• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
holky tak čípek já tedy nesledovala, takže netuším kde má bejt.. :grinning:

jinak syll myslím že i když nebudeš mít teplotu 37 tak můžeš být těhu.. pro někoho může být totiž teplota 36,6 "průměrná" a pro někoho to může být třeba prozměnu už "vysoká"... každá to má jinak..

popelka: v podbřišku mě občas píchne nebo pobolívá (jako trochu tlak) ještě teď... :wink:
7. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
jarmul prostě my dvě jsme exotky...co dodat k tomu :grinning:
7. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Blíženko pozorovala jsi čípek??????? Víš jak jsi na tom byla když jsi to zjistila????? Poraď nám!!!!!
7. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Syll, těhotná můžeš být i když budeš mít 36,5, pokud si v době ovulace měla 35,8. Záleží na teplotním vzestupu ne na teplotě jako takové. Například když zítra budu mít 37,0 (nejsem nemocná), tak je jasné, že se něco děje a pro jinou snažilku je to teplota nízká, protože v době ovulace má třeba 36,9.

Jarmulko, čípek si nesleduju, protože to prostě neumím. Respektive nesleduju ho každý den, abych poznala nějaký rozdíl. Jaký by v případě těhu měl být ???
:unamused: Aha,ty už jsi napsala....
No a holky, mají být při těhu prsa spíš měkčí jakoby nafouknutá nebo tvrdší-plnější.....mám je totiž zvětšené, ale úplně měkoučké :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Možná blbej dotaz...ale když si kontrolujete ten čípek, tak v jaké poloze je to nejlepší? A kontroluje se to jedním prstíkem nebo dvěma ???:fearful: Hih, mám asi krátké prstíky, takže to zjištění budu muset nechat na manželovi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že když to včera nejelo, tak dneska se tu drbe o 106 :slight_smile: nějaké novinky? *//?? já nestíhám dočítat?! :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Drndi, tak to máme "blbej" dotaz dvě :grinning: :grinning: , protože to taky nevím. Čípek si nekontroluju, takže s tím nemám zkušenosti. Akorát si pamatuju, že když jsem si po snažilkování vypodložila sedinku dvěma polštářema a zkoušela prstíkovou metodu, tak jsem ten čípek nahmátla, ale jaký byl, to jsem tedy nepoznala.
7. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
jarmulko, nějak jsem nevěděla jak na to.. jinak jak jsem na tom byla?? no absolutně jsem to nečekala, protože cca týden před začátkem ms jsem vždycky (od vysazení HA) asi dva-tři dny jako špinila... říkala jsem to svému gyndr a ten říkal, že se to může stát, že se prostě sliznice neudrží a trošičku se jí odloupne... no a samozřejmě že v tom "výherním" cyklu jsem špinila , tak už jsem s tím prostě nepočítala!! ms měla dorazit v pátek ( i po vysazení HA jsem měla pravidelnou - +- cca 2 dny), no a jelikož v pondělí pořád nikde tak mi to nedalo a testila jsem.... a fakt to tam bylo :dizzy_face:
jinak teda příznaky skoro žádný... :grinning: prsa jsem měla trošičku citlivější, a občas mě pobolíval podbřišek, nebo v něm jako píchlo.. jinak si teda teď nevybavuju žádný "zásadní" změny :grinning:
7. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
drndi-tak ty přezdívky :grinning: :grinning: :grinning:
Ale jste dneska ukecaný teda děsně,já,než se pokaždý dostanu na konec,už nevím,co bylo na začátku.A jak tak čtu ty vaše příznaky,snad za chvilku budu cítit i pohyby :grinning: .Dneska to fakt dobře valíte,mám pořád pusu od ucha k uchu.A k tomu testění...já příznaky nemám,jen takovou trošku nervozitu v břiše,BT nad 37,jsem 18 Dc a testit se ještě vůbec nechystám.To jen tak pro úplnost,abych nezůstávala pozadu :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:50  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj handm :slight_smile: , nevím, co všechno si přečetla a co ne, ale Bajinka a Flosmanka jsou nové těhulky, takže září opět zaZÁŘIlo :grinning: .

