• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj krobi, vitam te mezi nami. Jeste nam napis, kolik Ti je, kolik mas pripadne deti a kolikaty den cyklu mas, at Te muzem pridat do tabulky. K.
24. srp 2009 ve 14:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
:slight_smile: ahoj, vítej mezi nás .. Podívej se na merenibt.xf.cz - tam mi to spočítalo plodné dny a ovulku :wink: Já si ovu testy zatím nedělám, chceme začít od toho září.
24. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj krobi, berem všechny snažilky, takže vítej mezi námi.

S tím cyklem a HA - taky jsem HA brala asi od 16 asi do 22 let a když jsem jí pak vysadila, cykly jsem měla strašně rozházené. Myslím, že to bylo hlavně tím, že když jsem si o HA dr řekla, vůbec se nepátrala po tom, jak dlouho už mám menstruaci a zda je pravidelná (no jistě, že nebyla). No a po vysazení jsem ms skoro 3 roky měla tak ob dva až tři měsíce, pak se mi cyklus upravil na cca 57 dnů. Vlastně se to celé dalo do kupy až s mým současným manželem asi před 3 roky. Říkám si, že asi hormony poznaly, že to je ten pravý budoucí otec našeho bábetka :grinning:

Teď mívám cyklus tak 30 - 32 dnů, takže mrchu očekávám v neděli a pak už hurá na snažení!
24. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahoj holky,
to si člověk odjede na týden na dovolenou a téma se teda pěkně rozjelo!
Takže já jsem o sobě toho moc nenapsala, myslím jen na začátku jednu větu :slight_smile:

Snažíme se s manželem už od ledna, zatím to u mě vypadá dle teplot a ovu testů, že krásně ovuluju, nicméně pořád nic :frowning2:

Je mi už 31 a myslím, že čím déle se snažíme, tím víc v pohodě to beru, no vážně, nějak si člověk zvykne na to, že ta mrcha prostě zase přijde...

Musím poslat manžu na spermio a pak se uvidí, co dál.
Tak ať je to září úspěšné a já se vás pokusím dočíst.
24. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Holky,nás už tady je,že z toho začínám mít trochu hokej :confused:

krobi vítej mezi námi,já ted taky budu mít druhej pokus,tak doufám že se to podaří

jinak já dnes dělala pangase s brambůrkama mnam :wink:
24. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem tu nová. Zatím jen okukuju. Se snažilkováním asi začneme až za měsíc. :wink:
24. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj, jasne, mmarusko, pridej se.
24. srp 2009 ve 14:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
teda to bude v září těhulí :slight_smile: A za 3 - 4 roky narvaný školky :sunglasses: :grinning: Doufám, že nejste všechny z Prahy :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jsem nějak unavená po to obědě, tak si půjdu asi lehnout a pak budu relaxovat na balkoně :dizzy_face: Bydlíme sice už přes půl roku, ale nějak se pořád nemůžu nabažit :dizzy_face: .. náš 1.vlastní byteček P.s. motol - toho bych si taky dala, pangase
24. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Musím říct, že pročítat tady ty diskuse je docela deprimující. Plno holek se snaží roky a nic. Já si tak něja myslela, že nám to vyjde první max druhý měsíc, že ovulku tak nějak odhadnu a vše bude ok. A tady čtu, co je k tomu pořeba všechno za "nářadí" :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
:slight_smile: mmarusko, tím se netrap - je to deprimující, ale tak to nemůžeme brát. Já už poslední dobou manžovi říkám, že mám strach, aby se to povedlo. A jeho odpověď? Neboj lásko, to vím.. Na první šťouch bude mimčo uvnitř :grinning: :grinning: Bere to jako samozřejmost, tak mu chci věřit :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
mmaruš žádný strachy. Nikde není psáno, že se to nemusí povést napoprvé. Myslím, že tenhle dojem vzniká spíš z toho, že většinou se do těhle diskuzí přidávají holky, co už se nějaký ten pátek snaží a stále se jim nedaří, tak se potřebují někde vykecat a probrat to s ostatními. Ty, co otěhulí hned, se přidávaj do diskuzí pro těhule, mrkni tam a uvidíšě, že jich je ještě víc :wink:

Takže neházej flintu do žita a hurá na snaženíčko a třeba žádné vyfikundace ani potřebovat nebudeš :sunglasses:
24. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Já nevím, okolo mě je plno lidí, co tyhle věci tak nějak řeší, ale ne takhle otevřeně, navíc jsme do teď plánovali děti prostě výhledově, tak mi to tak nepřišlo, ale když jsme se konečně rozhodli, najednou mám strach, jak to bude. Co budeme muset všechno absolvovat, aby se to povedlo. Když to tady tak čtu asi to vážně není brnkačna.
24. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Mmarusko, sice to je deprimující, ale nenech se tím nijak ovlivnit. Zatím se chystáte na snažilkováním příští měsíc, tak proč hned házet flintu do žita :grinning: . Já si kupříkladu myslela, že nejtěžší je vůbec otěhotnět, ale po přečtení pár příběhů snažilek z koníka, jsem si uvědomila, že strach z neotěhotnění může být menší, než strach z toho, zda ten drobek, který je v bříšku vydrží a bude v pořádku. Sice si to uvědomuji, ale snažím si to nepřipouštět. Já pořád věřím, že tu příští měsíc bude plno těhulek :grinning: :grinning: :grinning: .
24. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Holky chci se zeptat ohledně očkování. Jak je teď ta prasečí chřipka, hrozí pandemie a tak. Já jsem navíc učitelka, takže na mě od příštího týdne bude pořád někdo prskat. Rozhodla jsem se, že se nechám naočkovat, ale nevím jak dlouho se pak musí čekat než se můžeme vrhnout na snažení. Nemáte o tom někdo nějaké zprávy? Za gynekologem se mi s tím zatím nechce, to raději počkám o měsíc déle.
24. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Holky, kolik vám je let, jestli se můžu zeptat? A nebojte a nemalujte čerty na zeď předčasně, to vám dovolíme až tak příští rok touhle dobou, pokud tu pořád budete strašit jako snažilky :wink:
24. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
teda tady to fakt jede :slight_smile:
takže z dovolením žlababy se taky přidávám do tabulky :wink:

24.8.2009

janulkav: 22 let ... 0 dětí ... 38 DC ... 4. snažení
Everhr: 32 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 12. snažení
Janinkaves: 27 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 0. snažení
lolynka: 29 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 1. snažení
Žlababa: 30 let ... 0 dětí ... 24 DC ... čeká na 2. porevizní ms
jenniffer001: 27 let ... 0 dětí ... 22DC ... 5. snažení
labell: 28 let ... 1 dítě ... 15DC ... 0. snažení
flosmanka:29let..0 dětí....11DC......0.snažení
baji: 31 let ... 1 dítě ... 10DC ... 0. snažení
Taurusenka: 30 let ... 0 dětí ... 9DC ... 32. snažení
KKattkka: 27 let ... 0 dětí ... 9DC ... 2. snažení
Garp776: 33 let ... 1 dítě ... 7DC ... 5. snažení
Kuratkol: 27 let ... 0 dětí ... 5.DC ... 7. snažení
Motol:24let....1 dítě.....3DC.......2.snažení ...1ms
Karol84: 25 let ... 0 dětí ... 3DC ... 1 rok snažení

už se těším až se to tu začne hemžit testíkama s // :wink:
24. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak jsem zase tady. :slight_smile: Je mi 30 a děti zatím žádné,ale určitě budou :slight_smile: .Mám 3den cyklu, takže jen počítám! :dizzy_face: V sobotu jsem vlastně měla první rozčarování, asi jsem si to přála jako dárek k výročí. Máme pravě rok od svatby. :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
taurusenka já to zase tak nějak neprožívám, jen že mě nikdy nenapadlo, že bych mohla mít takový problém a když vidím kolik holek ho má, je mi to líto kvůli nim a mám takový divný pocit, že nechci prožívat to, oc ony. Jak dlouho se snažíte vy?
24. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky já už snad vítat nikoho nebudu ,sme se pomnožily neuvěřitelnou rychlostí

jinak mmaruska očkování by nemělo mít vliv na očkování
24. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
u očkování jde hlavně o imunitu,aby si byla zdravá jinak to nemá vliv na snažilkování :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
janulkav: 22 let ... 0 dětí ... 38 DC ... 4. snažení
Everhr: 32 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 12. snažení
Janinkaves: 27 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 0. snažení
lolynka: 29 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 1. snažení
Žlababa: 30 let ... 0 dětí ... 24 DC ... čeká na 2. porevizní ms
jenniffer001: 27 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 5. snažení
labell: 28 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 0. snažení
flosmanka:29let..0 dětí....11 DC......0.snažení
baji: 31 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 0. snažení
Taurusenka: 30 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 32. snažení
KKattkka: 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 2. snažení
Garp776: 33 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 5. snažení
Kuratkol: 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 7. snažení
Motol:24let....1 dítě.....3 DC.......2.snažení ...1ms
Karol84: 25 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 1 rok snažení
krobi 30 let ...0 dětí... 3 DC ... 2. snažení
24. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Mně je 25 a 3/4, svatba byla v květnu no a od září jsme se chtěli začít snažit, ale kvůli tomu očkování asi až ten další měsíc.
24. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Motol, to množení je jasný, blíží se září :dizzy_face: Kéž by i to druhé množení šlo takhle dobře :sunglasses:
24. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
mmaruska, my taky měli svatbu v květnu :wink:
mmarusko nestresuj se ,všechno to přijde v ten správný čas,každé tělo má svůj rytmus a proto někdo dřív někdo později :slight_smile:
Mmarusko, tak s tímhle nemám žádné zkušenosti. Já jen vím, že jsem odmítla vakcínu proti papilomavirům, které mohou způsobit rakovinu děložního čípku, protože prý může způsobit potrat. Podle mojí doktorky totiž mohou papilomaviry zabraňovat početí, tak proto mi to nabídla. Ale když mi řekla o té potratovosti, tak jsem jí odmítla. Navíc jsem se pak dozvěděla, že pokud by to bránilo těhotenství, tak by zjišťování papilomavirů bylo povinné před inseminací a umělým oplodněním, což není, takže pokud tu vakcínu někdy vezmu, tak až bude miminko. Navíc to není levná záležitost. Ale na tu vakcínu se můžeš zeptat svého gynekologa. Prostě máš strach, že by to mohlo ovlivnit případné těhotenství.
24. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
a to je dobře žabko ne :wink:

no já doufám,že to pujde hladce,jak se říká Jako po másle! :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
pavlisa: Přidej se mezi nás do tabulky :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
nejradši bychom už taky snž, ale čeká nás v půlce září menší operace s Týnkou, tak nechceme dřív, než to bude za náma, už jsem s ní byla v nemocnici jednou, marodí s ledvinkami, a docela blbě jsem to nesla psychicky, tak nechci stresy na začátku těhu...
24. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.