• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jarmulko, tak se nádherně vyspinkejte, ať se ti zdají krásné sny. A jen si poplač, vždyť máš zázrak v bříšku, který na tebe za 9 měsíců vykoukne. :wink:
10. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
No Drndičko a to tě teď bude trápit delší dobu :slight_smile: :astonished: !!!!! Tohle musí vyjít!!!!!!! Prostě miminko je tam,jinak to nevidím!!!!! :astonished: :slight_smile:
Jarmulko ty jsi tu cely den skoro, že? Se ti ani nedivím, šla jsem se podívat jestli ještě plkáte holky :o) Jarmulko ty dnes ani neusneš, že? To je super, faktickyyy. Moc ti to přeji, vážně. Ale taky se s ostatníma holkama snad letos dočkáme :o)
Drndi,copak si papala no,je to jasný,prostě ty musíš být v tom at chceš či ne :slight_smile:
Drndi, nic špatného si nespapala, ale je to jiný důvod a tím je MIMÍSEK :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jarmulko, já se tak strašně bojím, že tam nebude :cry:
Drndi, ty máš ten cyklus nějaký mocinko dlouhý, copak to je kočko? že by taky těhulinka nová na obzoru?? :slight_smile: Ty jsi taky žhavá kandidátkaaaa :wink: co mysliš?
drndi, ja to taky tak měla...bála jsem se, nechtěla jsem testovat, a čarka stejně byla jen /, pak večer jsem to dostala :pensive: škoda testu no :angry: , ale tobě přeji abys našla // :wink:
10. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
JE TAM DRNDI JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ JO a JOOOOOOOOOOOOO
Holky: princezny,zlatíčka,sluníčka - všem přeji krásné sny a zítra se tu určo ukážu!!!!!! Protože mám takový pocit,že tady bude NĚKDO upravovat tabulku těhulek :slight_smile: :astonished: !!!!!! :sweat_smile:
Mě z toho dnešního plakání už úplně hoří čelo :pensive:
10. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jinak zatim přeji dobrou noc, a tobě Jarmulko ať dnes usneš nějak :o) vím, že to bude těžké :grinning:
Drndi proč pláčeeeš? Neplááááč :wink:
Jarmulko:Dobrou noc těhulinko...krásně sen vyspinkejte broučkové :wink:
10. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Drndi nechceš sem ještě rychle hodit odkaz na tvůj grafík na fertility?????? Mrkla bych se,jak vypadá i jiný těhu graf než ten můj :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
jdu taky holky do hajan dokoukám Menšíka a padám pa a Drndi jdi taky na kutě at nám z toho ještě neonemocníš
10. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
syll: Pláču ani nevím proč....možná je to tím dnešním hnusným počasím :confounded: a taky dojetím z toho, že Jarmulka našla // :wink:

Jinak cykly jsem mívala vždycky delší...teď čekám na druhou porevizní mrchu a ona zatím nikde....ovulka byla hodně pozdě...však to můžeš taky vidět na grafíku v mém abíčku.
10. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Motol, dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Syll taky dobrou noc !!!!! Já se budu v posteli buď culit jak blbec nebo brečet jako malá holka asi až do rána :slight_smile: .... Každopádně se na to těším - první noc,kdy vím o mimískovi!!!! A od dnešní noci už budeme usínat dva!!!! Teda doufám že jen DVA !!!!!! :confused:
10. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jarmulko, chvilečku, hodím...
10. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Drndičko počkám :slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jarmulko, to musí být krásný pocit usínat 2 v 1. Nebo že by 3v1??????!! :grinning:
10. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Lulli nestraš!!!!! :confused: !!!!! Jo ale holky,teda na to,že je víkend to tady teda žije jako kdyby byl všední den dopoledne!!!! :grinning: :slight_smile: Kacalky ukecaný!!!! :slight_smile: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Tak už je tam....koník se dneska nějak seká, tak to trošku trvalo
10. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jééé, je to v mým albíčku, ty jsi chtěla odakz, že? :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Teď vás aspoň stíhám číst, ale vždycky když přijdu v týdnu z práce, tak se to vůbec nedá stíhat, co vy toho za celý den napíšete :slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Drndi tak tohle je vážně pěknej grafík!!!!! Je tam i potencionální hnízdění ( pokles teploty ) pak kráááásný vzestup a pak jemně dolů,ale zase šup nahoru!!!!! No já bych za tvoje netěhotenství ruku teda do ohně rozhodně nedala!!!!! Protože bych o ní s největší pravděpodobností přišla !!!!! :slight_smile: Jsem móóóc zvědavá na tvoji zítřejší teplotu!!!! Myslím si,že pokud bude stejná nebo vyšší,tak je to jasné!!!!! A pokud budeš testit,tak jen z ranní moči!!! A už nechoď čůrat!!!!! Ať tě ty čárky úúúplně odzbrojí :grinning: :slight_smile: :astonished: .... Tak vážně už běžím!!!! Brou noc slečny!!!!
10. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jj Lulii jsme baby ukecaný :grinning: - to je hrůůůza ( ale baví nás to :grinning: ) .... Dobrou :pensive:
10. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
A co když bal ovule až 52DC?? :astonished: Je to možný??? Že bych byla teprve 7DPO....to by aji odpovídalo našemu poslednímu snažilkování, a na testíku by to nebylo vidět, dneska by teprve začalo stoupat hcg a proto mi může být tak špatně dneska...a ty změny nálad
10. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Drndi, tak fakt počkej až po tý dovolený a budeš mít na testíku jistotu. Nebo uvidíš podle zítřejší teploty jak říkala jarmulka a uvidíš jak se to bude vyvíjet. Ale trpělivá jsi dost, já už bych testila jak blázen :grinning:
10. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.