• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Motol kolik měl malý na 18 měsíční prohlídce???? Váha + cm????
8. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
drndi - jeden z těch jejích je taky Rapi Clear... a je sněhobílej....
8. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
jarmulko: z toho si nic nedělej, třeba já byla mrňous vždycky a dodneška mi to zůstalo a hlavu si z toho vážně nedělám... :wink: :slight_smile:

tauru: no malý děti jsou holt upřímný.. při takových hláškách člověk až někdy smíchem brečí a oni to berou jako "normální větu" :slight_smile: u čeho jsem se naposledy mohla počúrat smíchy byla, když cca před prázdninama vyprávěla teta o svojí dcerušce (tj. mojí sestřence, pozn.teď šla do druhé třídy a je to teda taky pořádný rošťák..) když jí bylo asi pět nebo tak nějak, tak koukala na televizi a tam byl zrovna pořad o těhotenství. teta se na to dívala s ní a maruška (sestřenka) jí povídá "mami a ty jsi někdy taky byla těhotná?", teta "no jasně, dokonce dvakrát", maruška "a jak jsi k tomu přišla??" :astonished: :grinning: :grinning: - no řeknu vám že tohle mi zase prodloužilo život o pár pěkných let, jak jsem se musela smát :grinning: :slight_smile: :grinning:
8. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Drndi, myslím, že nejlíp bude, když pošupajdíš o polední pauze pro další test a ráno to zkusíš znovu,.. a to už tam určo budou!!! //!!!!!!! když je tam jednou duch, tak by to mělo pokračovat silnější čárou, si myslím,...
8. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Čauky holky,
omlouvám se ale musím trošku povzbudit tu naši Peťulku, letmo jsem sem nahlédla, a zjistila, že Peťka testuje. A řeší úplně, to co já v červenci, takže doufám, že se nebudete zlobit, když jí a možná Vám všem řeknu svou zkušenost.
Takže Peti, byla neděle, myslím tři dny do MS, a mě bolely prsa, jako nikdy a měla jsem jakýsi výtok, který tak nikdy předtím nebyl, teplota pořád 37, neměřila jsem celý měsíc, jen týden před MS, abych věděla kdy přijde. No a dělala jsem si test rapid clear, po půl hodině tam nic nebylo, tak jsem sice zklamaná odjela na stavbu, kde jsem se táhala se vším a uklízela a do večera po zedníkách, no a večer jsem se na nej podívala a druhá čárka tam byla, nebyla růžová, byla spíš šedá a jen jako by rozpitá, a hlavně šla vidět jen na světle. po dvou dnech jsem si udělela myslím mamatest a // tam byly, sice takové slabé, ale byly tam, jsou v albu...
Tak Peti naděje umírá poslední, tolik bych ti to přála, a taky Vám všem... je to fakt zázrak, i když toklik strachu jako mám teď co jsem těhu, jsem nikdy nezažila...
Tak třeba ti a Vám ta moje zkušenost trošku pomůže.
8. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Drndi, takhle to taky nemohu posoudit. Ale souhlasím s Pepinkou, že ta testovací zóna musí být sněhobílá bez jakýchkoliv náznaků. Třeba je to HCG opravdu moc nízké. Navíc ta teplota vypadá slibně. Sluníčko, až budeš mít možnost, vlož fotečku do alba a uvidíme. Vím, že foťák může zkreslovat, ale alespoň se na to mrkneme.

