• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Dobré ráno holky! Tak máme středu, už to je aspoň trochu veselejší - půlka pracovního týdne :wink:
14. říj 2009 v 06:38  • Odpověz
Ahoj holky, jojo středa, ale už by mohl být pátek. O víkendu čekám MS, tak uvidíme, jestli dojde nebo ne :zipper_mouth: jak píše Lulli byl by to zázrak, kdyby to vyšlo napoprvý, ale zase zázraky se dějí :grinning: jinak jsem dočítala diskuzi a můj strach z porodu nejde ani popsat jak je hrozný..... :frowning2: holt musíme to nějak vydržet :wink:
14. říj 2009 v 06:43  • Odpověz
Popellko, třeba MS nedorazí, podívej na Katy, hned první snaženíčko po revizi a už je těhu! Z porodu mám taky trochu obavy, ale spíš, aby se něco nestalo s mimčem, od ségry, co dělá na porodnici vím takových zážitků, že bych je radši nevěděla. Ale musíme doufat, že vše proběhne v pořádku a pro mimčo tu bolest vydržíme! :wink:
14. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
No právě u toho porodu se toho může stát a já si tady vždycky čtu diskuzi - jaký byl váš porod a tím se asi ještě víc stresuju, asi by bylo lepší toho zase tolik nevědět. No ale někdo má porod lehoučký - kéž by to byl můj případ. Znám takový v okolí, co měli trošku bolení dojeli do porodnice a bylo to šup rup :grinning:
14. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: .

Aji, taky jsem ráda, že už je středa, ale ještě raději budu až bude pátek :grinning: . A to nejen kvůli mojí první kontrole :slight_smile: :slight_smile: .

Už jsem tady jednou psala, že mám panickou hrůzu z porodu, ale prostě věřím, že to s manželem po boku zvládnu :slight_smile: .

Musím si tady vylít srdíčko :frowning2: . Měla jsem na dnešek zase příšerný sen. Zdálo se mi, že jsem krvácela jako při nejsilnější menstruaci a v nemocnici mě nechtěli vyšetřit. Pořád nás někdo předbíhal. V tom snu jsem nepociťovala strach a hrůzu, ale když jsem se probudila tak se ten strach dostavil. Naštěstí to byl jen sen a doufám, že to tak i zůstane. :zipper_mouth:
14. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
tauru: taky budu mít takový sny, protože se budu moc, moc bát - ale zase bysme měly být v pohodě v takovým stavu. no já jsem měla před svatbou takový sny, že jsme nestihli rozeslat oznámení,....a těch bylo, takže předpokládám, že v těhu to bude něco podobnýho - a neboj je to jenom sen!!! :wink:
14. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
krásné ránko holčinky :slight_smile:
14. říj 2009 v 07:55  •  snaží se  • Odpověz
14.10.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... první KO 16.10.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 63 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 47 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 31 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 26 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 26 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 25 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 25 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 25 DC ...... 3. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 24 DC ...... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 22 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 19 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 17 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 16 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 15 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 12 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ...... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 11 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 10 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 9 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 7 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 6 DC ....... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě .... ? DC ........ 1.snažení
14. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
tauru-no ty máš chuďátko teda sny :unamused: .To mně se před 10ti dny asi třikrát po sobě zdály //.tak doufám,že tyhle sny se vyplní :wink: :grinning:
14. říj 2009 v 07:59  •  snaží se  • Odpověz
Popelko, tak před svatbou jsem si těmito hrůzosny tady prošla. Neměla jsem svatební šaty, domluvenou kadeřnici a za hodinu jsem měla říct své ANO :grinning: :grinning: . Ale ten náš skuteční svatební den byl můj nej nej nej (zatím :grinning: :grinning: :grinning:) den, tak snad tomu tak bude i s tím mimískem.
Katynko, mně se taky až tento měsíc zdálo jen jednou, že jsem objevila //. No a pár dní na to už to nebyl sen :grinning: . Takže doufám, že nám tady v pátek ukážeš ty dvě tlustice a žádný doušky :grinning: . Nebo chceš testit už zítra ???????? :grinning:
14. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
tauru-já chtěla testit až tak v sobotu,nebo v neděli,to bych měla dostat ms,tak uvidím. :wink:
14. říj 2009 v 08:16  •  snaží se  • Odpověz
Dobré ráno holky!!!!!
Taky se musím přidat - tak před týdnem se mi zdálo,že jsem potratila .Hned den na to,se mi zdálo,že jsem rodila :grinning: a druhý den ráno jsem našla // na testíku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... Počítala jsem,kdy jít k doktorovi a chtěla bych až v 8 TT - to aby bylo už všechno jasné,žádné pochyby.... No,ale nevím,jestli ty 3 týdny vydržím čekat :unamused: - 14 dní bych počkala v klídečku.... Jenže když já už chci nějakou pěknou fotečku z UZV :grinning: !!!! Tak to teda asi vydržím do toho začátku listopadu :wink: ..... Pepibubu taky myslím byla až takhle déle,né?????? Nebo si jí s někým pletu????? :unamused:
14. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Jojo svatební den byl pro mě taky nejkrásnější - zatím :grinning: byla to prostě nádhera, jen škoda, že to tak rychle uteklo. Takže předpokládám, že budu mít takový sny aji v těhotentství - no kéž by to těhu už bylo :grinning: uvidím podle toho víkendu. Však mohla by už nějaká těhulka přibýt :grinning:
14. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Jo a taky : pořád se mi zdá že neodmaturuju :grinning: :grinning: :grinning: - zaspím nebo to naprosto neumím nebo mi řeknou,že mě nepřipustili k maturitě atd tad.... Hrůůůůůůůůza!!!!!!! A to jsem odmatuovala s vyznamenáním???!!!!! Takže nechápu,proč mě to do dneška v noci takhle mučí????!!!!! Zdá se mi o tom tak 15 X do roka!!!!! :angry:
14. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
:slight_smile: a mne se na dnesek zdalo, ze jsem dostala v praci vypoved ...
14. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
no - to je taky ,,dobrý,, :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Téééda holky, vy máte sny. To mně se poslední dobou zdávají velmi propracované hororové sny. Mohla bych podle toho psát scénáře k novým thrillerům :sunglasses: , protože občas je to fakt hrůza sen. Vůbec nevím, kam na to chodím, zase tolik na TV nekoukám a navíc se mi nezdá o ničem, co jsem třeba viděla, ale úplně něco jiného, ale vážně velmi propracované. Nechápu.
14. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Chicoo to jsou nějaký zkrytý vlohy,který se derou ven :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
chicoo-nebo to bude nějaká skrytá agrese a potřebuje to jít z tebe ven :grinning: :grinning:

