• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahojík Drndi,dokud nedorazí MS je pořád naděje :wink: někdy v době MS z teplota zase klesne a pak začne stoupat.
ty máš tak dlouhé cykly?nebereš nic na upravu cyklu?já mívala cykly taky strašně dlouhé,mudr říkal že se musí upravit,dokud sem je nesrovanala nedařilo se mi otěhotnět,pak se to podařipo 3x,ikdyž ted mám cyklus srovaný na 30dc ,ale zase málokdy ovuluji,takže se taky nedaří...
ta druhá fáze PO OVULACI je prý téměř vždy 12 až 16 dní,od 18 dne že je pravděpodobné těhotenství
10. říj 2009 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky!!!! Je tu někdo nebo tady pláším sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ????!!!!???
10. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Aktualizuji tabulku :slight_smile:

Těhulky:
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 8.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 59 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 43 DC ....... 5. snažení
Jarmulka: ................. 23 let ... 1 dítě ... 29 DC ....... 2. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 27 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 22 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 22 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 21 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 21 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě .... 21 DC ...... 3. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 18 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 15 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 13 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 12 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 11 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ..... 9 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ..... 8 DC ...... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ..... 7 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ..... 6 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ..... 5 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ..... 3 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ..... 2 DC ....... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ..... ? DC ........ 1.snažení
10. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
... A nikdo nikde :cry: :cry: :cry: .... chjo
10. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
jarmulka,já tady jsem ikdyž tady kolem teda poletuju :slight_smile:
10. říj 2009 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz
Pájinko já strašně břečím !!!!!! :cry: :cry: :cry: :grinning:
10. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
jarmulko proč strašně brečíššš??? :astonished: :frowning2:
10. říj 2009 v 09:32  •  3 děti  • Odpověz
Najeď myší na mou fotku....
10. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Těhulky:
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla //
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 59 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 43 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 27 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 22 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 22 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 21 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 21 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě .... 21 DC ...... 3. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 18 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 15 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 13 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 12 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 11 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ..... 9 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ..... 8 DC ...... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ..... 7 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ..... 6 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ..... 5 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ..... 3 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ..... 2 DC ....... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ..... ? DC ........ 1.snažení
10. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Jarmulko já strašně gratuluji!!!!!!!!!tobě se to povedlo,vidíš a to si říkala že máš jen malinkou naději..asi je to štěstný měsíc,těhulky se rozrustají..tak máme naději i my všichni..tak si to krásně užívej a bud štěstná,což teda určitě si..jaktože nejsi mezi těhulkama???dělala sis test nebo si byla u doktora?
10. říj 2009 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz
Pajinko moc děkuju!!!!! Já mám jen jeden vaječník,jeden vejcovod,endometriózu ( ta způsobuje neplodnost - 95 % holek co nemůžou mít děti mají endometriózu :frowning2: ) , na tom vejcovodu srůsty a bylo mi řečeno,že mimi u nás by byl malý zázrak. Dávali nám tak 5 % šanci na otěhotnění...... Kuba to na mě viděl,tak mi koupil test a že prý to mám zkusit. Tak jsme se dohodli,že pokud ( jako to udělal Tauri ) že pokud bude BT stejná jako včera,takže se bude testit. No a včera byla 37.1°C a dnes 37.2°C tak jsem testila a čárečky byly v limitu !!!! Není to to teda žádná dálnice - jsem teprve 11. DPO ale i z metrové vzdálenosti tam jsou krásně vidět!!!! Bože já bulím jako želva.... Já tomu nevěřila!!!!!!!! :cry: :cry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Nabiju baterky do foťáku a vložím fotečku.... Jo a taky jsem koukala a termín porodu podle poslední MS má Flosmanka 17.června , Baji 18. června a já 19.června !!!!!!!!!! :slight_smile: :astonished:
10. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
to je prostě báječny,víš co,možná to že sis to ani moc nepřipouštěla že mužeš hned tak oěthotnět,tak zrovna se ti to povedlo..já už za ty roky su dost zklamaná a nadějí si moc už nedávám,ale zase když vidím že si otěhotněla ikdyž máš takové problémy,tak si říkám že se to snad musí povést i mě.. holky máte hodně po sobě termíny porodu
10. říj 2009 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz
Jarmulko, já věděla, proč mě to sem táhne :grinning: Moc moc moc gratuluji, tady se fakt dějou zázraky. Holky, jen tak dál!
No a podle počtu těhulek v záři, kdy jich bylo 6, máme teď v říjnu ještě minimálně jedno místo, takže Drndi, neházej flintu do žita. Dokud nebude stát červené ferrari u vás v garáži, není nic ztraceno :wink:
10. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Pajinko povede se to všem - když se to povedlo ( snad :unamused: ) i mě !!!! Koukni ke mě do alba. Kuba mi koupil blbý testík - lepší by byl s citlivostí 20 mU/l - nebo jak se to píše.... Vidíš to tam taky???? Na fotce to není moc barevný :frowning2: ale doma ve skutečnosti je a Kuba když to viděl tak hned říkal,že to tam je a že je to stejný jako u Terky :slight_smile: ....
10. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Žlababinko moc moc moc děkuju!!!!!! My jsme tak šťastný!!!!!!!!! Já bulím a bulím!!!!! Jsem úplně na měko :cry: :slight_smile: :astonished: .....
10. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
jarmulko jasně že vidím na obou fotkách,prostě jsou tam..a ta teplotka,ta je taky celá těhotná :wink:
10. říj 2009 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz
klidně bud na měkko ,můžeš si to dovolit,ted budeš na měkko často :wink:
10. říj 2009 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz
Pajinko ty jsi tak hodná!!!!!!! Já jsem tak šťastná,že to tam vidíš taky - že nejsem paranoidní :grinning: !!!! Jinak pro všechny snažilky : čípek mám tvrdý,dlouhý,hlenu hodně moc malinko a jen okolo čípku a mrtě hustý :grinning: , prsa OK - o malinko citlivější,ale nic co by stálo za zmínku,jen mě pobolívá hlava,trochu se mi motá,mám žaludek jako na vodě,ale nezvracím ani mě to nenatahuje,ale cítím,že to není ono a pořád mě to nutí krkat :grinning: - to jsem ostatně měla i u Terky :slight_smile: . Jo a bříško mě pobolívá nárazově - né v kuse..... :sunglasses:
10. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
:slight_smile: Jééé Jarmulkoooo, pak že prej s problémama...a hele...jsou tu 2 //, no to je úžasnééééé, strašně moc ti to přeju, tak když vidím, že se dá otěhu s 1 vaječníkem a srůsty tak si myslím, že se snad i my ostatní taky někdy dočkáme :o) , no jsem z tebe úplně nadšenááááá...je to božííííííí!!!!!! :slight_smile: Zítra nebo pozítří to bude úplná dálnice :grinning:
10. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Syll já jsem tak šťastná.... Nemůžu tomu uvěřit - jako že nám se to povedlo????!!!????!!!!! V pondělí ráno udělám další testík a uvidíme,jestli bude sílit ..... Moc ti děkuju!!!!!!! Za chvíli jedeme ke Kubovým rodičům na plánovaný sobotní oběd a bojím se,že to na mě poznají - oni jsou šílený F.B.I. :grinning:
10. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
jarmul moc velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, jsem hrozěn ráda že mě nenásleduješ dolů do tabulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hrozně ti to přeju, uvidíš že všechno dobře dopadne a v červnu je tu další přírustek do rodiny......
tak jsem zvědavá jestli se tu taky nakazím a budem se radovat :sweat_smile: :sweat_smile:
jo a na testíku to jde vidět naprosto nezaměnitelně :grinning: a pak věřte doktorům co?????? ale je to o tom, že víra dělá zázraky.......
10. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
no já se holky tento týden snad zbláznim,to je fakt neuvěřitelný co se tady děje ,prostě skvělý říjen :slight_smile: Jarmulko no obrovská gratulacéééééééééé to je fakt super,no a ted pláču stebou :cry: ,je to prostě užasný,zase z toh budu celej den hotová ,tak se opatruj a všechny těhulky taky :wink:
10. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj holky,přeji pěknou sobotu

