• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Moc Blahopřeji novým těhulkám,je to skvělý,že už zase dvě ubily ze spodní části :wink:
7. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Drrrrrrrrrrndííííííííííííííííííííííííííííí, kup si co chceš, ale testi se mnou :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Nééé, dělám si legraci, nekupuj si co chceš. Pokud máš možnost koupit si citlivější testík než je mamatest, který má citlivost 20mlU/ml - nebo jak se to píše, tak by to bylo asi lepší. Doma mám mamatesty, ale pokud budu testit, tak si vezmu taky citlivější, bohužel značku si teď vážně nevybavím.
Budeš takový moje ALiBI :grinning: :grinning: , když u mne zítra nebude teplotka 36,8 , tak aby tu měly holky nějaké překvápko, jo ???
7. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Tauru: Já Ti nevím proč, ale nedalo mi to a jukla jsem na ten Tvůj gryfík....nejsem sice všeznalec , ale můj šestý smysl a selský rozum mi napovídá, že ovulka byla až 16DC, to by jsi to zahnizďování měla 9DPO - což je velmi pravděpodobné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
7. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Jinak drndi, mám už na sobě třetí podprsenku a když si prsa trochu ztlačím, tak jsou citlivá. Navíc je tomu tak i po ránu, kdy několik hodin podprsenku na sobě nemám. Takže to asi tím tentokrát nebude. Tedy jestli teď ještě ke všemu začnu mít ve třiceti citlivá prsa před MS, tak budu věřit na pověstnou 30. A to jsem se na ní dva roky těšila :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
7. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Hej co to je ta podmínka testování, to musí být teplota 36,8?????????? :fearful:
7. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Tauru: Mám pocit ale , že Mammatest má citlivost až 25 mlU/ml :sweat_smile:
Myslím, že asi nepřekvapím, ale risk je zisk, že jo :grinning:
7. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Holky tady je to napínavější než kde jaký thriler :grinning: !!!! Čekání na testíky je pěkně adrenalínovej sport :slight_smile: :grinning:
7. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Ano popellko :slight_smile: . Pokud bych měla 36,6 a méně, tak by měla dorazit menstruace. Ta pochopitelně může dojít i při vyšší teplotě, ale když BT klesne, je pravděpodobnost mnohem vyšší.
7. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
holky, rozjelo se to tu v oznamování // pěkně v duo zprávičkách.... takže doufám, že zítřejší duo je tu naprosto jasný :grinning: :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Já nechtěla nikoho strašit. Kdybych nebyla optimista, nebyla bych ani na těchto stránkách. Spíš jen radím - nekupujte si kočárek hned první měsíc těhotenství. Já už takhle měla zajištěnou postýlku a přestěhovaný byt, abychom uvolnili pokoj. A teď tam koukám, jak je tam prázdno...Strach je zbytečný a užírá nám na psychice. Prostě v klidu, v poho...pomalu, ono času je mraky.Věřit, že to dobře dopadne, to je naše jediná naděje, které se držíme všechny tady, co tu jsme a je to správně.
7. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Tauruuu, ty ses těšila na 30tku :astonished: Ty jsi dobrej blázen, fakt :grinning: Ale v dobrým slova smyslu :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak jestli máš pravdu drndi, tak to testování můžu zabalit. Pravdou ale je, že když je ovutest pozitivní (u mne 14. DC), může ovulka dorazit až do 48. hodin. Jenomže my jsme se milovali s manželem v době pozitivního ovutestu 13.,14. a 15. DC. Což by ještě jakž takž mohlo vyjít, ale manžel si postěžoval ten poslední den, že se mu tam asi dostatečně nenashromáždily ty jeho malé superspermijky. S tím mamatestem si tedy nejsem jistá, mám zafixováno 20 mlU/ml, ale to je jedno. Jestli máš možnost koupit si ten citlivější, tak si ho určitě vyber.

Jarmulko, jakmile tady měla některá snažilka testovat, tak jsem to prožívala taky tak. Ale teď když se to týká mne, jsem nějaká klidná. :grinning:
7. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj ženské!
Upravuju tabuli!
Těhulky:
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5. :grinning:
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 56 DC ... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 40 DC ... 5. snažení
Taurusenka: ............. 30 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 33. snažení
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 2. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ...24 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 18 DC ... 3. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 12 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 8 DC ... ??.snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 8. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1.snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 3. snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 38 DC ... 2. snažení
7. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Bliz: Jéééééé, to by mi bylo ctí být v duu s Tauru....nic lepšího by mě ani nemohlo potkat :grinning: :wink: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
jeeee ahoj toltec, takže už máte i TP? :grinning: krása! máš fotečku?? :dizzy_face: :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Holky vložila jsem do svýho alba graf z fertility jiné slečny a je hodně moc podobný mému!!!!! A taky nějak nehnízdila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Toltec 13. května - to je máj,měsíc lásky - jéééé - miminko lásky :astonished: :slight_smile:
Drndi, já to o sobě vím :grinning: :grinning: :grinning: . Všichni v mém okolí, respektive všechny v mém okolí na mne koukali jak na blázna. Ale vždycky jsem tady dodala, že se těším na 30, ale na 31 už moc ne !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Navíc se mi líbí hláška mojí ségry, že žena je po třiceti v sexuálním rozpuku kdežto chlap je za sexuálním zenitem :grinning: :grinning: :grinning: . Manžel (je o 6 let starší než já) se na oko ohradil nesouhlasním cssss, když to slyšel. :grinning: :grinning: :grinning:
Drndi, Taurus, nechcete si rpot y testy skočit radši hned při obědové pauze? jinak to tu nevydržíme :grinning: Navíc já se sem zítra dostanu až tak kolem poledne :wink:
Jo a taky všem novým gratuluju! Jinak holky máme ruce a nohy a máme přes dva cenťáky :astonished:
7. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
fotku mám, ale je to taková fazolka s majinkatýma dvěma fajkama a fotky sem nedávám :frowning2:
7. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
tauru: díky za vysvětlení, řekla bych, že se tady v těch pojmech a měření teplot atd. ani nějak nevyznám :wink: nemluvě o grafech :grinning:
7. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
toltec ahoooj, upravila jsi špatnou tabulku, já jsem pak dávala ještě jednu, jelikož včera dorazila ms... :wink:
Jinak super 2 cm, ruce nohy...wow :dizzy_face:

