• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky, jdu na vás jen mrknout, protože v práci nestíhám... právě jsem se vrátila od doktorka, dnes bude ovulka, mám dva folíky - 20 a 21 mm, a sliznici 7,5 mm... takže snažilkování v plném proudu a DOUFÁM, že už to tentokrát klapne!!!! Dneska jsem si dělala ráno ovu test a vůbec poprvé jsem měla tu testovací čárku silnější než kontrolní, takže mám dneska obrovskou radost a slavit budeme večer s manželem :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
kebulko, tak držím pěstičky, aby to dneska klaplo a byl z toho malej cvrček v bříšku!!!
14. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
děkuji, já mám radost z těch folíků, jako kdybych už našla // :grinning:
14. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
kebulko: já měla také šílenou radost z prvního pozitivního ovu testu...už jsem si to představovala, jak jednou budou na tom těhotenském. :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
jj, přesně tak... jsem si říkala: tak takhle to vypadá :grinning:
14. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
kebule: jooooo, to je přesný...no snad tu slávu brzy zažijeme fakt na tom pravém testu... :wink:
14. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
no kéžby... tobě se to snažení už taky blíží, viď?
14. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
kebulko: právě že moc neblíží :pensive: Myslela jsem, že budeme moci začít v listopadu, ale to byla hodně optimistická vize, protože jenom léčba bude min. na 20 dní, pak 10 výsledky...takže listopadovou ovulku asi prošvihneme. Tak doufám, že prosinec to jistí, že už budeme zdraví a budeme se moct zase snažit. Jenomže je tu také varianta, že léčba nezabere a že se to všechno prodlouží. To si však raději nepřipouštím. :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
tak to mě mrzí... ale ono to uteče jako voda, neboj... a třeba si pak // nadělíte pod stromeček :wink:
14. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Kebulko, tak to je super. Mít ovulku takhle ověřenou ze všech stran :slight_smile: . Jen jedna poznámka, psala si, že sis ovutest dělala ráno, což je široký pojem a nemuselo to být zrovna z ranní moči, ale raději to tu napíšu, že na rozdíl od těhutestů se ovutesty nemají dělat z ranní moči, protože může být výsledek zkreslený. Ale pokud píšeš, že testovací čárka byla silnější než kontrolní, tak i z odpolední moči by byl test pozitivní. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Tak to se dnes musíte vrhnout na to snažilkování :grinning: :grinning: .
Holky, to je úžasný, jak jsme skoro stejné. Taky jsem si nad pozitivním ovutestem říkala, až to jednou bude na tom těhutestu :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
taurusenko, děkuji :slight_smile: dělala jsem si ovu test v 10 ráno, z ranní moči to nebylo, takže OK. ale mám z těch krásných // prostě velikááááááánskou radost :sweat_smile: jsem asi blázen :sweat_smile: to nevím, co pak budu jednou dělat z těch těhotenských // :grinning:
14. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Kebulko, budeš na ně dvě sekundy nevěřícně koukat ( v mém případě zírat :grinning: :grinning: ), a pak vybuchne ta úžasná spontání radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Už jsem tu popisovala jaké to bylo u mne. Nejdřív to bylo takové to, to snad není možný, já tomu nevěřím, nám se to povedlo, poslední možnost přirozeného početí, žádná IUI, ale ve chvíli kdy jsem si uvědomila, že je ve mně ten malý červíček, jsem pocítila to, co pocítíte všechny a taky nebudete vědět jak to popsat :grinning: . Mocinky přeju, aby to u tebe bylo nejpozději na začátku listopadu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A protože bez rizika by nebylo pojištění, takže pro jistotu joooo ???? :grinning: :grinning: :grinning:
prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk prrrsk
14. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
chytááááááám :grinning: a mockrát děkuji :wink:
14. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Tauru, taky chytáááám! :grinning:
14. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
holky, vy jste tady tak super! :slight_smile:
14. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Taky jsem si chytla prskanec. Jupííí, od Taurusenky budou obzvlášť silně nakažlivé :wink:
14. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Chytejte chytejte :grinning: :grinning: . Jsou obzvláště vypečené :grinning: :grinning: :grinning: .
14. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Chcicoolko, pro tebe si připravuju speciální dávku na vaše první snažilkování po vyléčení :grinning: :grinning: . Jen aby bylo všechno v pořádku. No a už je to zase tady. Fuč pryč s těmahle myšlenkama. :angry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Chicoolko, myslela jsem, aby bylo všechno v pořádku s naším mimískem. Ono to z té zprávičky vyznělo jinak než jsem chtěla. Vaše léčení bude pochopitelně úspěšné a nejpozději v prosinci bude mimísek v bříšku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A basta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tauru, správně píšeš, pryč s těma špatnýma myšlenkama. Bude všechno v pořádku, mimísek bude zdravej jak řípa. Vždyť si taky dával na čas, aby byl obzvlášť vypečenej :grinning: ! A s Chicoolkou to taky dobře dopadne, do konce roku bude všechno OK a možná i těhulka! :wink:
14. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Kuk, zas jen nakukuju, páč obědvám. Chicoo, hlavu vzhůru, uteče to jako voda a sama v tom nebudeš, v prosinci, maximálně v lednu ti začnu funět za krkem já :sunglasses: Tedy to jsou alespoň mé předběžné plány, samozřejmě se uvidí, jaks e to všechno vyvrbí, ale zatím jsem optimista.

