• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Žlababinko, testy už mám doma asi tak dva měsíce. Minule jsem je nevyužila, tak tam jsou stále přichystané na svém místečku. Jestli ale chceš, napíšu sem zítra výsledek až v poledne. Počkám na tebe, tedy jestli bude s čím :wink: a holky to dalších 24 hodin vydrží :grinning: :grinning: .

Toltec, to je úžasný. Dvoucentrimetrová fazolka už je docela veliká. Tak hodně štěstí do dalších 50 cm. :wink: :slight_smile:

Popellko, s tím si vůbec nelámej hlavinku. O BT jsem taky vůbec nic nevěděla, dokud jsem to neměla nakázané od doktorky. To jsem se ale jen změřila, zapsala a pak předložila doktorce. Letos jsem si ale začala dělat podrobné grafíky i s popiskama, abych mohla vyhodnocovat. :slight_smile:

Janinko, tak konečně dobrá zpráva. To, že je testovací čárka silnější než kontrolní určitě znamená, že mimísek tam je. S vaším rozhodnutím plně souhlasím. Taky bych to oznámila až po 12. tt. Jenomže jak se u nás na to tak moc čeká a všichni vědí co a kdy budeme podstupovat, tak to tak dlouho neutajíme.
7. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Drndi, tak to bychom teda byly tandem :grinning: . Taky si totiž strašně bojím výšek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Pravdou ale je, že mi stačí držet se jen jednoho prstíku druhého človíčka a hned je to lepší, takže ruku v ruce ?????????? :grinning: :grinning: Kéž by :slight_smile: :slight_smile: , viď ???
7. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Tauri a Drndi.... HOLKY!!!!!!!!! VY SOUKROMNICE JEDNY !!!!!!!!!! No,ale pokud teda byste pak ze shora natáhly ruku k nám dolů,abyste nám pomohly,tak to jó :slight_smile: Ve více lidech se to lépe táhne :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Jarmulko, tak jsem mrkla na ten grafík. A pak že nerostou, viď ???? :grinning: :grinning: :grinning: Ty potvůrko, určo nám ty // nechceš prozradit, viď ???:wink: :slight_smile::wink:
Nebyl by tam pod pultíkem ještě jeden, který by byl podobný mému ??? Pochopitelně taky se zelenou čárečkou na konci.
7. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Ale joooo, neboj....děláme si ted zb toho srandu, ale co když zítra půjde do tuhého a fakt tam // budou :confused:
7. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Tauru já mám taky strach že to neututlám, bydlíme u našich, máme udělanou podkrovku a mamka má nějaký šestý smysl nebo co už s ena mě divně dívá :sweat_smile: ! A taky doufám že mi hned nevyskočí bříško, minule jsem ho měla už od 9týdne a nic jsem nedopla tak snad to tentokrát nějak dokážu zakamuflovat :grinning: ! Ale hlavně ať je mimčo zdravé a živé a vše dopadne jak má, ale jestli je nemocné tak ať radši odejde hned, to je teď moje zaříkávadlo ! Tak ale doufám a modlím se aby bylo zdravé :grinning: !!
7. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Jarmulko neboj. Viděla si Ace Ventura zvířecí detektiv druhý díl ???? Jak tam vylezou z chýše úplně osoplený ??? Tak doufám, že přesně tak budeme vypadat my, až na nás ty těhulky budou prskat těhubacilky :grinning: :grinning: :grinning: .
7. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Tauri takových jako máš ty je tam hromada!!!!!! Chvilku mi dej a uvidíš!!!!!! Najdu!!!! :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
ahojky, zdravím :wink:
tak // zesílily, asi je to fakt tady :dizzy_face:
v albu mám slíbené testíky, přidám ještě i BT graf..
7. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Janinko, pokud bydlíte s rodičema, tak je to na to ututlání opravdu náročnější. Nebudu ti tady psát, jak se máš snažit chovat se normálně a přirozeně, když je mi jasné, že to prostě nejde. Máš v bříšku mimíska a chovat se tak, jako kdyby tam nebyl je nesmysl. Každopádně, dokud maminka na tobě nic nepozná, nebo se tě prostě nezeptá, tak to nech plynout do toho 12. týdne. A když bude bříško, tak si holt vezmeš něco volnějšího. Za chvilku se ochladí a pěkně tlustý svetřík vzdouvající se bříško krásně zakryje. Ty brďo, fakt ti závidím, ale stejnou intenzitou ti toho zdravého mimíska přeju. Takže slovy Foresta Gampa, ti ho přeju úplně nejvíc moc na tomhle úplně nejvíc celým světě :grinning: :grinning: . Ostatně nejen tobě, ale všem těhulkám a snažilkám.

