• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
:grinning: Jarmu, špatně. Vůbec jsem nemohla usnout a ráno zaspala ! O hodinu - ještě že mě vzbudili sousedi, co s nima ráno jezdím do Prahy :sweat_smile: Měla jsem na to 2minuty, tak jsem si jen objela hubu kartáčkem, oblíkla se napul a běžela :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Nespala a jak jsem ráno zaspala, tak jsem ani nestihla zkontrolovat, jestli mi neutekly ty // :grinning: :angry:
7. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tady po čase opět. Kyretáž proběhla 23.9., dva dny po ní jsem se cítila velmi OK, třetí den slabší bolesti vaječníků, čtvrtý den šílené bolesti, myslela jsem že umřu, ale dala jsem si brufík a dobrý. Prodloužila jsem si nemocenskou, ale teď už normálně chodím do práce, mírně krvácím. Nevím, jestli je to MS, ale asi ne. Myomy jsou v zadní stěně, jeden 3,5 x 3,5 a druhý 3,7x3,7 cm. Přečetla jsem kdeco všechno na netu, hlavně pana dr. Máru na toto téma a v podstatě takto uložené myomy se neoperují, spíš se to má risknout a čekat. Bývá však dost velké riziko kolem 20.-22. týdnu - předčasný potrat.Ale většinou to vyjde. Prostě příroda je pořád mocnější než doktoři.
Ješma, jeden den nejde koník a hned tu máme dvě nové těhulky, mooooc gratuluju bajince i flosmance. :dizzy_face:
U mě přišla ms, což jsem věděla, když jsem nyní nesnažilka, takže padám na konec tabulky, což se stane ještě 1x a pak budu snad už zase snažilka.

Těhulky:
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 8.tt ... další KO 18.9.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 56 DC ... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 40 DC ... 5. snažení
Taurusenka: ............. 30 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 33. snažení
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 2. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ...24 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 18 DC ... 3. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 12 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 8 DC ... ?. snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 3. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1. snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 38 DC ... 2. snažení
Holky já s snad zítřka ani nedočkám, a to jdeme až odpoledne :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Fló se ti nedivím - taky bych nemohla usnout :slight_smile: !!!! Jinak koukám,že už jsem celkem nahoře v tabulce - no to bude teda bolet ten můj držkopád směrem dolů :frowning2: . Chjo.... Minulý cyklus jsem to dostala 28 DC - takže už se k tomu blížím :frowning2: . No počítám,že nejdéle 30 DC je tady ta mrcha jedna hnusná :angry: !!!!
7. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Holky, neberte to nijak ve zlém, koukám se zpět na vaši diskuzi a plně cítím vaši radost z prvních dnů potvrzeného těhotenství. I já se tak cítila. Hodiny jsem koukala na net, tiskla si obrázky několikadenních plodů, vybírala jméno, řekla to všem kamarádkám, rodině, prostě jsem se úplně zbláznila, pořídila zvláštní sešit, ukládala všechny informace...a pak v 8. týdnu bum - žádné srdíčko.Zařekla jsem se, že příště, až se to podaří, budu mlčet, zakazuju si koukat na net a prostě tiše čekat na další UZV, jestil bude vše OK. Já vím, že každá máma se hned těší a všechno prožívá, ale rizika jsou v dnešní době pořád a člověk se s tím pak těžko srovnává.Když jsem říkala doktorovi na genetice, že jsem těhotná v 6. týdnu a že všechno dobře dopadne, tak si dával prst na pusu, kýval hlavou a říkal, tak to nezakřikněte. A vida...měl pravdu.
7. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem těch deset stránek konečně dočetla :grinning: .

Především posílám veliké gratulace Bajince a Flosmance. Nevěřila jsem vlastním očím, že se opět objevily dvě těhulky v jeden den. To je super a mám obrovskou radost. Když jsem to četla, tak se mi do očí hrnuly slzičky radosti :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: . Tak moc přeju, aby čárečky sílily, mimískové rostli a dělali maminkám i tatínkům jen samou radost :slight_smile: :slight_smile: .
7. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Jojo kdyby tady takhle ty těhulky přibývaly pořád a byly jsme to my, byla by to paráda :wink: :grinning:
renko: jo taky jsem si říkala, že počkám, nechám to tak volně nebudu spěchat na těhu testy atd. ale já nevím, jestli to vydržím :sweat_smile: :grinning: :grinning: obávám se, že spíš ne. Každopádně bych se nerada radovala předčasně a tak se budu snažit, když tady to testíkování je fakt nakažlivý :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Renko, tak přesně z toho co tady popisuješ mám taky obavy. Až se na mém těhutestu objeví //, tak budu asi taky takhle natěšená. Nikdy jsem těhu nebyla a stejně jako všechny, si nikdy nechci zažit tu bolest, že o mimíska přijdu. To se raději budu snažit další rok.
7. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile: koukám že jeden den nejde koník a jak se nám to tu rozrůstá... :slight_smile: to je krásný, mám radost a bajince a flosmance moc gratuluju, doufám že budou čárečky jen sílit a že všechno bude tak jak má :wink: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Renko máš určitě pravdu,ale statisticky je procento těch které o mimi v ranném stádiu těhu přišli daleko daleko menší!!!! Vychází to zhruba na 3.5% což je zanedbatelné čísílko!!!!! Vím,je tam,ale proč si hned malovat čerta na zeď ?????? Jistě nějaké obavy má každá těhulka,ale to je normální. A myslím si,že tady se už ty 3.5 % vyčerpaly :frowning2: ( ku poměru nás snažilek a těhulek ) . Psychika dělá moc,takže holky těhulky : v klidu !!!!!! Já třeba taky už dvakrát o mimi přišla,mám obavy,ale rozhodně tím nestraším ostatní ( promiň,ale sama jistě moc dobře víš,že každá těhulka je sama o sobě dost nervózní a tvoje zprávička - byť byla dobře myšlená - na klidu nepřidá :frowning2: ) . Protože já jsem já a ty jsi ty. Co se stalo mě se rozhodně nemusí dít ostatním - a taky NEBUDE !!!!! :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
jarmulko, koukala jsem na tvůj grafík a zatím to vypadá nadějně, tak neboooj :wink:
Renko, naprosto ti rozumím. Před Pepínem jsem potratila cca v 7tt dvojčata, a jak s Pepou, tak teď jsem taková... no.... těším se, ale víc se budu radovat zítra, jestli nám dr řekne, že máme srdíčko. Ten potrat nám zkrátka vzal bezstarostné těhotenství, ať už budeme za život těhotné kolikrát chceme, už to nikdy nebude jen ta radost, ale vždy i osten strachu.
renko: no takový příběh snad ani neříkej.... :frowning2: z toho mám takový strach pořád a jsem si jistá, že budu mít strach už pořád a to má mimís zatím předpokládám jen pár mm... zatím to ale víme jen my dva s manžílkem, moje kamarádka, s kterou tyhle věci okolo těhu apod. pořád probíráme, no a samozřejmě vy tady :grinning: přeju všem aby se to tu nikomu nestalo - nedokážu popsat jaká je to bolest, protože jsem to nezažila, ale teď musím jen doufat, že mě/nás to nepotká..... musíme myslet optimisticky :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Holky, je to veliká bolest, a i když odezní, tak stejně ve vás zůstane... Já si asi už do konce života vždy budu připomínat 14/11, kdy jsem potratila a 4/7, kdy se ta dvojčátka měla narodit.

