• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Je motol, to mě mrzí...:frowning2: snad budete brzy jako rybičky!!!

Aju, taky si říkáš, že když tady v diskusi se dějí zázraky, že se tam musíme taky vejít,?! :slight_smile:)
12. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Děkuju Jarmulko a Ajinko :slight_smile: . To je právě to, co píšeš Jarmulko, čekala jsem od ní, že bude mile překvapená a ne že mi předhodí, že už pro mne vyzvedla léky. Asi to mě na tom nejvíc zamrzelo a zklamalo. Konkrétně ve specializované poradně jsem čekala víc pochopení. Navíc když jsem s ní poprvé jednala, když mi zakládala kartu, tak mi přišla docela fajn. Teď jsem teda ale změnila názor. Nemůžu za to, že ty léky prochází schvalovacím řízením a nejdou se jen tak koupit v lékárně. Holčinky moje, moc děkuju za rozptýlení a lepší náladu :slight_smile: :slight_smile: .
12. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jejda motol, tak to Matýskovi přeju brzké uzdravení :slight_smile: . Teď je venku opravdu ošklivo, tak se není čemu divit, že ti drobečkové to takhle odnesou. Hlavně ať je malý brzy fit a může opět "zlobit" maminku :grinning: :grinning: .
12. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Handm, jasně, když to tady vidím, jak se tu těhulí o sto šest, to by bylo, abychom se brzy nepřidaly! :wink: Věřím, že se to brzy povede! Kdy budeš testit, teď se mi nechce vracet na tabulku, tak nevím, kolikátý DC jsi...?
12. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Motol, ať jste brzy zdraví! No jo, to bude tím počasím, je škaredě a náhle se tak ochladilo...
12. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
taurusenko, vůbec si z toho nic nedělej. Ona to ta sestra vůbec nemusela myslet osobně. Já si tohle vždycky přetočím na sebe, taky se tu v práci neusmívám celý den a leckdy se taky na někoho zamračím a jsem protivná. A co si budeme povídat, oni toho taky mají leckdy dost. Tím se jí nezastávám. Mrzí mě, že tě tak rozhodila. Pro ní je to ale prostě jen práce, nebyla určitě naštvaná na to, že nepůjdeš na IUI, ale spíš jak teď naloží s těmi léky. A když říkáš, že ti ze začátku přišla fajn, tak třeba fajn je, ale má s tím teď starosti...
12. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Chicoolko, asi máš pravdu. Nebo v to spíš doufám :slight_smile: . Teď jsem zase volala svojí gynekoložce a mluvila jsem se sestřičkou a ta byla zase naopak jako med :slight_smile: . Takže to zprůměruju a už si z toho nic nedělám :slight_smile: . V pátek se dozvím víc. Ať už to bude potvrzení ze krve nebo ultrazvukem. Budu teprve 5+4 tt, takže jestli se v děloze něco ukáže, tak to bude malililinký flíček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
12. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
taurusenko, určitě mám pravdu. Příště bude určitě milejší a když ne, tak je to kráva a už tuplem se tím nezabývej. Z tvýho těhotesntví je jenom a jenom radost. My jsme tu byly šťastné s tebou, tvoje okolí, jaks psala kamarádka také, to je nejdůležitější. Pro tuhle sestřičku jsi jenom práce a nyní asi práce navíc, nejspíš se ani nestačila pozastavit nad tím, že se ti stal zázrak, ale začla okamžitě přemýšlet nad sebou, co s těmi léky udělá. Takže se tím fakt netrap. A jestli se objeví v pátek i malinkatý flíček, tak z něho bude radosti, že se pomějeme všechny :wink:
12. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
jarmulka: kontrola dopadla na výbornou, psala jsem už v pátek, v albíčku mám to nejdůležitější info a fotečku, tak mrkni :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

tauru: už to tu psaly všechny, nic si z toho nedělej.. chicolka má pravdu, prostě neuvažovala jako ty - to že vlastně po takové době se vám to povedlo přirozeně - ale prostě pracovně, takže co vlastně teď udělá s těmi léky, které původně nakoupila pro tebe... nenech si od ní zkazit náladu, za to to přeci nestojí, raduj se z toho, že vás konečně bude o jednoho víc :wink: :slight_smile: :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Díky Holky snad bude brzo v poho

chicolo to je malej špuntík
12. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Aju, jsem dneska 14-15 DC, takže budu testit až se vrátíme z dovči, když nedostanu MS...
MYslím, že dřív to nemá smysl a navíc by mohla Mrcha mrcha přijít, tak uvidíme.. i když občas si říkám, jestli si nevsugerovávám nějaké pocity.. měla jsem o víkendu mravenčení v prsou, takový citlivější a jsem trochu nafouknutá, břicho a mám pocit, že jen a jen kynu, ať sním cokoliv... :slight_smile:) tak uvidíme
12. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jarmulko, prosim te, kolikaty den po ovulaci jsi testovala?
12. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky, teda, vás dočítat, to je teda dílo :grinning:
12. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
teda dneska moc ukecané nejste :grinning: to je dobře, protože aspoň nemusím tolik dočítat, v práci dnes bylo moooc práce :grinning: :slight_smile: :grinning: pro dnešek ale padla, mějte hezký zbytek dne a zase zítra, pa :slight_smile:
12. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
:slight_smile: Zdravím holky .. Co nového?