Jarmulko a Terezka by měla být nějaký dlouhán ?? Ty a Kuba jste vysocí ???
8. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Oba dva máme 172 cm... Tak si myslím,že nejmenší nejsme :unamused:
8. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Drndi, tak držím pěsti, já taky prosazuju názor, že pokud tam je nějaký náznak, čárečka se asi má udělat akorát je ještě nízké hcg. Tak zkus testit tak za 3 dny a uvidíme. Moc ti to přeju!!!
8. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Tak to jsme na tom podobně. Manžel má 173 a já 170. Jarmulko, Terezka je prostě takový malý velký drobeček :slight_smile: . Pokud z toho doktorka nedělá vědu, tak by to mělo být v pořádku. Třeba jednou vyroste tak, že nebudete stíhat :grinning: . Každopádně je to krásná zdravá holčička a to je to nejdůležitější.
8. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Jéééé Zuziiiii, úplně jako by jsi mi četla z duše :wink: Děkuji za povzbuzení..... :slight_smile: Prostě to tam vidím na tom testu, a to mi nikdo nevezme.....takže já to teď nebudu řešit a udělám si za 2dny testík a dám vědět, jak dopadlo :grinning: Děkujuuuuu
8. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Děkuju Tauri - ale musíme teď k doktorce na přeměření- chce nás vidět,jak jsme na tom,jak rosteme. Tak snad to bude OK :wink:
8. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Holky, já mám takový mrtvý období, protože jsem 7DC a čekám na ovuli. Ach jo, ať už je aspoň příští týden, to teprve život nabírá grády :grinning: a je nějaký vzrůšo :wink:
8. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Jarmulko, určitě to bude OK :wink: :slight_smile: .
8. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Mě to nechalo úplně chladnou Peti, prostě jsem si řekla, že těhotnýá nejsema hotovo, na poprvé se to přece nemůže podařit, že? Za dva dny mi to ovšem zase nedalo a testla a už tam ten duch byl a čárka byla růžová, konečně... od té doby rapidu nevím jestli věřit nebo ne, ale dle všeho mi ukázal spávnou informaci.
je to hrozný, když nevíš na čem jsi, ale pokud tam ten mimís je, tak tam bude i za dva dny... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
aja.83: já mám taky mrtvý období, mám ms a stejně potom nic nebude, protože ještě nejsme vyléčení. Ale dočkám se, dočkám.
8. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Jo jo, dočkáme se určitě všechny!
8. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Zuzi, mě bolí taky bříško jako před MS, ale je to spíš tlak , než křeče.....Nebudu to každopádně hrotit, ať už to dopadně jakkoliv, tak to tak prostě má být a hotovo. Ale kdyby se to povedlo, tak by to vlastně bylo taky na první pokus po revizi a vůbec bych se teda nezlobila :grinning:
8. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Holky, tak to my budeme mít čahouna :slight_smile:) já mám 173 a manžel 193 :slight_smile:)
8. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
já už si nevzpomínám, jestli mě bolelo břicho, mě hlavně vadily ty prsa a ten výtok, to byl hnus, který jsem nikdy před tím nezažila a proto mi to bylo divný. Bylo by to super, kdyby se Vám to takhle brzo povedlo... já jsem ale pak tak 14 dní nevěděla co mám dělat, jestli se radovat, jestli je vše OK, prostě panika, taď už je vše OK, byli jsme v Brně na NT screeningu a mimíse viděl i Martin, a konečně mu docvaklo, že bude táta. Takže doufám, že ti za pár dní budu gratulovat.... chodíš k vašíčkovi?

ségra začíná tento měsíc, ale počkala 3 MS po revizi... myslím, že hlavě chtěla počkat psychicky.. tak jsem taky zvědavá, i když ona taky 2x otěhotněla hned...
8. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Holky, pojďte naplánovat srazík! Já bych vás chtěla vidět osobně :wink:
8. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Aji, neboj, všechno bude.. !! :slight_smile:
já jsem nějakých 10-11 DC (něco mezi, nevím, od kdy to přesně mám počítat), a ovule je tu.. jsem si jistá, protože mě bolí hrozně břuch jako když jsem jí měla poprvé a hned jsem otěhu.. takže jsme se včera s manželem hezky tulili :slight_smile:) A dneska zas až do alelujááá :slight_smile: teď se nám to Aji už povede líp!! :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Handm, tak to alespoň můžeš nosit vysoký podpatky, když jdeš s manželem :grinning: :grinning: :grinning: .

