• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tauri to byl taky popis :grinning: :grinning: :grinning: Každopádně zítřek,ten to jistí!!!!!! :slight_smile: Tauri,Drndi a ostatní zítřejší testovatelky,kdy nám sem dáte výsledek???? Kdy se tak dostanete k PC ?????!!!!?????
7. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Přesně tak Tauru budu ti držet všechny pěsti co najdu v baráku a to jic je 14 pěstiček :sunglasses: a taky Sill aJarmlce a kdo že se to ještě chystá testit ? Báji a Flosi už to má v hrsti tak ta nepotřebuje :grinning:
7. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Sluníčka, už se s váma pro dnešek loučím. Manžel pro mne tentokrát nepřijede, abych se sama odvezla, tak letím domů, abych prohnala ty naše rychlé gumy kolem Mostu.
Zítra se tu pochopitelně ukážu, ale v pozitivní výsledek moc nevěřím. Mějte se moc hezky a kdo má správné dny, tak ať příjemně, vášnivě a dlouze snažilkuje :grinning: :grinning: :grinning: .
Drndi a Syll držím vám pěstičky, ať ty // na vás vykouknou. :grinning:
7. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Tak jsem zaměnila Jarmulku za Drndu tak to se omlouvám, tak si ty pěsti rozdělte :wink: !
7. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Popelko měsíc je určitě všemocnej,ale tvé tělíčko a hormony jsou určitě mocnější :slight_smile: . Chci ti tím jen říct,že to je na stejné úrovni jako když si vezmeš délku svého cyklu,vydělíš dvěma a číslo co ti vyjde je dnem ovulace :unamused: . Kdybych se tím např. řídila já,tak můj cyklus trvá 28 dní - ten 28 den vždy už menstruuju. Takže můj ovu den by byl 14 den cyklu. Ale díky tomu,že si měřím BT,sleduji hlen + čípek,tak vím,že ovu byla až 18 den cyklu..... Každopádně dělej jen to,co ty sama uznáš za vhodné a na nás ostatní se vyprdni!!!! Je to tvé tělo!!!! :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jamulko, za ten popis se omlouvám, ale prostě jsem vám to tak musela napsat, jednak abyste se pobavily a taky proto, aby iluze byla dokonalá :grinning: :grinning: . V práci budu kolem sedmé hodiny.

Toltec, to jako že ten čípek je dobrý nebo špatný ?? Vím, můj popis nebyl zrovna ideální, ale tím, že jsem to dělala poprvé, tak nevím, jak to lépe popsat. :slight_smile:

Janinko, tak to je hodně pěstiček. Ta tvoje fazolka už je má taky ?? Jestli ano, tak ty piďinky malý si zamlouvám !!! Ty ale aby ti pak nebylo šoufl, jak je bude mimísek držet. Tak to se raději spokojím s těma dospěláckejma :grinning: :grinning: :grinning: .
7. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Já mimíska ještě nepočítala ten žádné ručičky a prstíčka ještě nemá, ale přijela ségra se skoro švagrem a plus naši já a manža a Filda !
7. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Tauri napsala jsi to hezky!!!!! Žádný s tím caviky :slight_smile: Tak ahoj zítra :slight_smile: ... Já budu vyhlížet :confused:
7. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Jarmulko díky za vysvětlení, zase su o něco chytřejší :wink: jj já měsíci věřím, ale asi si začnu měřit i tu teplotu atd. :sunglasses:
7. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Teda tady koukám jedou tvarohy, jogurty a čípky :confused: :confused: :confused: :grinning:
Jinak taurus, čekat nemusíš, to holkám nemůžu udělat :wink: Všem, kdo zítra testují, budu strašně fandit a to by bylo, aby z toho něco nebylo :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Janinko, tak bude hromadná akce držení pěstiček pro všechny testilky :grinning: . Jako za dřívějších dob - všichni všem :grinning: . Tak ale teď už vážně peláším. Ahojky zítra.
7. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Tauru, držím palce!! Drndi ty taky!! // budou tu!!! :slight_smile:

