• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Fló,beruško naše!!!!! Nebuď smutná,neplakej!!!!!Já vím,je to těžké,ale vždycky se vše vyřeší!!!!! Hele,tak já ti teda taky něco napíšu - aby jsi viděla,že všechno jde!!!! Takže : byla jsem v 7 měsíci a najednou mi někdo klepe na dveře otevřu a tam policajti a exekutor!!!!! No normálně nám přišli ( kvůli Kubovi ) vybílit byt!!!!! Byl vybavenej za moje penízky ( dostala jsem je od táty a vybavila nám funglově domáctnost včetně kuch. linky atd!!!! ) Já myslela,že se sesypu,že to psych. nevydržím!!!!! Chtěli bez pár korun 100 tisíc!!!!!! Dopadlo to tak,že jsem se s nima nakonec domluvila,běžela do banky vzala půjčku a zaplatila to na dřevo. Ještě dva roky to budu splácet :frowning2: ale už je to za náma..... Bylo to šííílený období,chtěla jsem od Kubase utéct,ale čekala jsem s ním malou a tak jsem to překonala.... Vše jsme si vyjasnili a od té doby je vše OK :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Tauri já se opravdu dneska ubrečím...... Já ani neumím popsat jak moc mě to dojímá a jak moc ti ( Vám všem!!!! ) to přeju ..... Tady slova nestačí
8. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Holčinky, nikam jsem se neztratila jsem se se trochu rozepsala :slight_smile:.

Pepinko, dnešek bude vážně skvělej. Musíš nám pak hned poreferovat jak dopadla kontrola. :slight_smile: Škoda, že nemůžeš vložit fotečku. Holt si počkáme a o to větší pak budeme mít radost :slight_smile:.

Flosmanko, přečetla jsem si tvojí ranní zprávičku a chci ti říct, že to všechno dobře dopadne. Je mi jasné, že riziko ztráty bydlení je nepředstavitelná zátěž pro tebe, ale ty se teď musím šetřit, protože nejde o vás dva, jde především o vás tři. Uvidíš, že to dobře dopadne. Podívej se na mne :slight_smile: . Taky jsem nevěřila, trápila se a teď ??? Jsem snad nejšťastnější človíček v téhle zemi.
8. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Taurusenko, panebože...to je zázrak, který mi dojetím vehnal slzy do očí. Pořád jsem na tebe včera myslela a věděla jsem, že to tu ráno bude!!! Strašně moc ti to přeju a strašně moc jsem se na tuhle chvíli těšila. Taurusenko, teď už ti přeju jen hodně štěstí a ať těhotenství proběhne naprosto v pořádku. Je to zázrak. A zázraky se prostě dějí. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
8. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
Tauri, dost uvažuju o tom že se na to vyprdnu, a album založím, ať si příbuzenstvo škubne :slight_smile: Ale každopádně můžu poslat fotku někomu - třeba tobě :dizzy_face: mailíkem aby to tu holky viděly, nebo aspoň napsat smsku :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Těhulky:
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 8.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 57 DC ... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 41 DC ... 5. snažení
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 2. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 2. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 19 DC ... 3. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 13 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnž
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1.snažení
8. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Holky tak jsem chtěla dát do alba aspoň zatím fotky testů, ale zjistila jsem že je nemám ani vyfocený, natož pak stažený do kompu (to musí Honza, já ani nevím kde drží ty kabely) tak je zatím album Puclík bez fotek :grinning:
8. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
jdu je aspoň nafotit, ať pak máme s Honzou co přidávat :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Holky koukněte se všichni na tu úúúžasnou těhu tabulku!!!! Už jich je tam 10 !!!!!! A koukněte,jak se nám ta naše snažilkovská krátí!!!!!!! Ale holky snažilky ( vy co jste v dolní části ) nebojte se nic ,já vás v tom samotné nenechám :grinning: - za pár dní pádím za váma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale pak už to všechny dáme a hromadně se přesouváme za těhulkama :slight_smile:
Tauri mocinkýýýýýýýýý mooooooooooooooc gratuluju, teda tady se to těhotní jedna radost. Tak můžeš taky zaprskat nějaký ty bacilky,.... :grinning: :grinning: :grinning: ať jsem v tom už všechny a můžem tady rozebírat různý nevolnosti atd. :wink:
Sluníčka moje, nestíhám reagovat na všechny vaše gratulace, takže úplně všem strašně moc moc moc moc moc děkuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Syll se ptala, co bylo tento měsíc jinak. Holky nevím. Jak píše Chicoolka, je to prostě zázrak, který se stal. Možná sehrálo roli to moje upnutí na IUI, ale s jistotou to tvrdit nemůžu. Každopádně abych se vrátila o pár týdnů zpět. Je zajimavé, že až teď, po 12 letech, jsem se najednou rozhoupala k řízení auta. Manžel mi to navrhnul a ve mně se něco změnilo a řekla jsem ano, zkusím to. Musím začít jezdit kvůli miminku. A navíc, jsou tu přece ta moje šťastná čísla 2 a 9. :grinning: :grinning: Navíc jsem si předeběžně spočítala, že případný odchod na mateřskou by byl v den mých 31. narozenin. Prostě mimísek si dával na čas. Néééé, holky už vím proč se to povedlo. Po návštěvě v poradně jsem mluvila s tatínkem (dědečkem) a tak trošku jsem si posteskla, že někdo dává korunky do kočárku, výbavičky atd. a my holt do IUI. Vidíte, špuník chce asi luxusní kočárek !!! :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Pepinko, klidně mi na maila tu fotečku pošli a vložím jí sem. Chceš do IP můj e-mail ???? nebo se vážně na to vykašleš a nebudeš ten úžasný nádherný zázrak v bříšku tajit ??
8. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Tauri já jsem dneska tak moc šťastná až to z toho asi dostanu :grinning: - bolí mě nějak bříško :slight_smile: . Tak a za chvíli budeme do tabulky ještě přesouvat naší Drndičku :slight_smile: ... Já už se tak těším,až příjde!!!! Tak halóóóó Drndičkoóóóóóóó!!!!!!!! Kde jsííííííííííííííííííííííííííí??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused:
8. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
taurusenko, špuntík je mazanej...nechal vás napínat, abyste ho měli totiž úplněěě nejradši a abyste se na něj pořádně těšili, bude to pěkný kvítko. Měl to pěkně spočítaný. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A když už pak viděl, že se schyluje k IUI, tak řekl, že vám vyvede pěkný překvápko. Jo jo jo, je mi to úplně jasný. Taurusenko, to znamená, že v listopadu jedu sama...ale věřím, že už ten tvůj mrňous bude mít palečky a že mi je budete držet pěkně společně. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem tak šťastná za tebe, já vím, že se neznáme, ale já jsem z toho úplně hin. Culim se tu jako vůl. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
syll nic si z toho nedělej, však tady někdo psal, že i když se na testíku nic neobjeví, tak to nemusí být jistý, že nejseš :confused: a jestli opravdu nejsi, tak si holt ještě chvilku počkáme :wink:
8. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Holky neznáme se osobně,to je sice pravda,ale myslím si,že právě tím,že se neznáme a sešli jsme se tady takhle dobrovolně a za stejným účelem,tak že naše slova a city jsou opravdový!!!!! Nemáme důvod se přetvařovat a všechny si moc mimísky přejeme a tak není divu,že jsme šťastné a dostává nás oznámení druhé :slight_smile: . Podle mě je tady ta diskuze upřímná,jelikož nikdo z nás není ničím ovlivněný :slight_smile: :astonished:
8. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Tauri, asi se na to vybodnu a album udělám ale mailík (a kdyžtak i mobil, prosím, abych mohla napsat rovnou cestou z gyndy :grinning: ) mi klidně napiš :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Tauri prosím tě,písni co jsi to měla za tip testu a kolik tě stál????? :sweat_smile:
8. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Holky, ale stejně bych vás jednou ráda poznala "z oka do oka :grinning: "
8. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
tauri,to je supéééér veliké gratulace,konečně ses dočkala- i pro nás je to další naděje :wink: to budete mít krásné vánoce..tak ted už at si jen užíváte toho štěstíčka a manžílek si to probuzení bude pamatovat už na pořád :wink:
syll mě se nikdy neobjevily na testíku // a to sem otěhotněla 3x ,vždycky jen z krve ještě 3 týdny po vynechání ms jsem neměla nikdy //
minulí cyklus jsem si dělala jen tak ze srandy tt po píchnutí pregnylu dvojté dávce ,asi třetí den a zase nic asi se mi to HCG někam strácí..tak nezoufej..pořád je naděje..