Drndi, tak to jsem moc ráda, že už máš veselejší náladu. Takže postup je jasný, za dva dny testíš znovu. Je to sobota, takže nebudu moct na internet :frowning2: :frowning2: , ale v pondělí si to určitě vynahradím :grinning: :grinning: :grinning: .
8. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
handm: takže včera nebylo žádný vysedávání manžílka u pc až do půlnoci?? :grinning: no tak to je paráda :slight_smile: ty míváš ovulku takhle brzy?
8. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Handm, určitě se to povede. Teď vím, že když se to povedlo nám, povede se to všem :slight_smile: :slight_smile: .
8. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Koukala jsem do Tvýho albumu na mimíse, je krásnej :dizzy_face: To jsou asi normální pocity, že najednou nevíš, co chceš a nechceš.....Já jsem naposledy táák hrozně stresovala, že jsem měla i stavy, kdy jsem brečela, že dítě ještě nechci...pak jsem si po revizi vyčítala, že jsem to vůbec řekla, že jsem to přivolala....Ale teď už vím, že to nebylo mnou, ale to příroda takhle zapracovala a mimís se přestal vyvíjet. Bylo to tak lepší, než aby se nám pak narodilo postiožený dítě. Teď už jsem smířená se vším, takže vím, že už tolik stresovat nebudu, nestojí to za to.

Jj, chodím pořád k Vašíčkovi, i když to dojíždění je šílený. Kor když jsem při těhu musela jezdit každý druhý den na odběry kvůli tomu jak mi roste hcg....pak hned busem do práce. Nevím, když budu mít riziko jestli na to mám dojíždět, ale jsem s Vašíčkem moc spokojená , i když ta čekačka je fakt děsná :confounded: Jenže se nedokážu dokopat k tomu najít si gyndr. v Brně - dostala jsem hodně tipů, ale mám strach, že mi ten doktor nebude sedět, tak jako Vašíček. Měla jsem tip Opletala ( jestli ho náhodou neznáš - má očas služby v nemocnici ), je takovej usměvavej, příjemnej a podobnej typ jako Vašíček :grinning:
8. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Tauru, to jo, to můžu, jenže to už si připadám jak na chůdách :slight_smile: Už takhle si přijdu dost vysoká :slight_smile: ale mám kamošku ještě vyšší :slight_smile: a chlapi měla samý menší..
můj bejvalej měl tedy nějakých 180 a to se mi zdálo málo :slight_smile: Tak nějak nastejno se mnou, že to je.. tohle mi vyhovuje, manžel všude vidí :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavně si přijdu tak hezky pod ochranou :slight_smile:

Blíženko, nebylo!! Naštestí už ne, to, co potřeboval dodělat, dodělal ve středu v práci a po večerech už je jen můj.. sice teď ještě do konce týdne a pak před dovčou blázinec, ale už ne doma.. takže super..
a že mám ovuli takhle brzy?! no, blíženko, já nevím ani ti, já jí mám myslím podruhé v životě.. (hned když jsem vysadila prášky a teď), myslím, že ten cyklus po revizi byla jen nějak slabounká...
ale je fakt, že když sjem vysadila onehdá prášky, tak že byla taky hrozně brzy po MS.. až jsem se divila.. tak hlavně že je _:slight_smile: a snad je to tedy ono, myslím si to!!!
Tauru!! Joooo!!! Ty jsi důkaz našeho "věření" a toho, že když to má být, stane se!!! Hrozně ti to přeju!! Tedy všem!!!!!!!!!!!!!
8. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Chicoolko, tak jsem to snž tedy změnila, ale jestli to není moc brzy :fearful: . Holčinky, pořád musím koukat na ty fotky, jestli se mi to nezdá. :sweat_smile:
8. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Opletal, to jsem slyšela, myslím, že rodil Ladu, ségra si ho nemohla vynachválit.... já slyšela ještě o nějaké Pivovarníkové, ale to je tak dva roky zpátky... U Vašíčka je to masakr, ale stojí za to...

ségřin mimís se taky přestal vyvýjet, snad taky v 5 tt, ale ona měla nějakou střevní chřipku, a prý to bylo z toho. Tak doufá, že to špatné sis vybrala teď už tě čeká jen to dobré... :dizzy_face:

a ostatním taky přeju, ať jste brzo těhule... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
handm: jj důležité je, že ovu je :grinning:

tauru: alespoň ti pomalu začne docházet, že ze snažení už jsou krásné tt :slight_smile: řekla bych, že takhle to má každá z nás, nebo alespoň každá druhá... já ten den taky neustále chodila koukat na testík nebo na fotku, jestli třeba čárečka nezdrhla :slight_smile: :wink:
8. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Zuzi, jednou to Všem prostě přijít musí, to je víc než jasné :grinning:
8. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.