• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
holky, když to tady čtu všechny ty příznaky,......, tak si připadám těhotná taky :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
tauru: každý příznak NEMUSÍ mít každá ženská!!! :grinning: :grinning: :slight_smile: jsou i holky, které vlastně neměly žádné příznaky a třeba to až do třetího měsíce netušily, takže mít nějaký těhu příznak není vůbec podmínka!!! :slight_smile:

tauru: nemáš vůbec zač, jsme tu s tebou :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tauru ale zkus test :o), podívej, každá holka to má jinak, nebo podobně. Takže nic není ztraceno, a neboj dřív nebo pozděj se podaří a mimisek bude ! A všechny budem mít mimi do vánoc a hotovo :grinning:
syl: Tvarohový jsem měla ped pár dny, teď už je krémovější
7. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
drndi ale já tvarohový nikdy právě neměla, jen ted tak 5dní a ted taky krémovější už je..jogurtina no :sweat_smile: , jsem se až lekla, co to je...
7. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Tauru, no jaá na ní koukala taky jak blázen, na tu kámošku a přesně tohle jsem jí říkala. že už jako nemam vubec smysl testovat ... že jen drakula by to na mě poznal..
tak nevim..
holky, ja mam porad ted taky vytok a porad spineni.. ted akorat nevim, jestli je to uz OVU (nějak rychle) anebo stale koncici MS..
7. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tauru. Tak o pálenmí žáhy mi povídej :confounded: Musela sem úplně vypustit saláty, kde je paprika, ředkvičky, kedlubny....je mi pak z toho blbě....když s ním něco moc mastnýho, tak taky....nemohal bych jíst ani zdravou stravu, protože u zeleniny a ovoce mi vadí ty slupky a já jsem líná si je loupat....blbě mi je už takhle asi půl roku....sváděla jsem to na hormony, ale asi to s´píš bude žaludkem, nevím. Co ti na to nejvíc pomáhá?
7. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
drndi na žáhu je dobrá jedlá soda :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Drndi, neberu na to nic, prostě to překonávám. Akorát když už je opravdu nejhůř a je to až skoro na zvracení, tak si beru rennie, ale pouze s ovocnou příchutí. Ty obyč mi moc nejedou :grinning: .
7. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Handm, tak to vůbec netuším. Dnes jsi 10. DC, tak je teoreticky možné, že máš ovulaci. Měla si někdy takhle dlouhou MS ???
7. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Brrr, ten výtok je dneska ale pěkně nepříjemnej...každou chvíli cítím, jak to teče....úplně přesně jako když mám MS :confounded:
7. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
jestli je tvrdý, tak to je těhotný!! :wink:
7. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Drndi tak mě teda neteče - já ho mám spíš v sobě - ve vnitř jsem od toho celá :sweat_smile: a pak na prstech mi toho teda zůstane docela dost - pardón za popis :sweat_smile: . Ale neteče mi ven skoro nic :unamused:
7. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
toltec...jejda já tvrdý mám .ale kdoví...32DC, tak že by??? no jeje... :grinning: na mršku to vypadá moc
toletec: Ale má být uzavřený :confounded: No nic, to asi nechám koňovi, ten má větší hlavu :grinning:
jarmula, ano jarmulko tak jako ty ho mám, zasej jako ty :grinning: ven nic uvnitř jo :grinning:
Syll my jsme vážně ,,od jinud,, :grinning: . Nějak se tady té diskuzi vymikáme :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
:sweat_smile: jarmul tak zdrháááme, ne? :sweat_smile: :grinning: se stěhujem na Mars :grinning:
7. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
no ženské, hleník při ovu je slizký a tekutý a natahovací, při těhu to je tvaroh a na začátku jsem ho měla taky. tento týden se ztratil. jinak čípek při ovu měkkounký a při těhu tvrďoch zavřený. za mě takto :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla jsem to nastudováno, snad si to pamatuju pořád dobře :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jarmulko a syll, to se tedy nevymikáte, protože osobně žádný výtok nemám, tudíž se vymikám já. :grinning:
7. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
toltec...tak to mám jako ty, ale těhotná nemusím být, to může být i u zpoždení...ale zatím to tak mám jak ty písáš :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Holky od kdy se počítá ovu? ode dne kdy vám začnou MS nebo zkončí??? :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Holky už aby byl příští týden!!!!! To už snad budu mít jasno :grinning: - resp. červeno :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Děvčata já si letím povařit a vy tu zatím nakecáte deset srtránek :slight_smile: !

