• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
elgereta: Chtěla jsem napsat, že když je sperma vodnaté, tak živých spermijek je MÉNĚ !!!!
6. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Já vím, drndi, že to asi není ideální, ale vím, že posledně (v Motole) mi dr dokonce řekl, že můžu jít do práce hned další den (bylo to ve čtvrtek). No, nejsem blázen, šla jsem až v pondělí. S tou náladou na lidi je to pravda, ale pro mě by bylo možná ještě horší to oddalovat, navíc tady v práci to tak nějak všichni chápou a nic vysvětlovat nemusím, dokud sama nebudu chtít. A aspoň dostanu teď od šéfa volno na ty vyšetření, kdykoliv si řeknu, sám mi to hned nabídl.
6. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Děkuji za odpovědi, hned jsem klidnější :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Holky, tak já padám domu. Zítra zas nakouknu. Pěkný večer
6. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
:unamused: ahoj, jste tu někdo?
6. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojky, tak konečně to jede a mám chvilku čas :wink:
jdu vám oznámit novinku, dneska ráno na testu byl slaboučký duch (jsem teprve 10DPO), takže to vypadá, že se zadařilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
:slight_smile: ahoj, podívej ke mně do alba, dělala jsem ho před chvílí .. Neboť se mi dnes v práci udělalo zle, tak jsem to zkusila, i když jsem teprv 27DC .. Ms měla přijít až ve čtvrtek :dizzy_face: Ale ... Já jsem nějaká zmatená, vůbec jsem to nečekala a mám trochu obavy. Je možný, že se mi to ukázalo ještě před MS? Bojím se radovat :pensive: :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
baji,flosmanka-jejda holky,moc blahopřeju,to vypadá krááááásně!Konečně zase nějaké pozitivní zprávičky,už to bylo hodně třeba!!!!
6. říj 2009 ve 20:53  •  snaží se  • Odpověz
tý brďo, tak to je paráda :wink: neboj, já jsem 26DC, minulé těhu jsem měla slaboučkou čárku taky takhle brzo :wink:
6. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
katy, díky, tak ať jen sílí, ať se můžeme radovat :wink:
flo, teď koukám, že jste se snažili taky první měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: popravdě jsem taky trochu zaskočená :pensive:
6. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
:dizzy_face: Já nevím, co říct :slight_smile: Já tu sedím jak péro, pořád koukám na test, manža je zas v Praze - bože, asi mi to nedochází.. Jako že by se nám to fakt podařilo na ten první šťouch, jak mi můj Mareček sliboval? Nebo spíš já mám typ na 2.šťouch, to bylo takový vášnivý a měla jsem z toho nejlepší pocit :grinning: :grinning: Ale ... no nechápu. A hlavně ta čárka je fakt dost tmavá, tady to není vidět, fotila jsem to jen mobilem, ale je fakticky dost silnááá
6. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
flo, vypadá to nadějně :wink: potichoulinku gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: já takhle koukala při prvním těhu, dělala jsem si test v práci, měla ho schovaný v šuplíku a každý dvě minuty tam koukala a culila se jak debílek :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: Ježíši .. Baji já ti taky gratuluju - potichouuuunku :wink: To asi ty prsky tady možná zapůsobily :grinning:
6. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Flóóóó,Bajíííííí teda holky naše !!!!!!!!!!!!! No to je naprosto úúúúžasnýýýýý!!!!! Tady není pochyb - to jsou mimísci !!!!! :slight_smile: :astonished: :slight_smile: Jéééé,jak já jsem šťastná i za vás!!!!!! To je nádherný,mě to normálně úúúplně dostalo :slight_smile: !!!!!! Gartuluju,gratuluju,gratuluju!!!!!!! A nebojte,vše bude OK :slight_smile: !!!! A nebuďte ošklivý a začněte sem prskat ty bacilky - nás potencionálně nenakažených je v tabulce ještě dost tak prskat prskat prskat!!!!!! Nešetřete nás :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
:slight_smile: jarmu děkuju, ale pssst ... Dalš testík udělám až v sobotu, jestli teda nedojde MS :unamused: Nejsem si jistá, jestli třeba nemám rozbitý ten test :grinning: :grinning: :grinning:

Ale i tak :

