• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoo: pošli, čekám.... :confused:
8. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahoj holky, predevsim taurince gratuluju k neuveritelnemu zazraku, ale vsechny jsme tusily ze by se to mohlo povest... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii povedlo se a je to super, protoze nam to vlilo viru do zil...

segra na uz taky dopadla dobre, tak to je mooooooc povedenej den :slight_smile:

chicoo co se stalo?????
8. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Zebrafko tak to je moc dobře,že ségře UZV dopadl výborně :slight_smile: !!!!!!
8. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Chicco to je hrozný..... Hlavní je,že vy víte své :slight_smile: !!!!!!!!!
8. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
jarmulka: jojo víme, ale bylo to strašný...nepodařilo se jí nás rozdělit a teď je ještě vzteklejší...
8. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Chicoolko, taky mě to zajímá co se stalo. Vždyť si tady občas prozrazujeme opravdu intimní a soukromé věci !!! :confounded: :fearful:
8. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
taurusenko, no právě, tady o mě asi nikdo neví, protože tu mám naprosto odlišnou přezdívku než kdykoli jinde, ale nikdy sem nedám svojí fotku, protože tohle mě naučilo. Ani si nedovedete představit, jak to bolelo, když jsem si myslela, že je to pravda. :frowning2:
8. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Zebraf, moc děkuju a taky gratuluju tvojí ségře, že ultrazvuk dopadl dobře. To já zprávičky od ségry ještě čekám :confused: :fearful: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Nejspíš se malé ještě nechce na svět :grinning: nebo se už momentálně dere. To nevím :grinning: :grinning: :grinning: .
8. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
chicoo: to je vážně hrozný!! některý lidi prostě dokážou udělat úplně cokoliv, jen aby dosáhli svého (nebo spíš když chtějí něčeho dosáhnout)... hlavní a nejdůležitější je, že jste si o tom promluvili a jeden druhému natolik důvěřujete, že se to vysvětlilo :wink: :slight_smile:
je šílený co všechno lidi dnes můžou zjistit na základě vlastně i těch nejmenších "detailů"... :confused:
8. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
chicoo: navíc vem si takové servery jako lide.cz, libimseti.cz nebo tak nějak se to jmenuje a další podobné... tam je fotek a informací o každém strašně moc...
8. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
chicoo tak to je mazec, proste nektere osoby se nedokazi smirit s tim, ze prohrali :frowning2: hlavne, ze si vzejmne s partnerem verite a vsechno se vysvetlilo... uffff

