• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, tak já už jsem vytáhla podzimní bundu a jak bodla. Včera jsem měla jen vestičku a byla mi zima. No jo, už holt je po teplíčku, ale vydrželo být dlouho teplo, loni to bylo horší. Spíš mě ale začíná štvát ta tma. Mám pocit, že vstávám ve tři ráno...no nedá se nic dělat. Já už dnes budu objednávat dárky na Vánoce, ať mam rezervu, že to přijde a pak před Vánoci klid.
13. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
ahoj paji, moc preju, aby to vyslo!!!!
13. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
chico, taky uz jsem letos zahajila vanocni objednavani... takze par veci uz je doma poshovavanyho, jen to zabalit, ale vim, ze polevim a nakonec zbytek budu shanet v prosinci...
13. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno holky!!!!!!! Tady je teda taky šíííílenááá zima - byla jsem odvézt malou do školky a teda fuj!!!!!! A to musím dneska jít zařizovat pár věcí do města :unamused: .... Pajinko,to je úúúžasnýýýý!!!!! :slight_smile: Folík 19 mm a sliznice 11mm !!!!!! Holka ty to tenhle měsíc dáš !!!!!!!!!!! :slight_smile: :astonished: To jsou náááádherný výsledky!!!!!!!!!!! Jinak jsem dnes udělala ještě jeden testík,jestli čárečka bude sílit a myslím si,že je to OK :slight_smile: - no posuďte sami :slight_smile: :astonished: v albu ....
13. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
dobré ránko! jarmul, je to jasný, čárka sílí :wink:

holky, chtěla jsem se vás zeptat, jaké máte příznaky ovulace? mě už třetí den bolí v podbřišku a jsem hrozně nafouklá. Zítra jdu na UTZ, tak jsem zvědavá, jestli tam dr něco najde. V sobotu jsem při sexíku cítila, že tam něco je, bolely mě oba vaječníky... a teď už mě bolí spíše celé břicho, ale podle teplot ještě ovu nebyla...
13. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky, ráno jsem byla na kontrole na gyndě, opět mě nepotěšili. Cysta je pryč, ale na oplátku mám v děloze polyp. Co to je???Jak to operují? Chtěl mě poslat do nemocnice, ale prý když jsem byla v srpnu na dvou revizích, tak zas do mě nechce rejpat, tak to necháme a za 14 dní jdu znovu. Navíc mám nízkou děložní sliznici, tak snad abych ještě neotěhotněla, nebo se vajíčko nebude mít kam uhnízdit. Ach jo. Holky, neexistuje něco na růst té sliznice? Díky.
13. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
krásné ráno holky :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:50  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj kebulko, mě při ovulce bolí vaječník, ale jen jeden. Uvidíš na UTZ, gyndař může vidět folikul před prasknutím, to by pak nastala ovulace.
13. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásný den, i když teda to počasí , bléééééé....
malej dneska vstával v 5.45!!!!!!! jsem ko, a to mám dneska fofr, vyrážím za chvíli do práce, a vrátím se až odpolko, chjo........

jarmul , testík už je výstavní :grinning: :grinning: :grinning:

holky to jste poctivky s vánocema já to honím dycky na poslední chvíli :grinning: ale letos jsme se všichni dospělái domluvili že budem nadělovat jenom dětem, tak odpadne kupa starostí.....................
13. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
pepi-super fotečky,bublinka je tam krááásně vidět! :wink:

paji-tak tohle musí vyjít,vypadá to vážně dobře.Poslechni pana doktora a dveře zamni na 3zámky!

