• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
:slight_smile: Holčičky moje, všem vám budu držet palečky, ať jste brzy nahoře a doufám, že i nám s Baji to tam vydrží. Takže ještě jednou prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk, prssssk,
A šup za námi :wink:
7. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
flosmanka: buď ráda že máš takovou chuť k jídlu :wink: :slight_smile:
Fló jen si DEJ !!!!!!!!! :grinning: :slight_smile: :grinning: Když to tělo žádá :grinning: .
jarmulka: a co když mrcha nepřijde? to by bylo přece bezva, ne :dizzy_face:
Popelko naše pohádková :slight_smile: to by bylo víc než bezva!!!! :slight_smile: Ale nechci předbíhat,víš jak.Jsem slušně vychovaná!!!! Takže předemnou v tabulce je ještě pár holek,takže já až po nich :slight_smile: :grinning: :astonished:
7. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
:sweat_smile: Měla jsem od rána strašnej hlad, ale dostala jsem se tam až teď, a když jsem jí viděla :astonished: To nešlo ...
Blíženko, že bych zrovna já měla takovou kliku a tuhle divočinu měl na "svědomí" mimísek, tak to by byl po těch letech vážně zázrak. Pochopitelně ten nej na světě :slight_smile: Jinak souhlasím s Jarmulkou, tahle diskuze si už svůj díl špatných zpráviček vybrala, takže v pátek nám tu prostě musíš oznámit, že je mimísek popř. mimískové :grinning: v naprostém pořádku. A basta.

Jarmulko, to tedy nevím, co je na tom mém daleko daleko hezčí :slight_smile: . Od nějakého dne ho máme skoro stejný, akorát u mně to jde teď nahoru a dolů :slight_smile: .
Flos, tak teď jsi mě normálně namíchla :angry: Jak si představuješ mluvit o škvarkový pomazánce, když nemám doma škvarky? :grinning: víš jakou chuť jsi mi na ní udělala? :grinning: Normálně budu muset do krámu :grinning:
7. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Jo ale náhoda je blbec :wink: :grinning: taky si před MS budu říkat, už abych to dostala a byla za mnou a my mohli zase pokračovat ve snažilkování, ale v koutku duše budu doufat, že přece jenom nepřijde. A jestli jo, tak budu asi zklamaná, ale co se dá dělat :unamused: Já doufám, že když to tady tak úspěšně jde, tak to tak bude taky tak pokračovat..... :grinning: a do Vánoc budem mít v bříšku všechny mimísky :dizzy_face: - bylo by to tak krásný a vážně jako v pohádce :slight_smile:
flo: no na to se taky těším, až budu jíst za dva :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Tauri ona se prý totiž ta křivka v těhu - při uhnízďování a tak - z kraje hýbe: dolů,nahoru!!! No a ta moje lemra líná :slight_smile: si pořád poposkakuje jen nepatrně nahoru,takže u mě se určo tento cyklus nehnízdilo :unamused: . Ale nezoufám,můj čas příjde :slight_smile: !!!! Vyměním můj graf za ten tvůj :slight_smile: - kolik chceš ????? :grinning:
7. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Flosi :grinning: :grinning: :grinning: , hlavně že ti chutná. Když tady čteme zkušeností s jídlem u Toltec a Blíženky, tak je to docela změna.

Jarmulko, určitě vás nebudu napínat do vánoc. Předpoklad IUI je max. polovina listopadu, takže už pár dní před vánocema by to už mělo být jasné :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak, kdybych u sebe dala na těhupříznaky, tak bych i věřila, že se to teď povědlo. Bohužel už mám vyzkoušené, že nevolnosti a pálení žáhy u mne probíhají docela dlouho (akorát teď mnohem častěji a občas ve větší intenzitě), sem tam občas slabá motolice a prsa mám tedy citlivější, což tedy nikdy (kromě období se špatnou podprsenkou, viď Drndi :grinning: ) nemám a nikdy jsem neměla. :confounded: :fearful: :zipper_mouth: :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Jarmulko, na stránkách měření BT jsem se dočetla, že i když nedojde k jednodennímu poklesu, což většinou znamená uhnizďování, tak to neznamená, že o těhu nejde. Víceméně to tam popsali tak, že k tomu poklesu dojít může ale nemusí. :wink: Takže si nejsem moc jistá, jestli by si výměnou našich grafíků získala mimíska. Ale jestli chceš, tak si ho vem, ale pouze pod podmínkou, že mi vyjde listopad !!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: To už tady jednou bylo. S Kačenkou (kkattkka) jsme měly totožný DC a při sestavování tabulky mě pustila před sebe s tím, že ty // stejně objevím dřív než ona. Řekla jsem jí, že to nehrozí a že jí ty // čárky ráda pro tentokrát přenechám a víš co viď ??? Je těhu :grinning: :grinning: :grinning: . Takže grafík si vem, ale do třetice chci // v listopááááádu :grinning: :grinning: :grinning: .
7. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
:slight_smile: Peppi, tak to promiň, ale je výborná, teda vlastně vůbec nééé :grinning: :grinning: :sunglasses:
7. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Flosi, potvoro :grinning: však já si koupím škvarky a taky si ji udělám :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Tauri,ty jsi vážně kamarádka :slight_smile: - tý jo - i grafík dostanu :sweat_smile: !!!! Né,já nechci předbíhat,takže až po tobě :slight_smile: . A s tím uhnizďováním to je zajímavý!!!! Jenže já vím své - necítím nic :unamused: :angry: . Ke konci měsíce ale máme velkou rodinnou sešlost,máme obj. velkou chalupu,bude veselo a tak a v těch dnech bych tam mohla právě mít i ty plodné dny,tak se třeba zadaří tam :slight_smile: . A já si třeba na rodinné sešlosti rozšířím svou rodinku :grinning: :astonished:
7. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
tauru: doufám že máš pravdu, stačilo by mi jedno malinkatý srdíčko slyšet jak tluče :slight_smile: pak budu neskutečně šťastná a budu se pak dalších pár měsíců modlit, aby bylo vše ok :slight_smile:

holky jídlo mi snad ani nepřipomínejte, buďte rády že vám chutná :grinning: včera jsem normálně dostala až trochu strach, protože to "nechutenství" nebo jak to popsat, jakoby najednou bylo pryč, za celý den jsem jedla normálně a dala jsem si i celý oběd :grinning: dostala jsem strach, že se děje něco špatného.... vypadá to spíš ale, že jsem to zakřikla, jelikož opět se mi zvedá žaludek už jen při pomyšlení, že jsem si zrovna chtěla dát banán :grinning: naštěstí už to není tak velká nechuť jako před dvěma dny a dále, tak snad je vše ok...
7. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojkýýý holčiny :grinning:

Jarmulko: Co máš z toho, taky nemám v grafíku náznak nějakého uhnizďování.....jukni do mého albíčka, hodila jsem tam aktuální grafík k dnešnímu dni. Měla jsem ráno zas 37 :astonished:
7. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Drndi ale ty máš taky pěknej grafík!!!!!!!! Taky tam nemáš takovou blou rovnou čáru jako já :angry: !!!!! Krásně se ti pohupuje :slight_smile: !!!!! Takovou bych taky chtěla - tohle je nuda,o ničem :unamused: !!!! Z tohohle se netěhotní :frowning2: :angry:
7. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Jarmulko, tím, že jsem nikdy nebyla těhu, tak ani nevím, co bych měla pociťovat. Každopádně pokud by to mělo být to "něco", tak to taky necítím. Máš ale pěkně mazanýho mimíska :grinning: :grinning: . Počkat si až na rodinou sešlost. Určitě tam bude výborná nálada, spousta mňaminek, to se to pak mitózuje a zahnizďuje :grinning: . Jen aby jste při této příležitosti už to rozšíření s Kubou neoznamovali :grinning: :grinning: :grinning: .
7. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Jarmi: Mělo by mi to jeden den ale skočit dolů víc, a pak zas hooodně nahoru, nic takového tam nemám.... :rolling_eyes:
7. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Drndi no tak se podívej ke mně!!!! Já už vůůůůbec nic takového nemám!!!!! Moje křivka nezná směr dolů :grinning: - až za pár dní mi udělá hop,ale bohužel až moc velký skok dolů :unamused: ..... Rozhodně je ta tvá křivka více těhu jak ta moje :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Jarmi: Měla jsem úplně stejnej grafík minulý cyklus jako Ty. Akorát před mrchou mi to skákalo strašně pomalu dolů, tak jsem byla udivená, čekala bych hup a ono nic, takže jsem nic netušila, jednou ráno měřila jak klasicky každej den, a vytáhla jsem teploměr už od krve :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Úplně jsem se lekla...měla jsem 36,6, což se mi na mrchu zdálo moc, ale jak vidíš, tak je možný fakt všechno :rolling_eyes: :confused:
7. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
holky přece se tu nebudete "hádat" který grafík vypadá víc jako těhu grafík.... :grinning: pokud v cyklu byla ovulka, tak si myslím, že každý grafík může být nakonec ten vítězný, takže abyste se pak nedivily... :wink: :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
jarmul-to máš ale krásný grafík,třeba se tam už něco děje,já takový nikdy neměla,vždycky to mám nahoru dolu,pak spíš pořád dolů jen s utrosem nahoru
drndi,já minulí cyklus dostala ms 36.7,tak myslím že je to normální,asi je v těle ještě dost progesteronu,teda já to mám s toho utroše
7. říj 2009 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz
Holky kéž bysme třeba teď všechny usnuly a probudily se a držely v rukou pozitivní těhu testíky!!!! Jako vyhnout se tady tomu čekání a tak :slight_smile: . Zkrátka usnout ,probudit se a už vědět že jsme těhu :grinning: . Já už asi začínám trochu magořit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Blíženko, a víš, že bych se divila docela ráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
7. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Jarmulko, tak s usínáním bych teď momentálně problém neměla :grinning: , ale s těma pozitivníma těhutestíkama to nevidím nadějně. Minimálně na několik dní v měsíci bychom se musely probudit :grinning: .
7. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Jarmulka: Jdu koupit nějakou růžičku, popícháme si všechny prstíky, usneme jako Růženky a neprobudí nás princ na bílým koňovi, ale kopání v bříšku :grinning:
7. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
tauru: moc vám to všem přeju a pokud nedorazí ms tak je přeci pořád naděje :slight_smile: moc moc moc držím pěstičky, aby to vážně vyšlo. ty budeš testovat už zítra jsi říkala ne?? :dizzy_face:
7. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Tauri,to máš recht :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: . Jinak já obdivuji ten tvůj garfík!!!!!! Já si nemůžu pomoct,ale pokles na 36.5°C a najednou vzestup na 36.8°C to mě tam úúúúplně dostává!!!!!!!! Prošla jsem si hodně grafů na fertility a přesně takhle to tam má většina těhulek :slight_smile: :astonished: .Holka jak já ti to přeju a už chci konečně od tebe slyšet : je to táááááám!!!!!! :slight_smile: :astonished:
7. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.