ale jsem taky opatrna,t akze zadne fotky tady nemam, protoze clovek opravdu nikdy nevi, co se tu rekne, ze nebude nekdy pouzito proti nam....
8. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
blizennec: jojo je to neskutečný. Všechno se to vysvětlilo a není ve mě zrnko pochybnosti...jenomže jak do toho mam ještě ten hpv virus, tak já měla obrázek hotový hned, přítel už si taky myslel, že je konec, že se s ním ani nebudu bavit. Holky, omlouvám se, ale ty Slovenky jsou tady v čr takový krávy, co by neudělali aby sbalili českýho kluka. Snad jsem se tím nikoho nedotkla, ale tahle byla fakt libilní psychopat.
8. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Chicoolinko, prostě nemám slov :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: . Tohle je něco, co nechápu a nikdy nepochopím. Něco podobného se totiž stalo jedné mojí kamarádce, která se ale zachovala stejně správně jako ty. Prostě se postavila za svého přítele (nyní manžela) a nakonec se ukázalo, že ta druhý "nádhera" si všechno vymyslela. Tam to bylo ještě komplikovanější o to, že toho kluka ta píp píp píp obvinila ze znásilnění a on pochopitelně musel jít k výslechu. Chicoolko, každopádně jste s přítelem oba skvělí, že jste to překonali a jste spolu. Tohle tu druhou musí vytáčet na nejvyšší obrátky a dobře jí tak. :angry: :angry:
8. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Já jsem vám to ani nechtěla psát, ale pro to varování, že to fakt není sranda, čeho je někdo schopný, jsem si řekla, že vám to napíšu. Ono to bylo mnohem zamotanější a propracovanější od ní, než jsem vám to popsala, a vymotávala jsem se z toho dost těžko. V pondělí jsem celou noc nespala a v úterý jsem se už chtěla odhlašovat z tabulky snažilek. Ale nakonec to fakt dopadlo dobře.
8. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
chicoo: to naprosto chápu.. to si člověk dá dvě a dvě dohromady a myslí si, že je to vážně pravda.. takový lidi by měli hned někam zavřít!! nejhorší na tom je, že vlastně nikdy nemůžeš vědět, jestli se třeba ještě nevrátí a nezkusí to znovu a jinak... :unamused:
8. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
taurusenko, no nevím, jestli jí to vytáčí, jelikož jsme se přítelem dohodli, že jí napíšeme, že jsme od sebe, aby nás nechala na pokoji. Mě to totiž fakt obtěžovalo, když volala do práce. My jsme tady všichni tak pospolu, že to všichni poslouchali, co jsem tu řešila, a když volala na pevnou, tak jsem ani nemohla nikam utéct. No teď si myslí, že se jí to povedlo, ale tam na tý adrese, jak máme fotky, brzy něco dáme, aby věděla, že se jí to nepovedlo.
8. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
jejda chicoo, copak se stalo? :confused:
8. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Chicoolko, taky chápu, že si to tu nechtěla moc rozebírat, protože tvého přítele neznáme ani váš vztah, takže je možné, že bychom ti řekli něco co by tě od dalšího vyříkávání a zjišťování pravdy odradilo. Je to čistě soukromá věc a vyřešili jste jí na jedničku. A i když to měla super propracovaný, tak se stejně ukázalo, že je ÚB a vy jste ti nej :grinning: .
8. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Holky, já se ale cítila fakt jak nějaká celebrita, bylo to pomalu jak kauza Leoše Mareše... :grinning: No nic, pryč od toho...ale fakt si dávejte pozor, lidi jsou neskutečně zlý, nevím čeho ta holka docílila, ale asi je teď spokojená.
8. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
chicoo: kdyby ti chtěla znovu volat (ať už do práce, nebo kamkoliv jinam) tak jí telefon prostě polož...
8. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Chicoolí, aby pak ale po tom tvém příteli znovu nevyjela. Jestli je vážně takhle jiná, nevíš, co jí napadne. Abych se vrátila k té kamarádce ... tam to dopadlo trošku zajímavěji. Oni totiž spolu několik let jen žili, ale tady po tom extempóre se rozhodli, že se vezmou. Tu svatbu tajili a už ani nevím jak to dopadlo s tou druhou. Každopádně to pak muselo být vážně zadostiučinění :grinning: .
8. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
ty woe, tak to je fakt hnus :angry: :angry: :angry: ale vyřešilas to moc dobře a věř, že to váš vztah jen posílí :wink:
8. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
taurusenko, přesně toho jsem se bála, že byste si možná udělali obrázek, že je v tom můj přítel vině. Byla jím tak posedlá, že si dokonce objednala stolek u jeho firmy, aby s ním a s jeho asistentkou mohla mluvit. No stolek si samozřejmě nakonec nekoupila.
8. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Bájinko, taky jsem tomu nemohla uvěřit. Nikdy bych si nepomyslela, že o takovém případu uslyším znovu. :angry:
8. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
taurusenko, taky jsem si říkala, že takováhle věc nás může jen a jen víc spojit. Nevím, jestli to vyvrcholí svatbou, ale snad aspoň uvidí, jaká jsem úžasná, když jsem jí nevěřila a vše v klidu řešila. :grinning:

blizennec: já myslím, že snad už volat nebude. Jestli ano, tak vím, kde pracuje a přijdu tam udělat takový čoro moro, že se nebude stačit divit.
8. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
no nektere zenske jsou proste poradny mrchy :frowning2:
jj některý lidi jsou fakt hnusný, ale buď ráda chicolko, že to dobře dopadlo... :wink:
je to fakt hrozný, už jsem i tady na koníkovi o podobných psychopatkách četla, myslela jsem si, že je to spíš výjimka, ale asi ne :frowning2: :angry:
8. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ale to hlavní, co jsem tím chtěla říct, je to že nám všem tady může někdo to štěstí tak závidět, že je schopný všeho. Holky, být těhotná, tak jsem potratila. Mě za ty 3 dny plandají kalhoty, chodila jsem i 10x na velkou a nebyli to žádný malý bobky, ale fakt to ze mě lítalo. Proto si hlavně milé těhulky raději dávejte pozor, co tu zveřejňujete...
8. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
chico tak snad už to teďka bude dobrý. v nejhorším případě jí můžeš "sdělit" že pokud toho nehodlá nechat, tak všechno nahlásíš na policii jako psychické obtěžování....
8. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.