• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Lulii já mám taky tu samou co ty!!!!!!!!! Taky kyselina listová super !!!!!! Taky jí tam na tom testíku vidíš???!!! Holky jsem moc ráda!!!!!! Pořád se opakuju,ale nemůžu si pomoct!!!! Tohle je opravdový štěstí!!!!!! :astonished:
Jo a mimi jsme dělali každý den,žádný ob den nebo tak něco - cca 6 dní před OVU až po den po OVU :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Taťka mě vůůůůbec nešetřil :grinning: . Jo a ještě jedna věc - vzala jsem si pak vložku a šla s tím spát - a sprcha byla až ráno :wink:
10. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
bez předpisu,já jen,že ta obyčejná je levná a dobrá,že je zbytečný ty drahý, :wink:
lulii, já myslím, že listovka "super" je dostatečně obyčejná a nemusíš běhat pro jinou :grinning:
Ta kyselina listová super : je tam 60 tbl a stála mě 46 Kč - takže naprostá pohodička s jasným výsledkem :slight_smile: :astonished:
10. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
motol a ty máš jakou "obyčejnou"? těch variant je tolik, že už to ani nestíhám sledovat
10. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
no ,tak ted nic nezjistím c by to mohlo být :grinning:
10. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Karol věřím,že můj příběh dá energii a optimismus všem snažilkám!!!!!!!!!!! Prostě když JÁÁÁÁÁ tak všechny!!!!!! :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak to jste mě potěšily holky. A beru jen jednu tabletku, a vy? A jarmulko, takže je blbost to, že když se tulíme každý den, že to děláme špatně, že se prý nestačí udělat pořádný spermijky, viď? My to děláme taky denně pro "sichr", co kdyby náhodou. Nevim totiž, kdy mám ovulku. Je to první snažení a mám před MS. Nejradši bych testla už zítra ráno, jsem straaaašně nedočkavá, ale vim, že je ještě brzo.
10. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
tu samou co Jarmul forte má zelenej obal ,podle mě to uplně stačí
10. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
no posledních pár dní jsem zase skoro propadala panice, obě ruce mám rozpíchané od odběrů (na další mám jít příští týden a vážně už nevím, odkud mi tu krev naberou...), výsledky pořád nijaké, přítel nemluvný... a teď jsem si přečetla něco o tobě a vrátila se mi nálada :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
já nejsem moc zastánce vitámínu,ale to už ste tady možná pochopily , a kyselina prostě stačí tak a je to
10. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
já mám teda 10 mg denně (acidum folicum), ale normálně stačí určitě méně...
10. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
motol, já se taky ničím jiným necpu... všechny ty multivitamíny vůbec neřeším, většinou mi to připadá stejně jen jako placebo
10. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
lulii a karol nebojte to pujde ,a tulení nevadí každej den ,ale když obden,tak se jakoby víc natvoří a mají větší sílu je jich víc ,ale to je u každýho jiný :wink:
10. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Holky, já taky nevěřim vitaminům v tabletkách, to si radši dám banán, jablko a tak, ale vim, že tu listovku bere snad každá snažilka, tak já jí radši taky beru. Co když na tom fakt něco je a pomáhá. Tak asi tak je to se mnou. :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
karol tělo zbytek vyloučí močí co nespracuje,jj listovka je dost důležítá složka u vývoje ,tak děláme to nej pro mimi ne :wink:
10. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Myslíte, že může test ukázat // když jsem 21 DC? Asi ne, co? To už bych toho chtěla moc, že jo? :grinning:
10. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
lulii vydžaj ještě chvilku :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
A je to normální, že mě občas pobolívá podbřišek? MS bych měla dostat kolem 20. října, takže tim to není. Furt si právě domejšlim, že se tam už určitě zavrtává a tak, ale to je spíš taková ta naděj a pozorování sebe sama. Proto bych už nejradši testovala. Ach jo, já jsem fakt šíleně nedočkavá :sunglasses: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
motol, to ja vim, nicmene mudr mi predepisuje tady tuto - tak predpokladam, ze k tomu ma duvod a ze mam proste zvysenou spotrebu