prsssk, prssssk, prskssssk, prrrssskkk, prsk, prsky, prrrrrsk, prsssk, prssssk, prskssssk, prrrssskkk, prsk, prsky, prrrrrsk, prsssk, prssssk, prskssssk, prrrssskkk, prsk, prsky, prrrrrsk, prsssk, prssssk, prskssssk, prrrssskkk, prsk, prsky, prrrrrsk, prsssk, prssssk, prskssssk, prrrssskkk, prsk, prsky, prrrrrsk, prsssk, prssssk, prskssssk, prrrssskkk, prsk, prsky, prrrrrsk, prsssk, prssssk, prskssssk, prrrssskkk, prsk, prsky, prrrrrsk, :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
jejda holky nakukuju po dlouhý době a takový krásný zprávy!!!!!!!!!!!!! moc moc moc gratuluju :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
holky super,tak to sou krásné zprávičky-další těhulky :wink:
Já neměla čárky při žádnem těhu..až byl mimísek vidět tak sem netestovala asi 6tt..do té doby pouze 1 čárka,nevím kam si mi to hcg strácí.
minulí cyklus jsem si jen tak ze srandy udělala tt po dvojté dávce pregnilu,asi 3 den,páč sem u sebe // čarky nikdy neviděla,aneviděla sem je ani ted,prostě nic..mudr říkal,že je u mě test z moče asi zbytečný,jen z krve..takže každý cyklus chodím na krev,protože kdyby se zadařilo musím dostat hned injekci na udržení těhu..2x se mimi neudrželo
tak holky držím pěstičky
6. říj 2009 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz
Flo,tak takhle určitě rozbitý test nevypadá :slight_smile: - já vím,nic se nemá zakřiknout,ale to je prostě tak náááádherná zprávička a z testíku je to více než JASNÉ !!!!!!!!!!!! Já taky při prvním těhu čuměla na test každou chvilku,nevěřila jsem a tlemila se jako blb - to je naprosto OK :slight_smile: . Tak Vy budete tři - maminka,tatínek a miminko :astonished: - jééééé!!!!! Teda ještě že jsem nakoukla!!!!!! Jsem úúúplně paf :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Inhaluju tady ty bacily z plných plic ,tak doufám,že proti nim nemám imunitu :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
:dizzy_face: jarmu, ty jsi poklad, úplně se teď taky culím, a po přečtení tvého příspěvku jsem se zase šla juknout na ten test, jestli tam je ta druhá .. No, a ona tam jeeee :dizzy_face: Nezmizela ! Ale najednou mám strach, že zmizí, že třeba jak mi poslední týden stornuje tělo, stornují mi očí a já špatně vidím :grinning:
Ty jsi paf? Já jsem paf, a BAJI asi taky :grinning: :grinning: Děkujuuu ...
6. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahojky, hlásím se také ke snažilkám, máme už 2 letého chlapečka Daníka a chceme mu pořídit sestřičku, teď už mám 8 dní zpoždění, ale test je s jednou čárkou, ještě jsem zpoždění neměla, tak jen tajně doufám, že tam ta naše Eliška je :slight_smile: :wink:
6. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Flo já snad z vás holek šikovných ani neusnu :slight_smile: !!!!!! A pěkně tady ostatním holkám ty bacilky vyinhaluju,tááák :slight_smile: a mají to!!!!! Nemají mít vypnutý počítač :slight_smile: . Kdo dřív přijde :slight_smile: . Ba ne,podělím se,protože čím víc takových zpráviček je tím lepší náladu mám :grinning: . Já mám za vás šííílenou radost !!!!! :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
To tady bude zítra veselé ráno :slight_smile: :grinning: :slight_smile: - u toho nesmím chybět :grinning: . Každá takováhle zprávička dodává nám ostatním energii do snažení - protože vidíme,že když se CHCE tak to jde :slight_smile: . ,,Apropó,, : kde mám toho Kubu??!!! :slight_smile: Musím se jít po něm podívat a něco mu v pelíšku ,,vysvětlit,, :slight_smile: :grinning: :slight_smile: ....
6. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Teeeeda holkýýýý :grinning: Tady se to rozjíždí ve velkým :grinning: Berete to rovnou po dvou :wink: tak šup nahoru do tabulky :slight_smile: Také moc moc moc moc potichounku gartuluju. A zdovolením si vezmu jeden prrrrrsk o flos :wink:
6. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
HOLKY :slight_smile:

.. nevydržela jsem to a .. manžovi poslala do Prahy MMS s testem , že už to tak vypadá, že asi bude tatínek :dizzy_face:

A on mi odepsal: "no a pak že to nepůjde mámo, ale nepředbíhejme .. Miluju tě Moničko"
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahoj holky, no to jsou super zpravy - urcite to je uzasny prekvapko, hnedka napoprve :slight_smile: a snad i Jarmulka je uz nakazena a za par dni bude treba prskat na ostatni :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
:slight_smile: Fló mě je z tebe a z té zpávičky normálně do breku :slight_smile: - jsem to ale cíťa,viď??? Jenže prostě tohle nejde jen tak přejít!!!! To jsou ty nejúúúžasnější zprávičky v životě!!!!!!!! A vy se s náme o ně dělíte :slight_smile: ..... Zebrafko já se prostě MUSÍM NAKAZIT !!!!!! :slight_smile: :grinning: :slight_smile: A ty si taky pár těch prskanců vem,ať se můžeme pěkně hromadně přesouvat do tabulku těhulek :slight_smile: .... PS : a pak že v noci lidi spí - by mě zajímalo ketrý,když my baby ukecaný tady pořád šmírujeme :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdu do hajan ať jsem zítra fit a né jako lazar :slight_smile: . Dneska to skoro celý den nešlo,tak to budou holky určo zítra dohánět :slight_smile: . Ještě jednou obr gratulace holky!!!!!! Dobrou noc šikulky naše těhotný :slight_smile: :astonished:
6. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Já asi dneska ani neusnu - a test si dám pod polštář nebo co :grinning: Aby mi neutekly :astonished: Jsem magor ! A ty jarmu uvidíš, že brzy je budeš mít taky kočko, neboť prsssky tady fakt fungují, teď je to jasný :grinning:
6. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
no uvidíme, testovala jsem fakt brzo, ale jeto mamatest, takže si dělám naděje :wink:
tak teda prskám ostošest, tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
diky moc všem, doufám, že // budou sílit, MS nečekám až v sobotu :wink:
6. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.