• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoola. už na tom pracuju, nevzdám to, dovolenouz mít BUDU, musím :grinning:
8. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
drndi: s tou dovčou mě to moc mrzí... :frowning2: ale nevzdávej to, právě na víkend totiž přeci často shání brigádu spoustu mladých lidí - za zkoušku nic nedáš :wink: dovolenou si zasloužíš, zkus to :wink: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
drndapetko, to je správný přístup, jen se jen tak nedej. Potřebuješ jí jako sůl!!! :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Holky, jak tak koukám na tabulku a bydliště, každá jsme z jinýho konce republiky, to bude těžký vymyslet místo setkání :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
drnda: mrkni do IP
8. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Holky, letím na pracovní schůzku, a vy většina zmizíte než se vrátím! :slight_smile: tak se mějte hezky!! a pečujte o // :slight_smile:)
papa
8. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak sem s novinkama. Ani nedočítám jak hořím nedočkavostí, ale čekací doba na odběr by la neskutečnáááá. tak co???????
8. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Žlabi, tak z testíku na mne vykoukly //. Je to v albu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A co ty?? Jakpak to dopadlo ??? :fearful: :fearful: :fearful:
8. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Holky, tak mám brigádnici :slight_smile: Ufff.....to jsem si oddechla....ještě teď se mi klepe hlas a třepou ruce, jak jsem byla vytočená....

Zlabab: Jsou tu úplně největší nejlepší zprávy, který můžou vůbec být :grinning: Ale to ať Ti poví raději sama majitelka dnešních // :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Nekeceeeeeej :dizzy_face: Fakt? tak to je úúúžasná zpráva! Moc moc moc gratuluju, jupíííí.
Já dobrý, od půl 7 na nohou, nejdřív gynda, pak genetickej pohovor, ale odběry až 19.10., protože malujou :slight_smile: , pak protilátky a pak ještě 2 hodiny v čekárně kvůli toxoplazmóze... No víc nevím, ale snad bychom mohli být moudřejší tak za měsíc, až všechny ty výsledky budeme znát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ježíš, já mám z tebe takovou radoooost. A co drndička a syll a kdo ještě testil? Nio jdu to rychle dočíst :wink:
8. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Drndííí, tak to je supéééééééér. Jestli ještě v sobotu objevíš // (jakože určo jo), tak to bude dokonalost sama :slight_smile: . Zahřívám ti nahoře místečko. To sice dělám i pro ostatní, ale ty jsi první na řadě :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak si alespoň pořádně užiješ dovolenou :slight_smile: .
8. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Drndi už jsem listovala inzercí a hledala ti nějakou brigádnici,ale jak vidím,tak to není už potřeba :slight_smile: . Uvidíš,ono to ještě všechno krásně vyjde :slight_smile: :wink:
8. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Děkuju Žlabab :slight_smile: .Tak to si tedy měla dnes dost napilno. Škoda, že zrovna teď musí malovat. Takže za měsíc se začne konečně všechno řešit. To je moc dobře. A ať už je všechno O.K. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
drndapetko, tak to je bezvadný. Ještě že tak! :wink:
8. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jarmulko: ty jsi totiž taky zlatíčko největší.....ale zvládla jsem to sama.....nemusela jsem ani dlouho přemlouvat. Je to kočena, která tu byla už minulý rok, tak má trochu přehled, tak ji neučím jen pár věcí, a bude to ! Ale za ty nervy to teda fakt nestálo. Jsem poslední dobou šílenej nerv....něco se nepodaří a já hned místo toho, abych se to snžila řešit, tak protpadám panice.....no jo, ono není moc lehký dělat paní vedoucí. pro všechny jsem paní zlá, kterou musí poslouchat. a já Ti ani nevím, ale nemám na to povahu být zlá, takže si nechám kolikrát "kakat" na hlavu a pak jsem akorát na tom psychicky špatně já, že podřízení se mi bouří. No jo, jsem trdlo :confounded:
8. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
tauru: zahřívej zahřívej...já jsem totiž zimomřivka :grinning:
8. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Drndičko nejsi žádný trdlo,jsi prostě moc hodná :slight_smile: a s hodnýma lidma si ty ostatní často vytírají víš co ... :sweat_smile: Ale neboj,.ono to taky příjde a ty už toho budeš mít dost a to pak teprve všichni podřízení uvidí co ta naše Drndička všechno umíííííííííí :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale nejdůležitější je,že se to aspoň dalo do pohybu tím správným směrem - a na dovolenou se prostě POJEDE :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!
8. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jarmulka: Kdyby nejelo, tak to byste viděly jakej vyrvál by u mě v práci udělal můj manžel :grinning:
To by bylo totiž 6tisíc v pr...čicích , a to by naštvalo asi každýho.
8. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
To jo !!!!!!! Zvlášť když to máš plánovaný,ví se o tom dopředu.....
8. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
drndi: no tak báječná zpráva! :slight_smile: v sobotu určitě objevíš znovu // a rovnou na dovču, zasloužíš si jí :slight_smile:

žabko: no tak paráda, konečně se to trochu hnulo.. škoda že teď malujou, ale aspoň už se začíná něco dít :wink: uvidíš že určitě brzo přijdete na tu pravou příčínu a pak už to půjde "jak po másle" :wink: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Holky, musim vám něco říct, dávejte si pozor, co o sobě na internetu sdělujete, i tady na koníkovi, lidi jsou zlý. Normálně se mi stalo něco, co jsem myslela, že je možný jen ve filmu nebo u celebrit. Měla jsem strašný týden. Na našem vztahu s přítelem se málem podepsala psychopatická labilní Slovenka, tomu byste nevěřili. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
teda holky, já jsem ale prasátko.......... :grinning: :slight_smile: k obědu jsem snědla jen polívku, víc už jsem do sebe prostě nenasoukala a teď jsem do sebe nacpala dva sloupečky čokolády úplně bez problémů :astonished: :grinning: ještě že už jí víc není, to tu byl jen zbytek... jestli to takhle půjde dál, tak ze mě za chvíli nebude těhulka, ale soudek :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
chicoo: copak se stalo??? :frowning2:
Chiccolko,no neříkej??????!!!!! No jestli to nechceš psát sem,tak nám to prosím písni aspoň do IP!!!!!!!! :confused:
drndi ještě že to takhle dopadlo, dovolenkou potřebuješ jak sůl vid???????tak si to krásně užijete a jestli tam navíc budou v sobotu dvě dálnice tak to bude tuplem blaho :grinning: :grinning:

holky co udělat ten sraz v praze at je to spravedlivý :slight_smile:)))
8. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
chicool: Ježiš, a co se stalo??? :astonished:
8. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Holky, koho to zajímá, písnu vám to do IP, protože to sem raději ani psát nechci...
8. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
majinka: Nenene, jen néééé do Prahy..... :confounded: Jezdím tam jednou měsíčně na pracovní poradu, a mám toho vždycky nad hlavu :angry: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
chicool: No písni, jsem napnutá jak drátek :astonished:
8. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Chicco taky čekám a absolutně to nestíhám????!!!!!???? Já vůbec netuším,proč to ty lidi dělají????!!!!!! Chjo.... Všude se najde někdo zlej :frowning2:
8. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.