• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak holky já se pomalu loučím a vyrážím okukovat Brno v půl jedenácté vyrážíme :slight_smile: Tak se sem dostanu o víkendu :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Drn přeji hezkou dovču a v pondělí čekám zprávičku o testění :grinning:
9. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Hediku užij si výlet!!!!! :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahojte holky, já měla dneska v noci strašné sny, pořád jsem se budila pak u snídaně mě strašně bolelo jak u slepáku tak říkám jdu na velkou to se zas ulidní a houbelec, zašala jsem trošku špinit, takový světlunko hnědý výtok s červenýma žilkama ! Jsem z toho tak hotová vůbec se nemůžu nadechnout, volala jsem dr. a ona že jestli se to do odpoledne neuklidní tak mám zajet do nemocnice, mám strašný strach že je konec !
9. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Janinko, neboj se, nemusí to hned znamenat to nejhorší! Já být na tvém místě, tak jedu do nemocnice hned. Asi bych na nic nečekala!
9. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Zdravím, Drndi, já tak nějak cítím v kostech, že se budeme v pondělí radovat s tebou :wink: Jak jsi včera psala o tom duchovi, tak ten můj první byl taky duch, kterýho jsem viděla jen já a to s obrovskou dávkou fantazie. Moc bych ti to přála. No, v každém případě, dovolená je super, tak si jí moc moc užijte.
9. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
A co ty naše žlabinko? Jakpak je? Už lepší? Kdy budete mít nějaké výsledky?
9. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Zlabab: Ahojky, tak jestli to cítíš v kostech, tak jako já jsem to cítila u Tauri, tak by to bylo príma :grinning:
9. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Jani :frowning2: tohle na psychice nepřidá, znám to moc dobře. Určitě bych šla do nemocnice hned, ta nejistota je totiž ze všeho nejhorší. Ale ráda bych tě i trochu uklidnila, tohle špinění v 50% případů nemusí opravdu vůbec nic znamenat, tak se zkus nenervovat dopředu a počkej, až co ti poví doktor.
9. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Ajo oni tam se mnou nebudou dělat nic, jen čekat jestli se mimi udrží nebo ne to už mám zkušené když jsem ležela s Fildou a na pokoji mě co dva dny měnili těhule v začátku a jen leželi a čekali co se z toho vyvrbí ! Já spíž bychc chtěla že kdyby se nco stalo tak třeba se zvládnu vyčistit sama a můžem se zase hned další měsíc snažit, ale strašně těžko se mi to jen píše a nechci na to ani myslet, panebože já tak doufala že vše bude ok !
Hediku, taky si užijte výleteček do Brníčka....a děkujuuu :wink:
Snažím se Žlab, ale manža odjel do práce a nikdo doma to neví bydlíme u našich máme podkrovku, a já taky sedím strachem uplně sevřená a jaksi nemám vzduch !
9. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Janinko, hlavně klid.....nesmíš se stresovat......pokud to není čistá tmavá krev a nepadají z tebe kusy, tak to bude určitě v pořádku. Pokud je to jen hnědý výtok se žilkama, tak mimi se vrtá a vrtá víc a víc, aby se u Tebe pořádně zahnízdilo....nebooooj, držím palečky, uvidíš, že to dobře dopadne :wink:
9. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Janinko, aha, tak počkej do odpoledne, třeba to nic nebude znamenat. Myslím na tebe!
9. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Janinko neboj se !!!! Jde o to,že v začátku těhu bývá vlivem prudkého nárustu hormonů děložní sliznice překrvená a proto velmi často dochází k takovému špinění!!!!!! Neboj se !!!!!! Všechny na tebe myslíme!!!!!! Dobře to dopadne!!!!! :slight_smile:
Holky, já tak nějak nahoru dolu, jak na houpačce. Depka na mě sedá hlavně po večerech, navíc včera umocněná dalším těhu jedné kamarádky s TP o týden dřív, než jsem měl mít já :frowning2: ... Prostě děs, někdy bych se nejradši vyzmizíkovala. Včera jsem nemohla jít ani na sraz s manžovou maminkou, co přijela z daleka (nebydlí v Praze) jen na dn. Já na t prostě neměla a místo toho jsem celej večer prořvala :frowning2:
No a vyšetření nějaké probíhá, včera jsme byli na konzultaci na genetice, na odběry jdeme 19.10., taky mi včera nabrali toxoplazmózu anějaký cytomegalovirus nebo jak a taky nějakej EBV (prý nejčastější příčiny), no a výsledky by měly být cca do 14 dnů. Z té genetiky teda asi později, protože tam teprve za 10 dnů jdeme.
