• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jarmulka: s usínáním bych teda teď problém asi taky neměla... v noci jsem se probudila asi v půl jedný a nemohla za boha usnout, převalovala jsem se asi tak dvě hodiny :unamused: a nakonec jsem se probudila ještě hodinu před zvoněním budíka, to teda byla noc :angry:

drndi: :grinning: :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Drndi ale vybírej pořádný trny ať to stojí za to :grinning: !!!! A né že v tom květinářství skočíš placáka na ty růže rovnou!!!! Jen počkej s pícháním na nás :grinning:
7. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
No tauru, myslím taky, že je čas na testováníčko, zítra už přeci budeš 19DPO podle grafíku, takže vzhůůůůůůru do toho, ať je to hotovo :grinning:
7. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Tauri testni!!!!!!! Nenech nás se trápit :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Blíženko, chtěla jsem testovat zítra, ale nějak moc váhám a zvažuju, že testíkování nechám na sobotu nebo neděli. :confounded:
7. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
tauru: 19DPO už přeci musí být něco vidět!! budeš napínat nás tak dlouho a hlavně i sebe .... :grinning: máš přeci poslední možnost testit po přirozeném snažení :slight_smile: :grinning: pak už budeš testit až někdy v prosinci, takže zítra hurá do toho :slight_smile: :wink:
7. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Jarmulko, teplota z 36,5 na 36,8 sice povyskočila, ale asi až 12. DPO, což si nejsem jistá, že je to pravé ořechové. :grinning: Ale každopádně jsem zvědavá na svojí zítřejší teplotu. :slight_smile:
Možná, že už zítra ti napíšu je to tááááááááááááám, ale menstruace :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
tauri: az na sobotu, vis jak jsme tady vsechny napnute? :slight_smile:
Dobré ranko :dizzy_face: Baji, flos :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám velikánskou radost a potichoučku gratuluji. Holky, paráda!!! A souhlasím s ostatníma, žádné chmury si nepřipouštějte, není potřea malovat čerty na zeď!!! Šetřete se, zdravě papkejte a myslete hlavně pozitivně a bude to všechno dobrý.
Tak víte co sluníčka moje ???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , uzavřeme dohodu. Pokud bude zítřejší teplota minimálně 36,8 tak budu testovat. Souhlas ?????????????????????? :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Souhláááááááááás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: Ježiši já na zítra ani nedospím :grinning:
7. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj žlababinko, tak co bříško ??????????? :confused: :fearful: :confused: :fearful: :confused: :fearful: Už je to dobrý ????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
tauru já se divím, že to vydržíš do zítřka :zipper_mouth: :grinning:
7. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
tauru: souhlas! :slight_smile: už teď jsem napnutá :wink:

