• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahojky, tak jsem si řekla, že mrknu, ale tak skvělou zprávu, že Jarmulka má // sem teda nečekala. MOC gratuluji!!!!! Je vidět, že i skoro beznadějné případy, nebo ty hodně složité měli v září šanci :wink:
11. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
ahojík,tak co nového je nějaká nová těhulka..? mě se nejspíš nepoštěstí,to by muselo být to štěstí fakt hodně unaveny.. :frowning2:
11. říj 2009 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno holky!!!!!! Tak jsem to nevydržela :sweat_smile: ( i když vím,že viditelnější změna na testíku je až po dvou dnech .... ) a znovu jsem testila a výsledek máte u mě v albu,tak nakoukněte - a co myslíte : sílí ??????!!!????

Jinak aktualizuji tabulku :

Těhulky:
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla //
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 60 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 44 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 28 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 23 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 23 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 22 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 22 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě .... 22 DC ...... 3. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí .....21 DC ...... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 19 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 16 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 14 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 13 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 12 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ..... 9 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ..... 9 DC ...... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ...... 8 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ..... 7 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ..... 6 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ..... 4 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ..... 3 DC ....... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ..... ? DC ........ 1.snažení
11. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Jarmul krásně sílí,je to opravdu krásnej testík :slight_smile:
11. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
:sweat_smile: Ahoj Jarmu !!!

Tý joóó, to si děláš srandu, tak to je bomba :grinning: Sice je to slabší, ale je a sílííííí ... Ty budeš opět maminka :dizzy_face: A pak že to nejde kočko naše. Vidíš, tady u nás v zářijovkách otěhotní snad každá :grinning: :dizzy_face: :wink:

Tak strašně potichounku ti gratulujiiiii - mám strašnou radost a skoro tady taky brečím :slight_smile:

Já dnes budu dělat poslední testík (víc jich nemám, a nechci 1 schovávat), ale u mne je to už asi jisté... Začínají mě pěkně bolet ty prsa, asi se zblázním. Takže jsem si je už začala mazat :confounded: krémem proti striím. Jinak mi je celkem fajn, až na tu občasnou bolest podbříška ... A mám pořád chutě, manžel mě musí krotit, neboť říkal, že za chvíli budu jak koule :grinning:

Jéé, já mám radost holky za vás.. Tak fajniky neděli a páčko
11. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Kebulko moc moc moc děkuju za gratulaci!!!!! Všechny se dočkáme !!!!!! Holky já mám normálně úúúplně bobky,protože se necítím těhotně :unamused: - no ale budu to brát jako dáreček od mimíska za ty útrapy,kterýma jsme si prošli :slight_smile: .... Jinak spalo se mi kráááásně,nemohla jsem sice usnout,ale za to jsem pak vychrapovala jako medvídek do 9 hodin!!!!!!!! A zase je tady mrtvo :grinning: :grinning: :grinning: - ach ta moje samomluva :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!
11. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Motol,Fló moc Vám princezny moje děkuju !!!!!! :slight_smile:
11. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
tak si se krásně prospnkala,to je moc fajn,já teda nic moc dítě mi marodí

Jarmul a kdy se budeš chystat k dr?
11. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
ahoj holky preju krasnou, i kdyz destivou nedeli....

Jarmulko, velka gratulace jeste jednou, carka proti vcerejsku vyrazne zesilila, takze je to jasny, je to tam!!!! :slight_smile:
11. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Já bych Motol chtěla až později - víš,chci už vidět srdíčko ( z toho mám totiž největší strach :frowning2: ), takže já zůstávám v relatovním klidu a k doktorce ( pokud se nestane nic neočekávaného .... :unamused: ) bych chtěla jít až na konci měsíce - někdy v tom týdnu od 26.10. do 30.10 . Víš co,já už chci jít na jistotu,nechci,aby mi řekla,že tam zatím nic moc nevidí a ať příjdu později!!!! To bych se určitě stresovala a hned hledala důvody proč tam nic ještě není a jestli se nemohlo nic stát atd... Znám se!!!! Určitě bych si to nevysvětlila tím nejednoduším způsobem a to že je to zkrátka ok,jen to chce ještě trochu času!!!! Hned bych v tom hledala problémy a to nechci. Takže se toho ušetřím a dr. půjdu nejdříve za 14 dní :slight_smile: . .... Jé,malej je nemocný???!!!! Hmm,to je blbý. Terka má rýmu jako trám ale naštěstí umí smrkat,takže jsme na tom celkem dobře :slight_smile:
11. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Zeb děkuju :sweat_smile: !!!! Já mám obrovskou radost,že ta čárečka trošku sílí!!!!! Pořád tady běhám s těma testíkama a Kuba mi snad každých 10 minut musí říct,že tam vážně jsou a že ta dnešní je silnější a hezčí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ženská jedna šííílená jsem :grinning: :sweat_smile:
11. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Jarmu,

