• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
tak to se na manžu vrhni. já mám ovulku 17den a to zrovna budeme v letadle :angry:
14. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Hedik, tak třeba v letadle někde na záchodku, co :grinning: ? Neee, dělám si srandu, to by asi nebylo to pravé ořechové. Já taky mívám ovulku později, tak uvidím. Ale zarazil mě gyndař, když mi včera řekl, že jak mám nízkou tu sliznici, tak že simyslí, že ani teď nedostanu MS. No tak to jsem na to zvědavá. A co potom ovulka, že jo. Jestli vůbec proběhne.
14. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
tak uvidíš. třeba naopak to bude v poho :wink:
Ty brďo na tom záchodě to není špatnej nápad, ale myslím že to nepůjde. Letíme sice 14hodi to by se dalo něco vymyslet, ale....
14. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
No jo, asi by to drncalo a v nejlepším by přišla turbulence :grinning:
14. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
to si piš že by při mém štěstí přišla :grinning:
14. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
aji-tak to dnes s prací opatrně,ať nejsi večer unavená! :wink: :wink: A pamatuj-prstíčková metoda to jistí :wink: :wink: :wink:

a testík bude teda zítra :wink: ,ale mám ranní,tak se to asi dozvíte až odpoledne :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 09:21  •  snaží se  • Odpověz
já už musím jít holky,nechce se mi,ale musím chvilku do postele,jsem po noční a celý den bych byla hotová.já vás pak zase přiběhnu dočít,tak papa
14. říj 2009 v 09:22  •  snaží se  • Odpověz
Hedi, a kampak letíte?
14. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Ajinko, to víš, že se hned po kontrole přiřítím se zprávama. Doufám, že budou jen dobré. :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
to budu v pátek taur moc držet palečky a čekat na zprávy :slight_smile:
katy hezky si odpočiň :slight_smile:
aja letíme do thajska na svatební cestu :grinning:
14. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Děkuju hedi :slight_smile: .

Tu svatební cestu si pořádně s manželem užijte, ať máte jen příjemné a krásné zážítky :slight_smile: :slight_smile: .
14. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Hedik, ty jo Thajsko a ještě k tomu svatební cesta. No to bude paráda, tak si to pořádně užijte! :wink: Třeba se vrátíte s pokladem v bříšku :wink:
14. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
no uvidíme :slight_smile: přáli by jsme si to ale uvidíme necháme to osodu :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Jo jo, ale většinou to tak bývá. Na dovolence je pohoda a klídek, mimča se plodí jedna báseň :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
uvidíme no.minule se nám to povedlo hned napoprvé. uvidíme no
Už aby jsme tam byli :grinning:
14. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
hezké dopoledne :slight_smile:

