• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
motol, myslíš teda, že bych se mohla nechat očkovat právě v době otěhotnění, nemůže to být škodlivé? Moje situace je taková, že dnes beru poslední tabletku HA,zároveň jsem byla na tetanovce a ode dneška za 14 dní dostanu tu vakcínu proti chřipce. jediný důvod odkladu snažilkování na říjen je fakt to očkování. Myslíš, že je to zbytečné?
24. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
taurus ,ale to je rozdíl oproti chřipce papilomavir přímo zasahuje ženské orgány,tak to je jasné ,že tam rizika sou,ale teda myslím,že tato vakcína je opravdu potřebná ted sem to zažila u své učitelky
24. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
já bych se na to očkování asi radši zeptala, přeci jen i chřipka na začátku těhu není moc dobrá a očkováním nějaký ty bacily do sebe dostaneš...
24. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Mmarusko, snažíme se od 30.12.2006, takže teď máme 32. snažení. Nemožnost otěhotnět jsem nehrotila do svatby, ale po ní už jsem začala být značně nervózní. 2. srpna jsme oslavili první výročí svatby a pořád nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Zítra jdu na kontrolu ke svojí gynekoložce a tam jí stručně oznámím, že stále nejsem těhotná a s manželem jsme se rozhodli pro poradnu pro neplodné páry. Tam jsme objednaní na 8. září a mám z toho smíšené pocity. Jednak se tam strašně moc těším, protože už se to zase trochu pohne dál, ale taky mám obavu z toho, co nám řeknou. Předpokládáme, že nás rovnou pošlou na inseminaci, protože spermiogram dopadl manželovi na výtečnou a já u mne se přilaparskopii taky zjistilo, že jsem v pořádku. Holt je ten pes zakopaný hodně hluboko :grinning: .
24. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Proti rakovině děložního čípku jsem se nechala očkovat před 2 roky. Holky, já jsem sem neměla lízt. :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
taurusenka, teda to čekáte už fakt dlouho :frowning2: je dobře, že jste se rozhodli jít do CARu, tak budu držet pěsti, ať vás čekají jen dobré zprávy a hlavně brzo mimís v bříšku :wink:
24. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
mmarusko pokud chceš mít jistotu zavolej si k obvodákovi,ale nemělo by to mít vliv,a to že si se nechala očkovat proti rakovině čípku jen schvaluji,já to beru hlavně ze zdravotnické strany a podle mě skoro žádné očkování není zbytečný
24. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Motol, máš pravdu, že ta vakcína je potřebná a pokud bych nechtěla otěhotnět, tak bych si jí nechala píchnout. Teď to možná vyzní hodně blbě, ale spíš než tu vakcínu jsem si prostě zvolila těhotenství.
24. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
taurusenka moje švagrová se snažila otěhotnět přes 4 roky, už byli objednaní na umělé oplodnění a 14 dní před tím termínem, zjitili, že budou mít mimi. Holčičce už je měsíc a je fakt kouzelná. U nich taky bylo vše vpořádku, ale nějak se nedařilo.
24. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Mmarusko, motol má pravdu. Pokud ses nechala očkovat před 2 roky, tak teď už to na to určitě nemá vliv. Tam se jednalo tuším o půlroční lhůtu, kdy by se něco takového mohlo stát. Nepamatuju si to ale přesně. Možná to bylo méně než 6 měsíců. Teď bys´měla být po této stránce v pořádku. :slight_smile: Určitě !!! :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
taurus ted sem tě trochu nepochopila ,ale to je jedno za prví nikdy nevíš jak tvoje tělo zareaguje,bud vakcína bude ok nebo ne,já nikoho za tohle neodsuzuji a je to každýho věc,někdo je protohle druhý pro tamto
24. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
holky, já to udělám tak, že zavolám svýmu gynekologovi a jen po telefonu se zeptám na tu chřipku a když řekne, že to neva, další platíčko už nenačnu a budu regulérní zářijovka :sunglasses:
24. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
a jak píšeš mmaruška u ní je to ok hlavně každá vakcína je svinstvo,ale třeba proti chřipce je docela šetrná a to kolikrát dáváme prevenar ,klíštovku což sou mnohen větší svinstva
24. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Jak se dostanu do tabulky. :slight_smile: Moc se omlovám,ale internet máme teprve chviličku a taky jsem zjistila, že psát na počítači je makačka. :unamused: jen hledám a hledám :grinning:
24. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
a jenom je to můj názor,ale po ha by si měla nechat aspon jeden cyklus ms aby se tělo očistilo od v uvozovkách hnusů aby zase tělo začalo fungovat jak má :wink:
24. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Mmarusko, tak to vím, že se to stává. Už jsem to tady někde psala. Mojí švagrové po laparoskopii řekli, že miminko budou mít jedině přes umělé uplodnění a na štědrý den 2007, kdy letěla k záchodové míse, jí manžel donutil udělat si test, a pak spolu nevěřícně koukali na //. V sobotu jsme slavili první narozeniny toho špuntíka :grinning: .No, já si sice měřím BT a budu dělat ovutesty, ale spíš proto, abych měla o papír víc do poradny :slight_smile: .
24. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
no to je další, taždej říká něco jinýho. Čekat po vysazení antikoncepce nebo ne? Někde jsem četla, že hned ten první měsíc je zvýšená šance na plodnost. Jak jste to měly vy?
24. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Holky, tak už v práci končím. Teď pádím do lékárny pro ovutesty. Přeji vám hezký zbytek dne a ještě hezčí večer :wink: .
24. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
musím letět, malá je vhůru, tak pa
24. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
taurusenka moc držim palce, ať to všechno vyjde. :slight_smile: Nejhorší mi přijde, jak všude říkají, že na to člověk nemá myslet, ale když chce člověk dítě, tak ho prostě chce a nemůže si začít říkat, že jako vlastně tak moc nechce a nemyslet na to. Někdy je to na světě děsně nespravedlivý. :frowning2:
24. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Jinak baji, děkuji za podporu. Snad se za těch 14 dnů v poradně dozvíme něco povzbudivého. Četla jsem, že tvoje zlatíčko marodí s ledvinama. To je mi líto :frowning2: . Tak přeju, aby vše dopadlo na výbornou a vy jste malé Kristýnce mohli brzy pořídit bratříčka nebo sestřičku.
24. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Mmarusko, koukam, ze jsi z Plzne, ja taky, jinak je tu skora sama prazacka :sunglasses:
24. srp 2009 v 15:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
kkattka samá nééééééééééééé :grinning:
24. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
kkattkka paráda, kde bydlíš?
24. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Mmarusko, já rozhodně nechci podceňovat psychickou stránku věci. Věřím, že je hodně důležitá, ale jak už jsem psala, hrotit jsme to začali až po roce a půl. Tzn., že 18 měsíců jsem byla s manželem celkem v pohodě a oba jsme podle dosavadních vyšetření v pořádku. Kdybych vyšilovala celou dobu jako teď, už bych byla na antidepresivech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
24. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Holky já věřim,že všem se nám to brzo podaří,já vím,že je stresujícíkdyž to půl roku nejde ,ale všechny se dočkáme neklesejme na mysli :wink:
24. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
jsi statečná ženská taurusenka, ty to určo zvládneš :wink:
24. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
taurusenko, jsme preci domluveny, ze zari to jisti, zvlaste u vas, kdyz vite, ze je vse ok a jeste jdete na CAR. Ono mozna i ta nejistota, ze nenco neni v poradku hrala roli, ale tuten mesic vite, ze je vse ok a tak uz se to povede. A kdyz ne, do Vanoc casu dost.

Motol, vsak jsem psala "skoro", ne? :sunglasses:

mmarusko, bydlim kousek od P. na sever. Ale temer v Plzni.
24. srp 2009 v 15:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
a je hezký,že sou tu lidi ,který poradí,podpoří,mají stejný problém,to člověku hned dodá zase sílu :wink:
24. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Motol, já tomu taky věřím. Sice nevěřím, že se to u mně povede tenhle cyklus, ale příští tj. v září určitě!!!!!! :grinning: :grinning:

Jinak, jak si psala, že si mě moc nepochopila, tak jsem to myslela tak, že nechci riskovat, že se náhodou podaří těhotenství a díky vakcíně bych mohla o mimíska přijít. Proto jsem to nechala až po těhotenství. Chodím na pravidelné prohlídky, takže jsem pod neustálým dohledem a snad to ten rok (doufám, že déle ten příchod mimíska trvat nebude :grinning: ) ještě vydrží.
24. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.