• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
já žádné příznaky nemám :frowning2: , ale ani žádné příznaky k mrše..jsem divná :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Taurus, tak to jsme se dívám stejný dny cyklu , co?? :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
syll: ať teď nemusím listovat někam hoodně dopředu kvůli tabulce... :grinning: kolikátý DC jsi dnes?? že by další horká adeptka?? :wink: mě totiž cca dva dny po zjištění poz. TT se taky spustila pekelná rýma... kdy budeš testit? :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Syll vítám tě v klubu!!!! :grinning: Jsem taky divná - měla bych to v pátek dostat,ale vůůůbec se na to necítím a vlastně se necítím na nic :slight_smile: . Měly bychom si založit vlastní stránky a nekazit tady ty příznaky těhulkám :grinning:
7. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
holky tak že bysme tu na zítřek měly dokonce tři testování??? :dizzy_face: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Blizenec 32DC a čekám co bude
7. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
jarmulko souhlas, jsme tedy divné :grinning: , já fakt nic necítím...nikde nic...bud dojde mrcha nějak jako tak překvapivě rychle , že budu čučet nebo nevím teda co si o tom mám myslet :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Blíženko tři už jsou : Báji si to chce zopáknout a nově testit bude Tauri a Drndička a možná by se mohla přidat teda i Syll,že jo?????!!!!!!! Holky písněte v kolik budete testit ať víme,od kdy máme nakukovat :grinning: - to abychom tady neplašily ( resp. já :grinning: ) od rána od pěti :grinning: :grinning: :grinning: !!!!!
7. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
holky myslim v mém případě, že bude jen zpoždění, pila jsem 14dní po MS kontryhel a maliník...tak kdoví?
7. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Drndi, nemyslím si, že je to náhoda. Znám hodně lidí, kteří jí fakt nemusí. Ale můj nejmilovanější nejzlatější manžel snad sní úplně všechno. Holky, za čtyři a čtvrt roku jsem nepřišla na jídlo, který by nesnědl. :slight_smile:

Blíženko, bradavky nemám citlivé. Mám citlivá prsa jako taková a je to pro mne nové. Nejsem na to zvyklá. No, drndapetka mi předpovídá 36,9, tak jsem na to její proroctví zvědavá. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
jarmulko já taky leda v 5ráno :grinning: to si ted měřím teplotky, a mám včera 36,7 a dnes 36,8 :confused:
7. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
jarmulka: u báji ale předpokládáme stejný výsledek jako dnes :grinning: myslela jsem spíš "nově prvně testující" :grinning:

syll: a kdy byla ovulka víš?? to bysme pak věděly, jestli tedy má zítra cenu testit nebo ne..
7. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
blizenec, nevim presne,ale podle hlenu si myslim 16-17DC
7. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Já vím Blíženko - já mám prostě radost asi z každého testování :grinning: - i když už je třeba předem jasný výsledek - a to pozitivní!!! Není nic krásnějšího než vidět,že tam je a zase je a zase je a zase je :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
pak už doost zhoustl, dokonce tak před 5dny byl dost hustý, tak jak já ani snad nemívám, jak tvaroh skoro :sweat_smile: no to jsem hleděla...to je jediný příznak divný...jinak mám už jen bílý takový normální :grinning:
7. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
tauru: jee promiň , tak jsem to trochu popletla, s těma bradavkama to tu tedy asi říkal někdo jiný.. :sweat_smile:

