• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Karol Díky!! MS mám naštěstí normálně.. i když samozžejmě doufám, že už nepřijde..
tak uvidím, no, kdyby se nedej bože stalo podruhé MA, tak aspoň víme, kam se obrátit.. ale nechci se stresovat dopředu, budu věřit, že to byla blbá náhoda...
a všechno se vším souvisí... a taky si říkám, že to všechno asi je v souvislosti stím vysazením a těhu atd... tedy snad! vždycky jsem si říkala, že jsem zdravá jak řípa...

Tak snad ti ty výsledky taky dopadnou dobře, abyste se mohli v klidu snažit..
13. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
karol84: no tak to máš také pěkné peripetie. Jestli se k těm mým ještě přidá štítná žláza, tak potěš. Nechci si stěžovat, jsem ráda, že se na to přišlo už teď. Kdybych neměla změny na děložním čípku, nešel by se nechat přítel také vyšetřit, nezjistilo by se, že má ureaplasma, které způsobují dočasnou neplodnost...a my bychom se tu v klidu snažili rok a pak by se na to přišlo. Takže jsem fakt ráda za vývoj událostí, jen doufám, že se k tomu štítná žláza nepřidá. To už bych z těch léků nevyšla. :unamused:
13. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
chicool, tak hlavně, že už víte, v čem je problém. když se problém odhalí, dá se řešit :grinning:
13. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Holky, co vlastně ta maše janinkaves :confused: ? od pátku se neozvala, tak snad je všechno v pořádku. Moc na ní myslím.
13. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
karol84: máš naprostou pravdu, když se problém odhalí, jde se řešit, tak se člověk aspoň pohne z místa. My se snažili jen 3 měsíce, pak do toho přišly ty mé problémy. Ale vůbec nesýčkuju, proč mě to potkalo, naopak jsem vděčná, že se to odhalilo včas. Protože věřím, že v tom byl zakopaný pes a že se dosud nezadařilo. Pak vám říkám, že to půjde jako po másle. :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
holky přeju vám všem, aby vám ti vyšetření dopadla dobře a hlavně aby se přišlo na to, v čem je "chyba" a hlavně jak se dá léčit.. :wink:

já tu dnes opět měla dost práce a to jsem si říkala, jaký bude klídek, když je šéf pracovně pryč... :unamused: pro dnešek se s vámi opět rozloučím, mějte se fajn zase zítra, pa :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
A nikde nikdo :unamused: .... Holky zkusila jsem ještě jeden testík ( od jiného výrobce ) . Udělala jsem ho teď z odpolední moči a výsledek je SUPÉÉÉÉÉÉR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám hroznou radost a doufám,že vše bude OK :slight_smile: ... Přeci jenom už jsem o mimi přišla,tak si raději kontroluji,jak HCG narůstá či ne.... :astonished: :slight_smile: :astonished:
13. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
JArmulko, to je dobře!! Moc ti to přeju!!!
:slight_smile: tak jen tak dál..

Holky moje, tak já se pomalu loučím, už nevím, kdy se sem dostanu, ve čtvrtek odpo/navečer letíme, ještě nevím, jestli budu zítra online. Každopádně všem přeju krásné //, těhulky se šetřete a budu se těšit na hezké zprávy až se vrátím!! Mějte se tu krááásně! .)
pa
13. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Handm náááádhernou dovču!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: Užij si to tam!!!!!! Hned bych letěla takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
13. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahoj jarmulko, tak jak jde těhulkování? Je dobře, že čárečky sílí. Moc ti to přeju, vše vypadá mooooooc dobře.
13. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
no ta je krásně vidět Jarmul :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj HOLKY!!!!!!! Motol moc děkuju!!!! Já mám pořád takový vnitřní pocit nejistoty - nějak nedokážu pochopit,že je to pravda a pořád se musím ujišťovat,že je vše v pořádku .... A co ty??? Jak se máš????? :wink:

Lulii je mi vážně moc dobře!!!! Až z toho mám divnej pocit :unamused: - při Terce mi bylo hned od začátku blbě a teď NIC !!!!!!! Naopak!!!! Po dlouhé době se cítím naprosto skvěle!!!!!! Nic mě nebolí,není mi zle od žaludku - ťuk,ťuk,ťuk!!!!!! , mám skvělou náladu,pořád se směju..... Zkrátka si to zatím strašně moc vychutnávám a jsem nadšená!!!!!! Kéž by to vydrželo co nejdéle!!!!!!!!!!!!!! A co ty????? Jak je tobě????? :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
tak a fotit bříška těhulky jo :wink: ,Jarmul nj jdeto sem ,ale hotová bejt zavřená doma celej den ,snad to do příští středy přežiju
13. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
To znám!!!!! :frowning2: Taky jsem z toho vždycky KO když je Terka nemocná!!!!! :confounded: Ale neboj,to uteče a pak budete zdravý a bude lépe!!!!! :slight_smile: Jo a bříško vyfotím ( zítra ) . Jsem moc zvědavá,jak bude probíhat tohle těhu. S Terkou to na mě NIKDO nepoznal do 6 měsíce!!!!!! U doktorky mi pořád měřili břicho a dělali UZV,jestli je vše OK,protože já měla PIDI bříško!!!!!! Když jsem šla rodit,tak jsem měla bříško tak velký jako mají jiné holky tak ve čtvrtým maximálně v pátým měsíci. I v porodnici,když mě viděli,tak se lekli,že to je předčasný porod!!!! :grinning: A to jsem rodila přesně v termínu a malá měla 3200 g !!! No a hned po příchodu z porodky domů jsem měla plochý bříško - mám někde i fotku!!!! Zkusím najít....
13. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
ty brdo to se máš teda ,u mě do 5.měsíce,taky nebylo nic vidět a pak mi příšerně narostlo a dost sem přibrala no po vitamínech,a a do porodnice sem jela,jak kdybych měla rodit malýho slona a břicho mi zůstalo a rodila sem o 14dní dřív,no tak pěkně dávat bříška se moc těšim
13. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Jarmulko, tak jsi asi tak přešťastná, že ani nevnímáš, že je ti těhulkovsky :wink: , a jen se neboj, třeba bude mimísek hodný v bříšku, zato ti to potom vynahradí až vykoukne na svět :grinning:
Já se cítím tak nějak zvláštně, všimla jsem si, že chodim nějak často cíkat, občas mě pobolívá podbřišek, ale vůbec nevim, co by to mohlo být. Kéž by se ozývalo mimi, ale asi je to hooooodně brzo, když jsem teprve 23DC, nebo co myslíte vy? A ještě mě napadla jedna věc, že můžu být nachlazená, ale vůbec nic mi není, ani rýmu, kašel a tak. Takže se teprv uvidí.

Motol, to na tebe budu moc myslet, abys to do středy zvládla :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
snad to zvládnu,ale aspon,že jdu stím psem se trochu provětrat :wink:

lulii počkej pár dní a třeba no bude to //
13. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
:slight_smile: Lulii taky jsem chodila častěji na záchod,ale říkala jsem si,že jsem určitě jen trošku nastydla - že je to teď tím počasím :grinning: .... Ale už jsem lítat na záchod přestala :slight_smile: ....... Třeba se zadařilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Počkej a uvidíš!!!!!!!!! :slight_smile:

Motol jééééé - rodit 14 dní před termínem!!!!!! To bych taky chtěla!!!!! A kdy tě to chytlo???? Mě v 8 v noci,ale do dvou do rána,jsem netušila,že je to ONO :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
mě to chytlo v jednu v noci,ale měla sem už večer břicho sestouplé dolů,tak mi bylo jasný,že to asi brzo přijde,ale ,že hned ten den sem nemyslela,sem šla večer na záchod měla sem hroznej tlak na močák no jdu zpátky dala sem nohu nahoru ,že si lehnu a rup praskla mi voda a porodila sem druhej den v 0.20
13. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
možná pro mě bylo lepší,že sem rodila dřív asi bych stresovala,jak by to byl den termínu
13. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Já si moc naděje nedávám, protože by to musel být zázrak, aby se to povedlo hned na poprvé. To já zas takový štěstí nemám, ať se to týkalo čehokoliv. Ale všichni už víme, že zázraky se dějí :grinning:
Holky, a ty vaše porody, bylo to tak hrozný že jste si řekli, že už nikdy? To říká každá moje kamarádka hned po porodu, ale za týden mluví úplně jinak a hned by zase rodily. :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
no upřímně,já si to říkám doted,ale kvůli tomu zázraku se to dá vydržet
13. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Motol, to bylo tak hrozný? A jasný, že se to dá vydržet, jsme přeci ženský šikulky. A kvůli těm mimískům, to asi fakt stojí za všechnu tu bolest. No já jsem zvědavá jednou na sebe. To teprv bude něco, já mám totiž panickou hrůzu z bolesti, ale jdu toho a dokonce se na to i těšim :wink:
13. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
no on Maty nechtěl ven,takže to nebylo zrovna něco užasnýho,bojim se druhýho porodu,ale zvládla sem první zvládnu i druhej
13. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
No Lulii upřímně - ono to vážně hodně moc bolí.... Představ si tu největší bolets,co jsi kdy zažila a tu si vynásob alespoň tak 10 X !!!!! Nestraším,píšu pravdu.... Jsi z toho šíleně unavená. Porodit je stejná fyz. zátěž jako kdybys běžela maraton - opravdu!!!!! Je to dokázaný!!!! Ale neboj!!!! Já se taky šíííleně těšila a jak jsem začala rodit,tak jsem hlavně myslela pozitivně!!!! Nesmíš propadat panice,nesmíš se tomu tolik poddávat!!!! Já si pořád říkala,že to za chvíli zkončí a konečně budu držet malou v náručí!!!! A taky jsem si s každou kontrakcí říkala : jupí o kontrakci méně a zase o krůček k miminku blíže!!!!! A stojí to za to!!!!! Hned po porodu je to nezapomenutelný zážitek!!!!!!!! A už dost holky,nebo budu chtít hned zase rodit :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak třeba druhý porod půjde jak po máslu, uvidíš, že jo :wink:

Holky, mě dneska stávkuje internet, chvíli to jde pak zas ne, takže já se s váma rozloučím, jsem tu u toho vzteklá jak blázen :angry: a nejradši bych teď švihla s počítačem někam do kouta :grinning: Zrovna když mám aspoň chvilku času si s vámi povídat. Tak se hezky mějte a motol, hlavu vzhůru, bude zase líp :wink:
13. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
taky sem si říkala po porodu, že už fakt nikdy rodit nebudu,že mi jedno stačí,ale ono to přebolí :wink: .. okamžitě po porodu se dostaví nevýslovný pocit štěstí a na všechnu bolest se zapomene..já rodila 18 hodin,měla sem velké bolesti a hrozné stahy ,skoro celou dobu sem byla napojena na monitoru,už týden před porodem jsem byla v nemocnici.U porodu jsem stratila i vědomí,dávali mi kyslík,roztahovali mi cesty protože sem se špatně otvírala,skoro po 18 hodinách mě postavili na nohy a zemská přitažlivost udělala konečně své,začal vlastní porod a během pár minut byla malá na světě :slight_smile: nejvíc sem se bála toho vlastního porodu,ale tím že člověk může konečně aktivně spolupracovat,tlačit a prostě se něco děje,tak to není tak hrozny..ale to štěstí co vám položí na břicho,je nejkraásnější zážitek za celý život i pro tatínka..ten se nejdřív bránil a bál se,pak říkal že byl sice nejdřív vyděšenej že mi nemuže pomoci,ale pak když se narodila malá oba sme plakali a říkal že je to nejkrasnější co kdy zažil,vidět zaázrak zrození.. :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz
Pajinko souhlasím s tebou.... A moc hezky jsi to napsala!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On je to opravdu ten největší zážitek na světě!!!!!!!! Bolí to a je to tak moc emotivní,že je to prostě nezapomenutelný zážitek.Navíc potom všem příjde ta nejkrásnější odměna,kterou člověk může dostat - a to miminko!!!! :slight_smile: :astonished: :slight_smile: I když to je nejbolestivější,co člověk zažije,pro ten výsledek to stojí podstoupit zas a znova......
13. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
jarmulko my všechny co sme už rodily víme přesně do čeho zase jdeme :wink: ani v knížkách se to nedá popsat,musí se to zažít..a přece jak píšeš jdeme rodit znovu,je to obrovská bolest odměněná tím nevětším štěstím v životě :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz
ahoj vsechny snazilky a tehulky, jsem tady dneska prvni!!! :slight_smile: a tak vam vsem preju krasny den....
14. říj 2009 v 06:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.