• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
dobré ráno holky!!! - teda spíš dopoledne :grinning:

jen jsem zběžně překoukla stránky...

pepi: no tak úžasná zpráva, hlavně že je srdíčko, držím palečky ať to takhle pokračuje dál... :wink: :slight_smile:

janinka: pokud jen špiníš tak by to snad nemuselo nic znamenat, ale myslím si, že pro lepší klid bych si určitě někam zašla, klidně někam na pohotovost kdyby gyndr zrovna neordinoval... teda to bych asi udělala já.. hlavně se nestresuj, to by miminku mohlo ublížit :wink: a odpočívej :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
holkýýýýýýýýýýýý je tu někdo????? :slight_smile: :grinning:
9. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
tak jsem volala manželovi a spolu jsme se dohodli že uvidíme co to uděla po obědě a kdyžtak pojedem ! Myslíte teda že bych si ho měla dát jo ? Já dr. už volat nemůžu je v nemocnici něco tam dělá a nebere telefon říkala ! A kdybych potrácela tak by ten askorutin nezabral a krvácela bych dál ? Já jen aby zase jsem nepřestala krvácet a pak mi k vůly tomu nemuseli dělat zbytečně výškrab, víte jak to myslím ?
Bliz, já ano. Co kontrola?
Taky tu jsem. :wink:
9. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Já tu taky jsem...
Blíženko, taky jsem zvědavá, jak dopadla kontrola..?
9. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Janinko, tak jo, počkej do oběda a uvidíš. To už je za chvíli, tak možná s tím askorutinem počkej, to už se nic nestane, když si ho dáš teď nebo za 2hodiny.
9. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
kontrolu dopadla na výbornou!!! já mám takooooooooooooovou radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
máme 8mm a byla vidět krásně srdeční akce (teda já to z toho nepoznala, ale svému dr věřím... :grinning: ) dle utz odpovídáme 6tt+5 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: naskenuju fotku :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Jani, fakt těžko soudit. Moje zkušenost je ta, že při prvním zamlklém těhu to bylo tmavo-hnědé špinění, které den ode dne sílilo. Teď podruhé zas jen jednorázově takovej hnědej hleník (po stolici), pak 2 dny nic a pak úplně decentní růžovej výtok, taky jen 1x. Takže nečekej a jeď tam určitě, aspoň budeš mít o víkendu klid. Neznám horší pocit, než tu nejistotu, zbytečně se budeš nervovat a to za to opravdu nestojí. Strašně bych tě chtěla i uklidnt, takiže věz, že jsem četla spuusty příběhů holek, co měly úplně ty stejné příznaky a byla to jen prkotinka. Já moc věřím, že budete i se šuntem v pořádku, moc na tebe myslím a držím palečky!!!
9. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
blizennec: jůůůůů, to je skvělý...těším se na fotečku
9. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Bliženko, mocinky gratuluju! To jsou krásné zprávičky! Tak jen tak dál! :wink:
9. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Blizenko, taky gratuluju, moc moc! Na fotečku se těším.
9. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
jarmulko díky, myslím, že teď už je to jasné :wink:
janinko, moc ti neporadím, nemám s tím zkušenost, ale určitě bych k dr. jela, už jen z toho důvodu, že je pátek, tak aby ses celý víkend zbytečně nenervovala, to by pro mimíska taky nebylo dobré, a i ty léky bych radši brala na doporučení lékaře než jen tak sama od sebe... :pensive:
blíženko, tak super, gratuluju k dobrým zprávám, tak šup sem s fotkou :wink:
9. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Blíženko náááááádherná fotečka :slight_smile: :grinning: :astonished:
9. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
děkuji holky, já mám vážně takovou obrovskou radoooooost!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

tak fotečka vložena :slight_smile: pan doktor mi jí i popsal :dizzy_face: ten větší "flíček" je naše mimi a od něj vede taková "šňůrka" k žloutkovému váčku (nebo jak se to nazývá, to už jsem stihla zapomenout, to jsem ale trdlo... :grinning: ) hlavně že vím, který "flíček" je ten náš mimíšek :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
jo a holky manžílek už našemu mimískovi vymyslel "pracovní název"....... říká mu pučmelounek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
bliz, super fotka, tak ať pučmelounek jen roste a sílí :wink:
9. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Jani, nechci Ti brát nějaký iluze, ale pokud jsi teď v 6tt a potrácela bys, tak by to stejně všechno nešlo ven, museli by Ti udělat revizi, aby Ti vyčistili dělohu, to dělají u každého ...pokud teda nejde o mikropotrat, kde jde plodové vejce přímo ven s MS. Ale nemysli na takový blbosti, Tobě to dopadne dobře a basta !!!! :wink:
9. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
baji děkuji, v to také doufáme :slight_smile: :slight_smile:

holky jdu na oběd s kolegy, snad do sebe něco nasoukám... :wink:
9. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
tak dobrou chuť, já jdu taky něco dělat :wink:
9. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Blizennec, to je vážně krásná fotečka! A pučmelounek, to je roztomilý :grinning:
9. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Holky, vy všechny obědváte, nebo kde jste? Mně už to nebaví v práci, já chci domů...Neutíká to :frowning2:
9. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Aji, já jsem pořád tady. Už mám skoro hotovo a strašnej hlad :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Aji, bylas to ty, kdo sem dávbal link na kartářku přes email, viď? Můžu se zeptat, jak jsi s ním byla spokojená? Nebo jsi tam šla osobně?
9. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jsem tu, zas na skok.. a za chvíli pryč..

Blíž, gratuluju!!
žlabi, snad bude brzy líp!!! určitě bude. Doktoři přijdou na důvod a pak už to pujde jak na dratkach!!!
9. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj holčiny ..

Bliž, krásná fotečka pučmelounka :grinning: - gratuluji

Baji, super, tak to vypadá, že budeme fakt maminy.

... Já jak jsem včera byla ve stresu, večer mi nebylo dobře a večer mi zlobilo srdíčko :pensive: Asi od nervů .. Tak jsem si lehla k TV pod deku, udělala si mňamky a ležela tak až do půlnoci, než přijel manžílek domůůů :dizzy_face: Ještě jsem si včera taky dělala další tesítk :grinning: a čárka je ještě silnější - jupíííí :dizzy_face:

Máme dnes oba volno, jdeme řešit věci do banky, je krásně - tak snad bude líp. Mějte se zatím fajn a těším se na další těhulky :grinning: :wink:
9. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
holky, ahoj, pěkný víkend!!
9. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
ach jo holky dneska mě celý den pobolívá jakoby levý vaječník :frowning2:
9. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Popellko a nemáš mít teď někdy ovuli? Mně bolí vždy vaječník při ovulaci. Neboj, to nic nebude.
9. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Je to možný, ale já to zas tak nesleduju (teplotu si neměřím,grafy nemám), protože přece jenom jsme si s manžem řekli, že tomu necháme volnej průběh :pensive: každopádně MS mít nemám, takže to bude možná tím. Tak to abysme se o víkendu zase zasnažili o mimi, že :dizzy_face: taky by to mohl být znak uhnizďování, i když to asi nebude :rolling_eyes:
9. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.