No a kebulko, tvou radost naprosto chápu, já měla z první potvrzené ovulky taky náramnou radost, měřila jsem po revizi Bt, abych věděla, jak se tělo srovnává a ještě v tom samém cyklu jsem // našla taky. Moc ti držím palečky, ale myslím, že to tentokrát klapne :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ajinko, jestli bude ještě vypečenější než maminka, tak tatínek bude lítat po bytě s mokrým hadrem na hlavě :grinning: :grinning: :grinning: a já možná v těsném závěsu za ním :grinning: :grinning: :grinning: .

Kebulko, taky si myslím, že vám to tentokrát vyjde. Hlavně si ten dnešní večer hezky prožijte :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: .

Žlababinko, tak to je skvělý, že už v prosinci byste se případně mohli začít snažit. Vím, že záleží na výsledkách všech vyšetření, ale stejně jako u Chicoolky i u tebe věřím, že to bude v pořádku. Doktoři najdou nějakou ošklivou mršku, zlikvidujou jí a pak hurááááá mimísek. :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
no já už měla na ovu testech hodněkrát // krásně silné čárky,ale ovu někdy podle doktrora ani nebyla,ty čárky mi ovlivnuje prý pregnyl..už bych taky chtěla vidět // na TT,ale nevěřím že tento poslední mesíc na slostilu bude po tolika letech ten vítězný.. :frowning2:
14. říj 2009 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz
taurusenko, to mi vehnalo slzičky do očí, že si pro mě schováváš speciální dávku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A vůbec se neboj, stejně jako jsem cítila, že na poslední možnost otěhotníš, stejně silně cítím, že bude všechno v pořádku. A moc se těším, jak mě snad už v prosinci s malým cvrčkem poprskáte a zadaří se i nám. :wink:

zlababko, tak to je super, já to vidím také na prosinec, max. leden. Tak aspoň v tom nebudu sama. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
zlabi: ještě mě tak napadlo, jestli ti dělaly vyšetření na všelijaký ty bakterie...abys neměla to co já, pořád o tom louskám nějaký diskuze a hodně tam holky píšou, že jim právě ta ureaplasma způsobila potrat. Každý doktor však tvrdí něco jiného, to aby se v tom čert vyznal, ale myslím, že za to nic nedáš, když si necháš udělat testy na ureaplasma, chlamydie, mycoplasma atd. Co?
14. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Pajinko, myslela jsem, že pregnyl ovlivňuje těhutesty. ?? Ale že i ovutesty to je pro mne novinka. Nemám s tím zkušenosti, ale vím, že některé holčiny tady na koníkovi psaly, že měli falešně pozitivní těhutest kvůli pregnylu.
No, nejsem si jistá, že clostík u mne nezabral. Vysadila jsem ho před osmi týdny společně s crinone (místo utrogestanu). A teprve když jsem ho vysadila, tak mě začalo píchat kolem vaječníků. V tom mém krátkém třítýdením slabě, ale v tomto těhucyklu dost a oba (levý i pravý). Tak vážně nevím, jestli na to měl ten clostík vliv.
Ale neházej tu flintu do obilí. Pokud u tebe ovulka probíhá, tak by přece mohl být tento měsíc úspěšný. Taky jsem nevěřila v to, že by ta poslední šance přirozeně otěhotnět vyšla. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
holky, jste zlatíčka :dizzy_face:
14. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Chico, zatím nám oběma s manžou brali krevní skupinu a protilátky s tím spojené (nějaké anti K, anit D a nevím, co všechno ještě - výsledky budu mít v pondělí). Dál jsem si sama vyběhla toxoplazmózu, EBV a CMV (cytomegalomavirus), štítku mi testovala obvoďačka v srpnu a byla ok. No a na genetiku jdeme teď v pondělí.
A tyhle věci, co píšeš ty, testuje gyndr?
14. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Chicoolko, tak v tom případě máte dáreček pod stromečkem jasný :grinning: :grinning: . A o ty prskanečky se neboj, nastřádám jich tolik, že vážně budeš vypadat jako náčelník mačatů ve filmu Ace Ventura 2 volání divočiny. Nevím, jestli si ten film viděla :grinning: .
14. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
taurus, já bych prosím prosím taky jednu várečku na prosinec nebo leden :dizzy_face:
14. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.