• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky!

taurus, dneska na tebe nemůžu přestat myslet, jak moc ti přeju // :grinning: další bude drndapetka, to je jasný.

chicool, můžu taky vědět, co se tu všechno může stát? já sem moc informací o sobě nedávám hlavně kvůli práci, aby nikdo nepřišel na to, že plánujeme mimčo... ale že to někdo může použít i proti mě a mému manželovi, to by mě nikdy nenapadlo :unamused:
8. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
chicolko nevíš jestli jsi ten znak tady přímo napsala, ale nic se neukázalo... :frowning2: přes html jazyk teda odborník fakt nejsem :frowning2: vypadá to že mi to spíš bude muset někdo ukázat :grinning:

tauru: nebo však se taky dočkáš :grinning:
8. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Blíženko, oni se mi ty znaky pohltili, tak ti je dám s mezerami, ale do svého je dej bez mezer.
řádkování: < p > sem dáš větu, odstavec, který má být pospolu < / p >
tučně: < b >text, který má být tučně< / b >
8. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
tauru: *oprava - neboj.... (nechtěla jsem napsat "nebo") :grinning:
8. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
chicoo: už to vidím!!!! :grinning: :slight_smile: hned to jdu zkusit, díííííky :wink:
8. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
kebule82: máš to v IP
8. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Kebulko, děkuju :slight_smile: . Snad se mi při zítřejším testování nikam ta druhá čárka neztratí :slight_smile: . Taky si myslím, že drndapetka bude mít ten test pozitivní. Jestli tam byl alespoň náznak, jak psala, tak to teď už bude jen sílit :slight_smile: .

Zlatíčka, už se s vámi pomalu rozloučím, protože každou chvilkou by tu měl být ten můj "taťka" :grinning: :grinning: :grinning: . Zítra nejsem ve své stálé kanceláři, takže nevím, kdy se tady objevím. Mějte se moc hezky a ještě jednou všem děkuji za gratulace.
8. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
holky pádím, padla, a konečně po dlouhé době mi vyzbyl čas, tak jdu cvičit :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
chicoo: tak moc děkuji za radu!!! :slight_smile: řádkování funguje, ale s tím "tučněním" mi to nějak nefunguje... :frowning2: chtěla jsem si dát v albíčku ten rok 2009 jako tučný tak jsem těsně před něj a těsně za něj napsala ten znak a ono nic... :frowning2:

tauru: měj se náádherně a opatrujte se :wink:
8. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
kebule: krásný den, pa :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
blizennec: joooo, vlastně teď jsem si vzpomněla, že tučně jim tu nejde...jen barvičky...
a to bys musela takto: < font color="Fuchsia"> sem text, co barvíš < / font >

já tam mám barvičku fuchsia, ale existuje spousta dalších, tady si můžeš vybrat a dát do toho znaku místo té fuchsie: http://www.jakpsatweb.cz/archiv/barvy-pojmenovane.html

jo a v pořadí to dáš ještě s tím řádkováním takto: < p >< font color="Fuchsia" > tvůj text < / font > < / p>
8. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
chicoo: teda takovej postup abych si už vytiskla :grinning: :grinning: každopádně ti moooooc děkuji :wink:
8. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
blizennec: no já jsem těžkej samouk, ale už umím dost věcí, co se týče webových úprav. Ta textová úprava v těch deníčkách je šílená, ani to člověk nemůže odentrovat a pak je to děsně nepřehledný. :grinning:
8. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
blizennec: a ono stačí to tam dát 1x, pak už vždycky ten princip pochopíš z toho záznamu před tím :wink: Já si to taky z hlavy už moc nepamatuju...
8. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
tak jsem zpátky holky moje :slight_smile: nějaké novinky?! :slight_smile:)
blizennec: nu vidíš, jaký to máš pěkný :wink:
chicoo: jupíííííí už mi to funguje :slight_smile: zkusila jsem to s tvou tvojí barvičkou, abych věděla, jestli to vůbec zvládnu :grinning: takže pak ještě projdu celou tu škálu z tý stránky a vložím tam jinou :wink: :slight_smile:
chicolko já jsem většinou taky samouk, neexistuje tedy nějaký jako "návod" jak pracovat s tímhle jazykem nebo jak upravovat webové stránky?
8. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
blizennec: na těch stránkách, co jsou ty barvičky to právě je...tam jsem začínala a na takový ty úpravy to stačí...ono tady toho na koníkovi stejně moc nevyužiješ...ale mě to bavilo, zkoušet si to na vlastních stránkách a tak... tak ještě jednou: www.jakpsatweb.cz
8. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
chico: děkuji :wink:
8. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
chicoo: jasně, na koníkovi asi moc ne, ale myslela jsem spíš pro takovou tu svojí "výuku", baví mě učit se novým věcem a tohle se mi v životě určitě neztratí, když počítače jsou budoucností.... :grinning: :slight_smile: :grinning:
8. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
blizennec: tak to určitě začni tam, mě to právě pro to pochopení přišlo nejjednodušší tam, ale jinak už jsou v módě jiné jazyky a tomu já už moc nerozumím. Ale ten html mě vyloženě bavil.
8. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
Tedy, teď jsem dočetla story Chico, a už to ani nechci vědět.. to si člověk skoro udělá představu, z toho, co tady holky psaly.. některý lidi jsou fakt neuvěřitelný.. ale mám se slovenama v ´čr taky nejhorší zkušenosti, takže... si to dovedu nějak představit...
hlavně, že jste spolu, posílilo vás to a všechno je tak nějak ok!!!
držím palce, ať si baba trhne...

