• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jarmulko, taky se těším až bude to bříško vidět. Zatím jsou ti mimísci moc maličký. Nemohu se dovolat do poradny, abych se objednala na kontrolu tak jsem zvědavá, kdy mi tam ten telefon vezmou :fearful: a hlavně na kdy mě objednají :slight_smile:.

Vložila jsem fotku s testíkováním, tak se mrkněte na ty "dálnice" :grinning: :grinning: :grinning: .
12. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
no jsem zvedava, jestli tento tyden u me mrcha dorazi nebo uz ne... nejak mi sesty smysl rika, ze dorazi... ale stejne bych nejradsi uz testovala, kdyby me sestej smysl nahodou klamal, ale jeste mam doooost casu... achjo, nekdy se ten cas vlece :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Tauri tak mimískovi teda u tebe rozhodně nic nechybí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tohle už není ani dálnice,ale rovnou odletová plošina pro letadla :grinning:
12. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
taurusenko, krásný testíky...vlastně krásný první dopisy od mimíska :dizzy_face: Jinak já také věřím, že se vyléčíme hned a pak to půjde na první šťouch. :dizzy_face:
12. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Jarmulko, tak teda teď jsem si uvědomila, žes to byla ty, kdos mi psal, že budem těhotné zároveň a kdo z nás bude dřív...Tak jsi mě teda porazila :frowning2: . Ale to neva, já vás holky brzo dohoním, o víkendu bylo tuleníčko a zůstala jsem dlouho ležet, aby spermíci mohli doputovat tam, kam mají :wink:
12. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
To víš že to Chicoo půjde!!!! Tý jo,ty budeš totiž tak nažhavená,že se manžílek jen o tebe otře a už v tom budeš lítat :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Aji já na tebe čekám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zahřívám fleka!!!!!!!!!!!!!! To bays přišla krásně do teploučka :grinning:
12. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Zebraf, tak u mne se ten čas po ovulce taky táhnul jak puch, ale jak se blížil testíkovací den, tak jsem chtěla testit méně a méně a 8.10. jsem nechtěla testit vůbec. Jenomže jsem holkám slíbila, že testit budu, tak jsem se překonala a byly tam // :grinning: . Teď zase čekám na první vyšetření a to se mi táhne snad ještě víc. Nemůžu se toho ultrazvuku dočkat. Holt na ty krásné věci si člověk musí počkat :slight_smile: :slight_smile: .

Jarmulko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak kéž by jsme doletěli až do toho šťastného konce :grinning: . VVVVVVVVVŠŠŠŠŠŠŠŠŠÉÉÉÉÉÉÉÉÉCCCCCCCCCHHHHHHHHHNNNNNNNNNÝÝÝÝÝÝÝÝÝ :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
jarmulko, jojo to máš pravdu, že budeme po tý abstinenci pěkně nažhavení a mimísek tam bude coby dup. :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Tauri to já jsem u Terky byla taky na všechn šííííííleně nedočkavá :grinning: . Za to teď,teď teda k mudr rozhodně nespěchám. Chci mít co nejkratší oficiální těhu :slight_smile: - těch prohlídek a všeho si ještě užiju až až :slight_smile: ... Ale u malé jsem nebyla jiná!!!!!!!!!! Hned jsem chtěla fotečku a pořád bych chodila na UZV atd.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Jarmul, tak to jsi hodná, doufám, že tento cyklus se to u nás povede. Holky, já už bych tak moc chtěla!
12. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Aji vyjde to!!!!!!!! Prostě musí a basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Chicoolko, to mě nenapadlo, že to jsou vlastně první dopísky od mimíska. To hned musím doma manželovi říct, určitě je pak bude chtít archivovat :grinning: :grinning: .

