• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chicoolko, myslím si, že to ví už dávno, že jsi úžasná :grinning: . Chicoolko, někdy mě mrzí, že lidi, kterým se dějou takovýhle šílenosti, neumí být dostatečně vodrzlí a taky tak podlí, aby to oplatili podobnou měrou. Jsou to, jak už jsem psala na začátku, úžasní lidičky a proti těmhle prostě někdy nemají obranu. :angry:
8. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Chico, můžu tedy taky poprosit o info, co se stalo? práávě vás dočítám a do toho strašně pracuju, abych stihla dohnat to dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
blizennec: no já jí osobně volala sama první, ona napřed pověřila nějakýho svýho kamaráda, pak jsem jí volala já. Tak nevím, co by s tím policie zmohla. Ale kdybych to neudělala a neslyšela, co povídá za hlouposti, nevím, jestli bych pak přítelovi věřila, jestli bych pořád nepřemýšlela, jestli to přece jen není pravda.
8. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
tauru, to máš pravdu, vždycky si troufají na hodného :angry:
8. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky, GRATULUJU všem budoucím maminkám. :slight_smile: My jedeme od včera znovu, zas ta mrcha.
Chicoo, je to blbý se ptát, ale co se stalo? Nějak se v té diskuzi ztrácím.
8. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
chicoo: já se teda v těhle věcech nevyznám, ale pokud jste jí jasně dali najevo ať už neobtěžuje a ona ti pořád volá, tak s tím se přeci musí dát něco dělat... věřím ale že už ti dá pokoj a bude vše ok uvidíš :wink:
8. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Chico, jedním slovem KRÁVA! Ještě, že jsi zachovala chladnou hlavu a na vše se jí vyptala. To je vážně neskutečný, co si lidi dneska dovolej :angry: :angry: :angry:
8. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Blíženko, taky jsem ráda, že tuším od příštího roku bude tohle pronásledování a obtěžování trestným činem.
8. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
zlababa07: jojo chladnou hlavu jsem sice měla, ale takovou bolest na srdci, ale hned od začátku jsem si myslela, že je to nějaká pitomost, ale pak jsem si řekla, ale proč by to někdo dělal, kdyby to nebyla pravda. Ale jsem na sebe pyšná, jak jsem se zachovala, protože kdyby ne, tak bych tu pravděpodobně už dneska s váma nebyla a musela bych tak leda navštěvovat diskuzi Snažím si najít nového partnera. Uf. To by se mi vážně nechtělo. :wink:
8. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Chicoolko, vždyť ti to tu pořád píšu, že si to vyřešila na jedničku s hvězdičkou. Ano byl to záhul na nervíky a možná i zdraví, ale někdy člověk získává chtě nechtě zkušenosti přesně takovýmto způsobem. A přijít kvůli unáhlenému rozhodnutí o skvělého partnera by byla vážně chyba. Myslím si, že je to ponaučení pro nás pro všechny, takže díky, že si se s námi o tuto smutnou zkušenost s krásným koncem podělila :slight_smile: .
8. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
tauru: ono kdo něco takovýho nezažije tak nemůže objektivně posoudit, jak je to ubíjející.... :angry:

chicoo: sice se říká "na každém šprochu pravdy trochu" ale bohužel někteří lidi jsou schopný si vymyslet všechno od prvního písmenka do poslední tečky aby zkazili někomu dalšímu něco hezkého jen proto že to sami nemají... :unamused:
8. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
No nic, holky, už to necháme být, abychom tady debatou o tom to stejně celé nepopsaly jak to bylo. Budeme se věnovat raději veselejším tématům, ať taurusence nekazím její krásný šťastný den... :wink:
8. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj chic,mohla bys mi do IP taky napsat,co se stalo?zavítala jsem na vaší konverzaci a hned si vymazala fotku i údaje o bydlišti...
8. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Chicoolko, naopak. :wink: Šťastný a vyjímečný den pokračuje, protože to dopadlo dobře :slight_smile: . Ale ještě se tu neobjevila Pepinka. Za chvílí přijede manžel, takže pojedeme domů. Takže si ten výsledek z kontroly asi přečtu až zítra.
8. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
evejka: promiň, neznám tě a po téhle zkušenosti se mi nikdo nemůže divit, že ten příběh nebudu posílat cizím lidem. Neber si to osobně. Nevztahovalo se to na koníka, jen jsem prostě všeobecně psala, abyste si dávaly pozor na to, co zveřejňujete na internetu všeobecně.
8. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
taurusenko, to je fakt...všechno dopadlo dobře, tak šťastný den pokračuje. Máš pravdu. Určitě se na manžílka těšíš, až si o tom budete spolu povídat, co? :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Tauru, panebože panebože panebpže oni jsou tam tak nádhrné dálnice, já řvu jakokráva !!!! Ale já to věděla, celou noc jsem na tebe myslela a všechny ty pěstičky držela a ono se to vyplatilo !! To je úžasné mě se z toho dojetí ještě pořádně nerozlejo srdíčko panebože obrovská gratulace !!!!!!!!