Drndi, taky to pořád beru jako srandu a // si vůbec nepřipouštím. :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Baji ty jsi holka štěstěny!!!!!! Podruhé a znova na první pokus!!!!! :slight_smile: :astonished:
7. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
7. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
jarmulko, no spíš mám asi super plodnýho chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
já ti nevím, fakt bych to nikdy neřekla, mladí nejsme, se zdravím už je to taky nic moc... no tak hlavně, aby to dobře pokračovalo a mimi bylo ok a zdravý :wink:
7. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Bajinko, ty čárky jsou jasné. Hlavně na tom druhém testíku je ta testovací opravdu silnější než včera. Moc držím palečky, aby byl mimísek zdravý. Grafík je taky hezký. Ovulace je tam jasná. :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
tauru, díky moc, taky myslím.. ovulku jsem sice s ovu testy prošvihla, ale BT je nejlepší metoda, ikdyž to vždy vyšlo na poprvé, mám odměřeno dost grafů :grinning:
7. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tauri,tak se koukni ke mě do alba!!!! Kdyby byla ovulka vážně až 18 DC tak koukej co jsem našla!!!! A neboj,i když Vaše spermijky třeba nejsou úplně nejlepší,vždycky se najde nějaká potvůrka šikovnější!!!!! Naznačila jsem ti tam jakoby ovulku později a koukej ta PODOBA !!!!!!! A hlavně ten výsledek :astonished:
7. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Baji, tak tento cyklus bych asi ovulku podle svého grafu neodhadla. Takže jsem moc ráda, že jsem dělala ovutesty :slight_smile: .
7. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Týýý brďo, fakt....to je přes kopírák Tauriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: Tfuj tfuj tfuj.......ať to vyjde.....

Jarmulko, a nějakej grafíček podobný mýmu? :grinning:
7. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Holky pro Vás všechno :slight_smile: - jdu se ti na to Drndi podívat :slight_smile: !!!!!
7. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tédy Jarmulko, ty jsi šikulka. Takhle hezky zpracovat to porovnání :slight_smile: . Moc děkuju :slight_smile: .
No, program mi taky určil ovulku na 18. DC, když jsem vymazala pozitivní ovutest. Ale když jsem ho tam znovu zadala, tak to pochopitelně vyznačil na ten 14. DC. No..., bylo by to úžasný, kdyby mi to pokračovalo zelenou čárkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Jenomže pokud byla ovulka fakt 18. DC bez ohledu na ovutesty a zítra by na mne vykoukly //, tak by byl manžel fakt sperminátor. Doktor nám říkal, že je má ukázkový, ale že by až tak? Pravdou je, že když jsem je pod tím mikroskopem viděla, tak byly hodně živý. :grinning:
7. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tauru: 3dny není moc, to spermijky určitě vydrží....a jestli měl manžel ukázkový spermio, tak tím líp :wink:
7. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Drndi, děkuju a ty tfujtajclíky posílám taky :grinning: :grinning: :grinning: . Koukala jsem, že podle toho grafu si těhulka dělala těhutest 11. DPO. Což máš zítra, tak ať se tam ty // opravdu ukážou. U mne to vychází buď na 19. DPO nebo 15. DPO.
7. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Tauri: Polechtává mi v bradavkách.....jůůjky, to to lechtá :sweat_smile: Ale prsa nebolí......psala jsi, že Tobě na dotek jo, tak další tfuj tfuj, ať je to ten pravej těhu příznak, když to před MS nemíváš :wink:
7. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Drndi, vím, že spermijky vydrží mimořádně i pět dní, ale jak už jsem psala, manžel si myslí, že ten třetí den snažilkování nebylo těch spermiček dost nashromážděných. Tak uvidíme. Když jsem se třeba bavila se ségrou o tom jak často, tak říkala jednou za dva dny a v našem případě i jednou za tři dny. Tak nevím. Na tohle se názory opravdu různí, protože je to vážně individuální. Některýmu chlapovi se nejspíš spermijky nashromáždí v nadvarlatech dřív některému později.
tauru, podle tvého grafíku bych ovu viděla na ten 16DC - ať máš z čeho vybírat :wink: :grinning: obdivuju tě, že vydržíš s testem tak dlouho čekat :sweat_smile:
jsem na vás holky zítra zvědavá, doufám, že zas nevypadne kůň jako včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tauru, zítra musíš testit i kdybys nechtěla......máš tam přece ty slavný trojky :grinning: Z toho se prostě nevykroutíš :wink:
7. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Drndi, tak to mě v bradavkách nelechtá :grinning: :grinning: :grinning: (to je co, když to nejde podrbat :grinning: :grinning: :grinning: ????) U mne jsou citlivá když je trošku přitisknu k hrudníku a i když je netisknu, tak cítím, že to není ono. Prostě na tohle nejsem zvyklá. Fakt na tohle netrpím.
7. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak DRNDI můžeš juknout!!!!! Myslím si,že také dost podobný grafík s mimčem v bříšku :slight_smile: :astonished:
7. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jarmulko, ty jsi normálně expert přes porovnávání grafíků :astonished: :slight_smile: Pasuju Tě na našeho hlavního porovnávače BT s těhulkami :grinning:
7. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.