• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
holky normálně začínám "podezřívat" nutellu............... :grinning: :slight_smile: :grinning:
8. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Handm, to jo, už se těším, až se budem s manžílkem tulínkovat, teď delší dobu nic, kvůli ms a včera jsem byla unavená. Jinak včera na pohřbu mě viděla jedna příbuzná a povídá: Ježiš, ty jsi úplně jiná, ty budeš mít holku!!!No jo, chudák nevěděla, že jsem potratila, tak se cítila trapně :frowning2: ! Ale mě už to ani nerozhodila, jsem se s tím smířila a teď už koukám dopředu, až bude další mimi, které bude zdravé!
8. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
holky a ten test se nemůže počůrat během dne nebo třeba navečer? to musí být ráno? :fearful:
8. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Blíženko, jak to myslíš s tou nutelou?! jsem asi natvrdlá! :slight_smile:)

Tauru, jen se na něj jdi podívat!! :slight_smile: Jsou tam vid?!!! a ráno si počůrej další, a zas tam budou!!! :slight_smile: prsotě až do června!!!

Ajo, jejda, vy jste měli ten pohřeb!! :frowning2: to je mi líto!!! Ale babička ti určitě pošle nějakého andílka dolů!!! všechno bude jak má být!!!
A na tulení se těš!!! za chvíli bude mít příbuzná pravdu!!
únavu uplně chápu, ještě že je teď docela hezky ještě a neprší, na to, že je říjen!! :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Popelko, já už pak čůrala v klidu i během dne :slight_smile:) Ale v raní moči je prý největší síla toho HCG nebo jak se to jsmenuje...
8. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
taurusenko, moc ti ty tt sluší :wink: kočko...
8. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky, včera mi volala jedna z mých těhu kamarádek, že je 14 TT a že tedy za chvíli genetika a že je uplně nervozni.. jak psala evzenie, to je strachu celý těhu, to je síla...:frowning2: navíc ona má problémy s imunitou, takže je to taky komplikovaný... přitom by to mělo být nejhezčí období života žensky, a...

ale je! :slight_smile:) se všema starostma, že..
8. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Jo, je to nejhezší období, ale ty stresy, holt někdo to má jednodušší, někdo si musí vytrpět nějaké problémy.
8. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Ono jde o to, že jak v noci nepijem a nechodíme na záchod (teda většina že :grinning: ) tak je to nejvíc koncentrovaný.
8. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
popelko: testit můžeš klidně kdykoliv během dne, ale v ranní moči je nejvíce hcg :wink:

handm: já to s tou nutelou ani nestihla dopsat, musela jsem něco vyřídit :wink: normálně jsem si včera a předvčírem dala k snídani housku s nutelou a přes den mi bylo daleko líp než ty dny předtím.. sice jsem třeba k obědu nesnědla celou porci, ale neměla jsem takovou šílenou nechuť k jídlu jako ty dny předtím.. dneska jsem si nutelu nedala a při pomyšlení, že je za chvíli oběd, je mi už teď zase zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak já nevím holky, čím to je.... :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Peti, tak držím pěsti a v sobotu nakouknu, jestli ty čárky neutekly... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Blíženko, taky jsem to s tou nutelou nepochopila :fearful: .

Ajinko, taky si myslím, že ti brzy babička pošle nějakého mimíska, aby ti nebylo smutno :dizzy_face: . Zdravého, krásného, vrnícího a bude to strááááááááááášně veliký zlobidílko :grinning: .

Popellko, narozdíl od ovutestů se těhutesty doporučuje dělat ráno, protože přes noc povětšinou nepiješ, takže se moč nakoncentruje a je tam pak větší množství HCG. Když by sis dělala test odpoledne, je možné, že moč bude hodně naředěná, když bude dost pít.

