• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jo a ještě...dneska teplotka 37...lehce se zvedla....nechce se jí mršce zatím asi dolů :grinning:
10. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Luli ten výtok - hele to přesně jsem měla takýýýý !!!!!!! Takže hlavu vzhůru,ale netestuj!!!!!! Stejně by nic ani nebylo ještě vidět!!!!! Vydrž to!!!! Vím,je to šííílený,ale vydrž!!!!! A Drndičko moje !!!!!!!! Ty jsi takový zlatíčko :slight_smile: !'!!!!!!!!! Moc moc děkuju za to,co jsi napsala a hele to co popisuješmto je jako bych to psala já sama!!!!! Takže ti tady držím fleka a moc se neflákej,jo??!!!!! :slight_smile: :astonished: Já bych také bývala netestovala,chtěla jsem až po víkendu,ale když ten můj Kubíno mě tak nahlodal a k tomu se mi ta teplůtka tak krásně zase zvedla :sweat_smile: .... Holky už jsem hodila rezervačku na cca 24 míst tady nahoře,tak žádný flákání!!!!!!!!!!! :grinning: Na všechny se dostane!!!! :slight_smile: :wink:
10. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Drndi, nechci to zakřiknout, ale myslím, že tohle vypadá faaakt hodně nadějně :dizzy_face: Já na tvém místě bych se teda testíku nebála, jsme tu napjaté jak kšandy a ty určitě taky, co? :wink:
10. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Holky, podržíte mi taky fleka? Ale asi až na leden :frowning2:
10. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Drndi to ta teplotka !!!!!! To je hodně nadějné!!!!!!!!!!! Já zase budu bulet holky moje zlatý!!!!!! Natahuju k Vám dolů snad všechno co můžu,tak se chytněte a šup ke mně nahoru!!!!!!!!!! :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Žlabinko, TY tady máš speciální V.I.P. flek !!!!!!! :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jarmulko, zas bulííím.....já jsem tak strašně moc dojatá :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
žabko jasně že jo,ty sem patříš :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jarmulko a kdy myslíš, že to mám zkusit? Všechno je to pro mě poprvý, tak jsem ještě mezi váma takový zajíček. Ale statečně tu chytám ty krásný bacílky od vás, tak uvidíme no. Hlavně prskejte, prskejte a prskejte :grinning: Tyhle bacily fakt moc ráda chytnu.
10. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
S těma bradavkama jsem zapoměla napsat, že je mám normálně vpáčené, ale teď mi pořád stojí a citlivé jsou tím, že mi "dřou o tričko a je to strašně nepříjemný. Co možná ještě tak trochu pozoruju, tak jako bych měla teplotu, ale ve skutečnosti nemám... :astonished: Asi se z toho zcvoknu jestli dojedem z dovolené tři :grinning:
10. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Já Drndi,kyž na mě začaly vykukovat ty čárečky tak jsem si z toho sedla na prdel !!!!!! Pardón za to slovo,ale je to tak - rovnou v koupelně na zem a bulela jsem!!!! Pak jsem šla miláčkovi udělat raní kafíčko a před kafe jsem položila testík. Kuba přišel poděkoval a pak : co to tady mám???? Mamko???!!!!!!!!!!!! A dostala jsem obrovitáááánskou pusinku!!!!! A vzápětí hned řekl : hmmm, a já se těšil jak si to zase budu další měsíc užívat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Drndi, tak s tebou je to taky jasný. Tak šup za jarmulkou nahoru :wink:
10. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Holky, už věřím na zázraky....dějí se....Jarmulka je toho důkaz :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojky,
jarmulko strašně moc gratuluju, to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
takhle plodný týden by měl být každý týden, a já věřím, že bude, tohle je šťastný téma :wink: není na optimismus a pozitivní myšlení, to jsou nejlepší "vitamíny" :wink:
peti, když už jsi se takhle dlouho mrše ubránila, věřím, že už ji přemůžeš úplně a nedorazí, tfuj tfuj tfuj, moc držím palečky :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jarmulko, ty chceš, abysme byly furt naměko, viď? Takový dojáky tady. Jste teď asi nejšťastnější rodinka na světě, viď? Moc vám to přeju. A teď si jdu zase utřít nudli u nosu :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Drndi jj!!!!!! Taky mám takhle přecitlivělé bradavky - žádná hrůza,ale citlivější jsou. Hlavně třeba kyž si jakoby tu bradavku zmáčknu a pustím - fuj to je nepříjemný!!!!! :angry: Ale jsem moc ráda,že to tak je :slight_smile:
A Luli : já bych testila nejdříve 25 - 26 DC. Vážně budeš třeba jinak zbytečně zklamaná a přitom mimísek bude v bříšku,akorát ještě nebude mít takvou sílu,ti to ukázat!!!! :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
tady je to fakt na slzy štěstí :slight_smile: a to je moc dobře

Drndi vy dojedete 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Baji moc děkuju!!!! Máš termín den předemnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: !!!!!!!!!!! To je vážně nádherný!!!!!! Holky sem by měla vlézt každá snažilka,protože TADY,TADY TO JEDE!!!!! :slight_smile: :astonished:
10. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jarmul tady to plodí ne :grinning:
10. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Luli nechceš se přidat k nám do tabulky????!!!!!! Hmmm???? :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
jj, taky jsem si všimla, flo přede mnou a ještě myslím, že 14tého má TP Tauru, prostě máme podchycený skoro každý červnový den, tak holkýýým, do 30tého je to ještě spousta dní, tak si to pěkně rozeberte :wink: :grinning:
10. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holky tady stačí kliknout myškou na naší diskuzi a lítáte v tom :slight_smile: :grinning: :astonished: - já vážně začínám věřit na zázraky!!!! A už zase natahuju...
10. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jarmulko, byla bych moc ráda, kdybyste mě vzali mezi sebe, protože tady se fakt množíte neuvěřitelnou rychlostí. A hlavně jste všechny hrozně mooooooc fajn. Jen bych nerada, kdyby to někomu vadilo. Ale moc ráda se nakazim :wink: A děkuju za pozvání k vám :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jj Bajinko!!!!! Máme to úúúžasně rozebrané!!!!! A máš pravdu - do konce měsíce je ještě hodně volných termínů holčinky naše!!!!!!! Tak se nestyďte a vyberte si nějakej!!!! Nenechte se přemlouvat!!! :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
lulii, jen se přidej, čím víc nás tu je, tím víc // bude :wink: :grinning:
10. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
lulii jasně,že můžeš,že se ptáš :wink:

holky já bych taky nějakej chtěla ale....... :frowning2:
10. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jaký vadilo???!!!! NESMYSL!!!!!! Tady jsou všechny holky naprosto úúúžasný!!!!!!!!! Takže prosím napiš mi,kolik ti je,kolikátý den cyklu jsi,kolik máš dětí a kolikáté snažení ( myšleno kolik měsíců ) to je a hned tě přidám princezno !!!!! :slight_smile:
Jarmulko, a ty jsi opravdu neměla ještě včera žádné příznaky, které by Tě trošku přesvědčily o tom, že by to mohlo vyjít???
No Drndičko já je v podstatě nemám ani teď - vše je to takové,že se to dá lehce zaměnit s čímkoliv :slight_smile: :sweat_smile: !!!! Neudělat si ten test,tak čekám,kdy dorazí mrška !!!!!! :slight_smile: Nepociťuji nic významně jiného !!!! Takže všechny máte naději!!!!!!!!! :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
motol, copak? :pensive:
peti, já taky nemít // nevím, že jsem těhu.. akorát v noci trochu víc hicuju,než normálně a mám malinko vyšší BT :wink:
10. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.