• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Bajinko, hlavně když to vidíš na ten 16. DC, který je mezi 14. a 18. DC. Pořád je to v rámci těch čtyř dnů :slight_smile: :slight_smile: . Taky jsem si myslela, že to nevydržím a když se ten testovací den blíží, tak najednou zařazuju zpátečku a couvám :grinning: . Nevím proč. Asi už nechci vidět ty jednočárkové testíky. :confounded:
Taky jsem na ten zítřek zvědavá. Koník by vypadnout neměl. Holt dělali hloubkovou údržbu serveru, tak snad to všechno překontrolovali a zase to pofrčí :grinning: .
Drndi, vím, že tam mám ty trojky. Alespoň je budu mít zítra v tabulce, když už je nemám jinde, že :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:. Ale kdyby se zadařilo, tak bych je mohla mít i jinde, viď ?? :grinning: :grinning: :sweat_smile: :grinning: No, vykrucovat se nechci, ale odvolávám se na čl. č. 1 dohody, že BT musí být 36,8 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
7. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Tauru: A ona bude 36,9 , já to vím ...cítím to v kostech :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Drndi ty jsi ale drnda :grinning: :slight_smile: - nemyslím to špatně!!!!!!! :slight_smile:
Jarmulko, ty jsi vážně šikulinda. Drndi odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil, že zítra musíme mít ty // už jen proto, že to porovnání našich a těhugrafů dalo Jarmulce určitě velikou práci.
Tedy pokud zítra testit budu.
Testit se BUDE a je to!!!!!!!!!!!!! A žádný výmluvy holky jedny neposlušný!!!!!!! :grinning:
7. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Drndi ffááááááááááááááákt? To jsem na to tedy zvědavá, protože momentálně cítím, že jde na mne teplotný nával.
7. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
jo holky, hicuju taky fest, normálně jsem zimomřivka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a testit se zítra bude!! :wink: já budu taky, mám v zásobě ještě nějaký testy, tak si udělám zas sbírečku jako u kristýnky :grinning:
7. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jarmulko, a jestli víš, jak vzniklo to moje Drnda? :grinning:
7. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tauru: Taky se dneska potím, ajk kdybych byla v přechodu :grinning:
7. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Baji já tě obdivuju!!!! Kristýnce bude rok a vy čekáte dalšího andílka!!!!!! :slight_smile: To budeš mít krásně u sebe děti ( věkově ) . Budou je ( snad ) bavit stejné hry,stejný program!!!!! To je super!!!! :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
tak jsem si holky teď dočetla,co jste tady od rána napovídaly a normálně jsem z toho všeho dostala lepší náladu! :grinning: .Bylo by skvělý,kdyby i zátra přibyly další dvě //.Moc vám budu držet a snad se conevidět vyhrabu tam nahoru za váma! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 12:47  •  snaží se  • Odpověz
Katy: Vyhrabeš...co nevidět....Já jsem dneska ohromně naladěna pozitivní energií a srším optimismem.....a to díky Tauru a Jarmulky - jsou to naše dvě sluníčka tady :slight_smile: Bez nich by to tady nebylo to pravý ořechový
7. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Drndi to tvoje drnda je mi jasný :grinning: !!!!!!!
7. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Já jsem zbouchala celou bonbošku :grinning: Jsem teda hovádko :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Drndi, tak to já se ani nepotím. Spíš to jsou fakt návaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

To je fajn Bajinko, že zítra testíš. Alespoň nějaké // tu budou 100% :grinning: :grinning: :grinning: . Taky jsem se chtěla zeptat na Kristýnku, ty výsledky budou v prosinci nebo už v listopadu. Tuším si psala, že to trvá tři měsíce a na operaci byla v září. Takže až v prosinci ?????