Handm, teď budu počůrávat :grinning: testíky každý den. Mám z minula doma ještě čtyři, takže mi to akorát vyjde do pondělka, kdy chci zavolat do poradny a oznámit jim, že jsem těhulinka. :slight_smile:

Děkuju Chicoolko. Moc si přeju, aby ty týdny přibývaly a došli jsme zdárně k vytouženému miminku.
8. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
blizennec: no tak ti pomáhá sladký. Moje těhu kamarádka mi volala a že si musí pořád dávat něco sladkýho, že ani nesnese obyčejnou vodu, že si musí kupovat takovou, aby v ní byl cukr.
8. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Holky vkládám tabulku a prosím Vás všechny - u koho jsem nenašla bydliště,aby si to tam sám doplnil - až se doplní všichni,tak dokončím obrázek ČR a v něm vyznačené naše bydliště a vložím do svého alba - včas vás budu informovat :slight_smile: ... Takže tady je to,co jsem vyhledala :

Těhulky:

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5. ................????.......................
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla // ................????.......................
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla // ................????.......................
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt ................Praha......................
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10. ................Praha......................
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // ................Hodonín...................
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt ................????........................
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // .................Praha......................
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // .................Nymburk..................
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 8.10. našla // .................Most.......................

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 57 DC ... 1. snažení ..................Most.......................
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 41 DC ... 5. snažení ..................????.......................
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 2. snažení ..................????.......................
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 2. snažení ..................Trutnov..................
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 6. snažení ..................????.......................
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 1. snažení ..................Sokolov..................
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení ..................????.......................
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 10. snažení ...................????......................
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 1. snažení ...................????......................
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 18. snažení ...................????......................
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 19 DC ... 3. snažení ...................????.......................
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 6. snažení ....................Brno......................
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 13 DC ... 1. snažení ....................Benešov.................
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 3. snažení ....................Praha.....................
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 17. snažení ....................Česk. Budějovice......
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 38 .snažení ....................????.......................
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 3. snažení ....................Hradec Králové.........
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 6 DC ..8.snažení .....................Praha.....................
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 3. snažení ....................Brno......................
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 0. snažení .....................????......................
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 4. snažení - tč. nesnaž....................Plzeň.....................
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1.snažení ....................????......................

A kdyby náhodou chtěla i naše Žlababinka tak: Zlababa .....................Praha.................... :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Blíženko tak to je super, že si objevila něco, co ti chutná a pomáhá baštit. Tak šup do obchodu a koupit pořádnou zásobu :grinning: .
8. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Teda jsem to měla tak pěkně napsaný a ono mi to udělalo tohle???!!!! :angry:
Jarmulko, jsem z Brna :grinning:
taurusenko, týdny budou přibývat jako zběsilý, až budeš koukat, co je to za fofr. A také doufám, že zdárně dojdeš k vytouženému miminku. Ale ne že ho pak budeš rozmazlovat, když jste na něj tak dlouho čekali!!!!!! Holkyyyyyy, vychovávejme pak ty naše tvorečky pořádně, ať to nejsou rozmazlení smradi. :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
8. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Těhulky:

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5. ................????.......................
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla // .................................................????.......................
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla // ...............................................????.......................
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt .....................................Praha......................
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10. ........................Praha......................
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // ...............................................Hodonín...................
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt .....................................????........................
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ................................................Praha......................
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ................................................Nymburk..................
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 8.10. našla // .................................................Most.......................

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 57 DC ... 1. snažení ..................Most.......................
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 41 DC ... 5. snažení ..................????.......................
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 2. snažení ..................????.......................
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 2. snažení ..................Trutnov..................
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 6. snažení ..................????.......................
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 1. snažení ..................Sokolov..................
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení ..................????.......................
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 10. snažení .................????......................
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 1. snažení ...................????......................
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 18. snažení .................????......................
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 19 DC ... 3. snažení ...................????.......................
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 6. snažení ...................Brno......................
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 13 DC ... 1. snažení ...................Benešov.................
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 3. snažení ...................Praha.....................
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 17. snažení .................Česk. Budějovice......
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 38 .snažení ...................????.......................
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 3. snažení .....................Hradec Králové.........
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 6 DC ..8.snažení .........................Praha.....................
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 3. snažení ......................Brno......................
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 0. snažení ......................????......................
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 4. snažení - tč. nesnaž......Plzeň.....................
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1.snažení .......................????......................

