• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pajinka: Páji, fakt? To ti jako nikdy test neukázal, že jsi těhu a tys byla?? No to muselo být zajímavé, a jako šla jdi k Mudr. a ta ti udělala test z krve, ještě než jsi měla mít vyvolávačku a tak to zjistili? Ty jo, to je divné. No snad to do 20.10. dostanu. A když ne tak mi asi Mudra udělá taky ten test nebo rovnou pichne injekci. :confused:
8. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem vstupuju, jsem z podzimních snažilek, ale tuhle diskuzi tak po očku sleduju a nedá mi to, ale musím taurusence pogratulovat :wink: :grinning: je to úžasný !!!!! a tauri, jak jsi psala, že máš pocit, že // se Tě nikdy týkat nebudou.....já s tímhle taky hrozně bojuju, ale teď díky Tobě vím, že se nakonec jednou ukážou!!!! :grinning: Tak přeju hodně štěstí a ať to dobře dopadne :dizzy_face: M.
8. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
nádherné ráno všem :slight_smile:

tauri no tak ohrooooooooooooomná gratulace, všechny jsme ti to tu přály a říkaly, že to tam bude viď :dizzy_face: je to nádherná a vážně mám oooooobrovskou radoooooooost :dizzy_face: :dizzy_face: takových příběhů je spoustu - pár se snaží otěhu a nejde to, už jsou objednaní na IUI (nebo jinou pomoc) a hele, zadaří se těsně před tím, no to je vážně úžasný, moc moc moc gratuluju a přeju ať vše dotáhnete do šťastného konce a za devět (teď už vlastně cca 8) měsíců držíte v ruce ten svůj uzlíček štěstí :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj Ajinko, moc děkuju :slight_smile: . Holky všechny jste moc hodné, že jste na mne myslely.

Hedí, tak to je tedy fakt síla :angry: :angry: . Jak je tohle vůbec možné??? :confounded: . Přece musejí existovat nějaké plány, projekty. Nemůžou si pak jen tak přijít a odstřihnout vás.
8. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Taurusenko, změň si tam už to snž...já už se u tebe chci koukat jen na tt :wink: :wink: :wink:
a ještě o prskance pro nás prosíííím...od tebe budou obzvláště účinné :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
pepi: neboj , kontroly se dočkáš a i ty nám dnes určitě doneseš dobré zprácičky, vždyť je takový krásný pozitivní den, takže žádný špatné zprávy sem nemají přístup!! :wink: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Mucipuci také se dočkáš!!!!!!! Uvidíš,že to výjde!!!!!! Moc ti mimíska přejeme!!!!! :astonished: :slight_smile: Někdy ta cesta za mimískem bývá složitější,delší,plná utrap ale víš co????? Vždycky se dá dojít do cíle!!!! Jen vydržet a věřit!!!!! Tak si tady od nás vem pár těhu bacilů,pěkně se nakaž a pak nám nezapomeň přijít oznámit,že to vyšlo,jó?????!!!! :slight_smile: :astonished:
8. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Znám kamarádku která to s tím IUI měla taky. Rok a půl nic a tak jí řekli že půjde na IUI byla objednaná všechno a říká jak jsem věděla že mi pomůžou tak bum a bylo to. A měla to že to dlouho neměla vidět na testu a věděla to jen z krve. A od ledna 2009 mají krásného chlapečka
8. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
TEdy holky, sotva přijdu do práce a zapnu počítač a hned BULIM !!!!!!!!!!! :slight_smile:))
Tauruuuuuuu, to je tak ÚŽASNÝÝÝÝÝ, strašně moc gratuluju!!!!!!!! Vůbec nevím, co říct, strašně ti to přeju, ať je všechno ok!!!!!!!!!!!!!!!!
8. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
jeee, holky!! Tahle diskuse je prostě zázračná... a připojuju se k někomu kdo tu říkal, že by chtěl osobně poznat tety koníkovky... :slight_smile: Sice jsme z půl republiky, ale jednou s pupkama anebo se špuntama na rukou by to určo šlo, ne?! :slight_smile:)
8. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Jarmulko děkujuuuu, těhu prsky si tu od vás chytnu a budu věřit, že to jednou vyjde :dizzy_face: nějak to nehrotím no, ale prostě mám jen občas pocit, že se mě to nikdy týkat nebude...... ale až to přijde, tak to bude vědět celý koník, to se nebojte, rozhlásím to všude :grinning:

holky přeju vám všem hodně štěstí, já vás zase budu tajně sledovat a chytat vaše těhu bacily :dizzy_face:
8. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Holky prosím vás,nechci otravovat ale mě strašně pálí bradavky!!!! :frowning2: Pálilo mě to už včera večer a dneska to zase začalo :cry: . HEDIKU prosím,ty by ses v tom mohla vyznat : já nevím,nemůže to být nějaké třeba mykóza nebo něco???? Absolutně to nepřipisuju těhu,spíš mám z toho vážně strach holky :frowning2: . Měla jste to některá??? A co vám řekla doktorka????
8. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
handm tak to nějak upečem :slight_smile: ten sraz
8. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
tak a ted se musim podivat, co se tu ještě dělo.. :slight_smile: rano, co jste probraly...
jestli tam jsou ještě nějaké, tak taky gratuluju!! moooc!!!!!!!!!!!!! a jestli ne, tak nevěšet hlavu!! :slight_smile: všechno určitě bude!!!!!!!!! :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Holky srazík by byl super,ale myslím si,že s bříškama by to bylo lepší!!!!! Teda zatím!!!! A viděla bych ho až za pár měsíců - to aby jste vy už měly co ukazovat a my jeli aspoň s pozitvníma těhu testíkama :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
jasně, viděla bch to tak po novým roce :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Mucipuci, říkala jsem si, že tě odněkud znám :slight_smile: :slight_smile: . Na koníka jsem se registrovala v srpnu a nakukovala jsem do diskuze sprnových snažilek, kterou založila Koník88. Pak jsem to ale dostala, takže se mě srpnové snažení už netýkalo. Objevila jsem tuto diskuzi a holčiny mě tady tak nadchly, že jsem se sem prostě musela přihlásit. :grinning: :grinning:. Teď zase nakukuju občas do podzimních snažilek :grinning: :grinning: . Moc ti děkuju za gratulaci a přeju tobě a všem podzimním snažilkám, abyste zažily stejné ráno jako já to dnešní. Nemohu tomu pořád uvěřit. Je to skvělý pocit a to, že to vyšlo před IUI, to je punc na tom našem zlatíčku v bříšku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Blíženko, taky děkuju a pevně věřím, že za pár měsíců budeme mít všechny mimíska. Ať už v bříšku nebo v náruči :grinning: .

Chicoolinko, máš pravdu. Moje prskance budou obzvlášť účinné, protože po téměř třech letech snažení a přirozenou cestou ... k tomu se nedá dodat nic víc než

prsk prsk prsk pprrsskk pprrsskk pprrsskk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk

Mělo by jich být dost pro všechny, ale můžu i přidat :grinning: :grinning: :grinning: .
8. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Holky tak jsem něco našla:

Jak nemyslet na otěhotnění:

Rada číslo 1: Dejte si časový limit. Řekněte si, že za určitou dobu to teprve začnete řešit. Např. pokud jste se snažením začali v lednu, pak si řekněte, že dříve, než v únoru se nebudete zabývat tím, proč ještě nejste těhotná.

Rada číslo 2: Pokud již nemáte s partnerem či manželem dítě nebo ho nemáte s jiným mužem, zajděte si na začátku snažení ke gynekologovi, abyste slyšela od odborníka, že vše je v pořádku. Stačí běžná prohlídka, pokud máte jistotu, že ovulujete a cyklus je v rámci mezí pravidelný a nešpiníte. Když nejste zcela bez problémů, doktor by vám měl poradit a pomoci. Gynekologická prohlídka se doporučuje asi do 3. měsíce od počátku snažení.

Rada číslo 3: Pokud partner souhlasí, zajděte i na vyšetření pro spermiogram. Ten by vás měl také uklidnit. A opět, pokud zjistíte problém dříve, je to podle mého lepší. Zařizuje se přes gynekologa.

Rada číslo 4: Milujte se obden, až dva. Pak se nemusíte stresovat ovulačními dny. A plánování je opravdu přirozené.

Rada číslo 5: Těhotenské testy si nekupujte do zásoby. Láká to použít je. Tím se zbytečně stresujete. Mějte 1, maximálně 2. Já poprosila muže, aby je schoval tak, abych o nich nevěděla a musela si o ně říct.

Rada číslo 6: Nastavte si do telefonu, zapište si do diáře nebo do počítače počátek menstruace a o 3 dny později, než by měla přijít další menstruace, si udělejte znaménko o těhotenském testu. Do té doby si cyklu zkuste nevšímat.

Rada číslo 7: Okamžitě si zakažte dívat se na svého muže jako na inseminátora! Je to člověk s duší a city a věřte, že postoj inseminátora, který k němu zaujmete, pocítí. Neskryjete to.

