• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj niko, u nás svítí sluníčko. Sice je zima, ale aspoň je to trochu veselejší.
13. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Katy, Handm, co vám budu vyprávět. Nejhorší pro mě je asi se smířit s tím, že ta cesta za tím prckem prostě nebude tak jednoduchá. Zase o to víc si toho budeme pak vážit :wink: Ale už mi je mnohem líp. Taky jsem docela zvědavá na všechny ty testy a vyšetření a moc moc doufám, že se příčina nade brzy a nebude to nic moc extra složitého.
Aji, s tím polypem vůbec netuším, mě zas při poslední KO gyndr řekl, že si myslí, že mám v děloze myom velký asi 2 cm, ale že to nemusí vůbec vadit, respektive pouze v případě, že by e nezjistilo nic jiného, by to začal nějak řešit. Povídal taky něco o hysteroskopii (kamerkou se spodem podívají do dělohy a případně odtsraní polypy, myomy nebo překážky, co najdou). takže se toho neboj, dělá se to taky pod narkózou a je to myslím dost podobné té revizi.
No holka, držím nám oběma palce, abychom to podstupovat nemusely :unamused:
13. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
hedik-moc moc děkuji,snad už to tentokrát vyjde :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:46  •  snaží se  • Odpověz
Jejda Aji ty se máš. Závidím. Tady prší je zima, že by tu zmrzl eskymák. :wink: Jsem myslela, že jsi pujčím prcka od známe a půjdu na vycházku. Ale v tomhle počásku se mi tedy opravdu nechce. Holky myslíte, že na testování je brzy? Zlaby mco držím palečky ať konečně zjistí proč se to děje.
13. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Aji, určitě!!! :slight_smile: Hlavně si nesmíš připouštět, že je něco špatně!!! Prostě věř, že je všechno ok..
doktor určitě ví, co dělá!! A on ti zakázal snažení?? Nebo nic k tomu neříkal??
A kámoška je určitě supe rpříklad...
co ta práce tvoje nová? nějaké změny???

holky, zima je děsná, ale koukám, že nám vykouklo v pze slunko.. jupiiiii
13. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Holky já jsem ráda že jsme se nezačal i snažit tento měsíc. Mám teď angínu a dostala jsem dost silná atb. Ještě by to ublížilo snažení kdyby se něco povedlo.
13. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Hani, říkal jen, že mám nízkou děložní sliznici, tím pádem si myslím, že by bylo špatné otěhotnět, vajíčko by se nemělo kde zahnízdit.
Práce - byla jsem na dalším pohovoru, vypadá to líp než ta předchozí práce, ale je to práce na ŽL. Uvidím, postoupila jsem do druhého kola, jdu tam znovu příští pondělí.
13. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
žlabi, tak hlavně, že je ti líp!! !A že snad budou už konečně ty testy, aby věděli, co a jak a vy taky!! Cesta bude třeba o něco složitější a delší, ale bude úspěšná, musíš tomu věřit!!! Určitě se vám to povede!

Aha, Aji, já se v těhle věcech skoro nevyznám.. !! No nicméně snažilkovat se můžete dál a uvidí se, jakého máte případně bojovníčka.. tím se nic nezkazí, ne?! A s tou prací je to dobrý, budu držet palce, aby to vyšlo!! I když ŹL je asi trochu riziko.. tak třeba se povede otěhu a nebudeš muset tu změnu řešit, půjdeš na nemocenskou a bude to :slight_smile:)

Hedi, to jo.. ATB by byly pro mimo blby...
13. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
zlabi.to jsem moc ráda,že už se cítíš líp a snad budete mít všechna ta vyš.brzo za sebou a budete se zase moci začít snažilkovat!Já tomu teď taky moc šancí nedávám,protože ta porevizní ms byla tak hrozně málo.Možná jsme měsíc ještě měli nějak přečkat? :unamused:
13. říj 2009 v 11:02  •  snaží se  • Odpověz
Katy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Okamžitě přestaň taklhle přemýšlet!!!!!!!!!!!!!!!! POdívej na bobinku ze zamlklinek...
prostě se to povedlo a hotovo, máš se radovat!!! :slight_smile: všechny ti držíme palce, buď na sebe opatrná a druhá / bude už jen sílit a vše bude v pořádku!!!!!!!
13. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
nám už se to minule stalo ale tam byla bohužel více faktorů které si človek uvedomí časem
13. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
katy vůbec takhle npřemýšlej
13. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
handm-taky mě hned napadla,bobinka.Ona otěhu za jak dlouho přesně,nevíš?Když já mám strach,že i když jsem třeba těhotná,že ta sliznice je nízká a steně se mimi nebude mít kde usídlit :frowning2:
13. říj 2009 v 11:09  •  snaží se  • Odpověz
hedik-co se vám stalo?
13. říj 2009 v 11:12  •  snaží se  • Odpověz
Katynko, já tě úplně chápu, měla jsem naprosto stejné pocity jako ty, strach, že je to moc brzy a že tělo ještě není připravené. Ale naštěstí se špunti statečně drželi až do toho osudného 8.tt a já nepotratila spontánně, což je podle dr to, co reálně hrozí. Akorát že u nás se ten problém pak ukázal být jinde :frowning2:

Nicméně, jako obrovské pozitivum beru, že jsme ten problém odhalili o pár měsíců dřív, než kdybych poslechla doktory a čekala ty 3 ms, co doporučují, protože u mě by se to nejspíš opakovalo i po roce čekání.

Kočko, neřeš to a zkus se uvolnit, bude to dobré. Vím, že je to po prvním neúspěchu hodně těžké, ale uvidíš, že jak poběží týdny a ty nebudeš mít žádné trablíky, bude ti na dušičce líp a líp. Myslím si, že pokud se vám povedlo tak brzy otěhotnět, pak to bude velikánský bojovníček a určitě s vámi zůstane :wink: Moc držím palečky. Vy to zvládnete :dizzy_face:
13. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Katy, myslím, že mi bobinka psala, že prostě přišla z revize a furt řvala a hned na to vlítli.. a hned otěhu, ještě v šestinedělí.. a vidíš, teď má bobíska vojtíška!!!!
A tady vidíš, že zázraky se dějí, tak prostě proč bys neměla být taky součástí zazraku :slight_smile::slight_smile: určitě bude všechno ok!!!
13. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Bobinka myslím otěhu taky po první ms :wink:
13. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
žlabi, to jsem nezaregistrovala, v čem je tedy problém?! když píšeš že jinde?! promin ze se ptam...
13. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
handm,zlabi-moc děkuji holky za uklidnění,hrozně to pomáhá!

zlabi-IP :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:19  •  snaží se  • Odpověz
Katy, proto tu jsme!!! :slight_smile:
neboj, určo to bude v pořádku!! jen se nesmíš tolik stresovat.. !!! Vím, snadno se to říká, kdo to nezažil, nepochopí....
13. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Handm, zatím nevím, co to konkrétně je, ale 2 x zamlký potrat ve stejném týdnu už spíš nebude náhoda. Jako první nás čeká teď 19.10. genetika, tak pak budu snad vědět víc :wink:
13. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
žlabi, aha, takhle si to myslela.. :slight_smile: asi si sedím na vedení :wink:
Tak hlavně že na to přijdou!! a máš pravdu v tom, že je lepší dřív, než někdy za rok atd... držím palce!!!
13. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
handm-děkuji :wink:
13. říj 2009 v 11:41  •  snaží se  • Odpověz
katy taky jsme přišli o mimi. v 11týdnu
já jsem měla na začátku chřipku a hned za 2týdny znovu, byla jsem na rtg, poslední ms jsem měla 19.1 a teprve 3.2 mi zvedli léčbu na štítnou žlázu, měla jsem do toho angínu a to všechno jsem měla během těch prvních třech měsíců
13. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
hedik-no,tak se ti toho taky pěkně nastřádalo :frowning2: .Mně mile zvedala dr.léky na šť,žlazu někdy v 7,nebo 8 tt:možná to bylo i z toho,to nevím.
13. říj 2009 v 11:51  •  snaží se  • Odpověz
já už jsem sï zvedla dávku PROTOže jdu na kon trolu 3.listopdau a teď v říjnu se budeme snažit otěhotnět.takhle mi to minule zvedl doktor
katy to strašně záleží je to ojedinělé
13. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
hedik.já jdu shodou okolností na ko.pozítří,tak snad to už bude ok.O těhu jí zatím říkat nebudu.Kvůli těhotenství mi zvyšovala dávku minule,v půlce srpna,tak snad to teď už potřeba nebude.
13. říj 2009 ve 12:05  •  snaží se  • Odpověz
oni mi ji po potratu zase snížili tak uvidíme co mi dr řekne
13. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
katy koukala jsem na tvůj testík je tam přejuvám ať sílí a vše je ok :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
hedik, katyna6: jaké máte problémy se štítnou žlázou? A jak jste na to přišly?
13. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.