• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
katynko, to by bzlo super!!!!
13. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
katyna: neházej flintu do žita, až nabiješ tu baterku, tak to sem určitě hoď a my to posoudíme s tebou :grinning:
13. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
aja-dnes jsem myslím 24DC.Já minule testovala až první den po vynechání a to už byla zřetelnější,teď teda nic moc,ale vidí ji tam i přítel
13. říj 2009 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz
a katy, koukam ze jsme stejny den cyklu :slight_smile: takza bych mohla taky pomalu testovat, ale ocekavam mrchu pozitri, tak do patka vydrzim a pak pripadne zkusim, pac mam pocit, ze se nezadarilo ...
13. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
tak jestli ji tam vidi i pritel... tak to je hodne nadejny!!!!!
13. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
zebrafa-taky ještě nevím,jak to dopadne,k tomuhle mě dotlačil spíš přítel,připadá mi,že je nedočkavější víc,než já :grinning: .Ale pořád se mi BT drží docela nahoře,pobolívá mě břicho,jako při minulém těhu a hlavně!Děsně mi začala smrdět houbička na nádobí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .A to je úplně nová! :grinning:
13. říj 2009 v 09:33  •  snaží se  • Odpověz
Katynko, tak tu baterii dobíjej i očima, protože jsem napnutá jak kšandy :grinning: . Bylo by to super. Holky, to září bylo tedy vážně plodné !!!!!!

Kebulko, tak ten tvůj graf je v tuto chvíli jasný. Máš tam nádherný vzestup teploty, a pak pokles. Bomba. Jestli půjde teplota opět nahoru, je to víc než nadějné. Navíc, když jste se snažilkovali o 106, musí to tam býýýýýýýýt :grinning: . Jestli chceš, mrkni do mého alba na grafík. Divočina a přesto úspěšná !!! :grinning: Mimochodem, taky jsem se obávala cysty, když mě tento cyklus začalo v mnohem větší míře píchat na těch vaječníkách. Nejdřív to bylo vlevo, a pak se to objevilo i v pravo a pak nastřídačku. To by podle vás znamenalo, že mi pracovaly oba vaječníky v jednom cyklu ???? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: No a vidíš. Jsem dvoučárková :grinning: :grinning: :grinning: .
13. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Katynko udělej něco s těma baterkama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mně se chce normálně brečet a to jsem jště ani nic neviděla :cry: :slight_smile: !!!!! No jo,hormony.... :grinning: Já věřím,že když tam něco vidíš,tak tam prostě něco JE !!!!!!!!!! Protože když v bříšku nic není,tak je na testíku jen jedna jediná čárečka a jinak NAPROSTO NIC !!!!!!!!!! Jsi 24 DC - to je ještě brzy na pořádnou dálnici!!!!!!! Ale třeba takový malinkatý náznak už tam být může !!!!!!!!!!!!! Já se tááááááák těším na fotečku!!!!!!!!!!!! Koukni na mou první fotečku : taky tam bylo PRD!!!! Jen slabounký náznak,ale BYL TAM !!!!!!! V sobotu slaboulinký náznak a dnes už viditelná čárka!!!!! :grinning: :astonished:
13. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Katynko, zebrafa má pravdu. Jestli jí tam vidí přítel, tak tam už musí být !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Katynko tak mě houbička na nádobí taky občas ,,smrdí,, :grinning: :grinning: :grinning: - jenže to i v době,kdy nejsem těhu!!!!!!!! :grinning: :grinning: Dělám si srandu!!!!! A moc moc moc přeji,aby to bylo MIMINKO !!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished:
13. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
KATYNKO je to jasnýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já ji vidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A je to to samé,co jsem měla já!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :astonished: :astonished: :astonished:
13. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
katyna... já se taky vždycky snažím něco vykoukat, ale když tam čárka není, tak tam ani není co vykoukat :slight_smile: a když je u tebe aspoň náznak, tak tam prostě je :grinning:
13. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Dobré ranko, holky!
Teda Aju, to jsem zvědavá, co s tebou provedou.. polyp??? A dá se to nějak odstranit anebo to tam nechají? A vadí to nějak miminku? ty jo... snad všechno bude ok!! Držím palce

