalitní spermie....můj manžel má sperma hodně a hustý, když dáme 2-3denní přestávku v milování, ..na hustotě prý dost záleží...když je sperma vodnaté, tak je v něm živých spermijek více. Pokud se snažíte dýl jak rok, tak neváhej a řekni si doktorovi o spermiogram......Znám kuříky, co mají 3děti a počali je bez problému, je to relativní.
6. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Zlabab: Mě to nepřijde moc normální. Mě v nemocnici řekli, že týden doma odpočívat, a můj gyndr. mi řekl totéž...ani jsem do práce nechtěla, neměla jsem na ostatní náladu....byse vyptávali co a proč a na to jsem opravdu neměla. Za ten týden jsem si oddechla z toho šoku, a dala se i psichicky celkem dokupy, takže do práce jsem nastupovala už zase připravená tvrdě makat.
6. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.