8. říj 2009 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz
Jejda Tauri tak teď už taky brečím :slight_smile: to bylo tak krásné jak si mu to řekla :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
taurusenko, jsem v práci, nestíhám, ale nedá mi to... moc moc gratuluji, vy dva (teď už tři) si to opravdu zasloužíte! Mám z vás opravdovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Děkuju za úpravu tabulky Chicoolko, je mi tam nahoře moc hezky a všem vám tam držíme místečka. Je to holky nepopsatelný pocit. Pořád nemůžu uvěřit, že je to pravda. Myslím že Pájince jsem tu jednou psala, že mám někdy obavy, že se mě dvě čárky nemohou nikdy týkat. Že se mi prostě neobjeví. Holkýýýý, jsem tak moc šťastnááááááááááááááá :grinning: :grinning: .
8. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Tauri, raduju se s tebou :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Taurinko, copak to tu čtu? Já dnes ráno koukala na kalendář a je 8.10., tak si říkám, co že se to mělo toho 8.10. stát? A pak jsem si vzpomněla, že někdo měl kontrolu z koníka a Taurinka že bude testovat :slight_smile: ! Vážně, nekecám. A teď takové skvělé zprávy! No jsem úplně dojatá, krásně jsi to budoucímu tatínkovi oznámila! Moc moc gratuluju a vidíš, žádné IUI nebude potřeba, vyšlo to na poslední chvíli :wink: ! Moc Ti to přeju, i všem ostatním tady, tak snad se brzy přidají další, tabulečka se nám nahoře pěkně rozrůstá! :wink:
8. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Fló ono když se daří tak se daří. Nám teď tady chtějí odstřihnout elektřinu, ale ne proto že b jsme neplatili ale proto, že máme údajně elektřinu na cizím pozemku a teď tady dělají elektřinu a ta majitelka s ní se nedá vůbec mluvit. Je to pár dní co jsme zjistili že mají sfalšované papíry na úřadech tak jsme na too upozornili a ona nám chce hned odstřihnout elektřinu. Tak je to super pocit když za měsíc odlítáme na svatební cestu a chceme se začít snažit o miminko.
8. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Děkuju pepinko, poslala jsem ti IP :slight_smile: .

Jarmulko, chtěla jsem ti napsat ten typ testu, ale úplně mi to vypadlo z hlavy :grinning: . Krabičku jsem sice vyhodila, ještě je doma, tak na to mrknu a zítra to sem napíšu. Bylo to balení po dvou a stálo to tuším 129,- Kč. Citlivost je 20mlU/ml.
8. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Aji, kontrolu mám já, ve 13.45 a asi se nedočkám :wink: a z naší Tauri mám ohromnou radost :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Jarmulkóóóóóó, našla jsem to :grinning: :grinning: :grinning: :

Těhotenský test G-Test Premium 2
NOVINKA za úvodní akční cenu 95,- Kč
G-Test Premium 2 - luxusní těhotenský test (balení obsahuje dva kusy testu)
• přesnost více než 99,9 %
• vysoká citlivost - 20 mlU/ml
• vnitřní kontrola funkčnosti
• výsledek kdykoliv během dne
8. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Pepinko, neboj, to uteče a kontrolku budeš mít za chvíli za sebou! Držím pěstičky! Taurinka mi taky udělala moc velkou radost, mám zase víc optimismu, že se to brzy podaří i nám dalším :wink:
8. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.