jarmulko-ooooooobrovitánská gratulace!!! :grinning: :grinning: :grinning: a do dalších dní hodně štěstíčka :wink:.ˇUplně mám slzičky v očích!Moc ti to přeju!!!!

motol-přesně tak.Já si teď taky říkala,že těch zázrakůtady krásně přibývá.To je skvělý!
10. říj 2009 ve 13:55  •  snaží se  • Odpověz
ahoj holky, zazracny tyden koukam pokracuje - Jarmulko moc a moc gratuluju, to je uzasny a verim, ze bulis jako zelva, vzdyt to je uplne skvely!!!!!! ty carky tam jsou dost znatelny.... jeeee tak se to povedlo!!!!! jsem zvedava, jestli to na tobe bylo na dnesnim obede poznat :slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
a nezapomen nas taky vsechny poprskat tim specialnim bacilem :slight_smile:
Holky já vám všem strašně moc děkuju!!!!!!!!!!!! A taky Vám všem moc přeji brzy ty naše vytoužený // na testíku!!!! Já to pořád vstřebávám a pokaždé,když si to uvědomím tak začnu brečet :cry: :slight_smile: ... Miminko je to nejkrásnější na světě,co člověka může potkat!!! Tak doufám,že čárečky budou krásně sílit - jak jsem psala v pondělí udělám další testík ( byly tam dva ) tak uvidíme,jestli bude nějaký rozdíl :slight_smile: . Tady u nás je pěkně ošklivé počasí,ale i tak je to pro nás další z těch nejkrásnějších dnů v našem životě :slight_smile: ... Bojím se,aby to nedopadlo jako předchozí dvě těhu,ale věřím,že teď už to bude OK :slight_smile: . Přece se někdy ta smůla musí prolomit :slight_smile: .... Jsem nejšťastnější maminka na světě :slight_smile: :wink: :astonished:
to je fakt uzasna zprava, se tady culim, jako kdyby se to tykalo me :slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jo a tady pro všechny - a věřte,že ty moje těhu bacily jsou EXTRA účinné :slight_smile: :grinning: - páč když zabaraly na mě,tak zaberou i na VÁS !!!!!!! Takže se připravte na mega dávku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :
Prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,....
a ještě jednou ( to pro ty odolnější :grinning: ) : Prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Holky,co to udělalo za dlouhatánský řádek ????!!!!! :unamused: Zebrafko moc moc moc děkuju!!!! Jste všechny moc fajn!!!! Já mám takovou radost,že tady můžu být s váma :slight_smile: a že jste mě tu tak pěkně nakazily :slight_smile: :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.