• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, ještě reaguju na to místo srazíku, mně by se teda Hradec Králové zamlouval :wink: , aby taky ne, měla bych to blizoučko. Ale klidně přijedu i do Prahy, mám tam mamku, tak bych u ní mohla pak přespat. Tak snad to brzy naplánujeme, to bude hezký, až se všechny sejdeme, nebo aspoň některý. :wink:
9. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
to jo, hezký by to bylo, ale kus je to hrozný :unamused:
9. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
No jo, kebul, ty to máš lán světa! Ale třeba kdyby to bylo o víkendu, mohla bys tu někde přespat :wink:
9. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
jj, to by šlo... však se uvidí, kde to nakonec bude :slight_smile: jsem zvědavá, jestli drndapetka dneska zase testila :dizzy_face:
9. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Jo, Drnda, snad bude mít dobré zprávy :wink:
9. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko berušky :slight_smile: , sice jsem mimo svojí kancelář, ale nedalo mi to a musela jsem se na vás přijít podívat. Hlavně jsem byla zvědavá na Pepinku. Takže Pepi, super zprávičky. Lepší už ani nemohly být. :grinning: Ten údaj 3,7 mm je vážně úžasný a pochopitelně i bouchající srdíčko :slight_smile: .
Dnes ráno jsem zase testila, takže jsem vložila novou fotku do alba. Holkýýýý, nikam se mi ta druhá čárečka neztratila :grinning: :grinning: , je táááám :slight_smile: :slight_smile: . Použila jsem dnes už mamatest, který má nižší citlivost než včerejší testík, takže testovací čárka není úplně jako kontrolní, ale jsme teprve na začátku. Kromě vás, tetiček koníkovek, to ví ještě ségra. Poslala jsem jí SMSku a vrátila se mi odpověd: já to věděla, heč (za tím smajlík s vypláznutým jazykem) a gratulujeme. Volala jsem jí, jestli náhodou není zapotřebí brát utrogestan, který jsem brala před dvěma cykly a prý ne. Takže jsem moc ráda. :slight_smile: :slight_smile:
Tak jdu makat, abych to tu měla co nejdřív hotové. Mějte se moc hezky. :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
taurus, super, fakt je to zázrak hodně ovlivněný psychikou... ty jsi se soustředila na listopad a bum... je to tady :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
jdu se taky vrhnout do práce, tak zatím :wink:
9. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Taur ten je zase pěkně ukázkovej :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
já sem musela utrogestan brát když sem byla těhotná,2x sem jen nebrala a potratila jsem,mám velice nízkou hladinu progesteronu,takže když se to nahodou povede musím začít hned brat 3 denně,třetí těhotenství se už povedlo a utroš pomohl
taurus a jak dlouho ste se snažili?otěhotněla jsi normálně nebo máš zasebou nějakou lečbu,laparku..?tak at ti a vám všem mimíska pěkně rostou :wink:
9. říj 2009 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz
Také přeji dobré ráno!!!!!No minulý měsíc jsem to už touhle dobou měla :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jenže jilkož vím,že ovu byla až 18. den tak s ničím neplaším a uvidíme :slight_smile:

Těhulky:
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 8.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 58 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 42 DC ....... 5. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 28 DC ....... 2. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 26 DC ....... 6. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 26 DC ....... 1. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 21 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 21 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 20 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 20 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 20 DC ....... 3. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 17 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 14 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 12 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 11 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 10 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 8 DC ........ 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 7 DC ........ 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 6 DC ......... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 5 DC ......... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 4 DC ......... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 2 DC ......... 3. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC .......... 1.snažení
9. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
No jarmulko, kdo si počká, ten se dočká. Správný přístup, že hned neletíš testit. Už to taky nebudu dělat. Tak držím pěstičky a po víkendu budeš třeba hlásit //! :wink:
9. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ranko, holky!! Tak to jsem opravdu zvědavá, kde a jestli ten srazík jednouo bude :grinning: :grinning:
děkujem za tabulku :slight_smile: dneska se tu taky moc nebudu objevovat, mam dvě pracovní schůzky a mezi to pracovní oběd, parada :slight_smile:) a to chci jít dneska brzy domůůů
9. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Handm a kdepak děláš? To by mě taky bavilo víc, než ta moje práce, chodit na nějaké pracovní schůzky. Aspoň by to utíkalo...
9. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj Ájinko :slight_smile: !!!! Cítím,že by mi test stejně neukázal,to co bych chtěla vidět,tak si raději ještě pár dní počkám :wink: . No ale teď jsem teda holky čučela!!!! Jsem si byla doplnit graf na fertility a koukám a program mi tam vypláznul větu ve smyslu jakože u mě došlo k trojfázové křivce 25.den cyklu :confused: .... Tak jsem se musela smát,protože cítím přicházející mrchu a tak si hodlám z té třífázové těhotenské křivky udělat čtyřfázovou směrem dolů :grinning: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
9. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka, také se mi líbí víc ta tabulka bez měst :wink:
Konečně pátek, tak je to veselejší, co?
9. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj Chicoolko :slight_smile: !!!! Jj,je přehlednější a míň o nás prozradí pro případné nepřejivce,tak jsem to takhle vrátila a je to :slight_smile: . A co ty???? Konečně pátek,có??? Holky to bude na koníkovi zase pusto :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Aji, IP...