Ajinko, abys´v těhutabulce nebyla dřív, než si myslíš :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: . Jinak, jak si psala o tom ležení po snažilkování, tak si mi něco připomněla :slight_smile: . Bavila jsem se s manželem o tom našem zázraku a taky jsem si uvědomila, že to podkládání zadečku po milování bylo prováděno tentokrát trošku jinak. Předtím, než jsem si dva bucláky narvala pod sedinku, tak jsem sebou tak šila, že mi šla pánev nahoru a dolů. Ale posledně jsem to vychytala :grinning: . Odložila jsem polštáře pod hlavou, chytila jsem se pelesti a přitáhla pokrčené nohy co nejdál a nejvýš to šlo, takže jsem měla tělo od pasu dolů kolmo k postýlce a manžel mi ty dva bucláky dal pod pánev najednou bez jakýchkoliv jiných pohybů.
Jo a mimochodem, jak jste se tady bavily o té kyselině listové, tak dva roky jsem užívala calibrum babyplan. Pak už jsem se na to vykašlala, protože jsem si řekla, že je to stejně k ničemu. Jenomže jak jsme se objednali do té poradny, tak jsem si řekla, že tu listovku zase začnu brát, ale obyč. Je to kyselina listová forte 800mg od medpharma (nevím přesně tu značku) a začala jsem jí užívat od září :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Pak jsem měla to upnutí na IUI a v době ovulace jsme se denně milovali. Ale hlavně, myslím si, že jsem se dost uklidnila a hodila do pohody tady mezi váma. Jste zlatíčka, takže na těch našich // máte taky svůj podíl úspěchu :slight_smile: :slight_smile: .

Takže Ájinko, hlavinku vzhůru a mimísek se brzy přihlásí o své slovo :grinning: :grinning: . Podívej se na Jarmulko, to je přece ten nejkrásnější zázrazk nad nejkrásnější zázraky světa :slight_smile: :slight_smile: .
12. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
no je jednou jedna, ze se to tady zazrakama jenom hemzi, tak jen tak dal!!!! :slight_smile: bylo by fakt supe, kdyby se nam to vsem podarilo do Jeziska, to by ty Vanoce byly vubec takove pohadkove...
12. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
zebrafa: no já za sebe s tím do Vánoc moc nepočítám, ale počítám, že by se na Vánoce mohlo zadařit a mohla bych to zjistit v novém roce. No uvidíme. Každopádně já jsem v naprostém klidu, čeká mě spousta krásných akcí, rautů, zábav, tak se na to těším, že si to ještě užiju.

taurusenko, to víš, že jsou to dopísky od mrňouska. První zprávičky vám posílá, že je tady a že se máte pořádně připravit na malýho raubíře nebo raubířku.
12. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Taurus, máš pravdu, snad to brzy vyjde. Manža na mě vždycky divně koukal, když jsem jako zůstala ležet a podkládala si zadek polštářem, ale teď už to pochopil a já řikám, že nic se nesmí podcenit, takže to musím takhle dělat. Teď mi manža zase na 2 dny odjede, ale ve středu na to zase skákneme. To by zrovna mohla být ovulka. Jinak taky beru úplně obyčejnou kyselinu listovou, asi za 40kč. Myslím, že je to lepší než nějaké multivitamíny, takhle aspoň vím, že určitě tam té kyseliny uvedené množství je.
12. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:

zatím jen nakukuju, mám tu dneska nějak dost práce :unamused: zběžně jsem přelítla stránky - velikááááááá gratulace pro jarmulku!!! :wink: :dizzy_face: a pak že by byl zázrak, kdyby se ti podařilo otěhu... no, milý lékaři, zázraky se prostě dějí! je to krásný a moc ti to přeju... hlavně aby bylo vše v pořádku a ty se za osm měsíců mohla radost z další rošťandy či rošťáka :dizzy_face: :dizzy_face:

tauru: už máte krásnou dálnici, takže přeji ať se do tý poradny brzy dovoláš a hlavně ať ti čas utíká rychle.. i já vím, jaké to je čekat na ten první utz a vlastně celkově na to, jestli je vše v pořádku.. uvidíš že bude :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

aji: určitě to brzy vyjde, neboj - pro štěstí se má jít trošku naproti a jelikož tak pilně snažilkujete, tak to by bylo aby nepřišlo.. jen si prostě dává trošku na čas :wink: :slight_smile: já beru taky listovku cca za 40Kč, takže vím že v tabletě je toho právě tolik kolik píšou :wink:
12. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Blíženko moc děkuju a povídej!!!!!!!!!!!!!!! Jak dopadla první kontrola??????!!!!???? :slight_smile: :astonished:
12. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj, jsem zpatky z porady! To byl zas plodně strávený čas :frowning2: bléééé

