• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chicoolko, tak toho se taky bojím a možná víc než čehokoli jiného. Ale i s tím rizikem prostě do toho jdeme a budeme doufat, že se to nevymkne z rukou a budeme mít doma slušné a spokojené děti. :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
taurusenko, jojo na to se nesmí myslet, to by se člověk fakt musel rozhodnout, že ty děti mít nebude...a to teda fakt ne.
8. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
holky já bych řekla, že dneska je vážně hrozný, jak čím dál dřív děti začínaj s alkoholem, kouřením, vlastně i sexem apod... kam to spějeme... :astonished: každopádně si taky myslím, že hodně záleží na výchově, takže žádný rozmazlování jasný !!! :grinning: :slight_smile: :grinning:

jarmulko: jinak já mám tedy u sebe uvedenou prahu, ale co nevidět (doufám že max do měsíce) se budeme stěhovat do odolené vody.. je to sice menší "městečko" ale i v mapě s menším rozlišením to jde najít a spousta lidí to zná jako dobrý orientační bod :grinning: navíc jsem koukala, že dopsat bych to tam stejně nemohla, protože to nabízí pouze okres, takže praha mi zůstane :grinning: :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Ty jo, to je tabule :slight_smile:) šikulka Jarmulka!
8. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
holky já včera málem zdechla... měla jsem tu studentku, 19let, a dostali jsme se k tomu že si nerozumí s lidma ze základky, že půlka jich je na drogách, hlavně na kokainu... normálně jsem nechápala
8. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
ahojky holčinky, tauru mooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to bylo jasný, nikdo mi nevymluví, že psychika dělá divy, i když se člověk snaží na těhu nemyslet a neřešit to, stačí podvědomí, tauru se začala připravovat na IUI a ejhle, není ho třeba :grinning: :grinning: moc ti to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
peti nesmutni, já při týnce měla z ranní moči citlivý test negativní (tuším, že to byl právě rapid clear taky) a na obyčejným mamatestu odpo už stíneček // a to prý je ráno HCG nejvíc.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na mamatestu mám s duchama jen tu nejlepší zkušenost, buď je sněhobílo, a těhu není a nebo stačí jen náznak, jen že vidíš, kde by ta testovací čárka měla být a ona se tam za pár dnů skutečně objeví v plné kráse :wink:
8. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
jo a u mě // pěkně sílí, mám je zas v albu :wink:
8. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj Bajinko, moc děkuju :slight_smile: :slight_smile: . Koukala jsem na tvoje // a máš pravdu. Sílíííííííííííííí. :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: Bajinko, chtěla jsem se zeptat, jakým způsobem dostaneš ten hezký popisek na testík ????
8. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Baji to krása !!!!!!!!!!!!!!!!!! Mimísek se pěkně hlásí o slovo :slight_smile: :astonished:
8. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
baji: no krásně to sílííí :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
v Malování tam vložím políčko s textem (a přepni si to na průhledný, aby se ti tam neudělalo bílý pozadí), kdyby sis s tím nevěděla rady, pošli mi to mailíkem a já ti to tam dodělám :wink:
8. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
no nejdřív jsem se lekla, protože čárka se mi zdála slabší než včera, ale když test uschnul, pěkně vylezla :grinning:
8. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
díky Taurusenko a hezky si užívej štěstíčka. Co na to manžel? Asi se radostí mohl zbláznit, že? No a jiné příznaky nemáš? Na bolení hlavy, hodně pít..ale to asi víš..snad tě to brzo přejde.
8. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Ach jo,chtěla jsem být těhu do dovolené, abych si mohla v klídku skočit k doktorovi, dal by mi neschopenku, užila bych si dovču a už bych do práce zpátky nenastoupila.... :frowning2: Když dneska vnímám, jak mě ti lidi štvou, tak po dovolený mě budou štvát ještě víc :angry: Navíc se blíží Vánoce a já tady asi skejsnu jen s jednou prodavačkou a asi se z toho zbláním.... :confounded:
8. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Drndi nezoufej :frowning2: - co není může být - mrcha ještě nedorazila!!!!! Nebudeme přece předčasně házet flintu do žita,nééé???? :slight_smile: Nebo třeba ještě to mimi v bříšku naštveš :slight_smile: a to bys určitě nechtěla!!!!! Vyprdni se teď na testíky a když mrška nepříjde,tak testni třeba za dva dny :wink: - já budu testit asi až po víkendu - tady s váma :slight_smile: ( teda jestli nedostanu červenou :unamused: ) !!!!!
8. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
peti, ještě nic není ztraceno, zkus zítra ten mamatest, jestli nějaký máš :wink: a Vánoce už budem všechny trávit s mimísem v bříšku, o tom, žádná, tohle je totiž šťastné téma a tauru je toho největší důkaz :dizzy_face:
8. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Bajinko děkuju za radu :slight_smile: . Povedlo se mi to, ale příště musím dát větší písmo. Až bude čas, tak to zkusím předělat :slight_smile: .