Kruh se uzavřel 14/11 2008, kdy jsem přesně rok po tom potratu dostala první ms po porodu. Symbolické, že :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Já to řeknu jen manžovi a nej ... kamarádce, ostatním až po srdíčku :wink:
7. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Kubulko kéž by!!!!! Ale já stojím nohama na zemi :slight_smile: .... Blíženko neboj!!!!!!!!!! Musíš myslet pozitivně!!!!! :slight_smile: Vše bude OK !!!!! Miminko je v pořádku :astonished: :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Kebulko o to větší pád v tom mém grafu to taky bude - au au au !!!! :frowning2: No už abych to měla za sebou!!! Nesnáším čekání,takže bych se vůůůbec nezlobila,kdyby ta mrcha přišla klidně už dnes :slight_smile: . Lepší dříve než později :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Jarmulko, taky si myslím, že ten grafík je nadějný. Vypadá to opravdu dobře. Včera byl koník přes den mimo provoz, tak vkládám svůj aktuální grafík až dnes. Docela divočina. :grinning:
7. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
jarmulko: ani nevíš jaký mám strach - na KO jdu v pátek a přijde mi, že se jí snad nedočkám... taky nesnáším čekání!! a ty nezoufej, tvoje teplotka je pořád nahoře a pokud ms zatím stále nikde tak je přece naděje. většinou to funguje tak, že mimísek prostě přijde vždy v tu dobu, kdy to nejmíň čekáš :wink:
7. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
to máš pravdu Tauri, je to divočina :grinning:
7. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
tauru: i z takové divočiny může být nakonec těhu křivka :wink: :slight_smile: myslím že sama si sem tehdy vkládala nějaký takový podobný grafík z fertility, z kterého nakonec bylo těhu :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Ten můj garfík nás všechny akorát lakuje!!!! :grinning: Ale teda ten tvůj se mi líbí daleko daleko více!!!!! Máš tam i pokles,pak zase vzestup!!!!!!! Tauri jak já ti to moc přeju!!!!! To by bylo určitě úúžasný!!!!! Kdyby si to vážně tvoje tělíčko rozmyslelo na poslední chvíli a vy už jste nemuseli nic řešit - teda kromě toho jaký kočárek si koupíte,výbavičku,jména,rostoucí bříško a vše to krásné s tím spojené :slight_smile: - jé já se zase rozplývám :slight_smile: :astonished:
7. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Blíženko neboj!!!!! Jsme tu s tebou!!!! Opravdu už tady bylo dost ošklivých zpráviček :frowning2: ,takže místo pro ně už je vyčerpané :slight_smile: a teď už se to tu bude plnit jen štěstíčkem!!!! :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Právě proto kebul, jsem na 99% rozhodnuta, že zítra testovat nebudu. Chtěla jsem, ale s velikou pravděpodobností si to rozmyslím. Koukla jsem na svoje minulé cykly a MS mi povětšinou přišla 19. DPO, což je zítra. Možná to ovlivnil clostík a utrogestan, ale i tak to testování nechám asi na sobotu popř. na neděli.
7. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
:grinning: jsem prase vasilise :stuck_out_tongue_closed_eyes: Šla jsem k nám do kantýny a dala si tři rohlíky a 20dkg škvarkový pomazánky, je výborná! :grinning:
7. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
flos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Tauri Tauri!!!!! Ty nás budeš určitě takhle napínat až do Vánoc,viď????!!! :grinning: A pak nám řekneš ať se podíváme k tobě do alba a tam budeš mít fotečku z UZV z 15 týdne těhotenství :grinning:
7. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
flosmanka: :grinning: :slight_smile: :grinning:
7. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.