já k tý doktorce půjdu taky asi až 19. října, uvidím :sweat_smile: To bych měla být v 6. týdnu, ale to stejně ještě nebude srdíčko vidět ne? Ale nechce se mi zase čekat déle, manža už mě honí, at si dojdu už příští týden, tak nevím.
11. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
:grinning: Jarmu, já když jsem včera oznámila, že budu dnes dělat ještě jeden test, tak se mi manžel smál a ¨ˇtukal si na čelo, že je to přecííí už jako jasný - tak že co blázním :grinning:
11. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Fló může a nemusí :unamused: - ono totiž začíná být vidět právě v tom 6. týdnu,takže já chci jít až po šestém týdnu,abych to měla jistý!!!!! Ale ty klidně běž!!!!! Čekáte první miminko!!!!!! Ještě nevíš,jak co na sobě vyhodnotit a tak,tak si pro svůj klid a hlavně klid manži :sweat_smile: zajdi!!!!!! Já jdu déle kvůli strachu z neúspěchu,ale to u VÁS nehrozí!!!!!! Vy jste otěhu hned a bez jakýchkoliv problémů atd!!!!!! Taky jsem s Terkou byla u mudr druhý den po pozit. TT :grinning: !!!! Vůůůbec nic nebylo vidět,ale mudr mi odebraka aspň krev na HCG a za hodinku jsem byla oficiálně těhotná!!!! :slight_smile: :astonished: Protože z krve je to nepopřitelný!!!! :slight_smile: Máš termín o dva dny dříve než já!!!!!!! To je kráááásný!!!!!!
11. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Fló, chlap tomu našemu testění nemůže nikdy porozumět!!!! :grinning: Ale jen testi!!!! Každý testík má nějakou expiraci a přeci ho nenecháš propadnout,nééé???? A taky je to nááádherný vidět tam tu čárečku zas a znova!!! :slight_smile: :grinning: Já si taky ještě koupím testík!!!!! V klidu,jsi úúúplně normální!!!! :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
:slight_smile: díky, to jsem ráda, že jsem normální :grinning: Tak asi půjdu toho 19. 10.

