• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj everhr, moc Ti přeju, aby nedorazila a naopak si nás potěšila s // :slight_smile: Mně o víkendu čeká 15. den cyklu a tudíž předpokládám ovu. Dnes si zajdu do lékárny koupit popř. objednat ovu testy a těším se na víkendové snažilkování :slight_smile: .
24. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky
Kkatka a Kurakol s tou HA jsem na tom jak vy od té doby co jí neberu si připadá ještě hůř než před pubertou ( teda ne že by mě ještě uplne opustila :grinning: ) a nic mi na to nepomáhá,tada pomohlo moře ale to je poměrně finančně náročná kúra :sunglasses: ¨
Jinak zatím nic :sweat_smile: ale příznaky ani jednoho - bych potřebovala nějakou kontrolku ktrá by se rozsvítila aby to bylo jasny a srozumitelný
Labell a Motol vy jste to na sobě nějak poznali při prvním těhu ?
24. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
janulkav.......to mě taky vždycky zajímá jestli někdo na sobě poznal , že je těhu, protože mě to přijde, že mám vždycky týden před MS aspoň 5 příznaků těhotenství.....ale pak, když mě začne polet v podbřišku tak se moje další příznaky rozplynou a já čekám jen až MS dorazí... :angry:
24. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
janulkav: já sem měla pořád pocit že musí ms přijít každou minutu..do toho sem měla bolavé prsa. Asi týden po vynechání ms, to přešlo ve strašnou chuťk jídlu, pořád sem chodila na malou a byla hrozně unavená a spavá. :wink:
24. srp 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
labell - a měla jsi jako klasické bolení , když má přijít ms?
24. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Holky, tohle je tak individuální, že je možné, že žádné příznaky mít nebudete a přesto budete nebo už jste :wink: těhotné. Nikdy jsem nebyla těhotná, takže to nemůžu objektivně posoudit, ale příznaky na sobě raději nepozoruji, protože jich mám docela dost už déle než rok :slight_smile: . Spoléhám na menstruaci. BT mi totiž neklesá před ní, ale během ní, jak jsem tento cyklus, zjistila. Krvácení bylo oproti předchozím cyklům čtvrtinové, takže jsem si měřila BT a klesla mi až 4. den.
24. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Aha tak otázka zněla trochu jinak. :grinning: :grinning:
Poznala jsem že se něco děje..o Amelku jsme se nějak nesnažili a manža mě říkal že si dal pozor :grinning: ..i tak jsem ale cítila že něco je jinak..vnitřní pocit.
24. srp 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holčiny, jéé janulkav - držím palce a jsem napjatá za tebe :slight_smile: Zítra hned napiš, jak to testování dopadlo.
Jinak já na sobě posledně taky poznala prdlajs, ale jak píše motol, měla jsem pocit, že každou hodinu přijde ms (bolest v podbřišku, jakoby se hlásila) a při chůzi ze schodů jsem si musela přidržovat prsa, jak mě bolely :grinning: Ale to mě občas bolely i před ms, takže těžko říct, jestli je to jako příznak akceptovatelné.
24. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
teda jak píše labell, pardon :sweat_smile:
24. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
avehr: jojo klasické bolení..fakt jsem ji čekala každou sekundou..ale pak to začalo slabnou a přecházelo spíš v tu únavu atd.
24. srp 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno holky, já u obou těhotenství neměla žádné příznaky ale prostě to věděla, nějaký červíček mi to v hlavě připomínal, např. u prvního tchýně přijela z egypta a machrovala jak bylo super a že nám to taky zaplatí aby jsme to viděli a já se na ni jen usmívala a červíček v hlavě mi říkal že k tomu už nedojde protože jsem těhotná a doma jsem si pak dělala test a byla jsem těhotná a u druhého jsem to poznala podle teploty protože se mi objevil implantační pokles tak jsem jen čekala jestli se udrží a červíček mě pořád upozorňoval ať to netahám a to nejím atd., protože jsem těhotná ale nic jiného mi nebylo a únava přišla až po par týdnech.

