• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tauru achoj, tak jak? Můžem gratulovat? :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno.

K MUDr. půjdu asi příští týden, nebo až ten další .. Chci, až tam bude něco vidět - abych mohla dostat fotečku našeho prďolky :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale holky, já se strašně bojím. Víte, bohužel jsme tento týden začli s manželem řešit akutní existenční problémy (bohužel vyřízení dědictví trvá již půl roku a nám to vytvořilo max problém). Včera se to celkem už vyhrotilo, v tom nejhorším případě můžeme i přijít o byt (ale to nesmíme dopustit), a já jak jsem plakala a nervovala se, navíc jsme vše řešili s Marečkem po telefonu, tak mi v noci bylo zle. A strašně mě bolelo břicho, byla jsem na to sama. Musím se uklidnit, ale když hrozí, že by člověk mohl přijít o svůj domov, nejde to :pensive: :cry:
Bohužel musíme do 14 dnů sehnat někoho, kdo nám pomůže, ale v dnešní době je to moooc těžký, ale já věřím, že to zvládneme.
Víte, vůbec jsem vám to sem nechtěla psát, ale asi jsem se potřebovala někomu svěřit, aby se mi ulevilo :pensive:

Tak nám prosím držte palečky a našemu mimískovi taky..
8. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
Pepinko, teplota byla 37,0 takže jsem svůj slib splnila a testila jsem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: .
8. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
Flosi, jasně, kde jide se má člověk svěřit, než tady :slight_smile: a neboj, to určitě dopadne dobře....
8. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
tauriiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
flos, to je smutné, ale neboj, vše dobře dopadne, určitě se to nějak vyřeší, neboj miminko bude v pořádku. Hlavně se moc nestresuj kočko :o(, ale vím, že s takovým problémém to není lehké :frowning2: Neboj se, osud to nějak zařídí, a budete šťastní i s miminečkem na cestě, :wink:
8. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Tauri, normálně se mi hrnou slzy do očí.... jestli máš // tak moc gratuluju, moc si to zasloužíš. Dnešek bude skvělej, nejskvělejšíi den. Já jdu na gyndu kouknout na mimi, a ty podle všeho // :grinning: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
Turus, tobě to těhu přeji úplně moc, vy si to s manžílkem zasloužíte konečně už :wink: Tak co teda? Je to tam ??? :slight_smile: Doufám, že tam ty // mááááš kočkooooo :sweat_smile:
8. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
Tauri já to věděla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já tady brečím jako malá holka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vááááážně moc!!!!!!!!!! Ty testíky ty jsou ukázkový!!!!!!!!!!!!!! Maminko je TO TAM !!!!!!!!!!!!!!!!!
8. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
Beruškýýýýýýýýýýýýýýýý.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: objevily se náááááááááááám // a jsme s manželem neskonale šťastní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Fotečky i vítězný grafík už mám v albíčku.
A já nic :confounded: , ale neva, holky a není možné, že by test blbě ukazoval, nebo ještě nic nešlo zatím vidět? Jde mi jen o to, že bych potřebovala tu MS nebo nevím teda. Abych mohla další cyklus začít měřit abych měla jasno, jak vlastně funguju :slight_smile:
Dobré ránko :slight_smile: všem
8. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Tauri, já tu bulím jak malá holka. Strašně moc ti to přeju. Jestli si to někdo zaslouží tak jste to vy dva :grinning:
8. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
tak šup šup upgrade tabulky :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Tauri moooc mooc gratulujii, je to krásné, moc vám to přeju, teď jen at je vše tak jak mááá, a v červnu tu bude miminkooooooo :grinning: To je super !!! MOC!!!!
8. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
Já bulím jako želva!!!!! Holky má testíky v ALBU!!!!!!!!!!!!!!!! Jak já ti to moc přála a vidíš!!!!!!!!! Takže to nebude žádné IUI ale barva a tip kočárku,jméno,postýlka atd.... A v červnu jste KONEČNĚ 3!!!!!!!!!!!!!!! Jéžiši já se snad dneska štětsím ubulím :cry: :grinning: . Teda kdybys mě viděla !!!!!!!!!
Jarmulko, tak ty si už byla v albíčku dřív než jsem to tu napsala. Prostě si věděla, že upravuju a vkládám fotečky, když jsme se hned v sedm neobjevila, viď ? :grinning: :slight_smile:
jarmul já tu jsem taky ubulená, holt se mnou hormóny mlátěj :slight_smile:
Tauri tak aspoň poraď co jsi brala, když jsi tento měsíc měla tak superní .o) jen listovku? Musíme na to taky přijít jak na to :grinning:
8. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Jj Tauri,byla jsi mi jasná,já to věděla už včera,že to miminko už máš v bříšku - však jsem ti to taky ukazovala na jiném těhu grafíku,nééé?????!!!! :grinning: :astonished: MAMINKO NAŠE JEDNA !!!!!!!! Já jsem tak neuvěřitelně šťastná Tauri!!!!!!!!
8. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Taurus ty jsou úplně jak z knížky úplně ukázkový. Moc moc držím palečky :slight_smile: a moc vám to přeju
Syll, no hlavně si myslím že to Tauri neřešila, protože věděla že za měsíc jde na IUI :grinning: tak se na to vybodla, a udělala nejlépe jak mohla :grinning:
Já Tauri pořád čučím na ty tvoje ukázkový dááááálnice a nemůžu přestat bulet :cry: :slight_smile: Po takovém usilovném snaženíčku ,když už jsi se chtěla svěřit do rukou doktorů a co jsme ti říkaly : no že si to mimi určitě rozmyslí a šup do bříška samo :astonished: - a JE TAM!!!!! Ta příroda je vážně všemocná,takovou dobu vás zkouší!!!! Ale to určitě proto,abyste právě teď v tuto chvíli byli ty nejšťastnější budoucí rodiče na celém světě!!!!!!! :astonished:
8. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
dnešek bude vážně nádhernej den :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
:grinning: Tauríííí,

