• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tj Motol - jsem vážně případ :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - když potom,co mi řekli v Hradci,tak jsem byla úplně zničená.Ale chtěla jsem bojovat!!!!! Nezávisle na sobě mi 4 doktoři řekli,že s mým zdravotním stavem a s operacema co mám za sebou,že prý mám být ráda,že mám Terku, že další těhotenství je velmi nepravděpodobné. Na konci května jsem byla na závažný opraci - odvezla mě záchranka rovnou na sál :frowning2: - a od té doby mi chtěli ten zbylý vaječník už dvakrát vzít, a dvakrát jsem na něm měla cystu cca 6 cm v průměru :frowning2: ... Takže jsem si říkala,že musíme z toho vaječníku ještě něco zachránit a vydolovat!!!!
11. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
jarmul :grinning: tos jsi z vaječníku vydolovala to nejlepší co se dalo :grinning: :grinning:
my máme za sebou báječněj prodlouženej víkend s MM měl v pátek dovču, byli jsme na výletě užít posledních slunečných dnů no paráda ......
kdo chcete jukněte :slight_smile:))
http://majinka2.rajce.idnes.cz/Kladska_rijen_2009/#DSC00624.JPG
11. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Majinko teda to jsou náááádherný fotečky!!!! Moc Vám to tam sluší a ta příroda!!!!! No jako z pohádky!!!!! :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
jarmulka-a vydolovala jsi!!!!!!!!!!!! :grinning: Jsi fakt dobrá,že i po tom,co vám nedávali skoro žádnou šanci,jste to nevzdali a jak je vidět,tak se vyplatilo :wink: :wink:
Až půjdeš na kontrolu,tak ti tady všechny budeme držet všechny palečky,co máme :wink:
11. říj 2009 ve 20:41  •  snaží se  • Odpověz
no krásný fotečky i počasíčko se vydařilo :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jarmulka tam čekalo super vajíčko :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Holky nikdy se nemá nic vzdávat před bojem!!!!!!!! :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
maji moc pěkné fotky :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:52  •  snaží se  • Odpověz
já se pro dnešek loučím holky,dobrou noc a hezké sny,obzvlášť jarmulce :wink: :grinning:
11. říj 2009 ve 21:26  •  snaží se  • Odpověz
holky díky, přesně jak říkáte , super počásko :grinning:
holky dneska byl malej celý odpo tak uknouranej , máme nějaký mamánkovský období , porád na mě visí, kolikrást nechce ani k tátovi, no snad to nějak přejde...............ale i tak je mateřství to njekrásnější co jsem poznala jarmulka a ostatní mamulenky mi dají určo zapravdu :grinning: :grinning: a nastávající maminky nám to brzo potvrdí :grinning:
11. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
jARMULKO,tak vidím že tvoje štěstíčko se prohlubuje.. :wink: po tom co si otěhotněla i ty s tolika problémy a jen malou pravděpodobností že se vám to povede,si dávám i já naději,ale pomalu začínám házet flintu do žita,je to už tolik let co nic..byl by to asi zazrak..všem těhulkám krásná rostoucí miminka a všem snažilkám brzké // :wink:
11. říj 2009 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak vas chodim obcas docitat, ale moc se mi to nedari, jedete jak draci, co se tyce pro-chatovanych stranek:slight_smile:
Moc, MOC gratuluju novym tehulinkam, moc vam to preju, hlavne Tauru a Jarmulce - davate nam vsem ostatnim velkou nadeji a chut neztracet nadeji, protoze zazraky se porad deji, jen clovek musi verit, pozitivne myslet a neztracet nadeji... :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahojky holčiny,tak jsem se konečně na vás zase přišla podívat.
Teeeeda,takových nových těhulek,no to je bomba :slight_smile:
Holky,všem moc gratuluji,to je krásný :wink: Kéž bych i já tady u vás otěhotněla.
Jarmulko,super,přeji moc moc štěstíčka.Vidíš,zázraky se dějí.Držím všem palečky.
11. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jarmulko moc a moc gratuluju, no já jsem si myslela, že to bude miminko a žádná mrcha :wink: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 06:37  • Odpověz
Krááááááásné dobré ráno holky!!!!! Opět moc moc moc všem děkuju!!!! :slight_smile: A aktualizuji tabulku :

Těhulky:
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 6.tt
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla //
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 61 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 45 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 29 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 24 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 24 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 23 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 23 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě .... 23 DC ...... 3. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí .....22 DC ...... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 20 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 17 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 15 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 14 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 13 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí .....10 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí .....10 DC ...... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ...... 9 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ..... 8 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ..... 7 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ..... 5 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ..... 4 DC ....... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ..... ? DC ........ 1.snažení