Blíženko, tak teď si zhruba popsala můj stav. Trošičku citlivější prsa, občasné pobolívání v podbřišku (někdy jako MS, někdy prostě jen divný pocit), občasné píchání nalevo napravo a k tomu ještě občasná nevolnost, pálení žáhy (což tedy u mne není novinka) a mírné motání hlavy (ale to je vážně velmi vyjímečné). Táááák a až vám zítra oznámím jen jednu čárku nebo MS, tak jsem zvědavá, jestli si o mně budete myslet, že jsem hypochondr !!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Katy, prostě doháníme včerejší údržbu serveru :grinning: :grinning: :grinning: . A nebo je to prostě tím, že se málokdy sejdou tři až čtyři testilky :grinning: :grinning: :grinning: .
7. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
tauru: o tobě bysme si to nikdy nemyslely......... :grinning: vy se snažíte už tak dlouho a navíc teď to vypadá, že se spíš "upínáte" k tomu IUI, že v tuhle chvíli vlastně ani nečekáš //, takže je jasný že si nic nevsugerováváš.. :wink: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak jak je to as tím čípkem? Chci to vyzkoušet? :grinning:
7. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Holky buďte v klidu!!! Já byla tak strašně moc těhotná minulý měsíc,až jsem to z toho dostala :grinning: !!!! Né vážně,minulý měsíc jsem měla takový zvláštní pocity a tak teď už vím,že na pocity nehraju,hraju jen na testy :slight_smile:
Tauru, díky za uvedení do konceptu :slight_smile: novým // mooooc gratulujuuuuuuuuuu
týýý jo, a zítra dvě testí, to je tedy úroda!! !:slight_smile:

a já ani ťuk, tedy :slight_smile:) ještě jsme ani pořádně nezačali snažení, protože manžel má tolik práce, že sedí do půlnoci u počítače a ráno v půl sedmé odjíždí... :frowning2:( ale dneska snad užžžž
No tak to jsem ráda, blíženko :slight_smile: . A máš pravdu. Až nezdravě jsem se na to IUI upnula, že když nevyjde, tak to budu dlouho rozdejchávat :frowning2: . Navíc jsem na těhupříznaky nikdy moc nedala. Nejspíš proto, že jsem ještě neměla ta citlivá prsa :confounded: . To je tedy teď novinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
7. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jo, jarmul, já už ani na testy..
kámoška měla pozitivní test, 2x, pak ale najednou hned MS (v den testování, což bylo 2 dny po očekávané MS) a pak další test pozitivní po skončení MS... a z krve nic..
7. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Drndi,nejlepší je to na záchodě,jako když čůráš :grinning: . Mně se tak čípek hledá nejlépe.A musím ho hledat jakoby dole - takže prstíkem ..nejedu,, rovně,ale spíš dolů. Je to takový výčnělek... No to jsem to teda zase popsala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jarmulko máš pravdu, jedině těhutesty a ultrazvuk vše objasní :grinning: :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
:wink: :slight_smile: Handm, tak to si nás potěšila. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Má to tedy vůbec smysl ????? :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Takže výtok mám úpně bílý, je hustý asi jako jogurt....jj, přesně jako sperma...ale fakt, úplně mi to tak připomíná :grinning:
7. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
taurus, tak já měla včera celý den pálení žáhy to máme společné taky :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
tauru: všechno nakonec dobře dopadne, a pokud nevyjde 1.IUI tak vyjde určitě další (pokud teda jde další :slight_smile: ) a hlavně budeme tu my a budeme tě tak podporovat, že to všechno zvládneš... :wink: a navíc, tady myslíme pozitivně, takže věříme, že nejdýl v tom prosinci tam máš // :slight_smile: i když teď věříme, že je nám oznámíš už zítra..... :slight_smile: :grinning:
7. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
hm, drndik je jasnej!!!! :astonished:
7. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
drnda, jojo tak takový mám taky :slight_smile: jogurtový :slight_smile: ale měla jsem i tvarohovější :grinning:
7. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: Holky jenom zírám. Jsem absolutně bez výtoku. Žádný nemám, tak nemusím testíííííííííííííííííít ??????????????? :grinning: :grinning:

Syll, mně žáha pálí už docela dlouho. Určitě už mě to trápí přes rok, takže to rozhodně není těhupříznak. Jen to mám teď poměrně často.

Blíženko, děkuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
7. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tak jestli je čípek taková jakoby boulička na spodní straně, tak tu mám tvrdou, ale nepoznám jestli je uzavřený nebo otevřenější....je sevřenější než zbytek pod ním, ale nepoznám to :frowning2:
7. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
toltec: Takový hleník může být i při ovulce, že :astonished:
7. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.