syll: no tak to už by bylo 15-16 DPO, to už bude něco vidět!!! :dizzy_face: a čekáš tedy ms kdy přijde sama, nebo který den jsi chtěla testit? a neříkej, že jsi nechtěla!!!! :grinning: :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Syll ty napínavko jedna napínavá!!!!!! No testit !!!!!!!!!!! Ovu 16 - 17 den ,ty jsi už 32!!!!!! No holka naše!!!!!! Šupky hupky na záchod a KONEJ :grinning:
7. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
blizenec, no me hrablo a zkusila jsem testnout 25DC...no samo, že zbytečně, že? Já to věděla, ale nějak byla chut velka :grinning: Ted na to prdim vis, :grinning: Se bojím , že uvidím jen jednu lajnu :grinning:
7. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Syll, vím, že jsem stejný DC, tak jsem si právě myslela, že bys´taky testila, ale co jsem tak dočítala pondělní a úterní diskuzi, tak si psala, že testit nechceš. :confused: :fearful: :slight_smile: . Taky jsem nechtěla, ale zářijové berušky mě ukamenovaly argumentama. Ale mám trumf - záleží na BT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Jarmulko, jak víš o těch pěti hodinách ráno ?????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mobila mám nařízenýho na 4:55, změřím si teplůtku a pak jdu na WC a právě na té teplůtce záleží, jestli se na WC zdržím :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: . Každopádně do práce přijdu kolem sedmé ráno. Ale Žlababinka tu prý bude až v poledne a ještě mi neodepsala, jestli mám na ní počkat :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: .
jarmul ted se úplně chlámu, hezky jsi to napsalaaaaa :slight_smile: a ona je stejně na test lepšejší ranní moč :grinning:
Holky co už máte pozitivní // zabolelo vás někdy v podbřišku nebo tak jako píchlo? :confused:
7. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Tauru, se bojim , že nic nebude, tak takto raděj ještě čekám, ale nevim jak dlouho vydrzim :o) no jestli to nedostanu zitra :o/
Jinak já měla dnes 36,8? taky v 5ráno měřím. Myslis, že i když nemám 37, že můžu být těhu?
syll: Jaký by měl být hlen po oplodnění??? A slyšela jsem, že se to dá nějak zjontrolovat i podle číku...jak se to dělá???
Holky těhulky i vy ostatní co budete testit : můžu dotaz???????? Já jen jestli si některá z vás sleduje čípek a tak by mě zajímalo,kterým směrem ho teď máte ???? Jestli zakloněný jakoby dozadu nebo ho nahmatáte lehce - jakoby spíše v předu?????
drndi já ti nevím, čípek mám tvrdší, uzavřený a hlen bílý takový vlhčí :grinning: (to se nedá dobře popsat) jinak jaký má být to nevím...holky těhu poradte nám :o)
7. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Syll, tak to jsme na tom stejně nejen s DC, ale i s těma obavama z jedné čárky. Proto jsem chtěla to testění oddálit, ale zase na druhou stranu neberu žádné léky, po kterých by se mi BT držela vysoko, takže jestli bude zítra 36,8 a víc, tak je předpoklad, že mi MS nedorazí. Tak to holt zkusím. Navíc, když tam mám ty čtyři trojky, že ? :grinning: :grinning: :grinning:

Blíženko, těsně vedle. S těma bradavkama to tu psala drndapetka :grinning: .
7. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
syll: jj 25DC se ještě nemusí nic objevit... teď když zítra ráno testneš tak se to už ukázat musí!! i kdyby se ti nechtělo, tak přeci nás nenecháš tak dlouho čekat a napínat ne!!! :grinning: :grinning: my jsme tu hrozně zvědavé :grinning:
jarmul já ho nahmatnu těžce, ted těžce...nevím kde má být právě při těhu :grinning:
teplotka se mi zvyšuje, takže ...zatím naděje je :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Syll já mám to samé co ty!!!!!Jak ty naše příznaky nepříznaky :grinning: ,tak hlen,tak čípek!!!!! :slight_smile: Rozhodně by měl být uzavřený,dlouhý... Ale s polohou si právě lámu hlavu!!!! Vím že na konci těhu se ,,obrací,, ze zadu do předu,ALE to je až na konci. Takže třeba z kraje klidně může být i v předu...???? Zkusím někde najít info
7. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.