• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Žlabi, jo jo, já si nechala udělat výklad karet přes internet. Byla jsem spokojená, nic jsem ji o sobě nepsala, jen poslala fotku a ona vše uhodla. Snažila se mi i poradit, co a jak vychází z karet, co je potřeba udělat. Taky mi řekla, že na těhotenství strašně moc myslím a tím si to blokuji. To měla taky pravdu, vím to. Tak se to snažím trochu vylepšit. Myslím, že to bylo dobrý, stálo to 300kč na hodinu. Teď jsem se objednala k léčitelce, vypadá to na moc hodnou paní, prý pro ní je oblíbené téma ženy po potratu. Za 14 dní k ní s manžou jdeme, tak uvidíme.
9. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jo jo, popellko, i uhnízďování by to mohlo být! Tak kéž by, viď? O víkendu každopádně snažílkujte, my budem taky :wink:
9. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahoj holky, jsem tady dneska poprvé, mohla bych mít na vás prosbu. jsem 5+4tt, 13.9. jsem byla na OPU a 16.9. nám zavedli jedno embryjko. 5.10. jsem měla hcg 3777 a dneska 6588, neroste to hcg nějak pomalu? Byla jsem u svého gyndaře a on viděl na ultrazvuku embryjdo veliké 0,8 cm a prý se v něm něco rýsuje. Říká, že je ještě brzy, aby něco pořádně viděl na ultrazvuku. Myslíte si, že by to mohlo být vše ok. díky moc za odpověď Lenka
9. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
jojo kéž by, ale co o víkendu se zase osnažíme a třeba to vážně vyjde :wink: :grinning: jinak já jsem byla u dvou kartářek - osobně a obě se v dětech shodly, takže předpokládám, že nám děti nějak udělat pudou :grinning:
9. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Leni, vítej. Myslím, že 5+4 je ještě hodně brzy, takže pokud už tvůj dr viděl už embryjko velké 8 mm, tak je to pořádnej macík :wink: Jinak tabulka nárůstu HCg je třeba tady
http://images.google.cz/imgres?imgurl=http://rodina.cz/snaha/album/hcg.gif&imgrefurl=http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp%3Fid%3D7229&usg=__GfXFrTgbRVMXkr6gDutqwDVn4YY=&h=495&w=432&sz=38&hl=cs&start=1&um=1&tbnid=GBIq9s1H7ekTSM:&tbnh=130&tbnw=113&prev=/images%3Fq%3Dtabulka%2Bhcg%26hl%3Dcs%26lr%3D%26sa%3DG%26um%3D1
Podle toho myslím, že to vypadá víc než slibně :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
protože podle mých smyslů si myslím, že OVU jsem měla včera :grinning:
9. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
zlababa, díky moooooc :slight_smile: :slight_smile: za ten odkaz, docela mě to uklidnilo. jsem z toho nějak nervózní, už ať máme ten středeční ultrazvuk za sebou a uvidíme tam bít srdíčko. naposledy před 8 lety jsem byla taky těhu, ale právě srdíčko nám nenaskočilo. tak uvidíme.
9. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Popellko, jo já taky podle kartářky budu mít děti - dvě! A před týdnem byla u kartářky tchýně a prý otěhotním do konce roku. No tož už máme teda na čase, to už je jen 2 a půl měsíce. Takže tento měsíc, holky, to musí vyjít!!! :wink:
9. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
No ty se máš do konce roku, aspoň víš, že do Vánoc budeš mít v bříšku mimi, to mně teda termín neřekla :frowning2:
Myslíš, že by mě mohl pobolívat ten podbřišek aji po ovu??? :fearful:
9. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
No já nevím, mě vždycky bolí tak den maximálně dva. Ale uvidíš, když to nepřejde do zítra, mohl by to být nějaký zánět, ale zatím se neplaš. Jestli nemáš nějaký výtok, tak by to mělo být v poho.
9. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
ne zatím nemám a doufám, že to tak zůstane a že to bude vážně v poho :pensive:
9. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
zlababa já jsem ale pako, velikost gestačního váčku byla 8mm.
9. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Leni, držím pěstičky, aby srdíčko bylo. Určitě to bude v pohodě! Tak hodně štěstíčka!
9. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Leni: To hcg je v pohodě....myslím, že roste super. Já měla gestační váček v 4+4tt 4mm, takže si myslím, že i ta velikost tak odpovídá, jak má :slight_smile: Neboj, bude to v pořádku. Držím pěstičky!
9. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Holky, děkuji vám moc za podporu. Docela mě to uklidnilo. Přeji vám všem brzy taky dvě //.
9. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Holky, loučím se s vámi a přijdu zas asi až v pondělí. Užijte si víkend a pilně snažílkujte! V pondělí se těším na novinky a hlavně na zprávičku od Drndi! Ahoj!
9. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj holky,konečně jsem se sem dostala,jdu honem zběžně dočíst :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:31  •  snaží se  • Odpověz
jéééééžiš,jste toho nakecaly děsně moc,snad si to ani všechno nebudu pamatovat :grinning: .
Ale především ooooooooooooooooooooobrovská gratulace taurusence :grinning: .Tak jak všichni vidíme,zázraky se prostě dějí!!! :grinning:

pepi,blizenec-moc blahopřeji k úspěšným kontrolám a pokračujte stejně pěkně holky

janinka-moc moc ti držím,aby to všechno bylo v pořádku :wink:

a jinak vítám všechny nově příchozí :slight_smile:

no,kdybych někomu napsala něco,co mu nepatří,tak se omlouvám,přeberte si to tak,jak to má být správně :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 15:43  •  snaží se  • Odpověz
Tak Drndičko : přeji ti,ať si krááásně užiješ dovolenou,ať Vám vyjde počasí a zkrátka ať je to ta pravá dovolená se vším všudy :slight_smile: . Samo taky přeji ty dvě čárečky na testíku,ale kdyby tam náhodou nebyly,tak nezoufej,všechno jednou příjde a všechno má svůj čas :slight_smile: !!!!! Říkej si třeba : tý jo,tak ještě měsíc mi nebude blbě od žaludku,to je paráda!!!! Musím si ten poslední měsíc užít!!! Můžeš si třeba naposledy vyrazit někam na sklenku a zkrátka vyvádět ty všechny nepřípustné věci,co těhulky už nemůžou :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak všem krásný a hlavně PLODNÝ víkend!!!!! Důležité je holky,abych zužitkovaly ty těhu bacily co jsme tady tento týden poctivě nachytaly :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!!!!!!!!!!!!! Takže holky : KONEJME :grinning:
9. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
holky, já jak jsem dopoledne nebyla v práci , tak jsem to tu odpoledne dost těžko doháněla... :angry: skončila jsem až teď, takže to tu pomalu zabalím a letím domů.. :slight_smile: přeju drndičce, aby o víkendu, či ráno v pondělí už objevila lépe viditelné // a všem vám přeju nádherný víkend a uvidíme se zase v pondělí :wink: :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
blizenec-krásný víkend i tobě a dejte na sebe pozor :wink: :wink:
9. říj 2009 v 16:36  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky jdu na vas mrknout, jak to tu vypadá, jestli je tu nějaká npvá těhu :o) zatím asi ne, ale jarmulka vypadá trochu nadějně už :o), ale ještě čas asi, že? Já taká natěšená jsem byla a nic :o) Tento mesic zkusím měřit teploty poctivě od začátku. tak ted čekám až skončí MS a jdu na to :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Syll já tento cyklus těhu nebudu - říká mi to můj vnitřní pocit a na ten já dávám,protože se většinou neplete. Dnes jsem teprve 10 DPO takže jak jsem psala testit ( když už budu !!!! ) budu nejdříve po víkendu. A to jen jestli budou teploty pořád nahoře,protože to je jinak plítvání korunkama ale ( a to hlavně ) strašně smutný,když to neukáže to co vidět chci.... Takže test bude,pokud bude vše okolo nasvědčovat těhu :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
ahoj holky,ty brdo mě došla mrška, ale že teda 26DC to je doccela fofr co???????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jarmulko, souhlas s tebou příští měsíc budu železná a nebudu testit dřív jak po vynechání, dneska jsem byla fakt zklamaná................
9. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
ahoj kočky, tady už asi nikdo není, užijte si víkend ! :wink: my ho budeme mít plný snažilkování, jelikož jsem 11 DC, tak doufám, že bude ovulka...
9. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj holky, já vím, že k vám nepatřím, ale musím se vás zeptat, nemáte některá zkušenost s PCOS??? já si dneska byla pro výsledky HP a prý to vypadá na pcos :frowning2: kdyžtak se mi prosím ozvěte třeba do IP...díky a pěkný víkend :dizzy_face:
9. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Tak jsem Majinko upravila tabulku a posouvám tě dolů do dalšího snaženíčka o :astonished: - neboj se nic,co nevidět jsem tam za tebou - přece nebudu trhat partu :wink:

Těhulky:
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 8.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 58 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 42 DC ....... 5. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 28 DC ....... 2. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 26 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 21 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 21 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 20 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 20 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 20 DC ....... 3. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 17 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 14 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 12 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 11 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 10 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 8 DC ........ 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 7 DC ........ 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 6 DC ......... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 5 DC ......... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 4 DC ......... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 2 DC ......... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 1 DC ......... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... ? DC .......... 1.snažení
9. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Mucipuci ( naštestí ) s tímhle já nic nemám společného - osobně jsem nezažila,ale zkusím ti najít nějaké odkazy na ,,chytré stránky,, a snad něco vyčteš :unamused: ..... Teď ale musím jít něco dodělat. Písnu později. A neboj princezno,určitě to dobře dopadne!!! MUSÍ !!!!! :slight_smile: :wink:
9. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Tááák...už jsem doma z práce :slight_smile: Dovolená....hurááááááá.....9dní :grinning: :grinning: Jupíííííííí

Děkuju všem za krásný přáníčka, ať už se týkaly dovči nebo toho, abych měla na testíku //. jsem smířená i s tím, že tam prostě nebudou, a že ty čárky včera jsem si jen bláhově vsugerovala. No uvidíme....Nechám to koňovi :grinning:

Jestli tu někdo ještě jste takhle při pátečním večeru, tak můžem dělat písi písi pís :grinning: Já tu totiž ještě budu, můj Michálek (manžel) si hraje fotbálek, tak ho nechci rušit nějakým snažilkováním :confounded: Ještě bych dostala ovladačem do hlavy, jak by se rozčiloval, že t´ed zrovna nemůže, když má důležitější práci :grinning:
9. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Holky , vložila jsem si do albíčka aktuální grafík BT. Vypadá to, že teplotka jde dolů. Nejspíš na dovolené uvidím mrchu místo // :frowning2: Ani žádný uhnizďování to nenaznačuje. Vsadím se, že za 2-3dny je tu červený ferrari :confounded:
9. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.