Já se prozatím loučím, odpoledne nám přijede návštěva, tak jdu dělat dort .. Prej má být hotový za 5min :grinning: :grinning: To jsem zvědavá, jaký bude :sunglasses:
11. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky jdu dodělal obídek ( uvařit brambory ) - a přeji všem dobrou chuť k nedělnímu obědu :slight_smile: - já se tak těším,mám šííílenou chuť na karbanátky a okurkový salát !!!!!!! Mňam,mňam,mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
holky já jak vás tak čtu tak už se taky hrozně těším na těhulkování :grinning: :grinning: no co tu páteční mrchu už jsme oplakala ale zase jsem na tom našla jedno pozitívum ....budem moct letos pořádně prohnat lyže, tuhle zimu už je to reálný, malýho můžem nechat na ccelej den u mamky a vyrazit :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
no jo a ted mě napadlo že září je teda ultra plodná ale co říjen ??????????? :grinning: :grinning: :grinning: myslíte že to bude taky takový ??????? neměli bychom teda změnit název????? jako třeba zbylé snažilky ze září a nastávají maminky :grinning:
11. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahojky holky moc zdravím.
Dočítat nestíhám včera jsem totiž byla celej den v Praze na výstavě a dnes jedu zase pryč. Ale viděla jsem tu úžasnou zprávu od Jarmulky ta krásně sílí je zase víc než včera :grinning: Ještě negratuluju ale moc moc moc držím palečky ať to vše je v pořádku a máte druhé krásné zdravé děťátko. :grinning:
11. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
majinka to není vůbec špatnej nápad :grinning: ještě teď oslední ms a přidáváme se k velkému snažícímu tulení :grinning:
11. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky holky, tak moje dnešní BT stejná jako včera (37,0 ), nějak jsem to nevydržela a zatestovala, a teď jsem moc zklamaná, protože vím, že pokud jsem fakt jak říká gryf dneska 14DPO, tak na testu by to mělo už být. Takže u nás bylo září neúspěšné, a hned ve čtvrtek po dovolený letím na gyndu pro injekci, protože mě už nebaví čekat na to, až si mrcha usmyslí, že přijde. Jsem strašně smutná, ale co se dá dělat. Za chvilku už vyjíždíme na tu Šumavu, tak doufám, že tam na to zapomenu a trochu se odreaguju. Ráno mi bylo sice šíleně blbě, ale to bude asi tím, že ještě nedošla mrcha, tak se bouří hormony. Mějte se tu holky krásně, přeji moc moc moc nových //, holkám, co už // mají, tak ať jim sílí a opatrujte se. Papapaa :slight_smile:
11. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Drndi, tak to je mi moc líto, a není možné, že je ještě na // brzo?? Tak uvidíš, jestli mrcha dorazí, ale ty teplotky máš teda hodně vysoké. Vím jak se cítíš, taky jsem byla zklamaná, akorát mě mrcha ještě v den testování přišla. Tak uvidíš, třeba aspoň ta mrcha dorazí, ať víš na čem jsi. A hlavně si nenech zkazit dovolenku na Šumavě. :wink:
11. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Drndičko už se na ty testíky vážně vyprdni :frowning2: - jen tě nervují!!!! Co se má stát,to se stane.... Teď je důležité,aby sis užila dovolenku a vrátila se plná sil!!!! Mimi bude,uvidíš!!!!!! Asi to jen chce trošku času. Ale za to potom,až uvidíš ty // na testíku,budeš o to více šťastná!!!!!! My jsme tu s tebou Drndičko,nenecháme tě v ničem!!!!! Tak zapomeň teď aspoň na chvíli na testíky a na mimíska a užívej si holka!!!!!! Podívej,jak ti závidíme!!!!! Dovoleka,jééé???!!!!! Ty se máš!!! :slight_smile:
11. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jarmulkooooo, gratuluju. Koukla jsem sem jen tak z dlouhé chvíle a úplně koukám. To je skvělé. Máme už 1/3 těhulek, to se to plní pěkně. Tak jen ať těhotenství proběhne bez problémů a všechno klape!!! :dizzy_face:

Drndi: to mě mrzí, ale uvidíš, že na dovolené vypustíš úplně myšlenky na miminko, budeš jen ty a manžílek a užijete si to. A na všechno se pak budeš koukat líp, hlavně odpočívej a nabírej síly!!!
11. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Chicco moc děkuju!!!! Jinak já jsem teď odma sama ( jen s malou ) tatínek nám šel na jedno pivko se strejdou - prej oslavit úspěšnou ,,práci,, :grinning: :astonished: . Tak jsem vykoupala holku,poklidila a teď listuju na netu a za chvíli začnou zpívat holky na nově,tak budu hezky relaxovat :slight_smile: . Je tu někdo?????? Já tady vážně často trpím samomluvou !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj jarmulinko,přeji ti pěkný večer mamčo :wink: .Já jsem tady taky,zrovna jsem dočetla,co jste za dnešek napovídaly a ještě jednou beruško hrozně hrozně moc gratuluju!!!!
11. říj 2009 ve 20:12  •  snaží se  • Odpověz
Katynko jsi moc hodná!!!! Všechny jste tady naprosto úúúžasný holky!!!!! Já jsem tak šťastná,že jsem vás našla :slight_smile: !!!!!! A tady holky,tady otěhotní každá!!!! My na to holky máme!!!!!! Věřím tomu!!!!!! Jinak já jsem hrozně moc šťastná a pořád to štěstíčko nepolevuje,spíše mi příjde intenzivnější :slight_smile: - jsem v sedmém nebi!!!! Testík jsem si přidělala magnetem na ledničku a pořád chodím okukovat - :grinning: no to říkám - jsem šíííílenec :grinning: :astonished:
11. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
štastnej šílenec :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
já tě chápu,já při minulém těhu taky pořád testovala a koukala se,jestli se čárečky někam neztratily.Jen si ten krásný pocit vychutnávej až do dna!!!!Snad to brzy taky tak budu cítit! :wink:
11. říj 2009 ve 20:20  •  snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.