Ahoj Katy :slight_smile: , tak to je dobře, že máš lepší náladu. To víš, tady zvedáme náladu, v práci ti zvednou akorát mandle. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Skvělý by bylo kdyby to bylo, to máš pravdu a děkuju za držení pěstiček :grinning: :slight_smile: .
7. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mně néééééééééééééééééééééééé, mám dlouhý vedení. :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Drndi, jestli nebyla půlkilová a pravidelně nebaštíš jednu denně, tak to nevadí. :wink: :wink: :wink: :grinning:
7. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jarmulka: Jseš si jistá? :grinning:
Napadlo to mýho tatínka hned , když jsem se narodila. Byla jsem takový sladký dítě, který maminka v deset večer nakojila a v šest ráno k němu vstávala jestli jsem živá a zdravá.....byla jsem počůraná a pokakaná až za ušima, ale vůbec mi to nevadilo :grinning: Když jsem plakala, tak jsem vydávala jen takový slabounký jakobý nééé nééé....takže prý nikomu nepraskly ušní bubínky :grinning: No a když jsem usínala, byla jsem spokojená, že vidím tatínka, tak jsem si vydávala zase takový něžný drn drn drn.....a tak mi tatínek začal říkat Drnda :grinning: :grinning: :grinning: Už mi to zůstalo do dneška :wink: A kdyby jste chtěly vědět , jak taťka říkal sestře, když se narodila, tak to Vám taky ráda povím, ať se zasmějete..... ŠULIGAŤA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak jsem zpět z oběda.. sice jsem nesnědla celou půlku porce, kterou jsem si objednala, ale vší silou jsem do sebe nasoukala aspoń něco, co se dalo :grinning:

drndi: takže jsi byla takový "bezproblémový" miminko? :grinning: křičela jsi jenom když jsi měla hlad a pokud jsi viděla tatínka, tak jsi byla nejspokojenější mimčo na světě... :grinning: :slight_smile: :grinning: z čeho vzniklo šuligaťa??? :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tauru: poslušně hlásím, že měla přsně 184 gramů, a dostala jsem takový záchvěv asi po půl roce, protože normálně čokoládu nejím....a to ptoto, že můj manžel sní tabulku čokolády každej večer a dělá se mi z něho vždycky špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
no tak ale pozoooor, já jsem snědla když jsem to ještě nevěděla balíček chipsů a ty jsem neměla snad dva roky... takže ženský... zítra nástup s výsledkem!! //
7. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Drndi, to je kouzelný. To by bylo hezký mít takovou krásnou hodnou holčičku :slight_smile: :slight_smile: . To moje první slovo prý bylo keťup (kečup) a vzhledem k tomu, že můj tatínek je křestním jménem Heinz, tak jsem vlastně říkala tatínek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Blíženko, to je jedno, že si nesnědla všechno, hlavně že něco :slight_smile: :slight_smile: .
7. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Holčiny, tak v tomhle směru tedy testit nemusím. Až dostanu chuť na koprovku, kterou od malička nesná... nemám ráda, tak to pak bude důvod testit :grinning: . Balíček chipsů pro mne není vůůůůůůůůůůůbec žádný problém. V průměru plus mínus jeden až dva balíčky měsíčně a to se kontroluju !!!!!!!!!!!!!
7. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Holky tady to jsou samý citlivý prsa,nechuť k jídlu nebo naopak chuť na něco co se dlouho nepapalo,návaly horka atd... Tak to já musím aky něco přidat do mlejna :slight_smile: Takže mě vůůůbec nic nebolí,o prsou ani nevím že je mám :grinning: , jídlo mi chutná normálně,bříško je taky OK atd atd :slight_smile: Takže mrcha je tu za pár dní :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
:slight_smile: děvčátka, všem vám držím palečky, kéž by nám to všem vyšlo :grinning: a naše miminka měly brzy u sebe :dizzy_face: Hlavu vzhůru, a vsadím se, že // zítra budou !!! :wink:
7. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
bliž: Z čeho vznikla šuligaťa to netuším....ale zeptám se :wink:
7. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Taurůůůůůů, tak to je teda náhoda jak HROM !!!!!! :astonished: Víš který jídlo k smrti od malička nesnážíííím.....KOPROVKU.....fůůůj....bléééé....se mi úplně navalilo při pomyšlení na ni..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
tauru: no ale jelikož říkáš, že máš citlivé bradavky a to normálně nemíváš, tak to už je lepší důvod na to testit, než sníst balíček chipsů ne?? :grinning: my jsme strašně nedočkavé, takže tajně doufáme, že nám zítra ohlásíš vysokou teplotku a věřím že i // , to by bylo náááádherné :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
flosmanko moc moc ti gratuluji k dvěma // :o) to je superní :slight_smile: Já dnes dobrý zatím mrcha nedošla, ale zato se mi spouští rýma, sotva dýchám :o( achjo. Kdyby k tomu byly ty // aspoň :grinning:
7. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jo Jarmulko, to já si myslím taky, že MS dorazí nikým nečekána a nezvána a stejně zítra testím, když bude BT optimální a MS se neobjeví.

Flosi, tak zítra budou // 100%, protože testí Bajinka :grinning: :grinning: :grinning: .
7. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.