• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
handm a kdy se vracíš?
13. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
kebul: vracíme se 23/10 v noci, na počítači můžu být toho 23/10.. v práci 26/10 :slight_smile:
ale žádný stres, hezky si testni i beze mě, když ti mrška nepřijde!! ať tu maj holky a ty hlavně krásný zprávy co nejdřív! :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Katynko, taky si myslím, že tam náznak je, takže pokud to vidíš ty, vidí to přítela vidíme to dokonce i my, tak je to jasný :dizzy_face: Moc moc gratuluju, opravdu, je to úžasná zpráva!!! A strach neměj. Dopadne to dobře. :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
handm: no vidím to klidně na toho 26.10. Aspoň mě to nebude nutit testovat dřív :grinning:
13. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
pokud teda do té doby nepřijde mrcha...
13. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Katynko a všichni ostatní,koukněte se ke mně do ALBA !!!!!!! Vzala jsem Katynky test s mojím,dala jsem je k sobě a výsledek uvidíte sami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :astonished:
13. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Kebul, taky doufám, že nepřijde.. ani tobě, ani mě..
to by mě trochu naštvala :slight_smile:) Chci se tady nakazit tou epidemií..

Ahoj žlabi, jak je?! líp?!! Doufám, že ano!!
13. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
jarmulko, ty jsi hračička :slight_smile: ale je to tam!
13. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
já taky nikdy o žádnou epidemii nestále, ale tady o tu teda STOJÍM! :grinning:
13. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
jarmulko ty jsi zlatíčko!!!!!!Ale ten tvůjje o čtvrt chloupku víc vidět :grinning: :grinning: .Snad mi budou taky pěkně sílit a nezmizí úplně :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:13  •  snaží se  • Odpověz
Já jsem chtěla Kebulko udělat Katynce radost a zvednout jí náladu !!!!!!! To aby viděla,že jsem na tom byla v sobotu úúúúplně stejně jako ona!!!!!!! A teď už jsou čárečky u mě viditelnější a u ní budou také !!!! :slight_smile: :astonished:
13. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Katynko BUDOU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A každé tělo produkuju HCG jinak - ale zkrátka JE TO TAM !!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
teda holky, mě uplně dostáváte.. nejradši bych už testovala :grinning: :grinning: :grinning: když vidím, jak je to úspěšné...
jenže 15-16 DC to opravdu nemá cenu :grinning: :grinning: :grinning:
já chci taky aspoň pidi čárečku :sweat_smile:
ahoj zlabinko-moc moc děkuji,ale ještě zdaleka nemám vyhráno.Však víš sama beruško...Jak je zlabi,jak se cítíš?
13. říj 2009 v 10:17  •  snaží se  • Odpověz
Viď, kebul.. aspoň ducho-ducha :grinning:
no, snad za těch pár dní budeme mít taky důvod k radosti..
někdy si říkám, že si už něco namlouvám.. mám citlivý prsa, chodím furt na wc a jsem nafouklá :slight_smile: Ale pak si říkám, ať se uklidním..
:slight_smile: vtipný, fakt
13. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Katynkoooo, jupííííííí :grinning: :grinning: :grinning: . Taky vidím slabýho douška, ale je táááááám :grinning: :grinning: . Potichounku polehounku gratulujůůů :slight_smile: :slight_smile: . Tééédy mám takovou radost. To je neuvěřitelný. Holčinky, my máme tu diskuzi asi vážně nějakou zázračnou . Jarmulko, řekla bych, že ta tvoje čárečka je vážně trochu víc viditelná, ale to je jedno. Katynka může být méně dní po ovulaci. Důležité je, že se ten doušek objevil. Jéééé, Katynko, strašně moc moc moc přeju, aby čárka sílila a bylo úplně všechno v naprostém pořádku. Takže taky červen ?????????????? :wink: :wink: :wink:
13. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Handm, tak třeba si to nenamlouváš a něco se s tebou děje :wink: ! Co asi? Tak se těším, až budeš testit. Jinak se mnou, no asi bych musela na nějakou operaci, aby mi polyp odstranili, prý nějaká hystere-cosi, ale ještě počkáme 14 dní, pak mi doktor řekne. Holky, já už nechci do nemocnice, normálně mi tam hrábne. A to taky není dobrý, aby se ve mně furt hrabali a dávali mi narkózu. Já spoléhám na tu léčitelku, ať se na mě pořádně připraví, potřebuju toho vyléčit docela dost :wink:
13. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
taurusenko děkujíííííí.kdyby to klaplo,byl by to červen,já se ještě ani nekoukala,jak to vychází.Ale v červnu mám narozky a tohle by přece byl ten nejúúúúúžasnější dárek na světě!!!!!
13. říj 2009 v 10:24  •  snaží se  • Odpověz
Snažilky naše zlaté :slight_smile: , nesmutněte :slight_smile:. Určitě se brzy dočkáte těch //. Vždyť ještě před týdnem jsem neměla tušení o mimískovi a těm // jsem nemohla uvěřit. Mimískové si ta vaše bříška najdou. Některá dřív, některá později, ale najdou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
tak mě bolí podbřišek, taky docela lítám na malou a hlavně jsem hrooozně nafouklá... uvidíme, třeba se prsa ještě přidají :grinning: ne, uvidíme, zatím je na příznaky brzo a tak si nechci nic namlouvat...