hedik: tak svatební cesta... jeeee hned bych jela taky, nemusela by to být svatební cesta, hlavně že by to byla dovolená :grinning: :slight_smile: závidím (samozřejmě v tom dobrém slova smyslu :wink: ) hezky si to užijte, na dovčách se těhulí jadna báseň :grinning: :wink:
14. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Hedik, taky závidím. Tam budete mít teplíčko, tady je zima jak v Rusku, brrr. tak si to tam užijte i za nás a vzpomeň si na nás, že mi tady klepeme kosu a chodíme do práce :frowning2:
14. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Holky, já si teď vzpomněla, že mi včera gyndař řekl, že mám ještě ke všemu polycystické vaječníky, nebrala jsem to moc vážně, protože k tomu nic neřekl a nic mi na to nedal, tak si říkám, to je nějakej termín a je snad všechno ok. No dnes jsem si to zadala na netu a nestačím se divit, prý to je porucha, kdy se neuvolňuje vajíčko, nedochází k ovulaci. Já si ale myslím, že normálně ovulaci mám, teda ovu test jsem nedělala, ale myslím si to. No asi si koupím ten ovu test, abych věděla, na čem jsem. Ale nechápu, proč mi na to teda něco nedá, už dlouho jsem s gyndou pěkně nespokojená, asi změním doktora. Nemáte dobrý tip na někoho v Hradci Králové, jestli jste někdo z HK?
14. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Ajinko, na PCO léky nejsou. U mne bylo taky podezření na PCO (dle ultrazvuku) a při laparoskopii mi provedli driling - propal vaječníků. Když se ty vaječníky propálí, tak v těch místech propalu vzniknou jizvičky, které jsou měkčí než povrh vaječníků, který je tvrdý, že vajíčko se nedostane ven.
Pamatuju si, že jednou jsme koukali na ordinaci, kdy to bylo ještě z gynekologického prostředí, a tam jedné "pacientce" po laparoskopii a řekli, že si mají půl roku dávat pozor. Na to se ségra ohradila, že je to blbost, že by teď naopak měli "šustit jak veverky " (pardon :grinning: :grinning:), protože je nejvhodnější čas na početí. Nelze to přesně stanovit, ale statisticky je prý nejlepší účinnek drilingu do tři až šesti měsíců po provedení.
U mne se laparoskopií PCO vyloučilo (ale ten propal mi udělali) a otěhotněla jsem sedm měsíců po laparce. Ale vím, že moje ségra měla PCO a vždy měsíc po laparce otěhotněla (2x). I při druhém špuntíkovi musela na laparku. Když jsem se ptala proč, tak mi odpověděla, že v těhotenství se neovuluje, tudíž se jizvičky opět zacelý zpět do té "tvrdé krusty". Ta naše tělíčka jsou prostě složitý.
14. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Tauru, díky za vysvětlení. Mně to nejde do hlavy, když jsem při minulém těhu normálně ovulovala a ještě při minulé kontrole mi doktor řekl, že vidí folikul. No a hlavně, proč mi k tomu nic neřekl a nepošle mě teda na tu laparku? Já už tomu fakt nerozumím. Počkám příští týden na tu léčitelku a uvidím, co mi řekne. Při příští návštěvě gyndy na něj vylítnu, ať kouká něco dělat, že chci jednat a chci dítě, ne pořád na něco čekat. :angry:
14. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj Aji, ke komu v HK chodis? hodne si chvali dr. Stepana, ale asi jsou tam delsi cekaci lhuty, ale v tom gyn. stredisku jich je vic, tak bys mohla i k nekomu jinemu - myslim Dr. Dejmek a jeste nekdo tam je...
14. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Ajinko, když si normálně otěhotněla, tak si myslím, že to PCO nebude tak horký. Jak na to vlastně přišel ?? On Ti dělal ultrazvuk ??
14. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Jo, dělal mi ultrazvuk a nejdřív furt zkoumal dělohu, pak říká tady máme vaječníky, jsou polycystické...No a dál nic. Já jsem se blbec na to měla zeptat, co to znamená, ale v tu chvíli mi to nepřišlo důležitý, myslela jsem, že to je výraz, něco k těm vaječníkům, ne že by to byl problém. No zeptám se na další kontrole, snad se to už trochu zlepší a bude mít konečně dobré zprávy. Tak to ani nemusím tenhle měsíc očekávat ovuli, ach jo. :frowning2:
14. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Ajinko, nechci malovat PCO na zeď, ale mně při břišním i vaginálním ultrazvuku řekli, že mám PCO a když je doktor při laparce viděl on-line, tak nebyly polycystické !!! Dokonce ještě v poradne, kde mi doktorka dělala ten vaginální ultrazvuk, mi řekla, že přesně takhle vypadají PCO vaječníky a bác ho, čtrnáct dní na to + - jsem musela otěhotnět.
Ovuli si zkus zjistit i tento měsíc. Ať už to poznáš sama na sobě nebo si kup ovutesty, abys´věděla jak to u teď u tebe probíhá.
Mne jen zaráží, že ti doktor řekl, že máš PCO a nic víc. Žádný předpoklad podstoupení laparky. Nebo že ti prostě k tomu neřekl víc. I když mně to taky musela vysvětlit ségra a internet. :confounded:
14. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
aji: vítej v klubu nespokojenosti s gyndr. Všechno aby si člověk zjišťoval sám a pomalu jim nařizoval, co mají udělat, co ti mají předepsat. Strašně se těším v pátek k té přítelově kožní, bude mi dělat testy i na ten hpv virus, tak jsem zvědavá, zda se to potvrdí nebo vyvrátí. A moc se těším, že se konečně začne něco dít. Ke svojí gyndr jdu až potom v pondělí, tak přemýšlím, že jí ani o těch testech nic říkat nebudu...nechám jí udělat novou cytologii a zkontrolovat děložní čípek a jsem tuze zvědavá, jestli bude ještě něco říkat o hpv viru...
14. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Počkej Chicoolko, až ti obě doktorky řeknou, že jsi zdravá jak řípa :grinning: :grinning: . To bylo něco podobnýho u mne. Po vyšetření spermiogramu jsem se smířila, že je problém na mojí straně a když mi po laparce řekli, že jsem v pořádku taky (včetně krevních rozborů), tak jsem nechápala, proč se mimísek nedaří. To se ten zakopaný pes pěkně špatně hledá !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
No holt ti gyndaři jsou někdy pěkně pitomí. Fakt aby se člověk všeho doprošoval, neudělají nic navíc nebo prostě ve prospěch pacientky. Já taky doufám, že se to nějak spraví, četla jsem od jedné holčiny příspěvek, že měla právě nízkou sliznici a tím pádem neměla ovuli. Tak to s tím možná souvisí. Počkám na tu příští kontrolu a pěkně ho zjezdím, ať začne konečně něco dělat. A až zas na mě spustí nějaký termíny, tak hned se budu ptát, co to je a co se s tím dá dělat.
14. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj všem, já jen tak letmo nahlížím, mám docela frmol v práci, ale nedá mi to se nepřidat. Mám dojem, že celá gynekologie a vůbec medicína je tak trochu střelba na slepo. Už se mi mockrát stalo, že dr jen tak odhadovali, co by to mohlo být (dětskou lékařkou počínaje, kdy jsem pokaždé měla buď spálovou angínu nebo střevní chřipku :grinning: ).