a přesně proto taky emám fotku a snažím se o méně info, než je uplně nezbytně nutné...
8. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
handm: díky, fakt to byl téměř psychický teror. My tady i v práci máme se Slovákama jako zakázníkama hrozné zkušenosti, ale já se jich pomalu vždycky zastávala...no po tomhle incidentu té intrikánky se už zastávat fakt nebudu. Dallas hadr, to by ani džejár nevymyslel. :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
he he he, chico... džejár, ty jo, to už je skoro historie .-D :grinning: :_D
já bydlela se dvěma různýma slovenama na kolejia to bylo peklo.. fakt, a vůbec jejich chování..
já vždycky říkala, že bylo jen dobře, že se Klaus s Mečiarem dohodli na rozdělení! to byla super věc!!
8. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
handm: nechci být nějaká xenofobní, ale já už je nemůžu ani cejtit...pakáž...ještě mi nějaká náplava v mojí zemi bude chtít rozbít vztah, vlítla bych tam na ní a držku bych jí rozbila, že by se nestačila divit. A též souhlasím s tím, že rozdělení byla super věc!!!
8. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
:slight_smile: Chico :slight_smile: ono nejde o xenofobní, ale nějak se prostě chovají a td... budou-li bez problémů, chovat se slušně atd, tak ...
jenže moje případy jsou taky spíš horší..

no, tak hlavěn, že jste to přestáli a hlavně žádný stres už, ať se od příštího měsíce můžete v klidu snažit a být v tabulce nahoře!!!
8. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
handm: jojo, stresu už bylo dost, všechno dopadlo dobře a to je nejdůležitější. Díky za povzbudivá slova. :slight_smile:

Mažu domů, hurá, jsem KO. Papa.
8. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Upaluj, ahoj! Hezký večer!!
8. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Já taky mizím kočky!! zítra to mám hodně rozlítané v práci, tak snad se tady aspoň mihnu, aby nám někdo zas udělal radost!! :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahojky tak já musím změnit tabulku, zapomněla jsem to vymazat i z vzitky nechci aby někdo cizí věděl od kud přesně jsem stačí že jsem z jihomoravského kraje a větší kousek od Brna, nezlob se Jarmi, přepsala jsem to ! Byla jsem totiž za známou a ona taky dost serfuje po koníkovi a já bych nerada aby na mě někde narazila takže nemám už ani album, pro jistotu, nechci aby někdo věděl že se zadařilo nebo že jsme se vůbec tak brzo snažili ! Je to sice kamoška ale až budu mít jistotu že mimi je v pořádku a můžem si ho nechat tak sem hodím i nějaké fotky a jí to samozřejmě i řeknu ale do té doby jsem jen neznámá těhule !!!

Těhulky:

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5. ................????.......................
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla // ................????.......................
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla // ................????.......................
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt ................Praha......................
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10. ................Praha......................
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // ................Brno...................
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt ................????........................
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // .................Praha......................
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // .................Nymburk..................
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 8.10. našla // .................Most.......................

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 57 DC ... 1. snažení ..................Most.......................
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 41 DC ... 5. snažení ..................????.......................
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 2. snažení ..................????.......................
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 2. snažení ..................Trutnov..................
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 6. snažení ..................????.......................
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 1. snažení ..................Sokolov..................
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení ..................????.......................
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 10. snažení ...................????......................
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 1. snažení ...................????......................
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 18. snažení ...................????......................
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 19 DC ... 3. snažení ...................????.......................
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 6. snažení ....................Brno......................
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 13 DC ... 1. snažení ....................Benešov.................
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 3. snažení ....................Praha.....................
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 17. snažení ....................Česk. Budějovice......
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 38 .snažení ....................????.......................
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 3. snažení ....................Hradec Králové.........
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 6 DC ..8.snažení .....................Praha.....................
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 3. snažení ....................Brno......................
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 0. snažení .....................????......................
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 4. snažení - tč. nesnaž....................Plzeň.....................
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC ... 1.snažení ....................????......................

A kdyby náhodou chtěla i naše Žlababinka tak: Zlababa .....................Praha....................
8. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.