Garp, manžel je z toho všeho úplně unešený a šťastný. Ten špuntík není větší než hrášek, ale manžel se už ode mého bříška při objímání odtahoval, aby prý netlačil. :grinning: :grinning: :grinning: A taky mi nakázal, že nemám dřít nic těžkýho :grinning: :grinning: :grinning: . Prostě ho to dostalo, to je jasný :slight_smile: . Jiné příznaky krom citlivých prsou a té mírné bolesti hlavy nemám. Piju pravidelně a myslím si, že dost, tak to určitě brzy přejde. Třeba mám kofeinový absťák. Byla jsem zvyklá na dvě kafe denně a teď si dávám čaj Roiboos (bez teinu) :slight_smile: .

Drndi, vždyť si sama četla, co tu psala dlouhovlasa.evzenie. Tak nezoufej, beruško. Taky jsem tomu nevěřila, že by se to zrovna mně mohlo povést a vidíš ???
8. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tak se mi fakt lepí poslední dobou smůla na paty.....od soboty mám být na dovolené, má tady být brigádnice , aby ta druhá prodavačka ( která mi zůstala ) neměla zbytečně přesčasy, ale teď mi brigádnice psala, že nemůže , protože má salmonelu.......panebože, kdy tohle skončí !!!!! Mám pocit, že se z toho poslední dobou zblázním :cry: Ani dovolenou mít nebudu, panebože za co ??!!!! :cry: :pensive: :pensive:
8. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Drndi tak to je mi tedy vážně líto. Na tu dovču ses tolik těšila. Je mi jasné, že jsi zklamaná. A přehodit se s tou druhou prodavačkou nebo sehnat narychlo někoho nového..... to asi nejde, viď ??
8. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jarmulko, malej měl 88cm a 12kg v 18měsících
8. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Drndi,to je teda na houbeles fakt :unamused: ,třeba to ještě nějak pujde udělat,někdy je období kdybych se zakopala pod zem ,že se nedaří :frowning2:
8. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
peti, tak to je fakt smůla, ty jo :frowning2: to je mi líto :frowning2:
8. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Motol no vidíš to!!!! Z malýho možná bude pěknej chlapák - konstitučně :slight_smile: !!!!!! Terka měla ve třech letech 89 cm a 11.5 Kg :unamused: ....
8. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jarmulko,ale taky on je pořádnej chlap,nezoufej kolem mě co sou holčičky to je to samý :wink:
8. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Hm, tak manažerka mi řekla, že si mám najít nějakou brigádnici, kterou zaučím, jenže jí asi nenapadlo, že za jeden den nemám šanci někoho najít ( kor na víkend, když mají všichni plán), natož zaučit....se na to fakt vyk...u !!!!! :angry: Doufám, že za odplatu těchto nervů, budu mít aspoň o víkendu ty // zřetelný :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
drndi: tak to je smůla, to ti teda řeknu. Kdybych takhle měla odvolávat dovču, tak bych pěkně prskala, kort když se člověk vždycky k těm dovoleným upíná jak ke smilování. Já z poslední dovči ještě stále čerpám energii a člověk to prostě potřebuje. Holka zlatá, to se ti nedivím ani trochu, že jsi v takovém rozpoložení. Ale co fakt zkusit narychlo někoho sehnat, přece to nebudeš rušit?
8. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
drndapetko, a proč se tam nepůjde postavit manažerka??? Šmankote. No budu ti držet palce, aby ti tohle aspoň ten pozitivní těhutest vynahradil!!!! :wink:
8. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
budu moc držet,at už to tam je //
8. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
drnda: jeden z důvodů, proč se nemůžu dočkat mateřské :wink: :grinning:
8. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
chicool: Manažerka je v Praze - řekla jen : V tomto Ti bohužel nepomůžu ". To mi bylo jasný, že nepomůže, ale mohla poradit líp.
8. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.