Jinak taurusenko já jsem na tom stejně, minulý cyklus jsem taky zjistila že mi teplota klesá až když už krvácím !
24. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Holky, ja mam priznaky tehotenstvi uz od prvniho snazeni :grinning:
24. srp 2009 v 10:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ach jo, nějak nám tu pořád padá net :frowning2: takže si s vámi asi moc nepokecám :angry: :angry: :angry:
24. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
tak jsem se nechala inspirovat u flosmannky a jsem si vytvořila fotečky mimisku . Dokonce jsem si založila kvůli nim i albíčko.Byla to docela zábava , jsem zvědavá co na to bude říkat doma přítel :sunglasses:. Ta jedna holčička mi vyšla i blonďatá , teda nevím po kom by byla protože 99 % přízně z obou stran mátmavé vlasy :grinning:.
Janikaves taky bych to nějak ráda vnitřně poznala docela ti to závidím. Jsou dvě varinty buď to nepoznám nebo nejsem a až budu tak to poznám.
24. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Janulkav, taky jsem to zkoušela a nevím, nevím, na kolik tomu mám věřit. Raději se s manželem necháme překvapit skutečným mimískem. :grinning:
24. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
já tomu teda nevěřím skoro vůbec ale je to fajn myslet si že nám jednou bude po domě běhat takový capart
24. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
kkattkka, díky, Kristýnka je naše zlatíčko, na ty trable kolem těhotenství a porodu jsem rychle zapomněla. porod byl sice problémový a dlouho jsem se z něj dávala dohromady, ale zas aspoň krátký, od prasknutí vody tři hodinky, a věř mi, to ti uteče, jsem měla pocit, že to bylo tak půl hodky :wink: navíc mám z toho spíš takové útržkovité vzpomínky, myslím, že víc si užil manžel a rozhodně už v porodnici jsem věděla, že chci brzo druhé dítko, takže fakt neboj :wink:
jinak pokud jde o příznaky těhu, žádné jsem asi do 6tt neměla, krom jediného, začla jsem mít strašnou žízeň, bylo to v zimě, takže z horka nee, celý těhu mě prsa téměř nebolela a ani jiné "klasické" těhu příznaky nebyly :wink: jo a ranní nevolnosti? šoufl mi bylo tak nějak celý den, ale blila jsem výhradně večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: což se hodí, když člověk chodí do práce :grinning:
tak všem čekatelkám na // přeju, ať to vyjde, musím se tu trochu zorietovat, ať v tom nemám guláš :grinning:
24. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
jo a na problémy po vysazení HA je nejlepší těhu, nikdy jsem neměla tak krásné vlasy a pleť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Tak koukám, že konec tohoto týdne bude pěkně napínavej :wink: a doufám, že se to tu začne těhulema hemžit. :dizzy_face:

Zdravím baji, vítej do klubu a jestli chceš, přidej se do tabulky :sunglasses:
24. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj Holky
karol no ona pak dojde vždy k dr a ona jí píchne injekci a nasadí HA,jinak to neřeší než tímto způsobem

jinak je fakt,že já sem taky nějak vnitřně věděla,že sem těhu,ne příznaky jako bolení prsou nebo tak ,ale podle mě to ta žena instinktivně pozná :slight_smile:

janulkav,tak na tebe myslím a nemůžu přestat myslet na lolynku,se něco muselo stát,že nic nenapsala :frowning2:

jinak Lucy nj stan,hlavně,že si to ve zdraví přežila ,malej ted usnul a já relaxuji
24. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
no já si ještě počkám,než mi ta mrcha skončí,ale do září by to mohla akorát vyjít :wink:
24. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky, dnes mám to volno a tak si to užívám :slight_smile: Jsem sama doma, tak si vychutnávám ledovou kávičku, udělám si za chvíli nějakou mňamku k obídku a budu po tom celým pracovním víkendu jen a jen odpočívat :grinning: Jinak janulkav taky držím palečky .. Já bych podle výpočtu měla mít dnes největší šanci na otěhotnění, ale manža odjel do Prahy a bude tam až do čtvrtka, takže nic :grinning: Ale stejně to chceme nechat až na to září :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
:grinning: janulkav, když jsme u toho programu na vzhled dětí seděli s manžou a koukali na to, jak by prcek měl vypadat, fakt jsme se u toho strašně moc nařehtali .. Jak holka tak kluk jsou kudrnatý, nevím teda po kom. Obě měli jedno oko menší, neboť manžel měl na fotce přivřený oko - ale on ho má tupozraký a tak ho občas na ostrém světle přivírá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže tak, podle nás pravděpodobnost týhle podoby tak 20% :grinning: Ale je to sranda
24. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jé, flos a kde sedá takhle dělat podoba miminek? :slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
spousta holek to má v albu ,kde to dělají ted tu adresu nevim ,to jo z toho vycházejí obličeje :grinning:
24. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
paráda, díky janul, zítra vám holky dám do albíčka to naše budoucí :grinning:
24. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
makemebabies com :wink:
24. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
.. už mám papú :dizzy_face: Udělala jsem si těstoviny s omáčkou a balkánem, mňamka. Koukala jsem, že jste tu řešily cyklus, já mám v podstatě pravidelný, většinou na den přesně 28 dní. A to HA neberu již od 19let ze zdravotních důvodů, takže tělo je už asi zvyklý a mám to pravidelně. Jen předminule jsem v tom měla bordel, ale to bylo asi tim, že mi našla MUDr. cystu, tak asi proto, ale už je to zas v poho :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky,jsem tady nová a doufám,že se můžu taky přidat. :slight_smile: Taky se snažíme,v září druhý pokus. :wink: Myslela jsem,že to půjde rychle,ale asi to tak jednoduché nebude! :unamused:
24. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Těstoviny,to bych si dala taky. :dizzy_face: cyklus mám trošičku neprvidelný, taky jsem zkoušela ovulační test,ale nic mi to neukázalo 5dní za sebou. :unamused: Takže nevím kdy ty pravé dny mám,snad na to příjdu. :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.