kebul-mně při ovu pobolívá podbřišek a sem tam v něm docela dost píchne,tam,kde jsou vaječníky,ale možná to máme každá jinak?
13. říj 2009 v 08:57  •  snaží se  • Odpověz
aji na růst sliznice doporučují kontryhelový čaj, prej to funguje, nevím já nezkoušela..................
13. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Maji, kontryhelový čajík piju už skoro 4 měsíce, tak nevím. Třeba to ještě zabere.
13. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
majinka2: to je krásná domluva nakupovat jen dětem, tolik se těším, až s námi u stromečku bude dítě...snad už příští Vánoce tam s námi nějaký prcek bude. Já v podstatě nakupuju jenom přítelovi, mamce a tátovi vždy nějakou blbůstku a se ségrou jsme už léta domluvené, že si nic nedáváme. Ale pro přítele je to děsná odpovědnost :grinning: dřív jsem také nakupovala na poslední chvíli, ale vždy to pak byla nějaká blbůstka. Teď si dáváme s přítelem docela kvalitní dárky, tak poctivě vybírám a na poslední chvíli to prostě nechat nemůžu. Loni jsem už v listopadu měla všechno a bylo to super.
13. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
no já právě byla překvapená, že mě bolí na obou stranách - víc teda na levé... brala jsem první měsíc Clostilbegyt, tak je možné, že se urodilo na obou vaječnících. Ale v neděli už jsem žádnou takovou bolest necítila... nevím, jestli je možné mít dvě vajíčka a každé praskne postupně... protože jinak si to neumím vysvětlit...
aha...ještě vím že hodně je dobrej Gynex ten upraví všechno co má.........................
aji, jak velkou jsi měla sliznici? já s ní mám právě taky problém :frowning2:
aja.83: tentýž problém měla kamarádka, doktorka jí chtěla dát snad nějaký hormony...no a nakonec otěhotněla po 1. měsíci snažení. Tak já nevím.
13. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Kebul, On mi neřekl, jak velkou ji mám. Jen, že prý je strašně nízká. Tak já teď studuju na netu, jestli na to něco neexistuje...
13. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
holky,já mám mít dnes šťastnej den,tak jsem ráno testla :sweat_smile:
13. říj 2009 v 09:07  •  snaží se  • Odpověz
Pajinko, tak to jsou super výsledky z té kontroly. Folikulík vyrostl, sliznice je vysoká, tak manžela podle rady doma pěkně zamkni, ať máme brzy další těhulku :slight_smile: :slight_smile: .

Holky vy mě s těma vánocema děsíte :fearful: :confused: . My se s manželem dohodli, že si letos žádné dárky dávat nebudeme (měli jsme vánoce 8.10. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ). Na tom jsme se ale domluvili už před tím než jsem otěhotněla. Řekli jsme si, že budeme platit za to IUI a kdoví ještě za co. Teď když čekáme mimíska, tak budeme šetřit korunky :slight_smile: . Se ségrama to máme domluvené tak, že dárky dáváme pouze dětem a budeme rádi, když nám dají tip na dárky tři týdny před vánocema :slight_smile: :slight_smile:. Pro prarodiče dárky ještě vymyšlené nemáme. Ale jak to tak čtu, měli bychom začít přemýšlet :grinning: :grinning: :grinning: .

Jarmulko, čárka stopro sílíííííííí, takže mimísek se hlásí čím dál víc :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: .

Kebulko, minulý cyklus a tento jsem poprvé cítila píchání u vaječníků. Předtím se mi to neobjevovalo. Bylo to kolem ovulace, ale někdy mě píchlo i po ní, takže ti neporadím jestli ovu byla nebo teprve bude. U mne to bylo daný ovutestama. BT byla jiná než v jiné měsíce, takže jsem se spoléhala na ty testy.

Ajinko, s tímhle zkušenosti nemám. Každopádně ti ale moc přeju, aby se to brzy vyřešilo. Za těch 14 dní už budeš vědět od doktora víc, co se s tím provede. :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
jarmulko-teď jsem koukla do albíčka a čárka je náááádherná!Už absolutně není pochyb!! :wink: :wink:
13. říj 2009 v 09:10  •  snaží se  • Odpověz
katyna... a výsledek testování? :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

jarmulka: čárečka už je jasně vidět, krásně to síílíííí :wink:

kebulko: mě při ovulce vždycky trošku pobolíval podbřišek, ale spíš jen nárazově a občas jako píchlo u vaječníku, ale jen u jednoho, ne u obou... no a u mě v době ovu se úplně strašně zvyšuje chuť na sex, takže podle toho jsem to správné období mohla identifikovat :grinning: :slight_smile: :grinning:

katyna: no a jak?????
13. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
no jsem na ten zítřejší UTZ zvědavá, bojím se, abych neměla cystu :unamused:
13. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Katy, nenapínej nás!
13. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Kebul, neboj, cysta nebude. A kdyby jo, je dobré se o tom dozvědět a něco s tím dělat. Tak držím pěsti, ať to dobře dopadne.
13. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
no já nevím,jak nabiju baterky,zkusím do albíčka hodit fotku,ale asi si to tam možná spíš představuji,než že tam je :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 09:21  •  snaží se  • Odpověz
jé, nadějné testování :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
my se o víkendu snažili o 106, protože mi teplotka klesla, pak mi krásně stoupala, ale teď zase klesá :unamused: kdo se vyzná v teplotách, jukněte ke mě do albíčka. Děkuji :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Katy, jestli tam něco vidíš, může to tam být :wink: ! Kolikátý jsi DC?
13. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.