• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no dneska i kdyby padaly trakare, tak pro vas to musi byt opravdu ten nejkrasnejsi den!!!! :slight_smile:
10. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
taky se mi to zobrazilo nejak podivne, trochu prohlizece nestihaly, ale ted uz to je uplne ok :slight_smile: no jeste aby to tento tyden zavrsila spravne drndapetka a bude to teda pekne plodne uspesnej tejden :slight_smile:
10. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Holky ale je teda pravda,že se přesouváme nahoru vážně velkou rychlostí!!!!! Holky držím Vám tam každé pořádné místečko,někteým z vás držím klidně i dvě ( to kdybyste se některá rozhodla netroškařit a měla v bříšku rovnou dvojčátka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: !!!! ) , holky,tímhle tempem jsme tam vážně všichni do Vánoc a miminka budeme mít od sebe jen kousíček :slight_smile: :astonished: !!!!! Jo a ten oběd : no co myslíte????!!!! Oni věděli,že se snažíme o mimi... Takže : je to venku :slight_smile: :astonished: . Snad teď půjde vše jak má. Já totiž nevěřím tomu,že když někomu něco řeknu,tak to třeba kvůli tomu nevyjde. Stane se to,co se má stát ALE já vím,že nám to dobře dopadne!!! A tečka. Jiná možnost zkrátka není :slight_smile:
10. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Holky já chci být taky těhu, ale rodit v červenci a srpnu to jsem vždy říkala, že nechci, no ale odříkaného chleba nejvetší kus...tak třeba mi jak naschvál vyjde mimi o těch prázdninách....ale jako byla bych i tak ráda, že? :grinning: Ale zákon schválnosti u mne vede, takže možná že těhu vyjde listopad nebo prosinec, nebo leden...
10. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Ale to jsou takové moje jen blbé teorie :grinning: toho si nevšímejte, jen mne to nejak napadlo :sweat_smile:
10. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Jarmulko mam fakt radost, že se ti to tak krásně povedlo, ted se ale moc hlídej, ať je vše jak mááá. Já myslím, že Mudr. si tě teď už pěkně ohlídá, a bude to super, a v červnu vykoukne mimisek :grinning:
10. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Syll budu na sebe dávat velký pozor :slight_smile: . Měsíc papám listovku a rozhodně s ní budu pokračovat. U Terky jsem jí taky jedla a vše bylo naprosto OK :slight_smile: . Ale u těch druhých dvou těhu jsem jí nejedla a jak to dopadlo.... :frowning2: Holky já si myslím,že mě ta listovka moc pomáhá - když jsme se snažili o Terku tak nic,nic,pak jsem začala další cyklus papat listovku a Terka byla v bříšku!!!! A teď taky : nic jsem nebrala a nic... Začala jsem papat listovku a šup!!!! Mimísek je v bříšku :slight_smile: :astonished: . U mě to určitě funguje!!!! Na každou ale působí něco jiného... Každopádně jsme táááááák moc šťastný,že snad dneska ani neusneme!!!!!! :slight_smile: :cry: :slight_smile: Holky i Vy se budete brzy radovat a já budu bulet s váma :slight_smile: !!!!!!!
10. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahoj Jarmulko, už dlouho vás tady sleduju, jste vážně úžasný holky. No a teď mi to nedá, abych sem k vám nenapsala, i když jsem si říkala, že mezi vás nebudu chodit, že už se tu tak pěkně znáte, tak vás tak potichounku sleduju i vaše osudy. Ale teď mi to faaaaakt nedá, protože ti musím strašně moc moc moc moc moc pogratulovat, že se vám to povedlo, a musim ti říct, že tu z té skvělé zprávy tak bulim, že ten můj (chlap) vůbec nechápe co se děje :grinning: Přeju to samozřejmě všem, ale nejvíc tobě po tom co máš za sebou, a aspoň opravdu víme, že se to musí povést nám všem. Tímhle ti strašně moc děkuju, zase mám optimismus, že to prostě vyjde (musí) nám všem. Tak holky, pořádně prskejte ať se můžou nakazit i ty, co vás sledují z povzdálí a strašně vám všem fandí. :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Jarmůůůůůl,já se sem pořád nějK N tebe koukám,co máš pod fotečkou a vždy mě ukápne slzička,moc přeji aby vše bylo fak´jn a šlo vše dobře,je to tak mimi je opravdu zázrak i když mě ten náš raubíř dokáže vytočit není nad to,je to uplně jinej život,není nudnej :slight_smile:
10. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Jarmulko, zase mi to nedá - jen nakukuju - ale musím ti poblahopřát!!!! je to úžasný, neznám celý tvůj příběh, ale podle toho, co píšeš ve svém albíčku, si miminko opravdu zasloužíš, je to zázrak!!!!!! :grinning: :dizzy_face:
přeju Ti, aby dopadlo všechno dobře a Ty jsi měla v létě v náručí malý uzlíček :grinning:
Holky takovýhle zprávy mi vždycky hrozně zvednou náladu a dodají optimismus a hlavně čím dál tím víc věřim v to, že se miminko nakonec povede každé z nás!!!!
Když dovolíte, taky si chytnu jednoho prska, i když k vám tak úplně nepatřím :dizzy_face:
10. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
jarmulko, gratuluju!
10. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Luliinko,Mucipuci,Motol,Karol - zkrátka holky všechny!!!! Moc Vám děkuju,všem!!!!!! Také mi tyto stránky dodávaly energii,chuť,naději!!!!!! Je to tak krásný,když víte,že i ostatní co sem jen nahlíží a sledují naše příběhy, s náma soucítí a přejí nám to. V dnešní době je totiž daleko více nepřejícných lidiček :frowning2: . O to krásnější to pak je,když se můžete s někým podělit jak o starosti,problémy, tak o takový zázrak jakým je pozitivní těhu testík :slight_smile: . Všechny to holky zvládneme,protože když to vyšlo nám,tak to vyjde všem !!!!!!! To by bylo,aby nebylo!!!! :slight_smile: No a na závěr ještě pár prskanců !!!! Jo a taky vzkaz pro všechny co jen nahlížejí : HOLKY pojďte mezi nás!!!!! Nebojte se a písněte!!!! Místa je tu víc než dost a ve více lidech se vše lépe táhne,takže ŠUP MEZI NÁS !!!! :slight_smile:
A teď jedna dávka :
Ppppppppprrrrrrsssssskkkkk,prsk,prsk,pšik,pšik,pšik,uuuuuuuáááááááááá pppppppprrrrrrssssskkkkkk, a znova ppppprrrrsssskkk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,pšik,pšik,pšik,pšik,prsk,pšik,pšik,pšik,pšik,prsk,pšik,pšik,pšik,pšik,prsk,pšik,pšik,pšik,pšik,prsk,pšik,pšik,pšik,pšik,prsk,pšik,prsk,pšik,prsk,pšik,prsk,pšik,prsk,pšik,prsk,pšik,prsk,pšik,prsk,pšik,prsk,pšik,prsk,pšik,prsk,pšik,prsk,pšik,prsk,pšik,pšik,pšik,pšik,uuuuááááá prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrskkkkkkkkkkkkkk,prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrskkkkkkkkkkkkkk......... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
teda ten konik se dnes rozjizdi do stran... jednou za cas mam volnou chvili, prijdu sem a ono to takto blbne...
10. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
To jo... :frowning2: Pěkně mě to štve!!!!!! :unamused:
10. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
me taky :frowning2:
10. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
jake to je mit cerstvou carku na testu?
10. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Karol nááádhernýýýý,ale zároveň plné strachu - ten tak nějak aspoň trochu opadne,až udělám v pondělí další testík a čárka bude silnější :slight_smile: :astonished: . Holky já před chvílí byla u kamarádky - slaví 28. narozeniny - a přišla tam holčina s tří-měsíčním chlapečkem :astonished: :sweat_smile: - no já se rozplývala a chovala ho a chovala :slight_smile: . A tak jsem tak nádherně naladěná!!!!!! Jsem veselá,taková uvolněná..... Zkrátka jsem v 7. nebi :slight_smile: :astonished:
10. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
mě ta čárka připadala docela silná :slight_smile:
a mimča si chovám taky ráda
10. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
ale bohužel žádné mimčo není zrovna poblíž...
10. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Karol ona je opravdu krásně vidět ( na živo :slight_smile: ) ale stejně v člověku tak trošku ten červík hlodá a s dalším testíkem,kde bude čárka více sílit to bude určitě lepší. Ale je pravda,že už teď jsem z toho ..vodvařená,, :grinning: :slight_smile: - zkrátka nevěřím tomu,že to není sen.... Je to pro nás neuvěřitelný zázrak a tak se trošku bojím,aby jsem se z toho snu ,,neprobrala,, - aby bylo vše tak jak má a hlavně aby nám naskočilo srdíčko :astonished: ....
10. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
a ted budeš Jarmul koukat více po kočárech a rozplívat se nad každým mimi vid ,to ktomu patří :slight_smile:
10. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Jj,Motol!!!!! :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No popravdě já po těch kočárkách koukám celou dobu,co chceme mimi :astonished: !!!! Ale já už mám ten náš vybraný - mám ho v albu. Moc se nám líbí,je dostatečně veliký a přitom lehce skladný,sportovní i elegantní,má vše co si přejeme !!! Teď už ,,JEN,, ten obsah tam ,,doplnit,, :grinning: :slight_smile: !!!!!
10. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
jj koukala sem na něj krásnej a co by vněm mělo být je modrej?že by kluk :slight_smile: ?už tě někdo štípnul,že to není sen,ale zkutečnost :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
jarmulko, dokážu si to představit, pro mě by to bylo teď skoro nepředstavitelné, že bych mohla být těhotná... vůbec si sebe nedokážu představit, jak bych se cítila
10. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
No popravdě bychom chtěli chlapečka,ale kdyby to byla holčička,tak se teda zlobit nebudu :grinning: - každopádně aby to bylo zdravé,to je nejdůležitější!!!!!!!!! Ale moc se těším na to těhotenství!!!!! Zase si to budu užívat!!! :slight_smile: S mimi v bříšku jsem měla tak skvělou náladu!!!!!!! A taky se těším na porod!! :grinning: No vím,že je to šííííleně daleko ale mě se to moc líbilo a už teď jsem na to zase ,,nadržená,, :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to úúúúúúžasný!!!!!!!!! A taky kojení a tak.... Zkrátka se moc těším na vše s tím spojené :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
jééé, ten kočárek je vážně moc pěkný. já bych si takový dokázala představit i pro holčičku :slight_smile: modrá je dobrá barva a tenhle odstín je takový veselý
10. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jarmulko, ta čárečka je tam opravdu hooooodně vidět. Už se těšim, až se mi tam taky objeví aspoň z poloviny tak silná jak ta tvoje. Musí to být úplně ten nejkrásnější pocit, viď? Hlavně na sebe dávej pozor, opatruj se a moc si tohle období užívej. Říkala jsi, že bereš kys. listovou, viď? Já taky, ale mám nějakou kys. listovou super, že tam jsou ještě nějaký vitamíny navíc, ale předchvílí jsem se dočetla, že nejlepší je ta obyčejná listovka. Nevíte co je na tom pravdy?
10. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
nj ta obyčejná je nejlepší opravdu :wink:

Jarmul no a kdyste mimi dělali před nebo po oplodnění, :slight_smile: ?
10. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
jarmulko, teď jsem si přečetla tvůj příběh, co máš sepsaný v galerce a začala jsem věřit, že se mi taky podaří přirozeně otěhotnět ¨

lulii, mám dojem, že listovka super se třeba od listovky forte liší jen obsahem té listovky - teda kolik mikrogramů obsahuje 1 tabletka. nevěřím, ze by v tom byl jinak výraznější rozdíl - stačí si asi hlídat příjem mikrogramů na den a je jedno, jaký preparát doma zrovna máš...
10. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
A dá se ta obyčejná koupit normálně v lékárně nebo je jen na předpis? Tu super jsem kupovala bez předpisu v lékarně. Jestli je to i s tou obyč tak pro ní hned zítra ráno letim :wink:
10. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.