co mi to děláš ? Já se v noci už nabrečela dost a teď budu znova :dizzy_face: Ty si to opravdu zasloužíš naše maminečko ...... Budete rodiče :wink: Moooociiinky gratuluju a držím pěsti, ať to dopadne o.k. a vše je tak jak má :grinning: Jj, září bylo plodný jako blázen :slight_smile:
Tauri, kam ses teď ztratila?
Podle mě Tauri čůrá nebo zvrací :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
hihi no spíš bych jí přála to čůrání :grinning:
8. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Sluníčka moje, všem vám moc děkuju za gratulace :slight_smile: :slight_smile: a mám moc velkou radost, že jsem vás dnes tolik potěšila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Ale abych to vzala od začátku. Ještě včera jsem měla pársekundový pocit v bříšku jako na přicházející MS. A nechtělo se mi vůbec druhý den testit. Vzbudila jsem se dnes ráno po půl páté, tak jsem hned měřila BT a protože teploměr brzy zapípal, tak mi bylo jasné, že je teplota vysoká, ale 37,0 jsem nečekala. :fearful: :fearful: Tak slib je slib, vzala jsem testík a šla na záchod. Holky poprvé za celou dobu snažení jsem ho vážně nechtěla použít :astonished: . Udělala jsem to proto, že jsme se tady na tom dohodly :slight_smile: :slight_smile: . Dokonce jsem ten test přikryla návodem na použití, abych to bílé políčko neviděla :wink: . Nastavila jsem časovač v mobilu na pět minut a čekala. Pak jsem odkryla papír a testovací políčko nebylo prázdný. Málem jsem vystartovala ze záchoda se spuštěnýma kalhotkama za manželem do postele, jakou jsem měla neuvěřitelnou radost, ale vyčkala jsem do třičtvrtě na šest, kdy manželovi poprvé zvoní mobil a dává se odklad na dalších 9 minut, aby měl čas na probrání. Tak jsem se k němu přitulila, že musí vstávat. A on že ještě chvilku, tohle jsme si řekli asi třikrát, než jsem mu pošeptala do ouška: No jak myslíš, ale když jsme teď na tebe dva, můžeme tě přeprat. Tak se zeptal jak to dva, odpověděla jsem, hádej šmudlo. Prudce se ke mně otočil a nevěřícně na mne pár vteřin koukal. Pak se zeptal jestli jsem si dělala test a řekla jsem že ano. Holky věděl, že si nedělám legraci. Nikdy bych ho jen tak ze srandy nebudila tímto způsobem. Když si pořádně promnul oči, tak se na testík podíval a zeptal se, jestli to tak má vypadat :sweat_smile: . Tak jsem řekla že ano :slight_smile: . Pak už probíhal kolotoč objímání, slziček radosti a především obrovského štěstí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Tauri tak když už jsem dobulela z prvotní radosti nad tebou, tak jsem si početla oznámení tátovi a bulím znova :slight_smile: :dizzy_face: Mám ohromnou radost.
8. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.