Koukám hodně holek snažilek už je dost vysoko!!!!!!!! To určitě vyjde!!!!! Už se moc těším.... :slight_smile: :astonished:
12. říj 2009 v 07:03  • Odpověz
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla //
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 61 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 45 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 29 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 24 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 24 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 23 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 23 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě .... 23 DC ...... 3. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí .....22 DC ...... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 20 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 17 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 15 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 14 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 13 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí .....10 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí .....10 DC ...... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ...... 9 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ..... 8 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ..... 7 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ..... 5 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ..... 4 DC ....... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ..... ? DC ........ 1.snažení

Holky, trošičku jsem to upravila :slight_smile: jen u sebe :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahojky,tak dnes jdu na UTZ jestli narostl nějakej folík,su moc zvědavá,sice mě bolelo v podbřišku,ale už nic..mám poslední clostil,tak doufám že tam budou folíky..
12. říj 2009 v 08:05  •  3 děti  • Odpověz
Krásné i když u nás deštivé dobré ránko sluníčka :slight_smile: :slight_smile: .

Jarmůůůůůlkooooooooo, jsem nevýslovně šťastná!!! Málem jsem se počůrala dojetím, když jsem si přečetla o tvém testění. Hlavně jsem důkladně projela svým bystrým okem tvoje testíky a i ten první byl pro mne jasný !!!! Zlatíčko naše, moc moc moc moc moc a ještě víc ti k tvému těhulkování gratuluju a posílám vašemu mimískovi pusinku, aby věděl, že nejen maminka, tatínek a sestřička se na něho/ni (ně ?? :grinning: :grinning: :grinning: ) moc těší, ale i tetičky koníkovky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Jéééé, jsem tak šťastná, že to vyšlo. Vážně jsme měly obě tento cyklus téměř totožný (myslím BT) a nej nej nej nej nej je ten konec snažilkování a začátek těhulkování. Já se snad zblázním radostí beruško a jsem moc ráda, že jsme u sebe, protože se nám zářijový zázrak potvrdil.

O víkendu a ještě dnes jsem testila, protože jsem měla doma hodně testíků, tak abych je využila a až zpracuju a popíšu fotečku, hned jí vložím do alba. Manžel mi pořád říká dvoučárková pišika (holky - pišika je podle naší malý neteřinky princezna :grinning: :grinning: ). Už mi dokonce promlouvá i do bříška a říká mimískovi, aby pěkně rostl a byl v pořádku.