Těhulky:
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 56 DC ... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 40 DC ... 5. snažení
Taurusenka: ............. 30 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 33. snažení
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 2. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 2. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ...24 DC ... 0. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 18 DC ... 3. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 12 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 8 DC ... ? .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 3. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1.snažení

Nekomunikující snažilky:
lolynka: .................. 29 let ... 0 dětí ... 38 DC ... 2. snažení
7. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Toltec, takže všechno v pořádku? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je bomba. Jestli je fotečka, tak šup s ní do albíčka. :slight_smile::slight_smile:
13. května je krásné datum. Bude hezké počasí, to se to bude mimískovi přicházet na svět :grinning: . S tím 13. květnem si mi připomněla, že kdyby se nám tento cyklus zadařilo, tak by byl TP 13.června. Hodila jsem to do on-line výpočtu a tohle datum mi to vyhodilo. Tak jsem šla šest týdnů zpátky, abych si jen tak pro srandu zjistila případný nástup na mateřskou a hádejte co mi to hodilo za údaj -- den mých 31. narozenin (2.května) přesně :grinning: :grinning: .

Drndi, to si mě vážně moc potěšila a udělala si mi radost, že by ti bylo ctí. Už jsem smazala asi desátou větu, protože nevím, co vhodného a hlavně duchaplného na to napsat. Jak jsem dojatá, tak nejsem schopná myšlenky :grinning: .

Jarmul, jdu se hned na ten graf mrknout. :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahojte holčiny strašně moc gratuluju Báji a Flosi holky to je úžasné !!! Jen aby bylo všechno v pořádku, ale určitě bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !! Já měla pozitivní těhu duch už 9DPO a jak jsem psala že v neědělu byl test slabší než v pátek tak to musel být nějaký šméčko, zbytečně jsemse vystresovala protože včera jsem si dělala test znovu a první čárečka se udělala ještě v moci a do tří minut byla silnějčí než kontrolní, zítra jdu znovu k doktorce a už by snad hmohlo být něco vidět v pondělí viděla jen přes břicho a nebyla si jistá a pak se dívala vnitřním uz a nemohla najít nic ale snad to bude dobrý, po tom včerejším testu jsem taková klidná a smířená ať to dopadne jak chce nic na tom stejně nezměním :angry: !! Je to vrukou osudu !!

Renko já mám za sebou porod v 22tt. na koci tohoto května a všichni u nás věděli že jsem těhu a že tu bude druhý chlaapeček, bříško jsem měla krásný cítila pohyby několik týdnů, jméno vybrané a už přechystávala věci po malém a naráz byl konec ! Nikomu to nepřeju všichni byly úžasně zvědavý a nedalo se vyjít ani na zahradu takže teď jsme se s manžou zařekli že to řeknem jen rodičům ale až po vyšetření po 12tt. a nikomu jinému ale když se pak začnou ptát tak se jim to odsouhlasí :slight_smile: ! Ale mám hroznou hrůzu že skončíme stejně jediné co mě drží je že máme úžasného dvouletého klučinu zdravého živého doma a otěhotněla jsem teď první měsíc snažení ! No uvidíme co mi řekne zítra dr. !
7. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
A toltec gratuluju ke kontrole a 13.5 je krásné datum nám jestli to vyjde rodíme 6.6. :grinning: !!
7. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Tauru: S Tebou se nebudu bát testit....a nebude se už vůbec bát jít s Tebou do horní tabulky :grinning: Nemám ráda výšky, ale když mě budeš držet za ruku , tak to zvládnu hravě :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Ty brďo - zítra se nám zase zkrátí tabulka :slight_smile: ..... A jiná rozšíří :astonished:
7. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
holky ještě se vás jedna "nezkušená" zeptá, když si děláte ten test např. 9DPO - co to znamená?????
A jak jste přišli na takový termíny porodu, já jsem si to počítala na rodině a teď už mně vychází červenec :sweat_smile: :fearful:
7. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Popelko já si měřím teplotu a zadávám si ji do fertilitfrent takže vím přesně kdy proběhla ovulka a dpo je den po oplodnění !
7. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
DPO je něco jako potencionální den od oplodnění. Když víš,kdy u tebe proběhla ovulace,tak první den po ní je zároveň prvním dnem po oplodnění. A ten termín se píše buď to podle poslední menstruace ( její první den se zadává do tabulky na výpočet ) nebo podle datumu oplozující soulože nebo podle datumu ovulace :slight_smile: . Ale vždycky máš na těch stránkách napsáno,které datum tam máš zadat :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.