K těm příznakům když jsem čekala Fildu tak jsem si myslela že mám chřipku a dokonce jsem jedla i aspiriny a snažila se to vypotit, pak se mi ale divně po kávě zvedl žaludek tak jsem testla a byly tam jinak žádné příznaky ani výtok nic. Když jsem čekala druhého klučíka tak jsem měla tvarohovojogurtový :grinning: výtok, boleli mě prsa a udělala se mi vyrážka mezi prstama na ruce jakoby atopický egzém co když se hodně vysuší tak strašně pálí ten se mi objevil i u Fildy ale až později ne hned a ani blbě mi nebylo a když jsem teď po třetí těhotná tak jsem to zjistila tak že par dní před ms se mi objevil v krku knedlík a ta vyrážka na ruce, co mi pak po porodu zmizela a tak hledím na ty ruce a tak jsem testa a zase tam byly, pak jsem měla týden žravou jak blázen a teď se mi od pondělka houpe žaludek a mám knedlík v krku ale jíst můžu v pohodě a výtok je takový jakoby plodný průsvitný jako vaječný bílek , takže pokaždé jinak :grinning: !
7. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Popellko, cyklus se vždycky počítá od prvního dne MS respektive od počátku krvácení. Špinění se nepovažuje za první den MS. Dokonce jsem jednou na odborných stránkách četla info, že když se krvácení dostaví po 18. hodině, tak se za první den považuje až následující den . :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Popelko,ovu neboli ovulace je den,kdy dojde k uvolnění vajíčka z vaječníku. Vajíčko je pak ,,nasáto,, vejcovodem a právě ve vejcovodu dochází k oplodnění. Píše se že vajíčko je ve vejcovodu oplodnění-schopné tak 12 - 16 hodin. Ovulaci poznáš podle měření bazální teploty,stavu čípku a hlenu.- také když si budeš dělat ovulační testy. Né vždy je výsledek z jedné hodnoty jasný,proto se doporučuje dělat více ,,věcí,, najednou - např. měřit teplotu a sledovat čípek. Nebo dělej klidně všechno.Je to jen na tobě :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jo a ještě s tím čípkem mám ho tvrdý a zdá se mi trochu pootevřený ale dr mi na to řekla že ho snad po dvou porodech nemůžu mít jako panna ne ? Co bych prý chtěla :slight_smile: ! Ale vím že při ovulce jsem ho měla strašně měkoučký a vlezla se mi tam skoro špička prstu a teď jen kraj nehtu tak snad to nevadí, no zítra uvidím !
7. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Tak teď jsem si málem vykloubila zápěstí a prostrčila ruku přes pochvu krkem, jak jsem se snažila nahmatat ten čípek a prd velebnosti. Prostě to nepoznám. Ale, když jsem prstem zajela téměř až na konec, tak ta "boulička" byla zepředu měkká, když jsem se ale prstem dostala úplně na konec a prstem po té bouličce jakoby sjela, tak ze zhora byla tvrdší. Jééééžiši holky, tohle už je na mne moc. Prostě když bude zítra 36,8 a víc tak testím a finíto. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
a myslíte, že můžu mít ovu 12 dní po MS???
Já se totiž řídím výpočtem plodných dnů podle fáze měsíce :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
no taurus ty už teďka musíš testit i bez BT :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.