Peťi určitě čárečka zesílí už potichoučku gratuluju !!!

A já teda byla u doktora a těhu mám potvrzení, bublinka se ukázala hned, první se dívala přes vnitřní a to bylo vidět hned a pak dak i přes břicho a i tam už bylo vidět, tak už jsem klidnější a příští týden jdu znovu na kontrolu a říkala že je to začátek tak 4-5 týden :grinning: !!!
8. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
tauru: zase vyrážíš na další lekci řízení?? :wink:
8. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
janinkaves: to je krásný, že jsi špunta viděla a že jsi klidnější. Jenom se drž a buď v pohodě!!!
8. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Chic...jasně,beru to...jen přeji klid, trochu mě to vyděsilo,tak jsem se radši chránila...jinak jsem na konverzaci Těhulinky na úplném začátku...kdybys změnila názor... :grinning: přeji klid a brzké 2 čárky :wink:
8. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
janinka: super další zprávička k dnešnímu dni... věřím, že jsi klidnější, když víš, že je vše tam, kde má být :wink: já jdu na první kontrolu zítra, tak doufám že bude vše ok :sweat_smile:
8. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Chicoolí, to víš že se na něj těším. Poprvé mě bude z práce vítat jako těhulku, tak jsem na to "poprvé" zvědavá. :wink: :slight_smile:

Janinko, rychle nádech ať obě srdíčka bouchají o 106 :slight_smile: :slight_smile: . Mocinky děkuju za krásnou gratulaci i za držení pěstiček :slight_smile: . Stydím se :pensive: , protože ti trošku závidím :dizzy_face: , že si tu vaší bublinku už viděla. Ale taky se dočkám a snad bude taky vše O.K. To je super. Ty už máš potvrzené těhu. Takže taky gratulace. Teď ještě aby se ukázala Pepinka a dnešek neměl chybu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
evejka: jak říkám, není to nic proti tobě, ale prostě jsem tu info, chtěla dát jen holkám, se kterými si tu povídám už přes čtvrt roku...také přeji klid, vidím, že jsi těhu, neznepokojuj se, nebyl to nikdo odsud a s koníkem to vůbec nesouviselo. Tady jsem dokonale inkognito. A čím víc na netu je člověk inkognito, tím lépe!!! :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Blíženko, jestli další lekci to nevím, protože domů jezdím stejnou trasou, ale naučila jsem se díky tomu docela ovládat auto. Tedy abych to upřesnila směrem dopředu. V couvání mám ještě těžký nejasno :grinning: :grinning: :grinning: .
8. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
chicoo: jak jsi psala tak s touhle debatou už končím, takže bych se tě ráda zeptala na něco jiného :wink: jak ve svém albíčku řádkuješ a zvýrazňuješ některý text?? já ať řádkuju jak řádkuju, tak ve finále se to v tom albíčku vůbec nezobrazí... :angry:
8. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
tauru: nevadí, že nejedeš novou trasu, hlavně že "trénuješ", to je důležitý a za chvilku to hravě zvládneš :wink: až budeš mít v malíku jízdu dopředu, začneš řádit v couvání :wink: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
:grinning: jasně, v klidu,nic si neberu... to víš, je to někdy síla,co lidi dokážou...děkuju za milé přání a také přeji jen to nej a TOP SECRET inkognito :sunglasses:
8. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Blíženko, tak zítra uvidíš toho špuntíkáááááá. Holky, to jsem nevěděla, že prvním pozitivním testem začnu být tak nedočkavá a ultrazvuku chtivá :grinning: .
8. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Dělám to přes html jazyk...
Řádkování uděláš tak, že před větou uděláš tento znak a za větou tento ...prostě to musíš udělat před každou větou nebo odstavcem, který k sobě patří.
8. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Blíženko, to samé mi říká i manžel. Prý to chce hlavně - se trénovat se trénovat se trénovat :grinning: :grinning: :grinning: .
8. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.