• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Motol, taky jsem ráda, že nám to vyšlo už teď. To IUI bych klidně pochopitelně podstoupila, ale takhle je to 1000x lepší a hezčí. Hlavně je to pořádný překvápko :grinning: :grinning: . Tímto bych chtěla poděkovat, že jste mě k tomu testíkování dotlačily, protože bez vás by to dnešní ráno bylo jako každé jiné. :grinning: :grinning: :grinning:

Mucipuci, svatbu jsem řešila loni v létě a byl to s dnešním dnem ten jen v mém životě. Takže ti přeju nejen mimíska v bříšku, ale aby ten svatební den D byl pohádkový. Zkoukla jsem na beremese několik svatební alb zářijových snažilek a všechny byly moc krásné a především z nich sálala ta zamilovanost, láska a štěstí.

Jarmulko, mám to uvedené ve svém pasu. Ale přesto to sem napíšu - bydlím v Mostě.
8. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
no to už bude muset být na něčím ustupu :slight_smile: ,ale snad se nějak domluvíme ne :wink:
Terka je šíííílený zvíře!!!! Holky kdybyste viděli,co udělal??!!!! Já myslela,že mě šlehne!!!!! Umí napsat svůj monogram T Ž ( Tereza Živná ) ... Jdu se tak podívat do pokojíčku,jak si hraje a myslela jsem,že mě šlehne!!!!!! :confused: Na zdi nad truhlou s hračkama má ( počítala jsem to !!!! ) napsáno 64 T !!!!!!!!!!!!!!! Jsem jí říkala : Terezo prosím tě co to jako je???!!!!!! A ona pohotově : maminko to je T jako Tereza !!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tady venku sice počasí nic moc, ale i tak je to náááádherný den!! takový nádherný zprávičky ten den rozjasní :dizzy_face: :slight_smile:
tady je nádherně

Jarmulko to je teda číslo :grinning:
8. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
drndapetka: a co tyyyyyyy???
8. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Holky, nevím proč, ale já jsem tu svoji touhu po děťátku poslední dobou odsunula do ústraní, ařekla jsem si, že až bude těhu tauru a Jarmulka, tak pak mám na to právo taky já......protože , co si tyto dvě holky užily už za trápení a čekání......smekán....přeju Vám to od srdíčka... :slight_smile: Vlastně Tauuruuuuu, ty to máš už v kapse :grinning:
8. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
no drndi co ty?si moje druhá favoritka na velké překvápko,tak šup šup :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
drndi,ale ty sis taky zažila svoje každej máme právo ,je pravda že Taurus a Jarmulka ty to měli opravdu těžký,tak první už to uspěsně zvládla a vy dvě taky :wink:
8. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
jarmulko: to teda máte doma pěknýho raubíře :grinning: :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Drndi, moc děkuju. Jsem opravdu šťastná. Napsala si tu gratulaci moc hezky. A co týýýýýýýýý ???????????? :slight_smile:
Holky , než se mě začnete ptát vy, tak se musím ptát nejdřív já Vás na Vaše názory......
yslíte, že když si koupíte test s citlivostí třeba plácnu 20mlU/ml, a máte v ten daný den (ráno) hladinu hcg trochu míň než 20, může být na testíku duch??? Nebo, když bude hcg 19 a níž, tak test musí být čistočistě bílý??? :astonished:
Drnda nás napíná.... :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
drndi. tedy pěkně to natahuješ... :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
A ještě jedna věc...když už je na testu duch, tak musí být růžovej ( trochu zabarvenej tou testovací barvou ) nebo to může vypadat fakt jak stín, kterej je spíše našedlej než narůžovělej???
8. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
ale bohužel v tomhle se vážně nevyznám.. myslím že by ti mohly víc poradit spíš odbornice přes zdravotnictví jako třeba jarmulka :wink: :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
taurusenko, vidíš to, já ti včera říkala, jak tu tvoje těhotenství zvedne morálku, koukej, jak se tu z toho všichni radujeme a věříme, že nám to všem vyjde také. Jsi neskutečnáááá a úžasnáááá naše síla. Kolik optimismu jsi tu rozdávala když se nedařilo, ani si neumím představit, kolik optimismu tu rozdáš, když se to konečně povedlo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Drndi, hoď fotku a bude jasno :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Taky myslím drndi, že s fotkou to rozlousknem.. já se v tomhle moc nevyznámmm :slight_smile: Ale duchy poznám.. .)
8. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Udělala jsem totiž asi moc velkou chybu....koupila si test Rapiclear s citlivostí 10mlU/ml a ukázal mi pravděpodobně falešný výsledek :cry: I když si teda myslím, že tento test patří po mammatestu k jedněm z nejlepších, tak tomu, co vidím ani za mák nevěřím....navíc se duch ukázal až po 5minutách, a spíš než testovací barva je to jakoby místečko na testu, na které má přijít ta druhá čárka-jakoby takový předrys, jestli mě chápete....takže já holky NIC :frowning2: :unamused:
8. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
drndi: NEGATIVNÍ je test tehdy, když je sněhobílej BEZ NÁZNAKU druhé čárky - působí dojmem, že tam ta druhá čárka prostě nikdy nemá šanci být....
8. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
To jo Blíženko!!!! Terka je šíííílenec :grinning: - to není holčička,ale kluk!!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky jí kdybyste viděli,to je neuvěřitelný péro!!!! Od roku a půl mluví jako děti v první třídě - vážně!!!!! Máme to i napsaný v očkováku!!!! Neměla problémy s R,Č atd!!!!! Víte co bylo její první slovo???? ČAJ!!!!! Ale tak jak to říkáme my - bez nějakého žvatlání!!!! Na 18 měsíční prohlídce jsme v čekárně byli s ostatníma stejně starýma dětma a ty říkali : máma,táta,pa,bum bu atd. No a Terka když nás sestra volala do ordinace tak hned mezi dveřma na doktorku dobrý den!!!! Doktorka valila oči!!!! Teda to dodnes valí každej :slight_smile: . V roce se sama oblékla : triko,kalhoty,boty... V roce a třech měsících byla úúúplně bez plen. Atd atd.... Je to moje sluníčko :slight_smile: . Jo ale v něčem jsme teda hodně moc pozadu :frowning2: - jsme drobci... I když teď se trochu vytáhla,ALE stejně. Nosíme oblečení ve velikosti 2 let a to je nám 3.5 !!!!! Ve třech letech má dítě měřit něco málo nad 100 cm - mudr. mi ukazovala tabulku a děti které má v péči měří průměrně 104 cm - Terka měla 89 cm... Velikostně tak na necelé 2 roky :unamused:
8. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky moje, mám obrovskou radost jak se nám to tu krásně rozrůstá mězi těhulema
taurus MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC VELKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GRATULACE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moc ti to přeju a držím palečky at se takhle radujete už pořád :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