no jinak holky poctivě tulíme, kromě včerejška, kdy jsme odpadli protože jsme se vyčerpali na našem viném víkendu na moravě, ale jinak ... :slight_smile:)
Už taky Aji doufám, že u nás se povede!! :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
TAky beru uplně obyčejnou listovku.. :slight_smile: Podkládám zadek pro jistotu, zkoušíme ale i jiné polohy, protože m i doktorka po té revizi řekla, že mám zakloněnou dělohu a že by bylo lepší, abych pak případně ležela na břiše :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky, tak mi teď volala sestřička z poradny, protože měla ode mne zmeškaný hovor, jestli jsme domluvené na předání léků. Tak jsem jí řekla, že jsem těhotná a byla z toho tedy nemile překvapená :confounded: , protože prý mi už ty léky vyzvedla. :unamused: Mám si tedy nechat potvrdit těhotenství a pak se jí ozvat, takže je to úplně jinak, než jsem si myslela :confused: . Takže žádná kontrola na konci měsíce a už vůbec ne v té poradně, ale u mojí gyndr. Jsem po tom hovoru s tou sestrou docela zdrblá :frowning2: . Tak se holt zkusím objednat ke svojí gyndr. a uvidíme.
12. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Taurus, nebuď z toho zdrblá!!! Sestřička prostě měla blbej den a tys jí padla do rány...
Měla mít radost za tebe a ne tě takhle rozhodit :frowning2:( Myslím, že jestli máš rozumnou doktorku, tak bude mít radost.. ta sestra z poradny dá léky někomu jinému..
nenech si to nikým a ničím zkazit tu radost!! :slight_smile: Ať si v pohodě pro mimisko
12. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Handm, ze všech sil se snažím, ale připadala jsem si jak blb, který chodí do poradny, a pak si klidně otěhotní přirozenou cestou. Navíc ty léky stojí 3 tis., takže jestli je vyzvedla, je nejspíš naštvaná, že je bude muset udat jinde.
Každopádně nejbližší volný termín u mé gyndr. byl v pátek, takže si půjde nechat potvrdit těhu. Teď jsem byla na recepci, kde se objednává, takže 16.10. v 10:00. Pro jistotu tam ale ještě zavolám, jestli pro tyto případy nemají jiné podmínky k objednání. Snad ale ne !!
12. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
No jasne, myslim, ze toho pani chtela dosahnout.. asi z toho maj pekne penize, a tys jim to prekazila :slight_smile: :slight_smile: dobre !!!! Nenech si to kazit!! oni si poradi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Máš pravdu handm, proč bych měla mít nervíky z něčeho, z čeho mám mít absolutní radost. Nemohla jsem přece tušit, že to tento měsíc vyjde. No, hlavně jsem zvědavá co mi řekne, až jí to svoje těhu potvrdím. :confused: :zipper_mouth: . Nejspíš ale se mnou mlátí hormony, protože se mi z toho chce brečet. Ono to ale nějak dopadne !!
12. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
to asi jo, hormony jsou previt :slight_smile:) Ale pro tebe je nejduležitejší, že se to povedlo, že se vám povedl zázrak a žádná sestra na světe nemá právo ti to kazit.. at si trhne ploutvi..
:slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Děkuju handm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc moc moc :slight_smile: .
12. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tauri dočítám a nestačím se divit!!!!!!! To snad ani není možný???!!!! Co takováhle ženská dělá právě na tom místě,na kterém je???!!!!!!!!!! Ona obzvláště by měla mít pochopení - resp. radost z toho,když vidí,že jejich léčby není potřeba - myšleno z lidského hlediska. Jenže tohle je právě ten tip sestry,pro kterou nejsme lidi,ale příjem peněz!!!!!!! Bych jí dala!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takhle jednat???!!!!!! A co si jako myslí?????!!!!! Že jsi paranoidní a že těhotenství jen předstíráš?????!!!!????? Nemám slov!!!!!!!!!!!!! Každopádně my víme své!!!! A miminko jí pěkně vytře zrak :grinning: :astonished: !!!!!! Hlavně se takovýma lidma vůůůbec nezaobírej!!!!!! Nestojí ti za to!!!!!! Jen si říkej : je blbá,je blbá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tauri, vůbec nebuď smutná z nějaké blbé sestry. Raduj se, že se to povedlo přirozenou cestou, to je přeci nejhezčí věc, co se mohla stát. Nějaká blbá sestra tě přeci nebude stresovat!
12. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj Holky,tak mi sme nemocní máme zánět na průduškách a sme na atb

Tauri,nic si z toho nedělej každá sestra nemůže být příjemná,hod to za hlavu
12. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.