jdu se vrhnout do práce, tak zatím papa
13. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Katynko, tak o tom nepochybuju :slight_smile: :slight_smile: . Podle předběžných výpočtů bych měla nastoupit v den svých narozenin na mateřskou. To je takový předdárek :grinning: :grinning: .
13. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
ajinko já tomu hrozně moc věřím,že se to spraví a budu ti moc moc držet palečky,aby to bylo dobrý.Já si umím představit,jak ti je,když bys měla jít na další zákrok!Bude to dobrý kočko,bude!!!
13. říj 2009 v 10:29  •  snaží se  • Odpověz
Aji, to je fakt, že enní dobrý, aby pořád v tobě byli doktoři.. :frowning2: Tak snad bude léčitelka šikulka aněco s tebou provede!!! uRčitě bude všechno v pořádku, anebo jak psala Kopretinka v zamlklinkach se to vstřebá samo.. třeba to je těch 14 dní, na které doktor čeká!!

Nevím, jestli si něco namlouvám, ale tulíme se poctivě, tak snad bude všechno jak má.. já mám holky narozky 22/10, kdy se vracíme z té dovolené a chci testit toho 26/10, to má narozky táta (možný děda), tak by to bylo super, kdyby se taky povedly takové dárečky!!!:slight_smile: hlavně aby nám je nepřekazila mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tauru, nesmutním! :slight_smile: Jen doufám :slight_smile:
Kebul, taky si myslím, že je na příznaky hooooodně brzy! :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojky holky zdravím jak se máte co je nového?
13. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj hediku, dobré zprávy - katynka je možná adeptka na těhu, našla ducha :wink:
13. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
taurusenka-tak to bys měla taky mooooc hezký dáreček! :grinning: Vlastně předdáreček,jojo :grinning: :grinning:

ahojky hediku :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:41  •  snaží se  • Odpověz
Hani, kéž bys měla pravdu. Já jsem z toho už úplně vyřízená, že musím řešit takové gyn-problémy a nemůžu se soustředit na plození mimíska. Ale my to přestojíme a brzy budeme mít mimi. Říkala mi kámoška, že měla polyp a k tomu otěhotněla, nic s tím nedělali a mimísek byl zdravej. A taky snad ta léčitelka něco zkusí. Holky, já našla na netu nějaký homeopatika, co by měli zlikvidovat ten polyp, myslíte, že by to mohlo zabrat?
13. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte při dnesním dnu?? Je pěkně hnusně. Vůbec se mi nikam nechce :frowning2: .
13. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak to jsou alespoň nějaké super zprávy. Katy tak držím moc moc palečky
13. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.