drndí nás napíná :slight_smile:)))

jinak holky já jsem ze Sokolova ( u Karlových Varů ) :grinning:

jarmu máš doma pěknýho dáblíka , ale člověk se ani pak nemůže zlobit vid????? když se na tebe usměje a tak krásně ti to vysvětlí :slight_smile:)))

holky já mám tak hnusnej PMS tenhle měsí, už týden mě neskutečně bolí břicho, furt lítám na záchod jestli už to nebude ..............brrrrr
8. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Ale bradavky mě bolí fest a teplotu jsem dneska měla vyšší než včera 37,1 , výtok pokračuje...tak snad jedině, že by bylo hcg ještě tak nízké, že by to nebrala ani ta testovací barva :grinning: Což je pěkná hloupost a jen moje naivita :astonished:
8. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
drndapetko, tak to jsem z toho jelen...jako ten obrys jestli je tam, tak to vím, že já vždycky když testovala, tak jsem test všelijak nakláněla a měla jsem pocit, že ten obrys tam také vidím a těhotná jsem nebyla. Ale jestli je tam nějaký duchánek šedivý, tak to já jsem tam nikdy neviděla. Tak ještě budeš muset vydržet a zkusit testovat dýl...
drndi: dle grafu jsi dnes vlastně 11DPO takže na testu je jasný, že pořádnou dálnici neuvidíme... každopádně pokud je tam náznak druhé čárky - duch, tak přeci neznamená, že je úplně negativní, zatím máš asi jen málo hcg v moči... :wink: jestli můžeš hoď nám sem fotečku a my to posoudíme :wink: :slight_smile:
pepibubu, jenže já na tom testu prostě vidím ten obrys....je to tam....to mě nešálí zrak....jen si prostě myslím, že pokud test byl s citlivostí 10, a já má třeba hcg 6, tak to asi po limitu ukáže i tak, víš....je to ale jen moje dedukce

Fotečku zkusím nějakou vytvořím, ale až budu mít přestávku na obídek, protože tady na prodejně nemůžu před zákazníkama šílet s foťákem a fotit těhu test :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
8. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Té holčiny z jejíhož to je alba je mi líto, je chytrá, milá, šikovná, mají se rádi, a snaží se skoro 4 roky a nic....
Jarmulko,tedy to je sluníčko. Teď si z toho pif paf, ale radím Ti, vyfoť si to, protože časem na to budeš koukat s dojetím jak v Louveru na Monu Lisu!!! Ale ta Tezezčina odpověď byla přímo ukázková. Včera u mne byla kamarádka a vyprávěla mi hlášky svýho tříletýho špuntíka. Vyprávěla jsem to doma manželovi a ten se tomu asi tak pět minut chechtal. Kamarádka mi vyprávě, že šla s malým do města a pořád mu něco říkala, neděl tohle, nechoď tam, pojď rychle atd. On se na ní otočil a řekl jí: Maminko ...., ty jsi jako flašinet. Holky... málem jsem si cvrnkla do textilu, když mi to vyprávěla. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Drndíííí, kdyby to záleželo na tom, kdo si to zaslouží víc a kdo méně, tak bys´už měla mimíska v bříšku. To že jsme se snažili téměř tři roky, podstupovali různá vyšetření a připravovali se na IUI je úplný PPPPPPRRRRRRDDDDD :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: , proti tomu co máš za sebou ty. Takže žádný .. pak mám právo já. Nic takovýho. Všechny to právo máme stejné, protože kdyby ne, tak bych musela své // přesunout do tvého albíčka.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.