Katy!!!!!! Ty brďo, to jsem na tebe zvědavá, že by se vám povedlo takhle hned, to byste byli šikulky!!! :slight_smile: Koukej spravit ty baterky, jsme tu napnutý jak kšandy!! :slight_smile:)

A jinak všem doufám, že se mají dobře a tak... :slight_smile: žádné stesky, hezké tulení a snažení a zářo-říjen bude úspěšně a plodně pokračovat.. :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
testík mám v albíčku,ale fakt nevím,jestli tam něco uvidíte?
13. říj 2009 v 09:44  •  snaží se  • Odpověz
No není pochyb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znovu jsem koukala a jsi těhotnáááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je jako bych viděla sama SEBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
taurus, díky za analýzu :wink: uvidíme, jak budou teplotky pokračovat :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Já bulíííííííííííííííííííííííím!!!!!!!!!!!! Mám šííííííílenou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holky tady je to váááážně úúúúúúúúúúúúžasná diskuze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished:
13. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Katy, je to tedy hodně náročný, ale taky se mi zdá, že tam duch je :slight_smile:) tak potichounku gratulujuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
taky vidím pidi ducha, takže super! a gratuluji :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
katy, taky ji tam vidim, proste to tam je!!!! takze velika gratulace!!!!! jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
13. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
normalne snad kvuli tobe budu rano taky testovat, i kdyz zbytecne, protoze me nic nesmrdi :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
handm, koukám, že jsme o 1 DC od sebe, to bychom mohli testovat spolu :wink:
tady je to fakt těhu epidemie, tak doufám, že taky něco chytím :grinning: :grinning:
Katy já z vlastní zkušenosti už vím na co koukat a že když se tam něco ukáže ( a tady TO PROSTĚ JE!!!!!!! ) tak to tam prostě JE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A navíc jak jsem psala - jsi teprve 24. DC takže nemůžeme chtít zázraky!!!!!!!!!!!! I když i tohle už je zázrak,viď???!!!!!!!!!! :slight_smile: :astonished: Nechci tě plašit,ale asi se budeš muset stěhovat.... K NÁM DO TĚHULEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :astonished:
13. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
katyna6: já jí tam také vidím, je skoro neviditelná, ale je tam!!!! Je asi příliš brzy na nějakou tlustici, ale je tam na 100%. Teda holky, to snad ani není možný. Škoda, že jsme se v září nemohli snažit, určitě by to vyšlo i u nás. :grinning: No nevadí, radost přijde určitě po novém roce... :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
holky moje...vy jste mě normálně rozbrečely :grinning: .Děkuji strašně moc,ale taky se hodně bojím,jestli jsem po revizi neotěhu moc brzy?Navíc tu první porevizní ms jsem měla úplně slaboučkou.
13. říj 2009 v 09:51  •  snaží se  • Odpověz
katy: řekla bych že náznak tam stopro je, zatím takový duch, ale jsi zatím málo DPO, takže dálnicí jet ještě nemůžeš, to je jasný :grinning: každopádně další dobrá zpráva, hlavně ať je vše ok a čárečka ať jen sílíííí :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Katynko NEBOJ !!!!!!!!!!!!!!!!!! Vše bude OK !!!!!!!!!!!!! Kdyby tvoje tělíčko nebylo připravený,tak prostě neotěhotníš!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale tady u tebe bylo vše OK a tak máte mimíska v bříšku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :astonished: Testni znovu až tak ve čtrvtek a uvidíš ten rozdíl!!!!!!! Čárečka bude sílit a bude už lépe vidět!!!!!!! :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
KEbul, to určitě, já jsem dneska 15-16 DC, nevím, od kdy přesně počítat, takže chci testit (když nepřijde mrcha) až po návratu z té dovči, tak doufám, že na mě počkáš :slight_smile::slight_smile:

Holky, tady je to tedy epidemie krásná!!! :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
uplne neuveritelna epidemie :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.