Jani, doktor by Ti měl dát Utrogestan a Ascorutin. Být Tebou tak ležím, nechodím nikam a odpočívám, a dopadne to dobře. Nenech se hlavně u doktora odbít. A Filípka, ať Ti někdo pohlídá......
9. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Děkuji za přání hezkého výletu. Vyrážím tak papa hezkej víkend a těm co budou testit tak držím moc moc palečky ať mají //
9. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak zlababko, moc na tebe myslím a držím pěstičky, aby brzy přišli na příčinu. :wink:
9. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Drndi Ascorutin mám doma z minulého těhu ale navím na co to je ? Holky ještě že vás mám mě se to ani při jednom těhu nestalo a teď mám pocit od začátku že nevím jestli je dobře že se to povedlo tak brzo aby se něco nestalo a just stane, já se zblázním ! Ještě že vás mám už trošku líp dýchám a nevím jestli to mám brnknout manželovi !
9. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Janinko, určitě se svěř manželovi, bude ti líp když to někomu řekneš. My jsme rádi, že ti můžeme pomoct, tak hlavně ať to dobře dopadne. :wink:
9. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Drndi teď si čtu ten ascorutina je tam napsané že se to nesmí užívat v těhotenství ! Sakroš už jsem si to málem dala !
9. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Zlabi, to se Ti ani nedivím. Navíc je podzim, tak do toho to pochmurné počasí, a nálada je hned v pr....čicích :unamused:
Naplánujte si s manželem nějakej výletek a uvidíš, že Vás to oba odreaguje :wink:
9. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Jani, kdyby se to nemohlo, tak by mi to nedávali přece dvakrát v nemocnici !!!!!! Měla jsem ho naordinovaný jednou denně ráno, a přestala jsem po tom špinit. Po Utrogestanu mě špinění přestalo až po 3dnech....Ascorutin má v letáku napsaný, že se nesmí v prvním trimestru, taky jsem si toho hned všimla, a ptala jsem se doktora, proč to teda dávají těhulím na špinění, tak mi řekl, že prý je to, když nezabírá Utrogestan-aby to mělo větší účinek. myslím, že se nemusíš bát si ho vzít, je spousta holek, co ho braly, díky němu přestaly špinit a mají teď krásné zdravé děti.
9. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Jj souhlasím,těhulím se klasicky podává při udržení - zastavení špinění,krvácení. Na odd. kde jsem měla souvislou praxi jsme ho podávali snad všem co tam ležely s krvácením v začátku těhu...
9. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Jani, být Tebou, tak si udělám čajík, zalehnu do postele k televizi, pustím si nějakou komedii a relaxuji. Tím, že se nervuješ, tak se Ti to může rozjet ještě víc-teda aspoň na mě to tak působilo. Čím víc jsem nervila, tím víc jsem špinila. Doktora sae zeptej nebo mu zavolej jestli ten Ascorutin můžeš preventivně na to špinění, než k němu půjdeš, ať jsi aspoň trošku klidná. a hlavně nebooooj...
9. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
jani, jen souhlasím s holkama, ascorutin se v 1.trimestur na špinění normálně dává. Je na stažení cév a zastavuje krvácení. ta poznámka, že by se neměl, je hlavně proto, bay to lidi nepapkali bez příčiny, protože cévní průtoky v těhu je lepší mít otevřené a ten ascorutin je stahuje :wink: Pokud ale špiníš, je to vážně naprosto normální postup.
Nicméně, manžílkovi bych být tebou radši zavolala a jela bych radši hned, už pro tvůj klid a pro klid špunta...
9. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
janinko, to je mi líto :frowning2: , moc držím pěstičky, aby vše bylo v pořádku a bylo to jen běžné špinění, které mělo spousta holek a dneska mají zdravé dětičky..
9. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
jinak mě čárky sílí, už jsou to docela pěkné dálnice :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3382797&vReferer=
9. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Baji krásnýýýýýýýýýýýýýýýý // !!!!!!!!!!!!!!!! Jen tak dál :slight_smile: :astonished:
9. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.