Ajo, s těma polycystickými vaječníky se mi to taky moc nezdá, co jsem tak zaslechla, není t zas tak zanedbatelné, že by to dr mohl přejít jen suchým konstatováním. Zkus určitě jiného doktora, víc názorů je určitě lepších než jen jeden.

No, to je tak vše, jdu zas pracovat. těhulky, snažilky, ať vám to utíká :wink:
14. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
taurusenko, to by bylo fajn, kdybych byla zdravá jako řípa...ale počítám že alespoň tu ureaplasmu mít budu, když to má přítel. Jen doufám, že budu mít jenom to a ostatní věci budou v pořádku. Už se nemůžu dočkat, až budu zase snažilka. :wink:

aja.83: jasně, musíš se na všechno vyptávat. Já kolikrát už jí volala, ne že bych z toho byla moudřejší, ale musím říct, že se věci aspoň někam hnuli. A snad to všechno dopadne dobře...

zlababa07: máš pravdu, celá ta medicína stojí za prd. Já osobně jsem ještě nezažila doktora, z kterého bych si sedla na prdku. A obvodní lékařka je taky dobrá...tam vždycky musím přijít se svou diagnózou a dostanu prášky. Jooo na omluvenky do školy byla dobrá...ale je fakt, že alespoň vždycky pošle k odborníkovi. Ale sama nic moc.
14. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jo holky, počkám ještě na příští kontrolu a kdyžtak doktora změním. U nás je blbý, že máme ve městě jen 2 gyndaře a ten druhej nemá takový vybavení, jako ten můj doktor, musí se pak jezdit na monitory až do Hradce a tak. No uvidíme.
14. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.