lulii, to je jeste brzo... i kdyz zalezi na tom, jak dlouhy mas cyklus
10. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
jeee, tak to je vazne jeste brzy
10. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Lulii,já jsem dnes 29 DC a vidíš - je to sice vidět,ale opravdu nic moc. Věřím že tak včera by tam ještě nic nebylo!!!!! Mimi se uhnízdí zhruba 6 dní po ovulaci - mě se uhnízdilo až 7 dní po ovulaci - vím to,ze vzestupu teploty v grafu. Takže asi tak : 21 dní mínus 6 dní = 15. Takže pokud by jsi měla ovu 15. DC tak by mimi teprve hnízdilo!!! Ale teprve po uhnízdění začne tělo vyplavovat hormon HCG takže to ještě pár dní ( min. 3 - 4 ) trvá než se to projeví v moči :unamused: .... Vydrž beruško!!!!!!!! Zvládneš to!!!! Teď by stejně nebylo ještě nic vidět. Pozitivní testíky se ukazují až tak nejdříve okolo 10 dne po OVU.... Vydrž!!!!!!!!!! :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jo a taky mám takovej bílej výtok, ale možná to můžou být zbytky tý důležitý tekutiny od mýho, co? :sweat_smile: Jak dlouho to vlastně může ze ženský jakoby vytékat? Ježiši, to je fakt hrozná otázka, úplně se teď stydim :zipper_mouth:
10. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Karol však jasně každej nemůžem brát to samý ne :wink: ,jej co to z tebe teče?no já od toho mýho to teče ještě druhej den a pak je to ok :wink:
10. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
No tak to v tom případě nevim co ze mě teče :astonished: , ale jinak nemám žádný problémy, jako je svědění, pálení a tak, tak právě nevim, no. Ale snad to teda brzy přejde, doufám.
10. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
luli na ty výtoky atd je dobrá Jarmulka ,tak snad ti poradí,co to může být,ona měla být gynekološka :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak snad až si to přečte, tak mi nějak poradí :wink:, holky jarmulka musí být úplně v sedmém nebi, co. To se jí to bude nádherně spinkat. :slight_smile:
Vy jste tak strašně fajn :grinning: , děkuju vám moc.
10. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jarmulko, tak poslouchej.....říkal jsem si, že nepolezu o víkedu na koníka, samozřejmě mi to nedalo a vnitřní hlas mi napověděl, že sem prostě musím. A řeknu Ti jen toto ( jinak tu radost neumím totiž vyjádřit, tak pardon za výraz :sweat_smile: ): JÁ SE Z TOHO POSERUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :grinning: :grinning: :grinning: To je prostě bomba, neuvěřitelný, páradní, ......prostě tady už pů hodiny bulím jako želva....mám rozmazanou řasenku, teče mi soplík a já natahuju, jak malý dítě :grinning: :grinning: :grinning: Smekám před Tvou trpělivostí, pevnou vůli a před tím jaká jsi.......Pěkně jsi to těm doktorů teda nandala :grinning: :wink: Já to věděla........

A myslíš,......že teď, když už jsem mi vyplnilo to předsevzetí, že Tauri, pak Ty......tak už můžu taky Já, že? :sweat_smile:

Posílám tfuj tfuj tfuj a ještě jednou tfuj a velikánskou pusu na tvář pro štěstí, protože se mi poslední dobou ty moje dedukce plní a mám z toho šílenou radost.....asi se začnu živit jako kartářka :grinning: Jsem na Tebe pyšná :wink:

A kdyby jste chtěly vědět, co já a testování, tak zítra netestuju. Vzala jsem si do hlavy, že prostě těhu nejsem, a nebudu si kazit dovolenou tím, že se mi objeví jen jedna /, takže zatestím až ve čtvrtek, jak dofrčíme domů ( pokud teda nedojede dřív ferrari-což bych se nedivila kdyby se mnou chtělo na dovču taky). Jinak , jak se cítím: Dneska jsem měla hodně m oc emotivní den. začalo to tím, že jsme ráno s manželem vstávali a jeli na návštěvu, on hrozně zdržoval a nevím proč, ale začala jsem na něj ječet, atd. Z ničeho nic. Byla jsem protivná jak něco a neměla jsem důvod. No a z návštěvy jsme jeli do nákupního centra, že si koupím rifle, protože ty jediný, do kterých se ještě vejdu, tak se mi pářou v rozkroku :confounded: Lítali jsme asi dvě hodiny a nic - jedny mi byly malý přes boky, druhý přes pas, atd. Tak jsme se na to vykašlali, tak že pojedem domů. A já jsem začala po cestě v autě strašně řvat....né kvůli tomu, že jsem si myslela, že jsem tlustá, že se do ničeho nevlezu, ale protože se mi prostě chtělo, jen tak. Manžel mě nemohl zastavit, prostě jsem bulela a bulela, až domů. Takže ráno hysterický záchvat, večer pláč.....bradavky citlivý jak něco, pořád brkám, v nákupním centru jsem sebou dvakrát málem švihla.....Tak holky, snad je to tady.....doufám....nechci to zakřiknout.....našla jsem před chvílí na záchodě na toaleťáku kapičku krve, tak jsem si řekla...mrcha je tady....šla jsem po chvilce a nic....tak nevím, co je. Vzpoměla jsem si na Flos, jak měla taky tu kapičku krve na toaleťáku předtím než testila, tak bych se vůbec nezlobila, kdyby to dopadlo taky tak :grinning:

Přeji Vám krásnou neděli, a až budou nějaký noviny a dostanu se k PC, tak se ozvu.

Držte se tu , a množte se :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
no jasně drndi už máš nárok tak šupi a teda dovču si moc užij :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Drndičko, jasně, že jsi na řadě :wink: Tak užívej dovolenou a budeme se těšit na zprávy :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.