Jo, chicco, to je veselejší.. :slight_smile: už se nemůžu dočkat víkendu, jedeme do sklípku!! Co vy plánujete holky...
9. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoj holky přeju vám krásné ráno, tady ještě neprší, tak jsme ráda že budem moct aspon ještě s malým ven......
já vás teda oc nestíhám, páč vy toho nakecáte hrozně moc, to se prostě při vašíkovi a pracovním vytížení nedá :grinning: :grinning: :grinning:
malej má pořád nudli u nosu, no už to začíná podzim ........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pepibubu gratuluju ke kontrole, holky to josu tak hezký zprávičky.......

tauru , jak jsi popisovala tu manželovo reakci , no co se budu stydět říct že jsme bulela :sweat_smile:

jak jsme si přečetla tu zprávu od chicco no jsem v šoku o se mlže dít, je asi fakt že by měl být člověk opatrnější............

holky já se vám musím přiznat jak jsem se dnes po ránu těžce zklamala....no včera večer se mi zvedl žaludek když jsme míchala MM polívku, málem jsme se pozvracela, no tak mi to nedalo a ráno jsme testla žejo :angry: :angry: :angry: a samozřejmě sněhobílo .................navíc mě už od pondělka bolí břicho tak že je jasný že v neděli ta potvora dorazí ....no jo ale co bylo to první snaženíčko, MM se stejně nejvíc těšil právě na to snažilkování :grinning:
9. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
K nám do města přijede Michal z kouzelné školky,tak se půjdeme s malou podívat na jeho představení. Musím se přiznat,že on se mi líbí snad nejvíc ze všech komiků pro děti.Ty jeho blbosti rozesmějou i dospělý :slight_smile: !!!! Je to vážně člověk na správným místě !!!!! :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky dámy :grinning: Já jsem dneska zase probudila do růžová. ta představa, že jsem tady dneska poslední den před dovolenou je suprováááááá :grinning: :wink: Mám tu teda doooost práce, abych odešla dovolenkovat bez restů, ale stihnu přitom i nakukovat na koníka, nebojte :wink: Včera večer jsem se rozhodla, že kvůli Tauru, aby netrnula trpělivostí budu testit až v pondělí. Pravděpodobně si budu brát na Šumavu notebook, tak bych Vám písla, jak jsem dopadla. Mám schovaný v kabelce jeden polsední mammatest, zařekla jsem si, že víc testů si kupovat nebudu, a tfuj tfuj tfuj, doufám, že to bude testík štěstěny, který mi konečně ukáže ty vytoužený // :sweat_smile:
Manžel včera koukal na ten testík, s tím mým šedým duchem a říkal, že tam nic nevidí :cry: , tak jsem se naštvala a řekla mu , ať ho vyhodí, aby mi to nepřineslo smůlu, kdybych si ho schovávala doma :confounded:
9. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Majinko ty máš také tak krátké cykly????? Jé,to jsem ráda,že tady nejsem za exotku :grinning: . Malej se z toho určitě brzy dostane!!!! Víš co se říká : že léčená i neléčená rýma má naprosto stejný průběh a dobu trvání. Takže tady nelze nic urychlit,bohužel. A to z vlastní zkušenosti vím,že je to vážně u malých dětiček hrozný - chudáčci hlavně v noci :frowning2: !!!! Tak tfuj tfuj tfuj a ať jste z toho už brzy venku !!!! :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Drndi ten můj na tom mém ( při Terce ) také nic neviděl,ale já jo a víš jak to dopadlo???? No Terce už je tři a půl roku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!! On mi totiž říkal,že si myslel,že ta čárka musí být úplně stejná,jako ta testovací - se pak vymlouval :grinning: !!!! Aby jako nevypadal,že nic neviděl,že je slepoň :slight_smile: :sunglasses:
9. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Uáááá ta kontrolní jsem chtěla napsat.... :angry:
9. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky,

konečně pátek jupíííí, i když to počasí mohlo vyjít ještě aspoň na víkend hezky :grinning: :sunglasses: :sunglasses:

jarmulka: a co když to nejsou příznaky pro MS, ale něco jinýho, hm? :wink: já si tak myslím, že by to mohlo být :grinning:

drndi: tak taky tfuj, tfuj, tfuj ať objevíš // - teď tady budem všechny napnutý do pondělka :wink: :grinning:
9. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Jarmulka: Ten můj si ten testík různě natáčel a řekl mi , že jestli tam něco vidím, tak prý už pěkně magořím :grinning: :angry: :frowning2:
9. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Drndi, taky moc držím palečky, abys nám v pondělí oznámila radostnou novinu! Takže hodně štěstíčka :wink: a užijte si dovolenku!
9. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
drndapetko, ty jsi tedy dneska výborně naladěna, to je skvělé, dovolená ti jenom prospěje a ať už testík dopadne jakkoli, budeš odpočatá, veselejší. S dobrou náladou jde všechno líp. Ale smaozřejmě budu držet palce, aby tam ty // čárečky byly!!!!

jarmulko, u mě dobrý. Nádherně jsem se vyspala, až dnes ze mě spadl ten stres z těch posledních dní a spala jsem tak tvrdě a příjemně, že si říkám, že jsem se takhle dlouho už dobře nevyspala. Úplně zářím! :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Holky, teda já z vás mám radost, že jste tak dobře naladěné při pátku! Jen tak dál, taková nálada je jako stvořená pro úspěšné snažílkování :wink:
9. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Aja: Ještě abych neměla dobrou náladičku.....když budu mít konečně po měsíci dva volný víkendy po sobě...jupííííí :grinning:
9. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.