jarmulka-já taky přemýšlela,pokud budu opravdu těhu,tak se k dr.obj.možná kolem toho 7 týdne.Ale minule jsem první fotečku dostala už 5+4tt,tuším
14. říj 2009 v 08:32  •  snaží se  • Odpověz
Jarmulko, taky jsem si myslela, že na první kontrolu půjdu až na konci října, ale musím už teď, abych to nahlásila do poradny. Takže pozítří mám první KO. :slight_smile: Ještě k těm snům. Mně se to nezdá o matuře ale o abolutoriu. Asi to je tím, že jsem měla po celou dobu přípravy absolutní okno a když jsem si sedla před zkoušející, tak to najednou naskočilo a mluvila jsem zpatra :grinning:. Taky mě ale tyhle sny děsí.

Katy, tak v pondělí se budu kochat nad pořádnýma tlusticema. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Chcicoolko, tak si dej k posteli notebook a můžeš to rovnou sepisovat. Třeba překonáš Hitchcocka :grinning: :grinning: :grinning:. Trošku se tomu jménu podobá tvůj login :grinning: :grinning: :grinning: .
14. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
jarmulka: myslíš? Že bych se minula povoláním??? :grinning: Hollywoodeeee už letím. :grinning: :grinning: :grinning:

katyna6: skrytá agrese? Já takový vyrovnaný klidný člověk... :grinning: :wink:
14. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
katy urcite to budou poradny dalnice, uvidis, kterej den te nakonec zvedavost premuze a udelas si test... vcera jsi me uplne naladila na testovani, chtela jsem dneska taky zkusit testnout, ale mam pocit, ze se pomalu hlasi mrcha, tak by to bylo plejtvani testikem... tak snad pristi mesic... chtela jsem racka, to bych mela doma uz druhyho. no hlavne aby se to nekdy povedlo, ze :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
taurusenko, no já si to vždycky ráno snažím vybavit a úplně koulím očima, co jsem to zase vymyslela za super horor, ale většinou tak po 2 hodinách, než se vzbudí přítel a chci mu to vyprávět, už si to nepamatuju, takže notebook k posteli by se fakt hodil :grinning: Jinak můj nick se čte (nebo aspoň já jsem ho sestavila, aby se tak četl) jako šikůla. Takže jsem prostě šikula. Hihi. :grinning:
14. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
chicoo-no právě,asi se snažíš být pořád klidná,ale třeba by pomohlo někoho pořádně zmydlit a pak by se zdály růžovoučký sny :grinning:

tauru-no,asi to prubnu o víkendu,do pondělí je ještě tááááák daleko :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 08:46  •  snaží se  • Odpověz
zebrafa-no tajně doufám,že budou vidět víc a víc,ale v jiné diskuzi mě holky pořád pokoušejí,kdy bude další testík,tak nevím,jestli nevyměknu a nebude to ještě dnes :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 08:51  •  snaží se  • Odpověz
Holky, u nás sněží. :astonished:
14. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
ahojky holky zdravím.
Katy na ten testík vydrž až na zítra :slight_smile:
S tím snem to máte dobrý já mám teď probdělé noci už 3za sebou a přes den taky oči nezamhouřím je to děs :rolling_eyes:
14. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Tauru, v pátek máš první kontrolu. No to na tebe budu moc myslet a doufám, že nám pak oznámíš, jak to dopadlo! :wink:
14. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Katynko, na testík vydrž až na zítra. Čárky už aspoň budou úplný dálnice :wink: !
14. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Holky, mně dnes přijede manžílek, tak na to večer zase vlítneme, jsem 12DC, ovulka by mohla už být za dveřmi, tak to musíme pojistit :dizzy_face:
14. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.