Rada číslo 8: Pokud měříte BBT a sledujete ostatní znaky plodnosti, pak po ovulaci přestaňte. Nepište si tečky a neměřte teplotu. Zbytečně se tím stresujete.

Rada číslo 9: Vynechte alkohol. Vajíčko zraje 3 měsíce. Takže tvrzením, že při menstruaci nebo před ovulací pitím nic nezkazíte, nevěřte. Občasná sklenka nevadí, ale opíjení do němoty dobré vážně není. Alespoň omezte kouření. Nejlépe přestaňte úplně. (Pro mě nemožné.)

Rada číslo 10: Jakmile se zhorší duševní stav díky stresu nebo se začnete prostě rozčilovat, uvědomte si, že touto zátěží škodíte jenom sobě. Uvolněte se, dejte si vanu, jděte se projít, jděte nakupovat, cvičit, nebo si udělejte jinou radost.

Rada číslo 11: Hlídejte si váhu!

Rada číslo 12: Nainstalujte si do softwaru ve své hlavě program, že tenhle závod nelze jinak, než vyhrát! Dříve nebo později!!!
8. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Taurus no já z tebe mám opravdu radost tobě sem to přála moc potom co si vším prošla,taky sem uronila slzu a testy sou ukázkový,no to je prostě božíííííííííííííííííííííííííííí Blahopřeji
8. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
hamd to by chtělo srazík někde na půl cesty aby to nikdo neměl ano moc daleko ani moc blizko
8. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
sem zapoměla z toho nadšení pozdravit Ahoj Holky

Jarmulko a co ty jak je?vyjde to tento měsíc,doufám,že jo :slight_smile:

Taurus sem si vzpoměla jak i říkala,no že to vidíš až na listopad ,ha je začátek října a ty už si těhu,ty bláho :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Holky myslím si,že by nebylo ke škodě,kdyby každá z vás dopsala do tabulky na konec odkud je - pokud je to např. vesnička,tak napište nejližší větší město. Podle toho bych pak třeba vzala mapu,označila na ní barevně místa kde kdo z nás bydlí,vložila bych jí sem,koukly bychom na to společně a vybraly bychom místo pro sarzík :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Jeee taurusenko chytááám těhu prsky :grinning: jojo, jsem od koníka88, ale k vám taky nakukuju, jsme na tom vlastně všechny stejně, jen rozdělené ve dvou diskuzích :dizzy_face: já to teď nějak přestala řešit, v létě plánujeme svatbu, tak se teď snažím vybírat spíš šaty a prskýnky než kočárek....no moc to nejde, stejně jsem pořád tady na koníkovi :grinning: holky to je dneska hned hezčí ráno, s takovýma úúžasnýma zprávama :grinning: :dizzy_face:
Jarmulko, s těma bradavkama to tu včera myslím psala Drndapetka. Ale zkušenosti s tím opravdu nemám. Momentálně mám citlivá celá prsa, ale bradavky jsou v pohodě.

Motol, moc děkuju. Taky jsem ronila až jsem si rozmazala řasenku :slight_smile: .
tak já sem z prahe :grinning:
8. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj MOTOL!!!!! No já mezi holky těhulky teď určitě nepůjdu :unamused: - ale dostanu se tam!!! :grinning: A co ty kočko???? A co malý Klimusátko ???? :grinning: :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Jarmul já taky ne,teda ještě není konec měsíce,takže nebudu dělat hop,ale nevím docela mě trápí,že druhý nějak nechce no ,ale ještě pořád je čas :wink:

nj malej se pořád něčím cpe jinak fajn a co malá beruška?
8. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Ježiš, já tu bulím, jak želva......fňuk fňuk fňuk.....nemůžu se vzmoct ani na slovo....třepou se mi ruce, tak se mi hůře píše..............moje proroctví se vyplnilo.........já jsem to Taurííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí věděloaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......jinak bych Tě netlačila do testění...............měla jsem vnitřní pocit, který mi to říkal.............no mě fakt picne.....fňuk fňuk.....to je tak romantickýýýýýýýýýýýýýýý........tááááááákže velikáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááánská gratulace a moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc štěstíčka, ať toho svýho bobíska držíš za 8měsíců v náručí :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
no není to dneska nějakej krásnej den,já se z tý Taurus asi nevzpamatuji,ale v dobrém :slight_smile:
Motol, to joo, jen nevím, kde bude ta půlka cesty :grinning: :grinning: když koukám na ta místa odkud kdo je: Praha, Brno, Most, Trutnov, ČB, Pzneň, Benešov.. a to jsem mrkla jen do pár :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.