• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Žlabi, ty testy, které psala chicoolka, by určitě mohl udělat gynekolog. A nejspíš při jednom vyšetření. :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
zlabi: já s tím jdu ke kožnímu, ale to jenom protože jak mi zjistili ty změny na děložním čípku, tak se přítel nechal taky vyšetřit a chlapi s tím chodí ke kožnímu. No a ta kožní řekla, že je lepší, když nás bude léčit 1 doktor. Jinak by ti to na žádost měla udělat gynekoložka. Já s tou mojí však nemám moc dobré zkušenosti, tak jsem ráda, že jdu jinam. Každopádně o tato vyšetření si musíš sama zažádat, nedělejí se při běžných preventivkách. Já být tebou tak to zkusím. Člověk to v sobě může mít i několik let bez příznaků. A když už podstupuješ tolik vyšetření, tak zkus i tohle.

taurusenko, beru tě za slovo a dáreček pod stromeček beru, takže s tím malým/malou chystejte pořádnej prskanec!!! :grinning:
14. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Žlabi, to si piš, že tě taky poprskám od hlavy až k patě a když ti nebude vadit vypadat jako Chicoolka, tak i ve stejné míře a hustotě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Chiccolko, jen abyste ten pořádnej prskanec se Žlabinkou pak ustály. :grinning: :grinning: :grinning: Mimísek je teď ještě pidínek, ale počkej v prosinci. :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Tak už se s vámi loučím. Za chvilku pro mne přijede manžel. Mějte se moc hezky :slight_smile: :slight_smile: a Kebulko tfuj tfuj tfuj. Vášnivé romantické a explozivní milování jako kdybyste se o mimíska nesnažili :grinning: :grinning: .
14. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
taurusenko, já to ustojím...a těším se, že jak bude mimísek růst tak už to nebude jen tak nějakej prskaneček, ale pořádnej kedr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty a tvoje miminko máte obzvláště důležité poslání... :wink: :wink:
14. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Holky a při běžné cytologii se testy na chlamydie, ureaplasma a pod. teda nedělají? Jak tak čtu, nemá to skoro žádné příznaky, tak jak na to normální člověk příjde? :confused:
14. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
zlabi: ne, při běžné cytologii se žádné tyto testy nedělají, jenom na vyžádání. A mě jak právě zjistila ty změny na děložním čípku (nebo hpv virus, pokaždé tomu říkají jinak), tak se přítel šel nechat iniciativně vyšetřit na kožní a zjistili mu ureaplasma...tak teď v pátek se jdu právě na to nechat vyšetřit já. Je dost možný, že to třeba nemáš, ale fakt dost holek psalo, že kvůli tomu potratily, teda většina píše, že díky tomu ani neotěhotněly, ale několik jich tam kvůli tomu potratilo. Tak když nic jinýho, tak se aspoň ujistíš, že to nemáš.
14. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
No, a co když na to půjdu od lesa a pošlu nejdřív manžela na kožní, aby taky něco oběhal on? :grinning: Tvůj přítel měl nějaké příznaky nebo šel, protože ti to poradil tvůj gyndr?
14. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
zlabi, mě moje gyndr nic neporadila, přítel absolutně žádný příznaky neměl, šel tam sám z vlastní iniciativy. Jinak by se na nějaký urea ani nepřišlo. :angry: Můžeš na to jít od lesa a napřed tam vyslat manžela, to není vůbec špatný nápad. Ale taky není pravidlem, že když to má jeden, bude to mít druhý. Ale určitě tam pro začátek vyšli alespoň manžela. :wink:
14. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Chico, tak jo, zkusím to :wink: Slíbil, že teď uděláme všechno proto, aby se zjistila příčina, tak mu zkusím vysvětlit, že je to potřeba a že to tím urychlíme. Snad se nebude stydět :sweat_smile: Píšu ti ještě IP
14. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
zlabi, IP
14. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
ahoj, jak se vam dnes dari :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahojky holkýýý, tak už jsem doma, v teplíčku :grinning: Wellnes pobyt byl skvělej, akorát to počasí na výletování stálo za prd....sněžilo nám a byly 2stupně :confounded: Ale odpočala jsem si fajn :wink: Až bude čas, tak popovídám víc, když budete chtít.