Taauri, to je smutný s tou sestrou - měli by mít na takových místech přece radost, ale no jo, pro ně je to nejspíš rutina.. Ale ty se tím netrap, důležitý je, že čekáte miminko přecííí :dizzy_face:

Já teda jdu na kotrolu asi až za týden, v pondělí 19.10. :dizzy_face:

Dnes jsem si tam volala, a pokud mi prý bude dobře a nezačnu krvácet nebo špinit, mám přijít až v to pondělí. Ale je to drsný, když jsem se ptala, kdy jako mám přijít, řekla mi sestra nejdříve 5-6 týdnů po 1.dni poslední MS a kdybych krvácela, tak hned k nim nebo rovnou do nemocnice :confounded: - smutný. Úplně se to ve mně sevřelo..

Ale už se k tý doktorce nemůžu dočkat, chci mít klid, že jsme v pořádku

:dizzy_face:
12. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj Flo, neboj, určitě to bude dobrý!!! žádný špatný myšlenky..!!!!
12. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte? A co nového?? Novým těhulkám moc gratuluji. Je vážně pravda, že zázraky se dějí. A je to super. Hl buďte na sebe opatrní. Já doufám, že nám všem se to podaří do VÁNOC NEJPOZDĚJI. U nás to bude v listopadu rok. To je strašné jak ten čas letí. :wink: Taky je u Vás, tak ošklivo??
12. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
ahoj holky,
Nikohlava, ja budu rada, že se podaří a nebude to trvat roky :slight_smile:
Nevím, odkud jsi, ale v Praze je hnusně
12. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak náš Puclík už má založené album a má tam fotečky ze čtvrtka :slight_smile: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
jééééééééééé,krásný fotečky
12. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
pepi a vše v poho u tebe?
12. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
motol, jen jsem unavenější a tak tak že neblinkám při přebalování ale jinak dobrý :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
pepi gratuluju!!!!!! a vsem ostatnim tehotnym taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: holky se mate:slight_smile: ja uz tu chvili nebyla..nejak jsem nemela naladu..pritel byl v anglii, pak prijel na dva tydny..akorat na ms...a ted jezdi domu jednou tydne..takze naprd..od dr mam prasky na vyvolani ovulace, a nastesti to presne vychazi na tento vikend snad..tak to ani z bytu nevylezem:slight_smile:))))
12. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Dobré ránko snažilky a těhulky :slight_smile: . U nás prší a je pořádná zima. Nějak si na to počasí nemůžu zvyknout :slight_smile: .

Pepinko, fotečky jsou náááááááádherný :slight_smile: :slight_smile: . A nejdůležitější je, že jste oba v pořádku. Taky se teď cítím unavenější, ale ty to máš náročnější, protože máš doma to třináctiměsíční zlatíčko, které vyžaduje veškerou tvojí pozornost, tak si asi moc neodpočineš.

Flosi, určitě bude všechno v pořádku. Taky mě občas přepadne tíseň, jestli je vše tak jak má být, ale to si nesmíme připouštět. Na kontrolu jdu už tento pátek, ale jak jsem se těšila na první vyšetření, tak teď už se teším až na to druhé. Chtěla jsem k doktorce jít až tak v osmém týdnu, na konci října, ale musím mít to těhotenství potvrzené kvůli poradně, tak jdu už teď. Nevím, jestli mám ještě k doktorce zavolat, zda by tam mohl jít manžel se mnou. Ale myslím si, že by to bylo lepší až když bude vidět ta srdeční akce.
13. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:No Pepča je náročnej v tom že je velikej mazel, takže když je vzhůru, tak vyžaduje kontakt :slight_smile: ale teď usnul (poté co vstával 4.45 :unamused: ) tak toho jdu využít a modlím se, aby spal aspoň do půl devátý :slight_smile:
13. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
13.10.2009

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... první KO 16.10.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 62 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 46 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 30 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 25 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 25 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 24 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 24 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 24 DC ...... 3. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 23 DC ...... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 21 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 18 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 16 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 15 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 14 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 11 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 11 DC ...... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 9 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 8 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 6 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 5 DC ....... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě .... ? DC ........ 1.snažení
13. říj 2009 v 07:13  • Odpověz
Pepinko, toho mazlení využívej :slight_smile: :slight_smile: , v pubertě už tomu tak nejspíš nebude :grinning: :grinning: . Taky jsem vstávala před pátou, takže Pepčovi závidím, že může ještě spinkat :slight_smile: :slight_smile: .
13. říj 2009 v 07:16  • Odpověz
hm tak si dáchnul jen chvilku, tak doufám že pak usne ještě, že trochu bude s maminkou mít soucit :grinning:
13. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
ahoj holkz, preju hezke rano... venku je zima, i kdyz obcas vykouklo slunicko, kde ze to leto a babi leto je???? ale vas hreji jina slunicka pod srdcem, a to je vic neze leto :slight_smile: ja jsem dneska rano byla s mladym u zubare, tak mame zase na pul roku klid :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahojky všem...tak sem byla včera měřit folíky na UTZ mám jen jeden 19mm,tak sem dostala zase dvojtou dávku pregnylu,mudr říkal že je folík hezký,ikdyž je to trošku šišoun,je trošku šišatý,tak nevím jestli není deformovaný,říkal že je možná připravený na prasknutí,sliznice 11mm..mám poslední clostil,tak to musí vyjít,muddr mi řekl že mám chlapa aspon na tři dny zamčít doma:slight_smile: ,taky mi říkal že mám utrogestan nasadit až tak za 5 dní ,až proběhne ovulka a že je lepší ho brát 2 naráz večer
13. říj 2009 v 08:03  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.