ahoj žabko, tak jak ti je??
7. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Jarmulko, tak dohodnuto. Tvůj souhlas beru jako nadpoloviční :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . A mimochodem, určitě se hezky a dorůžova vyspinkáš. Třeba bude teplota 36,6 :slight_smile: . Když se ještě jednou podíváte na můj grafík, tak by se mi opakovaly poslední čtyřdenní cykly 36,8 ... 36,8 ... 36,9 ... 36,6 ... 36,8 ... 36,8 ... 36,9 ... ??,? :grinning: .
7. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Já už chci taky tetit, nevydržím to :zipper_mouth: :unamused:
tauri: souhlas, budu zvedava... zitrek bude dobrej na nedospani - segra je na 13.t. na velkej ultrazvuk, jsou to trochu nervy, o prvniho prdolu prisla, ted na 7.tydnu zacala krvacet a vypadalo to blebe, ale pobyla si v nemocnici a zda se to byt dobry, tak doufam, ze to tak je a zitra bude vsechno v poradku...
Taky zdravím Žlababinku :slight_smile: !!!!! Tauri má nervy pevné více jak my všechny dohromady :slight_smile:
a taky zdravim zlababku... :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Holky, bříško dobrý, od večera ze mě začaly nakonec vypadávat takový tfujtajbly, takže ty bolesti byly asi od toho, jak se tělo čistí. Takže jsem se uklidnila, navíc dneska už bolí mnohem míň a teplotu taky nemám. Zítra jdeme s manželem znovu na odběry krve na ty protilátky, protože mi tam něco našli, ale nebyli schopni říct co, tak snad se napodruuhé dozvíme víc. Taky ráno zajdu za gyndr, v nemocnici říkali do týdne na kontrolu a měla jsem tam stejně zítra jít na ultrazvuk :cry: , tak pevně věřím, že se mnou pan doktor začne něco dělat.
7. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Popellko, tomu jsem se divila do včerejška taky. Ale momentálně mám nějaké vnitřní nutkání netestit. Ale jsem moc ráda, že jsem to napnutí a dychtivé očekávání přesunula na vás :slight_smile: :slight_smile: :fearful: :dizzy_face: :zipper_mouth: . Snad se na mne proto nezlobíte :slight_smile: . Prostě si těhu nepřipouštím a spíš to bude takové testíkování ze zvědavosti. A třeba do zítřka dorazí mrška. Svůj rekord v délce cyklu jsem dnes ještě nepřekonala. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
taurusenko...no co čtu...chvíli sem nekouknu a co se neděje... :grinning: tak i já se zítra budu těšit. Holka ale řeknu ti, máš pořádnou zodpovědnost za nás za všechny :grinning: :grinning: :grinning: ...tvoje těhotenství by tady totiž tedy pořádně zvedlo morálku!!! :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Ale tím tě nechci nijak plašit...protože když tu tvoje těhu nezvedne morálku zítra, tak jí tu jistojistě zvedne v listopadu. :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
žabko: to je fajn, že je ti už mnohem líp :wink: budu držet palečky na tvou zítřejší KO v nemocnici a taky samozřejmě, aby co nejdříve z výsledků krve zjistili, proč se tak děje. uvidíš, že pak budete moudřejší a po vyřešení toho "problému" se vám mimi určitě znovu brzy podaří. :wink: moc na tebe myslím :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Drndi,ty jsi dens dle grafíku 10 DPO - takže zítra ráno budeš 11 DPO a já koukala kdy si tak holky na fertily dělají testy a jak jim vycházejí a je jich tam opravdu dost,co testují právě 11 DPO a výsledek už třeba i mají :slight_smile: . Každopádně nejlépe testovat z ranní moči a pokud by se náhodou dvě čárečky neukázaly,tak to není nic prohranýho!!!!! Takže nezoufat a testit později znovu!!!!! A zkusit bys to určo mohla :slight_smile: . Já budu taky testit asi 11 nebo 12 DPO. Uvidím,jestli to dříve nedostanu :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Drndi, původně jsem si myslela, že budeme testit ve stejný den, ale tebe to čeká až o víkendu, viď ??? :slight_smile:

Zebraf, ten zítřejší den měl být opravdu bohatý na novinky a zážitky. Žlababinka měla jít, jak psala, na ultrazvuk a moc jsem se těšila na dobré zprávičky. Jééééžiš, hodně mrkat. To pomáhá. Holky, nakonec se z toho budu dostávat déle než Žlababinka. Každopádně tvojí sestřičce přeju, aby bylo všechno všecičko v naprostém pořádku. K tomu všemu má moje ségra zítra termín porodu a švára (tatínek očekávaného mimíska) má narozky, tak jsem na ten dáreček zvědavá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Žlababi, tak to jsem moc ráda, že už je ti lépe. A zítra nám dej určitě vědět, co vám doktoři řekli. :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
V Brníčku je dneska celkem hezky, ale já si pěkně ležím v pelíášku a papkám bonbošku.....holky to je ale pohodička :grinning:
7. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj Chicoolko, tak to jsem ráda, že jsi dalším človíčkem, který se těší na moje PŘÍPADNÉ testování. Vzpomínám si, jak jsem byla napnutá při tvém posledním testíkování a zmermomocnila jsem internet u ségry, abych byla u TOHO :grinning: .
S tou zodpovědností nevím nevím. Každopádně jsem moc ráda, že i když se nezadařilo teď, pardon nezadaří teď, tak jdeš do toho společně se mnou v listopadu.

Jo, holčinky, abych tu vaší nedočkavost trochu zmírnila, pamatujte na podmínku testíkování - 36,8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Tauru, tak mám stejně dneska v plánu koupit testík,takže můžu klidně zítra zatestit s Tebou....budu 11DPO....říkám si, že když Baji měla už 10DPO mammatest s //, tak za pokus nic nedám. Nebo si mám pro jistotu koupit citlivější test??? Třeba ten Rapid clear? :confounded:
7. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Teda drndi, tu pohodu ti závidím. Ale ty směny do osmi do večera už tedy nééééé :grinning: :grinning: :grinning: .
7. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
drndi: já chi takyyyyyyyyyy do pelíííííšku!! :grinning:
7. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.