Jinak hlásím, že mrcha stále nikde. Zítra letím na gyndu.
Do albíčka jsem si dala aktualizovaný garfík. Teplota je stále nahoře :astonished: Asi z toho zmagořím...nechápu, co se děje :confused:

Gratuluju všem, co zesílily čárečky, jen tak dál :wink:
14. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj drndi, vítej. kdepak jste na tom wellness ppbytu byli? Zni to pěkně :dizzy_face: A mrcha mrchatá nikde? A testík jsi už asi nezkoušela co? No, zítra ti snad gyndr řekne víc, tak moc držím palečky.
14. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Byli jsme ve wellnes hotelu Rezidence v Nových Hradech. Doporučuju :wink: Mají tam krytý bazén, whirpool, saunu, páru, solnou jeskyni,....jídlo bylo vynikajíccí, příjemný personál...klidně bych tam ještě byla :grinning:

Mrcha nikde...dneska ráno mě bolelo břicho, tak jsem myslela už už...a ono zase nic :cry:

Testík jsem nezkoušela, nechtěla jsem se nervovat, když jsem měla dovolenou.

Ten grafík mi nešel vložit, tak ho vložím zítra.

teď už musím valit, mám sraz s kamarádkou....

Přeji krásný večer, papa
14. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
drndi, tak tu minidovču ti závidím...
14. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
tak si si dnes dělala OVU test,mám //, je dokonce o hodně silnější než ta testovací,tak si říkám že ovu možná bude,dost mě bolí v podbřišku,tam kde mám ten folík,tak by se konečně mohlo něco dít.. jinqak už taky nevím proč to nejde..folík je,sliznice hezká,ovu bude,spermio docela v pořádku..
tak držím i všem ostatním snažilkám pěstičky at to konečně vyjde a těhulkám at miminka pěkně rostou a dělají rodičům už ted jen radost :wink:
14. říj 2009 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz
Pajinko tak to třeba opravdu vyjde!!!!!!!!!! No bylo by t úúúúžasnýýýýýýý!!!!! Taurusenka,já a TY !!!!!!!!!! Všechny ,,problémové,, a nakonec těhu :slight_smile: :astonished: !!!!!!! Moc na tebe budu myslet!!!!!!! Držím pěstičky!!!!!!! :slight_smile: :wink:
14. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jarrmulko děkuji- ste pro mě i taurusenkou vzorem :wink: ,když to šlo vám musí to jít i mě.. :wink: at vám mimísci pěkně rostou a už brzo at se kouknu aspon na vaši první fotečku mimíska..
14. říj 2009 ve 20:29  •  3 děti  • Odpověz
Dobré i když velmi chladné ránko :slight_smile: . U nás už regulerně sněží. Nějak si na to počasí nemůžu zvyknout. Ta zima přišla prostě moc rychle :confounded: .

Drndííííí, ahojkýýýýýý. Tak to je super, že jste si dovču užili a líbilo se vám tam. Hlavně, že sis trochu odpočinula po tom pracovním zápřahu :slight_smile: . Jsem napnutá k prasknutí, co ti řeknou na gyndě. Myslíš, že ti rovnou dají vyvolávačku nebo nejdřív raději zkusí krevní odběr ??? Nevím, jak se v těchto případech postupuje. To by bylo úžasný, kdyby ti tam to HCG objevili. :slight_smile: :slight_smile: Jak si psala, že tě bolelo bříško, tak jsem zjistila, že mně bolí večer, když ležím natažená na zádech. Je to obdoba menstruačních bolestí, ale netrvá to moc dlouho. :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:

Pajinko, tak doufám, že snažilkování proběhlo, když si měla všechno tip top "připravené" :slight_smile: :slight_smile:. Moc bych ti to přála, aby to už vyšlo. :slight_smile: :slight_smile: Vlastně včera byla ovulka u tebe i Kebulky, takže možná opět nastane double oznámení // :slight_smile: :slight_smile: . To by bylo supééééééér, kdyby vám to vyšlo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
15.10.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... první KO 16.10.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 64 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 48 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 32 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 27 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 27 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 26 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 26 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 26 DC ...... 3. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 25 DC ...... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 23 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 20 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 18 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 17 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 16 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 13 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ...... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 11 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 10 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 8 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 7 DC ....... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě .... ? DC ........ 1.snažení
15. říj 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ránko!!!!!!!!
Tak tady prší :angry: !!!!! Tauri mě také bolí bříško večer,když se natáhnu na záda :slight_smile: - a taky jen chvíli,pak to přejde !!!!! Tak to mám radost,že je to normální :slight_smile: !!!!!!!!! No jo,přes den jsme vytížené,tak se tomu bříšku moc nevěnujeme,ale večer jak se člověk sklidní,uvolní se,tak pak to začne cítit :slight_smile: ..... Jinaj já stlále ťukám : ťuk,ťuk,ťuk - že mně nic NENÍ !!!!! Mám spoustu energie,nejsem unavená,nejsem protivná,nemám změny nálad,nepotím se,nemotá se mi hlava,nehoupe se mi žaludek,nezvracím - zkrátka je mi zaťím MOC FAJN !!!!!! ( ťuk,ťuk,ťuk :grinning: :grinning: :grinning: ) ..... Tak jsem zvědavá na dnešní Katynky testík!!!!!!!! A co vy ostatní těhulky???? Jak se všechny cítíte?????? :slight_smile:
15. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak tady regulérně sněží. Je to zoufalost. půlka října a sníh?????? Jinak Pepča teď znova usnul, tak to jdu asi ještě taky zalomit, využiju jeho spinkání :slight_smile:
15. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zvědavá na Katynku, snad brzy přijde a bude mít dálnice :wink: !
Jarmulko, to je fajn, že Ti nic není, jen tak dál.
Tauru, v tabulce bych měla dnes mít už 14DC. Děkuju.
15. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
Jarmulko, tak to jsem taky ráda, že ty bolesti nemám sama. Vždycky ve mně hrkne, jestli se neděje něco špatného. Zvláštní ale je, že to mám jen na gauči. KDyž jsem v posteli na zádech, tak bříško vůbec necítím. Asi jak je ten gauč tvrdší než naše zdravotní matrace :grinning:. Naštěstí ty "bolesti" trvají opravdu jen chvíli. Jinak taky nezvracím, ale žáha mě pálí dost často. Ještě jsem ale nevychytala po čem. V neděli jsme byli na obědě u tety, zbaštila jsem výborné kuře, zelí a bram.knedlíky a vůbec nic a někdy se jen napiju čisté vody a pálí mě žáha jako čert. Jinak se ale taky cítím dobře.
Jsem moc zvědavá na tu zítřejší kontrolu. Mám obdobný pocit, jako před prvním testováním. Že je na to prostě ještě moc brzy. Jenomže kvůli té poradně tam prostě musím jít. Podle menstruace budu zítra 5+5 tt, tak snad tam uvidím alespoň ten gestační váček.
15. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
Jé, Ajinko, tak to rychle opravím, ale koukala jsem na včerejší tabulku a máš tam doopravdy 12. DC :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
15.10.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... první KO 16.10.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 64 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 48 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 32 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 27 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 27 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 26 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 26 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 26 DC ...... 3. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 25 DC ...... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 23 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 20 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 18 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 17 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 16 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 14 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ...... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 11 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 10 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 8 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 7 DC ....... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě .... ? DC ........ 1.snažení
15. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Tauru, 5tt+5 už by měl být vidět gestační váček určitě. Tak držím pěstičky, ať kontrola dobře dopadne. Pálení žáhy je nepříjemné, ale snad brzy vychytáš, po čem to máš a nebudeš to pak jíst. Nebo si zkus třeba koupit nějaký bylinkový čají na žáhu, já měla čaj na žaludek a střeva a moc mi to pomohlo. To by ani nemuselo mimískovi škodit, když to jsou bylinky.
15. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásné ráno, i když tady je zima jako hrom, tak se trochu stýská po minulým týdnu, kdy bylo dvacet stupňů a krásně hřálo sluníčko... ale milé těhulky, vy máte ještě lespší sluníčka v bříšku !!!

jarmulko - to je super, že ti je dobře, zkrátka víš, že je to zázrak, takže endorfiny správně fungují :slight_smile:

drndi - držím palce u doktorky, aby místo vyvolávačky ti udělali ultrazvuk a něco se tam objevilo... je divný, že máš tak strašně dlouhý cykly.

katy - dělala jsi test? jsou tam dálnice????
15. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.