• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
kkatka,já vím,sem si musela trochu rejpnout :grinning:
24. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
motol, to jsem od brnaku cekala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 15:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
jj taurus, moc ti fandím a uvidíš štestíčko si tě brzy najdev at v září či v říjnu,a to je dobře,že si tak pečlivá na prohlídky já teda moc ne :unamused:
24. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
kkatka i ty jedna a já nejsem rodilá moravanka já sem pouze přivdaná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
motol, když jsi z Brna, tak to ti musím říct, co tam bydlí za divný lidi :grinning: mimulý týden v noci ze středy na čtvrtek jsme se vraceli ze svatební cesty. Jeli jsme v 10 večer z Vídně vlakem do Phy a ve 2 ráno!!! se v Brně začalo cpát do vlaku plno lidí. Už jsme byli děně utahaný, přes 15 hodin na cestě. Manža se chtěl zeptat, kam jedou, ale pak toho raději nechal. Člověk by čekal, bude vlak nacpanej třeba o půl noci, nebo brzy ráno, ale ve 2!! :astonished: ještě teď se tomu doma smějeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kam jako ti Brňáci jeli. (Ale jinak nic ve zlým)
takže sem takovej moravskej levoboček :grinning:
24. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Já vím kkattkko, že jsme domluvené, ale přestože si mě v tabulce pusila o řádek víš před sebe, tak spíš věřím, že se to povede tobě (a teď to nemyslím jako frázi, to mi věř). Teď o víkendu bude snažilkování a moc se na to těším. Manželovi jsem řekla, že se v neděli budeme tulit a hned si zamluvil i sobotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
24. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
kam by jely zase někam na chlastačky :grinning: ,to ini dobře umí :confused: ,
24. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
taurus jak neděli chudák malej se mu nedivim,že chce i sobotu ,ti chlapy umí hnes využít příležitost jak se jedná o tuli tuli :grinning:
24. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
tak hlavně aby se zadařilo škoda že tu na to není smajl
24. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
kkattkka kde přesně? Třeba to tam znám. My bydlíme na Skvňanech, ale jinak jsem jihočeška a manža je z Liberce :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
jééééééééé Jižní Čechy bysme letos chtěli jed v září na dovču a objed si města :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
No to máš pravdu motol. Na mně zase je, aby té přiložitosti chtěl manžel využít v ty správné dny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak a teď už opravdu končím a jdu pro ovutesty :grinning: .
24. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
mmaruska: a co je na tom divného?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz
Ale oni právě vypadali tak normálně, ani z divadla nastrojený, ani na pářku. Do práce snad nejeli, to by jeli na pátou a to v Praze všichni spí. No fakt. Ještě jak jsme byli po té cestě dezorientovaní a rozespalí, nechápali jsme to. :slight_smile: Odkud tedy motol jsi, když ne z Brna?
24. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
mmarusko,tak tady je to jak v Itálii v noci řádí přes den spí :grinning:

jinak já sem z Krkonoš
24. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Lucy asi proto,že normální lidi :confused: v tuhle dobu spí :grinning:
24. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
labell ve 2 v noci? :grinning: já nevím, my jsme jen pátrali, kam všichni jedou a přišlo nám jich fakt hodně. Kdyby 10, 20, ... ?Ale tolik. To měla být jen taková veselá historka z cestování.
24. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
mmarusko, tak to je dobry, manzela mam totiz z budejovic :slight_smile:

Taurusenko - vzhledem k tomu, co se mi deje ted, neverim, ze je vse ok. Mam uz 9. den MS a to uz to vypadalo, ze v patek koncim a od soboty to zacalo takovym zpusobem, ze se nevzdaluju od WC :frowning2: Nevim nevim, jak to teda bude. Osobne bych spis vsadila na Tebe, nez na sebe.

Jinak u nas se tulime kazdy druhy den, pomalu, protoze to se prece musi dukladne, ne? :wink:
24. srp 2009 v 15:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
mmaruska: je to sranda. :grinning: .tý jo ale kdykoliv jdeš do města,,třeba i ve 4, tak je všude pořád plno lidí...takže čert a Brňáci nikdy nespí! :grinning:
24. srp 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz
Je a Krakonoše znáš? :slight_smile: Motol ty jsi brala HA a pak jsi čekala? Radim Uzel radí, že se čekat nemá. Tak já tedy nevím.
24. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
přesně jak píše Lucy :wink:

Holky vy ste asi neviděli ten dokument o Brnacích co ,pak byste se neměli čemu divit,teda hlavně mmaruska :grinning:
24. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
no znám bydlel u nás na městě v paneláku :confused:

nebrala já ji nemůžu brát,ale kámoška ta vynechala dala asi 2oraz a pak byla hned v tom :wink:
24. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
labell to máš tedy Pravdu v Plzni je v tuhle dobu jako po vymření, ale je pravda, že po vlakovém nádraží jsem se zatím neprocházela. Třeba je tam taky plno. Třeba zase všichni jedou do Brna. :grinning:
24. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Já sem otěhotněla na 1 pokus hned po vysazení HA
24. srp 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
Mně už to přijde nějaký složitý. Očkování by vadit nemělo, ale po vysazení se má čekat? Nejlepší by bylo asi zeptat se doktora, ale neni to blbý objednat se tam kvůli takovýhle blbosti?
24. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
labell a mluvila jsi o tom s lékařem? Doporučil to to?
24. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
mmaruska: nemluvila a pak tohle těhu bylo umlklé..HA na to mohla mít vliv a nemusela..
24. srp 2009 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz
24. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
mmarusko však si kněmu jen zavolej a pozeptej se ho na to co chceš vědět a nemusíš tam chodit :wink:
24. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.