Drndičko, s tím testováním mě to překvapilo. Byla jsem nabeton přesvědčená, že tam ty // budou. Už jen ty příznaky a pocity, který si tu popisovala, tomu nasvědčovaly. Každopádně i nadále věřím, že brzy se ti objeví ty vytoužené // a příští rok bude maminkou. :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Majinko, ty fotky jsou super. :slight_smile: :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj Tauri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já jsem tááááááááák šťastná a moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc ti děkuju!!!!!!!!! Pokud půjde vše jak má,tak bychom měli mít mimísky jen pár dní od sebe!!!!!!!! Ty máš TP podle MS 14. června a já 19. června!!!!!! A jak se cítíš?????!!!!! Nastaly u tebe přes víkend nějaké změny????? Já jsem chtěla původně testit až dneska :grinning: - no,ale už to mám za sebou z víkendu a jsem móóóóc ráda!!!!! Dopoledne by mi dorazí korunky na účet - musím něco nakoupit,tak se rovnou stavím ještě v lekárně pro testík,abych zkontrolovala, co mimísek v bříšku????!!! :astonished: :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Krásné ránko holky :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:26  •  snaží se  • Odpověz
Dobré ranko holky!!!
Tak především JArmul, to je neuvěřitelný!!!!!!!!!!!! MOOOOOC gratuluju a doufám, že čárky budou jen a jen sílit!!! :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
ahoj holky, taky preju pekne pondeli rano!!!!
12. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak koukám, že nálada tu panuje víc než výborná. Já už jsem Jarmulce gratulovala o víkendu a je to prostě paráda. Krásně se nám plní plán, to je prostě super. :slight_smile: Já si užívám nesnažení, v sobotu jsem byla po dlouhé době flámovat a moc jsem si to užila. Tak ještě chvilku budu využívat toho, že někam můžu a až budeme konečně vyléčení, tak se do toho zase pořádně opřeme a to si pište, že pak to půjde hned. Sice Taurí si nejsem jistá, jestli už klapne listopad, ale vše je na dobré cestě, tento týden jdeme s přítelem k jeho kožní a udělá nám všechny testy, co můžou být, protože ví, že se snažíme o rodinu. Tak jsem ráda, jelikož tyhle testy se jinak dělají až tak po 1-2 letech snažení a my je budeme mít po 3 měsících, takže ty mé změny na děložním čípku přece jenom k něčemu byly. :wink:
12. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Jarmulko, určitě půjde vše tak jak má. Moc si to všichni přejeme. :slight_smile: :slight_smile: Sice mě někdy přepadnou ty ošklivé myšlenky, co když se něco nepovede, ale buď je zaženu sama, nebo se o to postará manžel. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ty termíny porodů jsou přibližné, takže je možné, že ve shodě budeme pokračovat a narodí se nám špuntíci ve stejný den :grinning: :grinning: :grinning: . Cítím se dobře. Ale jak už jsem psala, občas mě přepadnou ty nesprávné myšlenky, např. když mám méně citlivá prsa (která už zase méně citlivá dneska nejsou :grinning: :grinning: :grinning: ), když mě nepálí žáha po jídle a není mi špatně (což o víkendu nastalo) a nebo když mám jakoby menstruační pársekundové pobolívání v bříšku (převážně večer, když ležím na gauči). Jo, ale mám jeden supertěhupříznak. Usínám kolem půl sedmé večer, budím se kolem jedenácté, pak jdu spát (respektive se vysprchuju a přesunu se do pelíšku) a jsem jak čiperka už po čtvrté hodině ranní. :grinning: :grinning: Těhotenství se snažíme tajit, ale asi nám to dlouho nevydrží. První to věděla ségra, protože jak už jsem psala, jednak si mě občas vzala do parády :grinning: (vyšetření, léky a laparka) a taky jsem se potřebovala zeptat na ten utrogestan a v pátek jsme šli na návštěvu ke kamarádce a věděla jsem, že před ní to neututlám. Je to moje zlatíčko, který ví, jak dlouho jsme se snažili a byla z toho celá u vytržení. Dokonce jí naskočila husí kůže, jak byla dojatá :slight_smile: . Má momentálně dvouletého a dvouměsíčního chlapečka, takže jsem se kochala :slight_smile: :slight_smile: a i manžel si vyzkoušel pochovat toho malýho špuntíka. Navíc jsme od nich dostali nabídku na kočárek. :grinning: :grinning: :grinning: Ale nikdo jiný už o našem těhu neví. Ani v práci. Dokonce jsem to neřekla ani svojí těhuségře, která už má dnes čtvrtý den po termínu. Jsem fakt dobrá, protože jazyk mě hóóóódně svrběl.
:grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj Chicoolko, tak vidíš, že všechno zlé je pro něco dobré. Myslím si, že až přeléčíte ty ureaplasma, tak to snažilkování vyjde. A proč myslíš, že to v tom listopadu nevyjde? Vy určitě chcete s přítelem napsat Ježíškovi, přiznejte se bez mučení :grinning: :grinning: .
12. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Taurusenko, no myslím si, že možná ty antibiotika budeme brát dlouho, četla jsem někde, že právě přímo na ty ureaplasma se berou 20 dní a pak bude kontrola a 10 dní čekání na výsledky, takže se to může protáhnout a i když se vyléčíme na poprvé, tak prostě prošvihneme listopadovou ovulku. Taky je možnost, že se to nevyléčí hned (to si nepřipouštím). Ale to nevadí, stejně je fajn, že se na to přišlo teď...jo a ta kožní mi taky udělá test na ten hpv virus, tak budu mít jistotu, zda to mám či ne. Každopádně Ježíškovi napíšu :grinning:
12. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Chicoolko, tak když to nebude lvíčátko, bude to panenka :grinning: . To je jedno. Hlavně, aby se brzy po tom vyléčení zadařilo. Myslím si, že ta ureaplasmata těma antibiotika přeperete napoprvé. ÚÚÚÚÚÚÚrčitě !!!!! :grinning: :grinning:
Máš pravdu, že je super, že na to doktoři přišli hned a hned začali s léčbou. Pak už mimískovi nebude nic bránit :grinning: .
Holkýý, zase mě pálí žáha. Ten můj špuntík asi nemá rád čistou vodu, kterou teď zrovna piju. Musím to ještě vychytit, co mu vadí a co ne :grinning: :grinning: :grinning: .
12. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Tauri a to teprve příjde!!!!!!!!!!!!!!!!! Mě pálila žáha šííííííííííííííííleným způsobem tak od 7 měsíce až do porodu!!!! Ale to tak,že jsem absolutně nemohla spát!!!!!!!!!!!!!! A když už jsem usnula,tak jsem musela zase jít na záchod nebo mě vzbudily křeče do lýtek - to trápí moc moc moc těhulek a já nebyla vyjímka :unamused: ... Ale i tak už se moc těším až budu valit pupek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Jarmulko, moc a moc gratuluju! Teda to je najednou těhulek, skoro co dva dny jedna přibyde. Jen tak dál!!! :wink:
12. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Holky a copak asi drndapetka? Psala, že bude dnes testit, že jo? Tak by mohla taky oznámit //!
12. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.