Jinak jeste k mému výtoku (holky, ejstli to čtou chlapi, tak si musí užívat) :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem asi 9 DC a mám takový až tvaroh :slight_smile: a nahnědlý.-. a teď babo raď! :slight_smile:)
7. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Holky,já pro dnešek končím, jedu do města za manželem, a pak jdu dělat kámošce gelový nehtíky na svtabu. Zítra tz budu až po deváté hodině, tak pak dám vědět výsledek.....tfuj tfuj tfuj.......chci buď MS nebo //, nic jinýho neberu :grinning: paaaaaaaaaaa
7. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Pro dnešek se loučít holky, z oběda je mi nějak blivno, venku je jaksi moc strašně horko tak se máchám ve vlastní šťávě a čeká mě kopa žehlení už teď se mi do toho nechce :angry: :angry: :angry: ! Zítra ráno se sem nedostanu jdu k té dr. tak na mě trošku myslete ať to dobře dopadne !! Mějte se
7. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Tak jsem narazila na diskuzi, kdy některé holky otěhotněly mimo výpočet svých plodných dnů, např. hned po MS,..... :dizzy_face: tak já už nevím :pensive:
7. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
POpelko, to ani neříkej, nějak se s manželem teď nemůžem dohodnout :slight_smile: kdy na to vlítnout, jak má moc práce :slight_smile:) a MS končí už tři dny.. :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Jojo, některým se to povedlo přes MS a některým hned PO, tak už su z toho ťumpachová :fearful: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Takže prostě z toho vyplývá, že prostě pořád a furt a denně :grinning: :grinning: :grinning:
to bude mít manžel radost :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
NO asi tak nějak :grinning: :grinning: :grinning: tak směle do toho, bude hotovo :wink:
7. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
No, jelikož jsem se právě dověděla - tenhle týden už od třetí kamarádky - že je těhu, trochu spadám do depky :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt epidemie...
7. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
No to se ani nedivím, já se o to taky pokouším zároveň s kamoškou, tak bych si strašně moc přála, aby nám to oběma vyšlo tak, že mateřskou budem mít zároveň :grinning: ona už se teda snaží od července a nic :frowning2: já jsem začla až v polovině září, takže si dávám hodně malou naději, že by to vyšlo tak rychle
7. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
no jo popelko, kdyby to bylo tak jednoduchý a zrovna ve chvíli, kdy si člověk vzpomene že... :sweat_smile: škoda že to tak nejde... ale neměj strach, jednou se to určitě podaří :wink:
7. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Jojo kdyby to tak šlo :grinning: kdo si počká, ten se dočká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
popelko: jj přesně tak, holt některé z nás musí být hodně trpělivé :wink: :slight_smile: tady na koníku to ale společně určitě zvládnem :wink:
7. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Ještě že :wink:
Naivně jsem si myslela, že bych mohla stihnout mimi - narození v červnu a myslím, že budu ráda, když to bude aspoň v září :pensive:
7. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
no, holky, to si taky říkám :slight_smile: ono nám nic jiného ani nezbývá...:slight_smile:
Někdy si ale říkám, jak je to nespravedlivý, že... ale o tom by tu spousta holek mohla vyprávět..

začíná mě píchat v podbřišku, asi ta OVU.. jdu zpacifikovat manžela, at kouka brzy vypadnout z prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
nevěš hlavu, vždyť kdyby se vám v tomhle cyklu zadařilo, tak byste červen ještě stihli ne? :wink: řekla bych, že až se vám nakonec podaří a právě přesně ten měsíc, kdy se vám mimísek narodí, tak ať to bude jakýkoliv měsíc v roce, tak pro vás bude krásný a ten nej... :wink: :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Jasný, dneska máme středu a víte co se říká, ne? středa je ho tam třeba :grinning: :grinning: :grinning: a taky MZD - Mezinárodní zástrčkový den :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
tak já valím papa :grinning:
7. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
popelko, dneska je nějaký takový mezinárodní den??? :grinning: to ani netuším... :slight_smile: :grinning:

handm: to by mohla být ovu. takže jak tu napsala popelka "středa je ho tam třeba" tak šup šup na snažilkování :grinning: :slight_smile: jen ať pěkně přijde z práce co nejdříve a pěkně si to užijte.. hlavně ho nepusť k počítači - myslím že zrovna ty jsi tu psala, že často vysedává až do půlnoci u pc... (teda doufám žes to psala ty :sweat_smile: )
7. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.