A kdyby náhodou chtěla i naše Žlababinka tak: Zlababa ..............................Praha....................
8. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
taurusenko, joooo na tu už jsem ráno taky koukala, moc mě to pobavilo :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Chicoolko, tak to se spíš bojím, že budu ten druhý extrém. A manžel taky není zrovna na to, aby měl doma rozmazlenýho hajlízka. Myslím si, že to bude tak akorát. Někdy mám pocit, že jsem v republice jediná, kterou často svrbí ruka v tramvaji, ve městě atd. :rolling_eyes:
Tauresenko!!! moc blahopřeji! no to je príma, to si mi udělala moc velkou radost!! Moc si to zasloužíš, po tak dlouhém čekání. Tak ať ti to šlape a za 9 měsíců miláček v náručí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Těhulky:

beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla // .................................................????.......................
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla // ...............................................????.......................
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt .....................................Praha......................
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10. ........................Praha......................
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // ...............................................Hodonín...................
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt .....................................????........................
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ................................................Praha......................
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ................................................Nymburk..................
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 8.10. našla // .................................................Most.......................

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 57 DC ... 1. snažení ..................Brno.......................
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 10. snažení .................????......................
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 18. snažení .................????......................
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 6. snažení ...................Brno......................
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 13 DC ... 1. snažení ...................Benešov.................
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 3. snažení ...................Praha.....................
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 17. snažení .................Česk. Budějovice......
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 38 .snažení ...................????.......................
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 3. snažení .....................Hradec Králové.........
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 6 DC ..8.snažení .........................Praha.....................
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 3. snažení ......................Brno......................
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 0. snažení ......................????......................
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 4. snažení - tč. nesnaž......Plzeň.....................
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1.snažení .......................????......................

A kdyby náhodou chtěla i naše Žlababinka tak: Zlababa ..............................Praha....................
8. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Mám dneska celkem dobrou náladu, ale alergii na lidi :angry: jsem na ně pěkně nepříjemná, ale když si to zaslouží :grinning:
8. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky, napadlo mě zkusit tu naši tabulku udělat do excelu, byla by přehlednější... zkusím si s tím trochu pohrát :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
taurusenko, neboj nejsi v republice jediná. Já budu asi taky ten druhý extrém, ale spíš si říkám, jestli se pak takové dítě v tom světě neztratí, když bude dobře vychované. Když to slyším, co se třeba děje teď ve školách. 10-ti letí kluci už nosí do školy alkohol a pijou o přestávkách (to mi vyprávěla dcera mýho kamaráda). Hrůza. A to nemluvím o zbraních atd. Úplně trnu, v čem ty naše děti budou vyrůstat.
8. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
chicoo: tak naštěstí vodu ještě zvládám pít, akorát musím po menších douškách ale častěji... :slight_smile:

tauru: už to tak vypadá, že jestli odpoledne zjistím že došla, tak si jí snad dojdu koupit :grinning: :slight_smile: :grinning:
8. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj garp, mooooc děkuju :slight_smile: . Chtěla jsem ti ráno napsat, ale pak jsem si přečetla, že se sem k nám jukneš :slight_smile: . Jsme s manželem moc šťastní. Mimísek dnes ale o sobě dává vědět víc než včera. Prsa jsou ještě citlivější a hlava taky pěkně bolí. Ale je to ten nejkrásnější stav :slight_smile: .
Garp, děkuju za objasnění příčiny. Sice se snažím číst tvoje zprávičky v diskuzi kam chodíš, ale moc tomu nerozumím. Teď alespoň vím, co je za problém. Taky mě překvapila ta rychlost. Měli jste výsledky docela brzy, což je dobře. Takže držím všechno co mám, aby se vám ta malá berulinka povedla co nejdříve. Je mi jasné, že ten zákrok je vážně drahý, ale stoprocentně to bude stát za to. Taky jsme se s manželem připravovali na finanční zátěž všech těch zákroků, ale mimísek se prostě přihlásil dřív. Jak už jsem tu psala, asi chce mít všechno luxusní. :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
pepibubu: v excelu bude určitě přehlednější, ale zase to bude moci aktualizovat jen jedna osoba, která to bude mít uložený v PC. Takže můžeme jet obojí. Tu excel tabulku stejně můžeme vložit jen do albíčka...
8. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.